Opinie o ITV Media Sp. z o .o. w Łowicz

ITV media dostarcza Internet światłowodowy i telewizję cyfrową w Łowiczu, Rawie Mazowieckiej, Żychlinie, Piatku i Skierniewicach. W ITV Media dbamy o to, aby dostarczać najwyższej jakości usługi Internetu i telewizji kablowej, specjalnie dla Ciebie. Korzystamy z nowoczesnych i solidnych rozwiązań światłowodowych, zapewniamy szeroki wachlarz ofert, spośród których nawet najbardziej wymagający znajdą coś dla siebie.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITV Media Sp. z o .o. w Łowicz

Maciek

Posiadam Internet z ITV od dwóch lat. Przez ten czas zdarzyły się max. 2-3 awarie powodujące brak dostępu do sieci, jednak były dość szybko naprawiane! Na codzień deklarowana prędkość (w moim przypadku 300 Mb/s) jest utrzymywana niezależnie od pory dnia. Polecam!

Maria

Jestem zadowolona z jakości internetu. Internet działa bez zarzutu, a w najbliższym czasie zamierzam przejść na telewizję internetową. Obsługa kompetentna i sympatyczna.

Magda

Polecam! Najlepszy internet. Bardzo miła i kompetentna Pani w Biurze Obsługi Klienta. Polecam w 100% ITV Media.

B. K.

Jestem bardzo zadowolona z usług ITV Media. Bardzo dobry odbiór tv, bezawaryjny internet. Super obsługa w biurze i instalacja wykonana szybko i sprawnie . Gorąco polecam!

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie ITV Media Sp. z o .o. na stanowisko Analityk GIS? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Adrian1

Jak narazie do tej pory niemam żadnych zastrzeżeń co do świadczenia tych usług z miła chęcią polecam

Nikola

Korzystam z usług różnych dostawców ze względu na prace i ITV jest bez dwóch zdań jednym z najlepszych dostawców w PL.

Nikodem D

Polecam serdecznie, bardzo dobry internet, jeszcze lepsza telewizja i niezawodna obsługa.

Nikoś

ITV MEDIA to najlepszy internet na świecie ! :D

Bartek

Internet brdzo stbilny, pingi niskie wiec super do gier online

ma…y

Jeśli chodzi o zespół, to uważam że jest rewelacyjny, atmosfera w pracy jest bardzo ważna i w ITV taką znalazłem, a firma rozwija się imponująco.

Wszystko w porządku, firma zdecydowanie godna polecenia.

Magdalena

Zdecydowanie najciekawsza oferta w Skierniewicach, bardzo bogate pakiety telewizji, do tego rewelacyjna oferta na komórki. Ogólnie super oferta.

Bozena

witek

Mam w Itvmedia dwie umowy. Jedna na telefon mobilny druga na internet światłowodowy. Wyłączyli mi internet za niezapłaconą fakturę na 2,95 zł za telefon (połączenie z infolinią) a syn na zdalnym nauczaniu był w trakcie sprawdzianu. W tej firmie nie mogli przysłać smsa czy wyłaczyć telefonu wyłączyli internet który był opłacony i nie było żadnych zaległości!!! Niepoważna firma i niekompetentni pracownicy. Pan z działu windykacji bardzo dowcipny ale jego dowcip w mojej sytuacji raczej chamski. Kazał mi czytać na głos komunikat jaki mi wyświetlili po zablokowaniu internetu. Nie wiem jaki literat pisał ten komunikat ale wystarczyło napisać że mam zaległości i odblokujemy ci internet jak potwierdzisz że przeczytałeś. Ale nie trzeba tak zagmatwać że normalny człowiek wisi na telefonie na infolinie i czas marnuje. Jestem z tą firmą od kilku lat ale odradzam każdemu. Zastanów się zanim się w to wpakujesz tym bardziej, że z jakością usług szału nie ma

Mak
@witek

Ten komunikat o zaległościach to jedno krótkie zdanie, w sumie ciężko go nie zrozumieć ...............

Mak

Lepiej się nie da. zawsze na czas miła obsługa. Brawo wy.

Polecam! Najlepszy internet. Bardzo miła, sympatyczna i kompetentna Pani w dziale obslugi klienta w Łowiczu. Polecam w 100% ITV Media

Otis

przemo

Działa jak należy ;) bez najmniejszych problemów a jak już się zdarzą to natychmiast usuwane, ponadto pomoc techniczna także fachowa, polecam

Otis
@przemo

Tak. Internet działa bez zastrzeżeń. W przypadku jakich kolwiek awarii jest szybka naprawa i doskonały kontakt.

Damian

Posiadam od ITV Media internet od ponad 2 lat i jestem bardzo zadowolony. Internet działa niezawodnie, a jeśli zdarzyły się przerwy, to były nie z winy usługodawcy, lecz spowodowane czynnikami zewnętrznymi np. wichurami. Dział techniczny potrafi szybko rozwiązać problemy. Transfery są zgodne z umową. Polecam.

maciek

Polecam pracę, super atmosfera, mili współpracownicy.

Zostaw merytoryczną opinię o ITV Media Sp. z o .o. - Łowicz

• Jak się pracuje w ITV Media Sp. z o .o.?

Zobacz opinie na temat firmy ITV Media Sp. z o .o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ITV Media Sp. z o .o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ITV Media Sp. z o .o.