ITV Media Sp. z o .o.

Łowicz

Opinie o ITV Media Sp. z o .o.

anonim 2009-05-28 10:38:41
Firma ITV MEDIA jest firmą oferującą usługi telewizji kablowej i internetu. Firma ta działa na terenie Skierniewic i Łowicza i jest firmą szybko i prężnie rozwijającą.
ZAdowolona 2015-03-03 15:05:19
Ja jestem u nich od kilku lat i jestem bardzo zadowolona lepiej jak z vectry gdzie ciągle a to światłowody zalane a to brak internetu , brak programów a tutaj mam na prawdę super odbiór i nie ma przerw technicznych tak jak to zdarzało się w Vectrze. Poza tym płacę mniej niż wcześniej. Vectra stała się molochem nie do przeskoczenia.
Od 4 lat nie ma żadnych kłopotów z itv media.Mam znajomych którzy też pouciekali z Vectry. POLECAM ITV MEDIA . Zero problemów.
xyz 2015-09-22 15:41:42
możesz powiedzieć, gdzie czytałeś tyle tych "pozytywnych" opinii ??
rupert 2016-02-09 21:14:42
niskie zarobki, ale mowa tu o podstawie, a nie o dodatkach w postaci prowizji @obiektywnie. Według mnie ITV może przedstawicielowi znacznie więcej płacić.
grolon 2016-03-11 21:17:37
awesome, a powiedz mi kolego gdzieś ty to ogłoszenie widział i skąd żeś je wytrzasnął? Nie myślałem, żeby poprzedni kierownik rezygnował a jeśli to raczej nie zamierzają polepszać warunków :(
lonik 2016-03-13 21:38:27
grolon, czasem można natrafić na ogłoszenia od nich na jednym z portali pracy. niedawno tez szukali przedstawicieli handlowych, to zapewniali fajne narzedzia pracy jak telefon, czy auto służbowe.
Kierownik IT 2016-03-14 20:03:20
przecież tam nie ma żadnego kierownika do spraw infrastruktury IT, i nic dziwnego nikt normalny by tam nie poszedł bo i po co?
taka prawda 2016-03-14 20:05:23
fajne narzędzia pracy ta jasne - stara panda i nokia 3310 do dzwonienia - nie łudźcie się tam atrakcji żadnych nie ma
beczkka 2016-03-15 21:43:18
a poza tym, że niezbyt atrakcyjne akcesoria (stare auto i nienowoczesna komórka) to jak wygląda atmosfera w pracy? to dla mnie bardzo wazne i zwracam na ten aspekt uwagę
krzysztof 2016-04-18 20:53:21
telefon służbowy po pracy można wyłączyć @hop, chyba, że masz aktualnie dyżur, ale w godzinach pracować trzeba i to raczej na maxa
kkk 2016-04-21 22:30:45
@krzysztof
wyłącz telefon służbowy po pracy - jestem bardzo ciekaw reakcji szefa firmy ITV następnego dnia... już takie sytuacje były, mają gdzieś twój wolny czas, rozumiem sytuacje kiedy coś się popsuło - wiadomo trudno trzeba jakoś naprawic i często wiąże się to z dłuższymi godzinami pracy no ale bez przesady
kuba 2016-05-06 20:39:15
telefon służbowy raczej powinien być włączony, różne sytuacje się zdarzają. Trzeba mieć jedynie nadzieję, że firma nie będzie Cię obciążała w tak zwanym czasie wolnym, jak to opisuje @kkk. Być może to jakieś losowe sytuacje.
Anonim 2016-10-24 15:34:32
Fajny zespół, ludzkie podejście do pracownika, wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas, a przede wszystkim możliwość rozwoju przez organizowane szkolenia. Polecam! :)
Powolna 2016-10-24 22:41:19
Pracować trzeba jak wszędzie,wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie,atmosfera dobra,można się dogadać,pracuje od kilku miesięcy i jestem zadowolona.
skandal 2016-10-25 09:26:11
Jestem bardzo zadowolona z usług, jest to firma która cały czas się rozwija. Obsługa jest bardzo miła, serwis bardzo szybko rozwiązuje problem jak już w ogóle coś się wydarzy, nie tak jak w MultiMedia, że czeka się po kilka dobrych dni. Polecam ITV Media
greck 2016-11-10 16:17:08
Praca w porządku, atmosfera w pracy sympatyczna, a zarobki jak wszędzie w Łowiczu. Firma cały czas się rozwija i dba o swoich klientów.
Zostaw swoją opinię o ITV Media Sp. z o .o. - Łowicz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITV Media Sp. z o .o.