ITV Media Sp. z o .o.

Łowicz

Opinie o ITV Media Sp. z o .o.

anonim 2009-05-28 10:38
Firma ITV MEDIA jest firmą oferującą usługi telewizji kablowej i internetu. Firma ta działa na terenie Skierniewic i Łowicza i jest firmą szybko i prężnie rozwijającą.
ZAdowolona 2015-03-03 15:05
Ja jestem u nich od kilku lat i jestem bardzo zadowolona lepiej jak z vectry gdzie ciągle a to światłowody zalane a to brak internetu , brak programów a tutaj mam na prawdę super odbiór i nie ma przerw technicznych tak jak to zdarzało się w Vectrze. Poza tym płacę mniej niż wcześniej. Vectra stała się molochem nie do przeskoczenia.
Od 4 lat nie ma żadnych kłopotów z itv media.Mam znajomych którzy też pouciekali z Vectry. POLECAM ITV MEDIA . Zero problemów.
xyz 2015-09-22 15:41
możesz powiedzieć, gdzie czytałeś tyle tych "pozytywnych" opinii ??
rupert 2016-02-09 21:14
niskie zarobki, ale mowa tu o podstawie, a nie o dodatkach w postaci prowizji @obiektywnie. Według mnie ITV może przedstawicielowi znacznie więcej płacić.
grolon 2016-03-11 21:17
awesome, a powiedz mi kolego gdzieś ty to ogłoszenie widział i skąd żeś je wytrzasnął? Nie myślałem, żeby poprzedni kierownik rezygnował a jeśli to raczej nie zamierzają polepszać warunków :(
lonik 2016-03-13 21:38
grolon, czasem można natrafić na ogłoszenia od nich na jednym z portali pracy. niedawno tez szukali przedstawicieli handlowych, to zapewniali fajne narzedzia pracy jak telefon, czy auto służbowe.
Kierownik IT 2016-03-14 20:03
przecież tam nie ma żadnego kierownika do spraw infrastruktury IT, i nic dziwnego nikt normalny by tam nie poszedł bo i po co?
taka prawda 2016-03-14 20:05
fajne narzędzia pracy ta jasne - stara panda i nokia 3310 do dzwonienia - nie łudźcie się tam atrakcji żadnych nie ma
beczkka 2016-03-15 21:43
a poza tym, że niezbyt atrakcyjne akcesoria (stare auto i nienowoczesna komórka) to jak wygląda atmosfera w pracy? to dla mnie bardzo wazne i zwracam na ten aspekt uwagę
krzysztof 2016-04-18 20:53
telefon służbowy po pracy można wyłączyć @hop, chyba, że masz aktualnie dyżur, ale w godzinach pracować trzeba i to raczej na maxa
kkk 2016-04-21 22:30
@krzysztof
wyłącz telefon służbowy po pracy - jestem bardzo ciekaw reakcji szefa firmy ITV następnego dnia... już takie sytuacje były, mają gdzieś twój wolny czas, rozumiem sytuacje kiedy coś się popsuło - wiadomo trudno trzeba jakoś naprawic i często wiąże się to z dłuższymi godzinami pracy no ale bez przesady
kuba 2016-05-06 20:39
telefon służbowy raczej powinien być włączony, różne sytuacje się zdarzają. Trzeba mieć jedynie nadzieję, że firma nie będzie Cię obciążała w tak zwanym czasie wolnym, jak to opisuje @kkk. Być może to jakieś losowe sytuacje.
Anonim 2016-10-24 15:34
Fajny zespół, ludzkie podejście do pracownika, wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas, a przede wszystkim możliwość rozwoju przez organizowane szkolenia. Polecam! :)
Powolna 2016-10-24 22:41
Pracować trzeba jak wszędzie,wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie,atmosfera dobra,można się dogadać,pracuje od kilku miesięcy i jestem zadowolona.
skandal 2016-10-25 09:26
Jestem bardzo zadowolona z usług, jest to firma która cały czas się rozwija. Obsługa jest bardzo miła, serwis bardzo szybko rozwiązuje problem jak już w ogóle coś się wydarzy, nie tak jak w MultiMedia, że czeka się po kilka dobrych dni. Polecam ITV Media
greck 2016-11-10 16:17
Praca w porządku, atmosfera w pracy sympatyczna, a zarobki jak wszędzie w Łowiczu. Firma cały czas się rozwija i dba o swoich klientów.
aaaaa 2017-01-10 17:16
Niemiła obsługa techniczna
znajomy brata 2017-01-29 12:32
Z informacji jakie posiadam odchodzą ludzie z kilkuletnim stażem ,w ubiegłym roku trzy na pewno a w tym roku kolejne, cały czas jest nabór młodych za najniższe wynagrodzenie .Na awanse i podnoszenie kwalifikacji nie ma co liczyć
V 2017-01-30 18:48
Serdecznie odradzam JAKĄKOLWIEK współpracę z tą "firmą". Praca tutaj to tylko strata umiejętności, ale przede wszystkim czasu!
XYZ 2017-01-31 16:41
Jakość pracy, kultura zatrudnienia, atmosfera w firmie są fatalne! Nie polecam pracy w tym miejscu.
Martyna 2017-02-14 16:25
a ja widzę, że się zmieniają i to na korzyść
jestem wieloletnią klientką tej firmy, pierwszą umowę podpisywałam w biurze gdzie niestety standardy obsługi były tragiczne. kilka dni temu dostałam wiadomość, że moja umowa skończyła się. Wybrałam się do biura gdzie zaskoczyła mnie miła Pani, która faktycznie przygotowała dla mnie korzystne warunki.
Widzę, że zmiany im służą
Brawo dla lokalnej firmy
polecam
Anna 2017-02-21 11:26
moja koleżanka zaczęła pracę u nich kilka tygodni temu i jest bardzo zadowolona
w każdej kwestii można się z nimi dogadać, wynagrodzenie jest wyższe niż tu piszecie, nie wspomnę o dodatkowych bonusach i rabatach pracowniczych na usługi.
Zostaw swoją opinię o ITV Media Sp. z o .o. - Łowicz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITV Media Sp. z o .o.