Opinie o TOOLS FACTORY w Boryszew

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TOOLS FACTORY. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w TOOLS FACTORY na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOOLS FACTORY w Boryszew

Psychicznie jest ze mną wszystko ok.Z domu wyniosłem wartości o których ty nawet nie masz pojęcia.Jesteś zwykłym'zerem' mordochlapem jak część tego zakładu.Niektórym 100 wylatują jak otwierają szafkę ale pewnie stwierdzisz że wrze??Nie ma się co oszukiwać do patologi jaką prezentują co nie którzy.Pomijam resztę wątków związanymi z wyjazdami itp..

figo

Trochę się "pracownik" zagalopował, przecież "imigrant" zgolił brodę jakiś czas temu. Nie jesteś pracownikiem.

haha

Dzięki za wsparcie, trafił się jakiś nie szczęśliwy podmiot z problemami psychicznymi i bzdury pisze. Ja uważam że firma o nas dba. Nie podoba się to drzwi otwarte.

Xxxxxxx

Baks jest ok, brodaty też a ty kto? Wesz?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie TOOLS FACTORY na stanowisko Pracownik działu sprzedaży i obsługi klienta bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Oj,oj,oj

Nie jesteś pracownikiem albo mówimy o innej firmie. Pracowałem w wielu firmach i mam porównanie. Firma z dużym potencjałem, można dużo się nauczyć. Trzeba tylko chcieć nie zgadzam się z tym co piszesz.

haha

Więc jesteś ślepy i padło ci na oczy, a skoro padło ci na oczy to podpowiem gdzie leżą. Przy frezarce, przy tokarce, przy krawędziarce, przy pile, przy gilotynie i mają też spawacze. I nie mam brody, poza tym nie pracuje w biurze. A skoro się nie spełniasz w tej firmie to po co w niej pracujesz? I wiesz co ja myślę? Ty masz problem psychiczny, co ty sobą reprezentujesz? Ja rozumiem że są osoby które maja niedosyt w pracy, jednym brakuje tego, a innym czego innego, ale pałać takim wstrętem do firmy w której się pracuje????...... To może świadczyć tylko o problemach psychicznych lub co ktoś wyniósł z domu rodzinnego.

komu ty mydlisz oczy sobie? jakie rysunki? przy której maszynie lezą przy gilotynie czy maszynie do gięcia albo ja jestem ślepy albo padło mi na oczy.Zajmij się tam pracą lepiej w biurze i ogól się dziadu bo wyglądasz jak imigrant haha. Wracam ściemniać dalej.Baks bany już ma pewnie dla mnie jakąś robotę.

haha

To w końcu panie pracownik, na oko czy miarkę? Bo to wielka różnica:-) A wiesz co to jest rzemiosło? Firma produkuje na zamówienie a nie seryjnie. Kurcze ale tę pactwo, do każdej maszyny masz rysunek techniczny, więc korzystaj z niego. A skoro jesteś pracownikiem, bo taki masz link to produkuj dobre a nie robisz AMATORKĘ, tak jak napisałeś. A tak w ogóle to po co tu pracujesz skoro się nie podoba?

Firma w której jest robione wszystko na hura Królik czy jak mu tam kierownik tępa szczała.Co chwila kogoś szukają,kogoś zwalniają itp. Amatorka ze hoho maszyny służące tam do pracy to ostatni podryw dziadostwa mało tego wszystko robione jest na oko i miarkę co maszyna to inne detale nie ma wyznaczonych wytycznych co do detali osłon np itp...AMATORKA jednym słowem co chwila reklamacje.

losiak kosiak

Plus za pracę na legalu. Co do wynagrodzenia to indywidualne uzgodnienia, a dobry handlowiec powinien wiedzieć jak się sprzedać.

Weteran

Fajne warunki, musiałaeś pracować z 10 lat w stecz. Dużo się pozmieniało, łajnie się rozbudowali nie tylko lokalowo. Szkoda że nie piszą osoby które aktualnie pracują albo w niedługim czasie pracowali bo byłoby to adekwatne.

Tygrys

Ja byłem na rozmowie jakiś czas temu ale się nie dogadaliśmy bo z pewnych względów osobistych nie mogę mieć umowy a na czarno nie zgodzili się. Co do wynagrodzenia to podstawa + prowizja. W moim przypadku miało być więcej niż piszesz.

Roki kontra to ja

Weź snicker'sa

Fred

Nie wiem czy aktualnie są. Ja jak zatrudniałem się to rozmowa wyglądała tak że cię pytają ile chcesz na początek ( okres próbny ) a ile docelowo. Wynagrodzenie zawsze na czas. Zatrudnienie legalne, opłacane składki. Od kiedy pracuję był gril dla pracowników, Andrzejki w restauracji dla pracowników z osobami towarzyszącymi, wigilia. Jest trochę ludzi pracujących długo i trochę nowych. Wśród tych nowych jest rotacja ale jak się zaczepiasz to umowa o pracę na stałe i zasady pracy jasne których trzeba przestrzegać. Z tego co pamiętam jest chyba kilka osób pracujących ponad 10 lat bo była impreza i dostali fajne zegarki od pracodawcy z dedykacją. Szef stara się nie wtrącać do zarządzania produkcją, a kierownikowi lepiej nie podpadsć.

Sprawiedliwy?

Michał oczyścił powietrze i atmosferę i najwyraźniej kogoś to boli dobiera ludzi myślących a dla tych którzy nadają się tylko na popychadła w Tools nie ma miejsca.

Sprawiedliwy?

ja ten jedyny

Często zmienia się kadra, co chwile nowe ogłoszenia, Przyszły pracowniku, zastanów się dlaczego. Z tego co się orientuje to pozytywne komentarze piszą zazwyczaj ludzie których boli to że ktoś skrytykował ich firmę, bo przecież oni są wspaniali, nieskazitelni, cudowni. Krytyka boli, ale krytyka jest słuszna. Tools Factory można krytykować bo jest za co. Jeśli "Limo" porównuje płace tutaj do rencisty tzn że jest wesoło. Nawet te ogłoszenia 2900 PLN brutto to fikcja w niektórych przypadkach. Zgadzam się że niektórzy nie umieją dużo i nie zasługują na porządne pieniądze, ale są i byli w tym zakładzie ludzie z ambicjami którzy nie mieli nawet okazji się wykazać. Jeśli marzysz by być robolem-popychadłem to praca jest dla CIEBIE!

Była pracownica

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów firmie Tools Factory, a negatywne komentarze radzę, potencjalnym pracownikom, traktować z przymrużeniem oka.

As

Praca dla chcących pracować. Ja nie narzekam. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to też przyzwoite, a jakie będzie to zależy w dużej mierze od ciebie.

mirmir2

Oferta pracy: AUTOMATYK - ELEKTROTECHNIK Numer: StPr/15/2013 Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim Żurawia 92, 05-462 Stefanówka, powiat: otwocki, woj: mazowieckie Zobacz na mapie Zakres obowiązków: Podłączenia elektryczne, okablowanie urządzeń, czytanie schematów elektrycznych, montaż elementów elektrotechnicznych. Dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu mechaniki i pneumatyki.Wynagrodzenie brutto: do 2 930 PLN Oferta pracy: SPAWACZ/ ŚLUSARZ Numer: StPr/15/2015 Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim Obsługa piły taśmowej, szlifiarek kątowych, kompelsowe prace ślusarskie/ spawalnicze przy maszynach produkcyjnych. Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE Wymiar etatu: nie dotyczy Zmianowość: nie dotyczy Liczba godzin pracy w tygodniu: nie dotyczy Data rozpoczęcia: 12.11.2015 Wynagrodzenie brutto: do 2 930 PLN System wynagradzania: nie dotyczy Zawód: pozostali spawacze i pokrewni Typ propozycji: Zapewnienie wyżywienia: NIE Zapewnienie zakwaterowania: NIE Zatrudnienie od zaraz: TAK Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE WYMAGANIA Wymagania konieczne Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Zawód: Spawacz (wymagany staż - lata: 1) Umiejętności i uprawnienia: uprawnienia spawacza metodą MIG (wymagany staż - lata: 1) uprawnienia na spawanie metodą MAG umiejętność czytania rysunku technicznego Miejsce pracy: Żurawia 92, 05-462 Stefanówka, powiat: otwocki, woj: mazowieckie Zobacz na mapie Zakres obowiązków: Kontrola i przyjmowanie dostaw, kompletacja i wydawanie towaru do wysyłki, utrzymywanie porządku na magazynie, dbanie o prawidłowy stan techniczny wózków i pojazdów służbowych. Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE Wymiar etatu: nie dotyczy Zmianowość: nie dotyczy Liczba godzin pracy w tygodniu: nie dotyczy Data rozpoczęcia: 31.09.2015 Wynagrodzenie brutto: do 2 930 PLN System wynagradzania: nie dotyczy Zawód: magazynier Typ propozycji: Zapewnienie wyżywienia: NIE Zapewnienie zakwaterowania: NIE Zatrudnienie od zaraz: TAK Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE WYMAGANIA Wymagania konieczne Wykształcenie: średnie zawodowe Zawód: Magazynier (wymagany staż - lata: 1) Wymagania pożądane Umiejętności i uprawnienia: uprawnienia na wózki widłowe Pozostałe wymagania Staż pracy ogółem: lata: 1 DANE PRACODAWCY Pracodawca: TOOLS FACTORY Sp. J. Krótki opis działalności gospodarczej: Nr KRAZ: Adres www: Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy Adres: Żurawia 92, 05-462 Stefanówka, powiat: otwocki, woj: mazowieckie Zobacz na mapie Osoba do kontaktu: Marta Klawińska Numer telefonu: 22 789 01 88 E-mail: biuro@toolsfactory.pl Język aplikacji: polski Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny przed spotkaniem. Sposób kontaktu / przekazania dokum.: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 8.30 - 16.30 POZOSTAŁE DANE Liczba miejsc pracy: 1 w tym dla niepełnosprawnych: 0 Data dodania: 12.11.2015 Data aktualizacji: 24.11.2015 Data ważności: 11.12.2015 Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: NIE Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON): NIE Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP: NIE Data udostępnienia na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia: 12.11.2015 PŁACA DO.... A OD NIE WIADOMO ALE TO BRUTTO NIE MYLIĆ DO RĘKI Trochę czasu mi się zeszło z kopiowaniem ale to nic. Proszę tylko o wypowiedz czy to prawda jak się KTOŚ zatrudnił.

Zostaw merytoryczną opinię o TOOLS FACTORY - Boryszew

• Jak się pracuje w TOOLS FACTORY?

Zobacz opinie na temat firmy TOOLS FACTORY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOOLS FACTORY?

TOOLS FACTORY
3.9/5 Na podstawie 145 ocen.
  • żurawia 92
    05-462 Boryszew