Opinie o CNH w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CNH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CNH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CNH w Płock

Taus

Czy w te firmie macie wczasy pod grusza?

@Taus

Nie ma jest dodatek urlopowy inaczej oddają nam talony świąteczne które nap zabrali bo emeryci się domagali na święta czyli na święta nam nic nie dają a sierpniu p wypłacają nam 1000zl zł brutto czyli nas oszukali bo dostaliśmy 2raz po 500 bez podatku ateraz z podatkiem więc to nie wczasy pod grusza tylko talony świąteczne które powinny być na święta

Tak
@Taus

Nie ale mamy pod jabłonią a agencyjni pod mostem

@Tak

Nie długo i pracownicy z cnh będą pod mostem jak taki bubel będą produkować pierś mają być menadżerowie i kierownicy jak ważne będą minuty a nie dobry wyrób a nie sztuki

Edek
@Taus

Haha wczasy pod grusza w tej firmie nie ma czegoś takiego... nic nie ma

@Edek

Bo jak by było to co się należy dla przeciwnika to panowie menadżerowie i kierownicy nie zarabiali po 25tys na miesiąc a karzeci czyli majstrowie po 10 tys także ra robol zarabia 3800 ty typowy kolkoz bo ludzie żądza z pegieerow

Marynarz
@Co

Co ty powiesz. Jacy emeryci chcieli dodatki? Jestem emerytem, byłym pracownikiem firmy i żadnego dodatku nie dostaję. I żaden emeryt nie dostaje. Bo z jakiej racji ma dostawać.

Mike

Panowie . Na jakie zarobki w tej chwili można liczyć jako spawacz z 3 letnim stażem z uprawnieniami na suwnicę. Ze wszystkimi dodatkami?

@Mike

3800 do ręki niedługo naj nisza krajowa idzie do guru to niema sensu się przyjmować a tu jest kolkoz trzeba się narobić

Szpachlarz

Tu nie ma co się pytać, odpowiedz jest oczywista

Gorgoń

Panowie czas uciekać ! Co oni robią z tym zakładem ! Paszek zapaszek wariuje jak nie przejdziesz po pasach . Skończy się palenie poza przerwą. Tak dłużej być nie może to na nas opiera się ten zakład, a coraz więcej nieudaczników siedzi s biurach, listonosz mam nadzieje ze trafie cię na mieście ! Jakość miała poprawić się po przestoju a L4 już 50 kilo szpachli wykorzystało ! Śruba wariuje ! Rycharski nygus się śmieje bo i tak popycha bubel a (usunięte przez administratora) z L4 i tak w sobotę albo niedziele pójdą do roboty, plują im w twarz a oni myślą ze deszcz pada ,

@Gorgoń

Zbliża się koniec kadry na dole pani Marta przeprowadza wywiady o kierownikach i menadżerach mówcie prawdę jak jest nie bójcie się rozmowy z tą panią jest bardzo przyjemna tylko prawda może zmienić ten zakład czas przełamać te betony macie okazję

@Lop

A na P4 do wymiany menadżer zdaję mu się że ten wydział to jego własność a nic nie robi dla wydziału tylko walczy z ludźmi a nie ma pojęcia żeby porządek zrobić z detalami więc od czego on jest chyba po to żeby pośmiać się pewno panią i z kierownikami wydziału chociaż to nie są kierownicy tylko poganiacze i firma płaci im takie grube pieniądze za co może to przeczyta pani która robi wywiady z ludźmi

Łukasz g
@Bo

Widzę, że nie tylko na p7 słabo z menadzerem ale na innych wydziałach też.

@Łukasz g

A po co są ci menadżerowie za dyrektora świerszczyka ich nie było i bardzo dobrze wszystko funkcjonowało a teraz są po to żeby kolosalne pieniądze zarabiać niczym się nie wykazują tyko potrafią pilnować ludzi a nie wykazują się z swoich obowiązków rozumiem menadżer w sklepie czy w innej firmie której organizuje zamówienia a w tej firmie menadżerów nie powinno być

Emilia
@Lop

A coś się stało konkretnego, że takie informacje sa zbierane na temat menagerów? Czy to jakies rutynowe działanie w firmie?

@Emilia

Dyrektor też jest w tej śtwie to co może się w tej firmie zmienić jak w zarządzie to sama rodzina rodzinie obstawia na stanowiskach tylko wstrzymanie produkcji przez pracowników coś by zmieniło ale na dole też układy i petlla się zamyka

Leszno
Sonia

Kiedy w końcu kadra na spawalni przestanie traktować wydział jak swój prywatny wydział

Witam prawda że bedze przestój i spadnie produkcja bo słychać na górze tak pozdrawiam

Co i

I co z tego jak pracownicy z agencji będą pracować bo ktoś musi kręcić interes

Lysy

Niestety tak, rynki anulują zamówienia. Jeszcze w tym roku będzie się to kręcić ale od stycznia brak zamówień. Główny powód anulacji jest słaby stan maszyny.

@Lysy

A kto jest temu winien kadra bo minuty i sztuki są najważniejsze wyrobienie i wyrobienie

Bo

I przez takich ludzi na stanowiskach stracimy pracę bo przestaną ludzie ten złom kupować już się tak po gubili że nie wiedzą to zrobić tylko po trawią karać ludzi bo nic innego nie potrafią

@Bo

Już nie kupują, zamówienia spadły o 70% powód słaba jakość produktu. Zyskał zielony kombajn

@Lysy

I czy ja to będzie wina komu to przepiszą czy dyrektor wie o tym że kadra sobie nie radzi a po co są menadżerowie w tej firmie

@Pl

To nie kadra tylko dyrektor sobie nie radzi, tak zle zarządzanego zakładu nie było w historii, pracuje tu 20 lat i nie pamietam gorszych czasów

@Lysy

Ktoś dyrektora wybrał a kadra i menadżerowie nie mają pojęcia i prowadzeniu produkcji

Mistrz

Tylko na magazynie porządek

No

Ludzie o wykształceniu tacy ja profesorowie czy nawet sędziowie nie zarabiają tyle co w tej firmie menadżerowie czy kierownicy o żadnej pojęcia produkcją niektórzy są po zawodówkach czy wykształceniu budowlanym czy w innym kierunku a uważają się za inteligentów nie potrafią się wysłowić i są na stanowiskach po układach i liżą rowek w ty,,,,,,,ku swoim kolesiom

SZUWAREK 500

TO CZEMU PRACUJESZ W TYM ZAKŁADZIE , ZMIEŃ TE P3 NA INNY ZAKŁAD , NA INNĄ PRACĘ I NAJPRAWDOPODOBNIEJ NIE BĘDZIESZ NARZEKAĆ. POZDRAWIAM.

Bo

To jest wina ludzi tak samo jak niema wykwalifikowanej kadry tylko kolesie i układy kierownik spawalni dzieciak który nie ma pojęcia a wykazuje się krzywdą ludzką tak samo i menadżerowie ale jak na to pozwala dyrektor co tu ukrywać całym zakładem kieruje ma ..fia.ia Płocka począwszy od agencji pracy aż do powiązań p Pawła T i właścicieli agencji pracy

Stary pracownik
@Bo

Kiedyś ludzie się szanowali ale to była stara kadra teraz po przyjmowali gówniarzy którzy wyżywają się na starszych ludziach doprowadzają ich do udarów zawałów i nic sobie z tego nie robią nie mają pojęcia o szacunku dla człowieka liczy się tylko dla nich kasa a nie człowiek w pracy wyładują agresję a w domu udają aniołków.

Edyta
@Stary pracownik

Ale niby jak się wyżywają? Co takiego robią? :/

@Edyta

Do staną stanowisko po układach i i udają jacy to przełożeni i inteligenci zgrywają fachowców a pracownika uważa się za przedmiot a wcześniej pracowali jako pracownik fizyczny i na ich trzeba robić bo są na etatach fizycznych bo mają wykształcenie zawodowe żeby być umysłowym to czeka studia skończyć a nie układy i królestwo

Lilo
@Pl

Naucz się pisać poprawnie bo po Tobie widać że skończyłeś tylko przedszkole

@Lilo

Prawda boli co zachowujecie się jak zwierzęta przełożeni od siedmiu boleści i układowy dno to mało powiedziane

Lilo
@Bo

Cienias jesteś bo się boisz powiedzieć w oczy. Jak taka mysz trzęsąca za miotłą. Na P3 to są goście.

@Lilo

Powiesz prawdę w oczy to będziemy nękani i prześladowani przez was czyli przez przełożonych bo macie układy i poparcia u ludzi na stanowiskach nawas potrzeba dyrektora świerszczyka to znowu byście chowali się jak szczury

Jamal
@Bo

Tak na marginesie jest jak jest tzw kolesiostwo jest ale takie mają rzeczy krótkie nóżki...

@Jamal

Po urlopie mają być zmiany na górze menadżerowie będą zagrożeni i wielu niebieskich którzy udają mistrzów a są po układach na tych stanowiskach

Bo

To nie przestój tylko urlop bęc,,wale i nie do rozwoju z n małym mózgiem

Lucky

wczoraj w Auchan kurtke zostawil jak uciekal

rumun

czyja zone musi puknac zeby byc na chorobowym ??? ma ochote na agencyjna wozkowa slina leci jak ja widzi

Hahaha

P3 hahahaha

Henryk

Witam ile przestoju w tym sezonie pozdrawiam

Pl

Szczera prawda ludzie pracują po 30 40 lat i nie mogą sobie pobudować domu a panowie menadzerzy i kierownicy w ciągu roku stawiają sobie dom dziwne prawda żeby chociaż, się na czymś znali to tylko na krzywdzie pracownika tu nie trzeba bomby tylko dyrektora w stylu świerszczyka czy zajego kadencji było lepiej tak było a teraz co jest

@Pl

No właśnie wspomnę o jednym kierowniku który był na P1 a później na spawalni teraz jest na emeryturze zo co kupił dwa mieszkania i pobudował dom odpowiecie sobię sami jakie przekręty były robione większość chyba wie to dopiero było okradanie zakładu a teraz zwalnia się ludzi jak ktoś wyjdzie parę godzin wcześniej z pracy cha ..m..stwo a to Pan Paweł T o tych przekrętach niewie

Koko

Po pewnie nic nie mówić jak jest i dorabiać się na krzywdzie ludzkiej czyli pracownika fizycznego a kierownicy i menadżerowie niech sobie domy stawiają i kupują nowe samochody a pracownika kroić naczyń się da

Ona
@Koko

Oni za to wszystko kiedyś odpowiedzą za te udary zawały i (usunięte przez administratora) się nad ludźmi.

@Ona

Nikt z kadry nie odpowie żadnej winy tu muszą ludzie zadać zmiany kadry tej sitwy i krycia jeden drugiego do puki ludzie nie zatrzymają roboty tak jak przy podwyżkach to może coś się zmieni jak dotrze informacja do Włoch dlaczego niema na stanowiskach ludzi wykwalifikowanych i z odpowiednią wiedzą inżynierów i czy mistrzów z prawdziwego zdarzenia zewnątrz to jest zastanawiające

Jastrząbek

Zgadzam się w 100% kolesiostwo i układy tylko to jest w tym zakładzie. Nie liczy się zaangażowanie w prace tylko jak szerokie masz plecy.

@Jastrząbek

I co z tym można zrobić przecież dyrekcja o tym wie żeby ludzie po zawodówkach rządzili ludźmi to jest karygodne a kierownicy bez żadnej wiedzy tylko w monitor patrzą

Noki

Co musi się jeszcze wydarzyć żeby zmienić tą niekompetentną kadrę menadżerów czy niby tych kierownikach po układach bałagan brak lokalizacji detalów poco był ten wcm chyba po to żeby premie brać i nagrody niema śladu po wcm na spawalni i magazynach w normalnej firmie z niedopilnowanie tego co się stało na malarni kadra by była zwolniona a w tej firmie jest przepisana wina pracownikowi a p menadżer czy kierownik bez winy jak by nic się nie stało

Lo
@Noki

To prawda tyko jak pracownik nie zda minut to mówi się że przynosi straty dla firmy albo napije się kawy to robi się awantura że robol nie pracuje a to co stało się na malarni to nieważne albo jak niema detali do jakiś koleś nie dopełnił swoich obowiązków

Koko

Świerszczeka potrzeba na tych menadżerów i kierowników i dyrekcja dobrze wie co się dzieje to chyba zbirza się zmiana kadry Włosi co się domyślają co tu się wyprawia

O
@Koko

Włosi to się dopiero dowiedzą, jest przygotowywana obszerna informacja z działań naszej kadry

@O

Kiedyś na tą śtwe przyjdzie pora ile ludzi specerują i udają dyrektorów

Pozdro

Ty lepiej wróć na listonosza a nie za kierownikiwanie się bierzesz to zostaw mądrzejszym od siebie.

Przyjaciel

Ziółka to Ty już nie oczerniaj , to dobry chłop jeszcze zdąży nauczyć się podejścia do ludzi .

Wózkowy

Zrób gałe pod biurkiem, może kierownikiem nie zostaniesz ale przynajmniej bedziesz pupilem kierasa i jego ku - tasa

Fan Skalara

Skalar ty jestes duma tatusia zawsze jak opowiada o swoim dziecku to mowi tylko o swojej córce,ciekawe dlaczego

?

Który taki mądry?

Mistrz
@?

Ja a co ??

Renata
@Mistrz

Tylko pytanie co mądrego tam było?

Ui

Nie ma odpowiednich ludzi na stanowiskach tylko kolesie i układy dlaczego ludzie jeszcze nie zatrzymają roboty

Ostro

Uważajcie bo na kołowrotkach odczytuje z przepustek o której się wchodzi i wychodzi przez bramkę. Zresztą ciecie spisują też jak się wyjdzie o nietypowej godzinie .

Tępo
@Ostro

I bardzo dobrze,

Smoku
@Tępo

To czemu Kierownik Magazynu wychodzi kiedy ma na to ochote i nikt nie wyciagnie w stosunku do niego żadnych konsekwencji. To co się dzieje na tym zakładzie nadaję się tylkp do PIPu

Z zewnątrz
@Smoku

Bo jest kierownikiem a szeregowy pracownik nie jest od rozliczania czasu pracy przełożonych . Czego jeszcze nie rozumiesz ?

Tak
@Smoku

Bo on ma ważne sprawy do łatwiejsi, sprawdza swoją była, nachodzi ją itp

Izydor

Witam prawda że w,przyszłym sezonie ma spaść produkcja 60%pozdrawiam

Prezes
@Izydor

Tak coś koło tego.

Proponował i skorzystałam, polecam

I jak mistrz od każdej dziedziny pan pach/srach nie wychwycił że blacha złej jakości??? To napewno wina pracownika który szedł bez okularow

Paszek zapaszek

Synku wyjdź i nie wracaj, Znam się doskonale na wszystkim to tylko niekompetencja roboli w śmierdzących niebieskich koszulkach doprowadziła do takiej sytuacji, Ja i Adaś rucharski doprowadzimy ten zakład na wyżyny. Jakość malarni jest na poziomie niewidomych ludzi. Tyle szpachli zacieków to jest wręcz piękne. Ale dobrze już niedługo lecę na Zanzibar dzięki pracy takim jak wy, A wy róbcie za darmo !

Kiedy będą przestoje ?

Sponsor twojej żony ..

Pozdrawiam kolegę z Case który myśli że ma żonę gwiazdę a jest regularnie dymana przez osobę z tego samego biura..... W jego firmowym aucie...

Zostaw merytoryczną opinię o CNH - Płock

• Jak się pracuje w CNH?

Zobacz opinie na temat firmy CNH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 451.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CNH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 415, z czego 54 to opinie pozytywne, 228 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CNH?

Kandydaci do pracy w CNH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CNH