Opinie o CNH w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CNH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CNH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CNH w Płock

Ui

Niema żadnego zainteresowania produkcją przez menadżerów czy kierowników wydziałów wszystkiemu winien jest pracownik afera pękania spoin nadal próbuje się obwinić spawaczy jaka jest to żenada ile można obwiniać tego robiła dopiero widać że ludzie na wysokim szczeblu nie mają wiedzy

Uko

Kolejna afera z blachami że pękają na prasach i chederze i i złączach i co oczywiście nikt nie ponosi odpowiedzialność przecież ktoś zezwolił na produkcję z takiego materiału próbowali wrobić spawaczy w tą aferę ale się nie udało to rzucili winę na wojnę ze nie było odpowiedniej blach śmieszne po prostu sztukę obłudy kadra dopracowała do perfekcji a dyrektor do tego się przychyla brawo panie dyrektorze kolesie działają dyrektora świerszczyka na was potrzeba

Człowiek z zewnątrz
@Uko

Jak to właśnie wasi klienci będą czytać którzy płacą ogromne pieniądze za sprzęt to zwyczajnie zasilicie kolejkę w pośredniaku lub za chlebem po świecie będziecie jeździć . Źle tam jest , z byle kim i na byle czym wykonując byle co pracujecie ? Pytanie po co ??? Zwolnić się i iść gdzie indziej .

Pl
@Człowiek z zewnątrz

To nie jest tak jak myślisz zwolnić się lepiej żeby oni czyli firma niech zwolni to dostaniemy odprawę i prawo do zasiłku u wiesz że 80procent pracowników na to czeka jak przełożonym nie zależy na dobrym produkcie to tym bardziej nam czyli pracownikom 10 są pieniądze a resztę olewka aby dniówka zleciała to są słowa ludzi na stanowiskach to oczyma tu mowa

Danuta
@Pl

Skąd masz info ze aż tyle na to czeka? To nie może być tak źle raczej skoro tyle dajecie radę?

Normalny

Tu się zgodzę pełna prawda ,co się dzieje w tym zakładzie i nikt na to nie reaguje a do tego dzisiejszy pożar na zakładzie znów gdzie są ludzie od BHP tzw ,a nie tylko okulary ????

@Normalny

Tak to prawda a kto będzie winien pewnie spawacze bo może palą papierosy na stanowiskach a nikt się nie zapyta kiedy były wymieniane filtry dokładnie były wymieniane za dyrektora świerszczyka to ile lat 10 może dyrektor to przeczyta te taka wymiana to koszty dla wydziału to by nie było premii dla menadżerów jak ludzie się nie postawią tej kadrze to kuroniówka nas czeka

Pzet

Ale pojechałem w weekend z tym fagasem mojej byłej aż całą dzielnica wokół 12 słyszała trochę siara ale ma za swoje

Hah
@Pzet

Ty to się nadajesz

Pzet
@Hah

Dostał hujow ile wejdzie nawet nie podskoczył ja tu jestem królem tatusiem i prawie mężem

Aktualny partner
@Pzet

Ja będę wychowywał Maje

Nygus

Niech on się weźmie za robota bo bęben mu rośnie z dnia na dzień

Magazynier
@Nygus

Ko nie ma brzucha ten słabo pompuję. Dajcie chłopakowi żyć, on też ma potrzeby.

Słynna noc

Listonosz co ty możesz wiedzieć, jak jedynym twoim osiągnięciem jest puknięcie blondyny w wieku twojej matki.....

Słynna noc
@Słynna noc

Twoją starą też zrobiłem zapytaj to ci powie????????????

Testament
@Słynna noc

Dobre.

Wiem

Kiedy w końcu przestój ?

@Wiem

Mamy pracować całym rokiem jak było za bizona

Darek
@Wiem

Serio kiedy ten przestoj bo mi się należy

Kamila
@Darek

Jaki przestój ?? Macie jakiś taki ogólny urlop dla całej produkcji?? Mi się przestój kojarzy z brakiem surowców i przymusową przerwą w pracy...

Kutno
@Darek

Przestój 2 miesiące.potem powolnne wygaszanie produkcji.

Żenada
@Kutno

Sam się wygaszaj. Juz od maja co nie którzy wygaszaja ten zakład . Nie będzie roboty to nie będzie . Każdy narzeka a jak jest plotka o wygaszeniu produkcji to każdy obsrany o robotę . Ja robię w agencji więc przestój będę bez kasy , a rodzina na utrzymaniu ale wiedziałem że tak tu jest i się z tym liczyłem.

Ona

To już będzie czwarty rok jak powtarza tą samą klasę

Cnh

Panie i panowie szykować się na długi przestój pozdrawiam

Spedytor

W Płocku jest taki (usunięte przez administratora) że mają problem znaleźć firmy aby silniki dostarczyć do fabryki z Włoch, tiry stoja pod fabryka bo nie ma komu rozładować i naliczają opłaty tak działa kierownictwo. Mam pisać dalej gdzie rozwozicie towar? bo podobno miejsca nie ma na fabryce i płacone są mega duże pieniądze za wynajem placu a to kłębek blachy leży..

@Spedytor

Towar trafia prywatne płace są przekręty robione przez kierownictwo i ludzie na stanowiskach na tym zarabiają jak na agencjach pracy wszyscy O tym wiedzą ale niema kto się za to wziąć to tajna olewka przez menadżerów i dyrektora a ludzie kupują ten złom

Ty

Menadżerowie zarabiają jak miniystry i nic nie robią tyko koleś kryją

Irena

Serio takie niezłe zarobki mają menadżerowie? A to brutto czy netto jest?

Lo

To zobaczcie jak nas wykorzystują menadżer bez żadnej wiedzy w cnh zarabia 25 tys na rękę i premię kwartalne i roczne to dlatego tak słabo zarabiamy

Koo

Na ten by ubek zezwalają dyrektorzy i menadżerowie przyjdzie dyrektor w stylu świerszczyka to wyprostuje ten bałagan

Daro

No teraz Ukraińcy mogą być spokojni podobno dla nich na taśmę p5 wchodzą czołgi a po testach strzałów liderzy i kierownicy mają pucować lufy hahahah... Bo tych zlomów kombajnów już nikt nie chce brać.

Wentyl
@Daro

Nie dziwie się, że nikt tego nie kupuje, my na taśmie walimy taki bubel, że to w głowie się nie mieści liczy się tylko sztuka i aby szybciej, na malarni też nie lepsi puszczają detale bez podkładu KTL, szpachlują już chyba wszystko....

Mariusz

Teraz twoją starą

Darek

Ludzie taka inflacja a wy dymacie na taśmach za 20zl? Pracownik CNH po 10latach ma z 21 i jeszcze was gonią do roboty otrząśnięcie się ja przeszedłem na wykończeniowe i mam w tydzień tyle co wy w miesiąc na taśmie

mila2977

Czy są może przyjęcia dla kobiet na produkcji ,magazynie lub tym podobne ?

Ona
@mila2977

Zapytaj na CP2 podobno zwalniają blondynę i będzie wolne miejsce.

mla2977
@Ona

przepraszam ale co oznacza skrót CP2

Dzik

Panowie kiedy w końcu urlopy?

Dzik2
@Dzik

Nigdy

Fotograf z P3

Ale ty pracujesz na siebie a nie na mnie, chyba że o czymś nie wiem

Lo

Naj lepiej do Tomaszewskiego i opowiedz mu jak jest bo chyba góra nie wie prawdy

Witam. Chciałem zapytać o pracę na wózkach widłowych. Czy CNH przyjmie po tych 18 miesiącach pracy przez agencje i ile mozna zarabiać z nadgodzinami. Obecnie pracuje na zupełnie innym stanowisku i nie wiem czy warto zawracać sobie głowę. Proszę o szczere odpowiedzi z góry dzięki i pozdrawiam.

@Nowy

Jak masz jakieś poparcie i układy to ci Będę pisał jesteś przyjęty jak nie masz układów to cię nie przyjmą możesz zdawać do 400 minut i pracować po 12 godzin i tak cię nik nie zauważy

Monter

Siema, wiadomo czemu była karetka na zakładzie??

Halooo
@Monter

Znów wypadek w pracy coś się dzieje nie pokojacego a tzw to coś u nas od dbania czegoś znów zaspało i szkoda słów na to co się dzieje na tą całą sytuację gdzie jest inspekcja itp

Info
@Halooo

Daj dokładne info zgłoszę do inspekcji

@Halooo

Trzeba jeszcze więcej i szybciej robić i podnosić normy żeby więcej nygusow chodziło sobie spacerkiem po zakładzie i dostawiać biurka a BHP co robi niech sprawdzają stanowiska pracy jakie zagrożenia są a nie kask i okulary

Co

Co ty mówisz o wykształceniu ludzie pracują po wyszyszym wykształceniu jako robol bo nie mają poparcia i układów a kto ma układ to podstawówce jest na stanowisku więc nie mów o uczeniu bo chyba jesteś z tych nierobów co mają układ i w głowie pusto niedługo wam to się skończy nie robię i wyzyskiwaczy z krzywdy ludzkiej

łysy

Kto sprzedaje ten ma lżej Barany

@łysy

Nie długo będziesz sprzedawał ziemniaki i baranim głosem będziesz ryczał

Sylwester

Panowie wszyscy z Cnh zbiórka godzina 18 parking koło Leroy Merlin poniedziałek 23. Jedziemy wywieść Przemysława Ziółkowskiego z tego miasta nie potrzeba nam ludzi którzy sprzedają...

@Sylwester

a co on takiego sprzedaje? jak truskawki to spytaj po ile

Zostaw merytoryczną opinię o CNH - Płock

• Jak się pracuje w CNH?

Zobacz opinie na temat firmy CNH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 451.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CNH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 415, z czego 54 to opinie pozytywne, 228 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CNH?

Kandydaci do pracy w CNH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CNH