Opinie o ITV Media Sp. z o .o. w Łowicz

ITV media dostarcza Internet światłowodowy i telewizję cyfrową w Łowiczu, Rawie Mazowieckiej, Żychlinie, Piatku i Skierniewicach. W ITV Media dbamy o to, aby dostarczać najwyższej jakości usługi Internetu i telewizji kablowej, specjalnie dla Ciebie. Korzystamy z nowoczesnych i solidnych rozwiązań światłowodowych, zapewniamy szeroki wachlarz ofert, spośród których nawet najbardziej wymagający znajdą coś dla siebie.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITV Media Sp. z o .o. w Łowicz

piewca

Firma nie szanuje starych użytkowników, płacimy drożej niż nowi użytkownicy, nikt nie informuje o nowych promocjach, jeśli nowe pakiety są tańsze to trzeba czekać do końca umowy żeby to zmienić, jeśli trafi się w dobrą promocję to można płacić dużo mniej, kierownictwo nigdy nie jest dostępne i nie ma z kim rozmawiać w BOK, za każdy aneks trzeba płacic, itd itd

Agata

@yy, opinia do której się odnosisz nie przedstawia ITV Media jako pracodawcy, jednak pozostała na tym forum, ponieważ nie złamała regulaminu forum. A administrator decyduje się na archiwizowanie opinii tylko w przypadku kiedy nie przestrzegają one tego regulaminu. Należy pamiętać, żeby dodawać tylko opinie zgodnie z przeznaczeniem tego wątku.

yy

Czemu usuwacie złe opinie? Myślicie, że będą same dobre? Każdy niezadowolony klient ma prawo wyrazić opinię W końcu świadczycie nam usługi. Widocznie nie potraficie zadowolić swoich klientów. :) I trzeba umieć pogodzić się z krytyką.

Admin123
@yy

Usuwane opinie są przez administratora strona. Go work jest portalem o pracodawcach a nie usługodawcach.

yy
@Admin123

W takim razie czemu opinia "karolek 23.01.2018 06:57 " nie jest usunięta?

karolek

Nie ma co narzekac internet smiga aż milo jestem kliente od dlugiego czasu i nigdy nie iałem żadnego problemu tak , że sfrustrowanym dziękujemy ;)

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie ITV Media Sp. z o .o. na stanowisko Analityk GIS? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Agata

@kopi, co widać również po ofertach pracy, gdzie firma obecnie rekrutacji tez nie prowadzi. Więc jak uważasz skąd te opinie? Rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie ITV Media Sp. z o .o. ? Napiszesz w skrócie jak wygląda etap zatrudnienia? Jakie stanowisko pracy ,twoim zdaniem jest najlepiej opłacalne?

sama prawda
@Agata

Ciągle dodają jakieś nowe ogłoszenia. Prowadzą rekrutację, nie przyjmują nikogo, usuwają ogłoszenie, a za jakiś czas znowu dodają to samo. Widać, że nikt nie chce pracować w tej firmie. I bardzo dobrze. Rewelacji żadnych tam nie ma, atmosfera taka sobie. Ciągłe obgadywanie i jeden wielki fałsz. Nie polecam w pracy w tym miejscu!

@sama prawda

Witam, "Sama Prawda" cieszymy się, że na bieżąco śledzisz nasze ogłoszenia. Na chwilę obecną prowadzimy rekrutacje na kolejne, nowe stanowiska pracy. Niestety, nie łatwo jest znaleźć kompetentnych pracowników dlatego też jesteśmy zmuszeni odświeżać nasze ogłoszenia.

Martyna

a ja widzę, że się zmieniają i to na korzyść jestem wieloletnią klientką tej firmy, pierwszą umowę podpisywałam w biurze gdzie niestety standardy obsługi były tragiczne. kilka dni temu dostałam wiadomość, że moja umowa skończyła się. Wybrałam się do biura gdzie zaskoczyła mnie miła Pani, która faktycznie przygotowała dla mnie korzystne warunki. Widzę, że zmiany im służą Brawo dla lokalnej firmy polecam

@Martyna

moja koleżanka zaczęła pracę u nich kilka tygodni temu i jest bardzo zadowolona w każdej kwestii można się z nimi dogadać, wynagrodzenie jest wyższe niż tu piszecie, nie wspomnę o dodatkowych bonusach i rabatach pracowniczych na usługi.

XYZ

Jakość pracy, kultura zatrudnienia, atmosfera w firmie są fatalne! Nie polecam pracy w tym miejscu.

V

Serdecznie odradzam JAKĄKOLWIEK współpracę z tą "firmą". Praca tutaj to tylko strata umiejętności, ale przede wszystkim czasu!

greck

Praca w porządku, atmosfera w pracy sympatyczna, a zarobki jak wszędzie w Łowiczu. Firma cały czas się rozwija i dba o swoich klientów.

prawda
@greck

nieprawda - są w Łowiczu firmy, które płacą sporo więcej ale trzeba coś umieć a w ITV za dużo umieć nie trzeba...

skandal

Jestem bardzo zadowolona z usług, jest to firma która cały czas się rozwija. Obsługa jest bardzo miła, serwis bardzo szybko rozwiązuje problem jak już w ogóle coś się wydarzy, nie tak jak w MultiMedia, że czeka się po kilka dobrych dni. Polecam ITV Media

Powolna

Pracować trzeba jak wszędzie,wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie,atmosfera dobra,można się dogadać,pracuje od kilku miesięcy i jestem zadowolona.

Fajny zespół, ludzkie podejście do pracownika, wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas, a przede wszystkim możliwość rozwoju przez organizowane szkolenia. Polecam! :)

kuba

telefon służbowy raczej powinien być włączony, różne sytuacje się zdarzają. Trzeba mieć jedynie nadzieję, że firma nie będzie Cię obciążała w tak zwanym czasie wolnym, jak to opisuje @kkk. Być może to jakieś losowe sytuacje.

kkk

@krzysztof wyłącz telefon służbowy po pracy - jestem bardzo ciekaw reakcji szefa firmy ITV następnego dnia... już takie sytuacje były, mają gdzieś twój wolny czas, rozumiem sytuacje kiedy coś się popsuło - wiadomo trudno trzeba jakoś naprawic i często wiąże się to z dłuższymi godzinami pracy no ale bez przesady

krzysztof

telefon służbowy po pracy można wyłączyć @hop, chyba, że masz aktualnie dyżur, ale w godzinach pracować trzeba i to raczej na maxa

beczkka

a poza tym, że niezbyt atrakcyjne akcesoria (stare auto i nienowoczesna komórka) to jak wygląda atmosfera w pracy? to dla mnie bardzo wazne i zwracam na ten aspekt uwagę

@beczkka

Nie polecam. Miałem przyjemność być i klientem i pracownikiem. Tam ludzi traktuje się gorzej niż gowno. wszyscy odchodzą. I znajdują o niebo lepsza pracę. Trzeba być mocno zbesperowanym żeby tam pracować.

taka prawda

fajne narzędzia pracy ta jasne - stara panda i nokia 3310 do dzwonienia - nie łudźcie się tam atrakcji żadnych nie ma

Kierownik IT

przecież tam nie ma żadnego kierownika do spraw infrastruktury IT, i nic dziwnego nikt normalny by tam nie poszedł bo i po co?

lonik

grolon, czasem można natrafić na ogłoszenia od nich na jednym z portali pracy. niedawno tez szukali przedstawicieli handlowych, to zapewniali fajne narzedzia pracy jak telefon, czy auto służbowe.

grolon

awesome, a powiedz mi kolego gdzieś ty to ogłoszenie widział i skąd żeś je wytrzasnął? Nie myślałem, żeby poprzedni kierownik rezygnował a jeśli to raczej nie zamierzają polepszać warunków :(

Zostaw merytoryczną opinię o ITV Media Sp. z o .o. - Łowicz

• Jak się pracuje w ITV Media Sp. z o .o.?

Zobacz opinie na temat firmy ITV Media Sp. z o .o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ITV Media Sp. z o .o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ITV Media Sp. z o .o.