Opinie o ITV Media Sp. z o .o. w Łowicz

ITV media dostarcza Internet światłowodowy i telewizję cyfrową w Łowiczu, Rawie Mazowieckiej, Żychlinie, Piatku i Skierniewicach. W ITV Media dbamy o to, aby dostarczać najwyższej jakości usługi Internetu i telewizji kablowej, specjalnie dla Ciebie. Korzystamy z nowoczesnych i solidnych rozwiązań światłowodowych, zapewniamy szeroki wachlarz ofert, spośród których nawet najbardziej wymagający znajdą coś dla siebie.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITV Media Sp. z o .o. w Łowicz

Czym ITV Media Sp. z o .o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

klijent

zachęcają tak ze będziesz wciskał guwno i ktos będzie sie męczył.... mam kontakt z pracownikami tej firmy... nie maja pojęcia o tym co robią...kto cos potrafil to sie zwolnil

katastrofa

znów nie chodzi to juz chyba w tyg 3 raz a dodzwonic sie nie moge na infolinie jestem 2 w kolejce a pol godzin czekam

Jestem pracownikiem i użytkownikiem tej firmy :) Pracuję od kilku lat i nie zamierzam zmieniać pracy. Fajni, młodzi ludzie. Zatrudniani są nowi pracownicy, dzięki którym wprowadzane są nowe pomysły, które ułatwiają nam wszystkim pracę. Co do usług, nie mam żadnych zastrzeżeń, mam przyjemność korzystać z internetu po światłowodzie, który faktycznie działa bez usterek.

boro
@Anonim

boro nie cukruj sam wiesz ze lipe macie i nie ogarniacie tematu mialem od was internet i sam mowiles ze kicha jest:)

Komedia nie internet
@Anonim

dobra koles (usunięte przez administratora) ze ten wasz internet jest taki cacy ,bo niestety nie jest i obecnie korzystam z tego gówna ,ale do czasu gdyż zamierzam zmienić. TEN INTERNET TO JAKAŚ (usunięte przez administratora) KOMEDIA I ŻENADA nie dość ze sie muli pomimo tego ze jest "niby" 22mb/s ". Nawet filmu w necie obejzec sie nie da,bo co chwila kółko ładowania sie pojawia i buforuje sie (usunięte przez administratora) wie ile. Sory ,ale na te czasy tak byc nie powinno,nie z obecna technologia.

kopik

od dłuższego czasu tu pracuję i jakoś nie zauważyłam żeby ludzie masowo się zwalniali, jakieś bzdury są wypisywane, ze ludzi traktuje się jak gówno bez przesady ja się nie spotkałam z jakąś nieprzyjemną sytuacją i fatalnym traktowaniem pracownika !!! Zatrudnia się nowych pracowników i firmy się rozwija, a atmosfera jest bardzo dobra, zero stresów w pracy.

obiektywny
@kopik

bo już kto mial się zwolnic to się zwolnił - zostali ci co się do innej pracy nie nadają i boją sie odejść gdzie indziej... wszyscy którzy odeszli nie żałują i już dawno zapomnieli o szarym epizodzie ich życia jakim była praca w ITV nie oszukujcie się - większość pozytywnych opniii o tej firmie to zwykłe zabiegi pracowników ITV. To sa Janusze biznesu i maja szczęście, ze nie ma w okolicy porządnej firmy świadczącej podobne usługi.. Łażą jak jacyś jochowi od domu do domu i wciskają swoje usługi

obserwator 37
@obiektywny

Obiektywny masz rację ......

@obserwator 37

"obserwator 37", zostali pracownicy, którzy świetnie dają sobie radę na swoich stanowiskach pracy. Jesteśmy firmą, która ciągle się rozwija i świadczy Wam usługi o najwyższej jakości i najnowocześniejszej technologii w związku z tym potrzebujemy Pracowników z wysokimi kwalifikacjami.

Xxx
@kopik

Heheheh poczekaj jeszcze chwilę to zobaczysz sam

jola
@ITV Media Sp. z o .o.

dobre no tak sie nie uśmiałam juz dawno...:)

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie ITV Media Sp. z o .o. na stanowisko Analityk GIS? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
jola

miał być swiatłowód szybko a jest strasznie cały czas awaria za awaria w sobote jak chce sie z relaksowac przy komputerze to nie ma internetu nie polecam wole neostrade 10 mega niz 200itvmedia

Wanda

Na wątku w większości możemy znaleźć opinie osób korzystających z usług ITV Media. Czy znajdzie się wśród was osoba obecnie zatrudniona w firmie? Interesuje mnie kwestia wynagrodzenia jak również obecnie panującej atmosfery w pracy. Co możecie powiedzieć o działach na których obecnie pracujecie?

OD 5 lat

Kiedyś najlepszy internet w łowiczu a dziś? Wielkie.... ,przepraszam ale inaczej tego nazwać się nie da przynajmniej raz w tygodniu awaria. Tak bardzo już się wycwanili,że wyłączają telefon przed awarią bo wiedzą,że ludzie będą dzwonić. Opowiem wam również śmieszną krótką historię, było to dosyć dawno. Zadzwoniłem do nich z informacją,że coś dzieję się z moim dekoderem bo mam również u nich telewizję, przyjechało 2-dwóch techników ekspertów,wyspecjalizowany,wielkich zawodowców w domu była moja mama,przez godzinę nie wiedzieli co się dzieje dekoder nie działał,przyjechawszy do domu pomogłem im go zrobić, po czym usłyszałem,że to nie z ich winy i że doliczą mi 20 zł do rachunku. Pozdrawiam cieplutko itv media, długo decydowałem się na tą opinie dlatego,że kiedyś mieli bardzo dobry internet i zawsze go polecałem,natomiast dzisiaj już od ok 2tyg. mój ms wynosi 200 i nie spada a dzwoniąc do nich usłyszę,że jest kolejna awaria.

Arek

czekam na podłączenie internetu od 9 miesiecy

Julek

Brak internetu od 3 dni. SŁABA ATMOSFERA W PRACY

Gabriela
@Julek

Dziękuję za Twoją opinię, jesteś pracownikiem czy klientem firmy? Czy jest tu ktoś jeszcze, kto pracuje w spółce ITV Media (w obsłudze klienta, jako serwisant itp.) i mógłby podzielić się informacją, jakie warunki u tego pracodawcy panują? Będę wdzięczna.

Ioo
@Gabriela

Daj sobie spokój wycisną z ciebie wszystko a na koniec zwolnia

ol

ciagle awarie nie polecam katastrofa....moj sklep nie handlowal 2 dni bo terminale nie chodzily

NAJGORSZY USŁUGODAWCA

Kamil

Najgorsza firma i miejsce pracy. Brak wykwalifikowanych pracowników, którzy są w stanie naprawić usterkę!!!

Kazik

Nie polecam

Jasiek

Brak internetu. Nie polecam

Najgorszy usługodawca i miejsce pracy.

Jan

Nie polecam.

Kto powiedział, że musi być idealnie? Zawsze można coś poprawić żeby lepiej się pracowało a nie tylko narzekać!!

Freelancer
@Adam

Nikt nie powiedział że musi być idealnie, ale jak wchodzę zrobić przelew na następny miesiąc za usługę internetu i ten przelew muszę robić z komórki z danych kontaktowych bo ten własnie internet mi tylko działa, a itv media nie łączy to mam prawo sie wkuurwić.

Jan
@Freelancer

Masz racje. Trzeba jak najszybciej uciekać z tego ITV.

Jarek

Jeśli ktoś ma zastrzeżenia to należy kierować je na adres firmy a to jest forum dla pracowników a nie klientów.

karol

kiedy ruszy internet w gminie witonia?.

Zostaw merytoryczną opinię o ITV Media Sp. z o .o. - Łowicz

• Jak się pracuje w ITV Media Sp. z o .o.?

Zobacz opinie na temat firmy ITV Media Sp. z o .o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ITV Media Sp. z o .o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ITV Media Sp. z o .o.