Opinie o TOOLS FACTORY w Boryszew

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TOOLS FACTORY. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w TOOLS FACTORY na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOOLS FACTORY w Boryszew

mirmir2

Witam.Dzięki o wcześniejszych wspomnieniach które gdzieś wcieło na przestrzeni dziejów.Byłem drugą osoba która wypowiedziała się o firmie. A o pracowniku który zrobił sobie przerwę byłem naocznym świadkiem. Elektrycy-cudotwórcy potrzebni cały czas.Zabawki Szefa mnie nie bolały jak go stać.A poza tym każdy ma swoje zdanie. Każdemu w/g jak kto chce...... i potrzebuje.

Kjhgggf

Tak szczerze. To też uważam że musisz się zwolnić. Ja pracuję już jakiś czas i gdyby było tak jak piszesz to dawno już bym nie pracował. Dla mnie jest ok. I tak jak ktoś już wcześniej napisał uważam że negatywne komentarze są przesadzone.

Gfdsahjk

To zwolnij się, po co pracujesz w TF?

aubameyang

Napiszę tak, było fatalnie, teraz jest źle, to że jest poprawa nie znaczy że jest dobrze. Stare błędy są powielane, ludzie niedoceniani, kasa cały czas za słaba. Tak szczerze. Zostały usunięte komentarze które coś wnosiły do dyskusji, szkoda. Opinie ludzi powinny być ważne dla pracodawcy, a on ma ludzi w D.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie TOOLS FACTORY na stanowisko Pracownik działu sprzedaży i obsługi klienta bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Leszno

Jeśli chodzi o pracę to wszystko jest kwestią oczekiwań. Z perspektywy mojego krótkiego stażu w firmie uważam, że praca w TF nie jest tak tragiczna jak niektórzy próbują to opisać. Jak dla mnie jest OK, choć jak wszędzie są dni lepsze i gorsze ;) Jeśli chcesz tam pracować to raczej masz szansę się dostać a czy będziesz to kontynuować to już w dużej mierze zależy od Ciebie :)

Kolega z pracy

Do byłego praciwnika!!!!!! Aniu K. nie jestem Łukaszem ani Eugeniuszem ale przeszkadza mi to, że zapominasz iż jest to portal o pracodawcach a nie o kolegach z pracy. To co piszesz to bzdury ale oczywiście każdy ma prawo dodać swoją opinię. Mnie akurat dobrze się pracuje w T.F. i uważam że atmosfera jest ok. Tylko dlatego że to nie miejsce i nie chcę ci robić przykrości nie nspiszę jak koledzy cię zapamiętali a uwież mi że nie chciałabyś tego usłyszeć.

@Kolega z pracy

Mogę być i Anią K. skoro tak twierdzisz, choć nie wiem o co chodzi z tą dziewczyną... i skoro piszę bzdury, to wytłumacz mi dlaczego są usuwane negatywne opinie o firmie i kto je usuwa, bo to jest dziwne...

A ja się dziwię tobie. Ty chyba nasza jakieś problemy.

Przestań pisać bzdury ! Pracy nie możesz znaleźć ? A taki przecież z ciebie bystry obserwator i specjalista. A tak na marginesie to ja też mam mowy samochód i telefon i nadal pracuję . A ty szukaj, szukaj..... I obserwuj .........

to ja
@Anonim

to nie czekoladki ktore sie sprzedaje codziennie tylko maszyny za grube setkitysiescy wiec nie oczekuj ku rwa ze cos sprzeda zaczym nie pozna rynku do glebi 3 msc to malo

Do byłego pracownika

Co jest wart handlowiec który przez 3 miesiące nie potrafi nic sprzedać?

mirmir2
@Do byłego pracownika

Może to nie wina handlowca tylko towaru GEIS jakoś działa i nie nazeka

Wiadomo, zawsze chciałoby się zarabiać więcej. Ogólnie to nie jest źle i kasa zawsze na czas.

echh

cały czas szukają!, poważnie 1500(usunięte przez administratora) kurczę a już człowiek się zastanawiał

@echh

Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu. Nie chcę słodzić. Ale nie potwierdzam. Z tego co wiem od innych z którymi pracowałem i ile ja zarabiałem to jest to grubo przesadzone.Na produkcji nie jest lekko ale wobec mnie firma i szef byli w porządku.

A JA WAM POWIEM JEDNO

TOOLS FACTORY TO SPEŁNIENIE MOICH MARZEŃ. ŚWIATA PO ZA TĄ FIRMĄ NIE WIDZĘ. CHCIAŁBYM TUTAJ PRACOWAĆ DO 67 ROKU ŻYCIA (CHYBA ŻE DUDA SKRÓCI...). KOCHAM TĘ FIRMĘ I MOICH KOLEGÓW I KOLEŻANKI Z PRACY. NO I KTO TO NAPISAŁ....... SZEF? SZEFOWA? MAJSTER? A MOŻE...... POZDRAWIAM WSZYSTKICH SERDECZNIE I ŻYCZĘ MIŁEGO POPOŁUDNIA

jak nie ja to kto ooo

Drogi Panie Pracowniku, ze tak kazał się Pan nazywać. Śmieszne jest to że pracownik firmy siedzi na tego typu portalach i to w godz 10.59, 8.17, 15.08 . Dalej, Pracowałem na tyle niedawno że mimo zmiany pracy pamiętam że przerwa była o 11.00 i Twoja wypowiedź o 10.59 wskazuje że nie jesteś jednak pracownikiem. Nie odwiedzam tej strony regularnie, nie mam aż tyle czasu na pisanie o tym miernym zakładzie - cenie swój czas. Pisze by przekazać ludziom jak jest. Mówi się że nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki, z tego względu nie przyjdę na spotkanie, bo wiem z kim mam przyjemność(?). Co do kosztów - co zwykłych ludzi obchodzi jakie macie koszty? jaki macie obrót? Ile kosztuje sztanga profilu 120x80? Ile palą auta służbowe? Ile płacicie za prąd? Przychodzę i chce dostać wynagrodzenie adekwatne do moich kwalifikacji - a jest inaczej. Pracowałem tu bo zmusiła mnie do tego sytuacja życiowa, każdemu w życiu układa się różnie, jeden jest robolem inny Solorzem. Czy zarabia się dużo? Powiem tak - jeśli 1 koleś na górze zarabia miesięcznie (dajmy na to) 30 tys zł, a 5 ludzi zarabia po 1600zł to średnio każdy z pracowników zarabia ok 6300zł - SUPER. I tak jest w tej firmie. Praca ciężka, przemysł, urządzenia do obróbki plastiku - tak, zgadza się, każdy się liczy z tym że łatwo niema, ale za taką kasę? No way.... Jak już tak otwarcie udowadniamy że firma jest taka nibySuper to proszę się pochwalić jakie konkretnie są zarobki dla np. Spawaczy - Grupie która pracuje w szkodliwych warunkach. Oczywiście pewna grupa ślusarzy też spawa, nawet bez uprawnień.

przerwy nie ma o 11

@jak nie ja to kto ooo

I śmieszne jest to że człowiek który pisze że już tu nie pracuje "jak nie ja to kto" siedzi na tym portalu co chwilę i pisze posty, twierdząc że nie ma czasu. Kto zadawałby sobie tyle trudu, marnując czas prywatny żeby co chwilę pisać posty? Poza tym odpowiem na kilka zagadnień. W firmie nie ma przerwy o 11.00, ale sa za to 3 w innych godzinach. regulamin mówi o jednej 15 minutowej, jest za to 3, łączny czas przerw pół godziny... w firmie nikt nie zarabia 1500zł z tego co wiem, chyba że sprzątaczka za pracę 2 dni w tygodniu. Siedziałem na portalu we wskazanych godzinach, ale to nie znaczy że danego dnia byłem w pracy ( w domu mam też internet) Ogłoszenia na portalach, tak zgadza się, firma się rozrasta, potrzebują rąk do pracy, zatrudnili handlowca, dodatkową dziewczynę do biura, poszukują na produkcję np. automatyka ale w tym fachu znaleźć automatyka to cud, dlatego niektóre ogłoszenia tyle wiszą na stronie, niektóre pracownice zachodzą w ciąże i też idą na zwolnienie, więc trzeba zatrudnic kogoś innego. Więc sory, ale jak sie nie wie, to nie porusza się tematów o których nie ma się pojęcia. co do kosztów, jeden post był że maszyna kosztuje kilkaset tysięcy a on ma grosze, ja stwierdziłem że koszt maszyny to nie tylko pracownik, uświadamiając inne koszty, ten który tak pisze jest po prostu zacofany i tak jak pisałem, zawsze może założyć swoją firme i pokazać klasę. poza tym widać że większość piszących nie wie ile się tu zarabia a mimo to pisza że jakieś 1500, szok. fajnie że w koncu ci co są zadowoleni pisza coś na portalu żeby uświadomić trochę z rzeczywistości a nie z przeszłości kilku furiatów pokrzywdzonych przez los.

@pracownik

Ja też jak mirmir2 pamiętam, że były wcześniejsze komentarz, ale zostały usunięte. Czytałem je przed rozmową kwalifikacyjną w tej firmie, bo przed każdą rozmową kwalifikacyjną zapoznaje się z opinią o pracodawcy. Te komentarze, które były tu jakiś czas temu, już zniknęły. Dotyczyły umów zlecenie, kupowania nowych zabawek przez szefa typu telefon, czy BMW i zachowania w stosunku do pracownika, który zrobił sobie przerwę w czasie upału...Jak widać firma nieustannie kontroluje te komentarze i w tych najnowszych też usuwa niewygodne fragmenty. I nie mówcie, że to nie Wy tylko administrator! Zgadza się usuwa je administrator, ale na prośbę pracodawcy!Nie wciskajcie ludziom kitu! Co niektórzy wiedzą, jak funkcjonują takie portale i ich obsługa przez administratora. Nie było tam nic niecenzuralnego,żeby stanowiło to podstawę do usunięcia. Wystarczy tylko popatrzeć na komentarze innych firm, w niektórych jest tyle negatywnych opinii (bywałą nawet całe litanie)i jakoś firmy ich nie usuwają. Widać, że w firmie Tools Factory jest wyznaczona osoba, która czuwa nad tym, żeby nie było "niewygodnych" komentarzy (osobiście stawiam na Łukasza - człowieka od wszystkiego). Nie sądzę, żeby, któryś z pracowników produkcji,po godzinach pracy a już tym bardziej w trakcie pracy siedział przed kompem i tak się wysilał nad wychwalaniem firmy i udowadnianiu wszystkim,że tu jest super;). Przecież wiecie, że pracownicy produkcji w czasie pracy nie przesiadują przed komputerem, chyba, że kierownik produkcji, ale on ma na głowie ważniejsze rzeczy niż czytanie i tworzenie opinii o firmie. A ten komentarz odnośnie firmy spełniającej marzenia pracownika najbardziej pasuje mi do du..właza Eugeniusza... A panu "jak nie ja to kto" nie ma co się dziwić, że śledzi komentarze, bo zrobiły się ciekawe i dlatego ja też je obserwuję i inne osoby, które się włączyły do dyskusji. A to, że usuwacie niewygodne opinie prowokuje innych do zabrania głosu. No i oczywiście ciekawi mnie, co z tego komentarza usuniecie:) i już nie mogę się doczekać odpowiedzi pracownika.

Co do tego, co się dzieje w firmie, to bystry obserwator zorientuje się choć trochę analizując to co widać:)Prawie co kwartał pojawiają się ogłoszenia o pracę na produkcję i do biura. Czy firma się tak rozrasta - moze i tak, bo odnosi sukcesy i potrzebuje rąk do pracy - tylko dlaczego co kawałek jest ogłoszenie o prace, czy wszyscy po kolei, co przychodzą źle pracują i są zwalniani, czy sami odchodzą? Pamiętam i takich, co sami rezygnowali po tygodniu, dniu a nawet po godzinie pracy :), bo taki tam był "porządek", że nie chcieli pracować... Na zdjęciach z targów jakoś nie widać tłumu, tylko dwóch handlowców, którzy pracują x czasu a gdzie reszta, było ich więcej... prawie co kwartał ogłaszaliście nabór...tak trudno jest znaleźć w dzisiejszych czasach handlowca, elektryka i automatyka? Dla mnie daje to do myślenia... Strona internetowa - niby nowa szata graficzna, ale tekst prawie się nie zmienił,tylko tyle, ze było więcej wersji językowych, przedstawicieli na regiony brak - czy to oznacza brak chętnych do współpracy?

Drogi pracowniku, nie mama nic wspólnego z panem "jak nie ja to kto" i włączam się do dyskusji, bo podzielam jego zdanie, że firma mało płaci a szef czasami posługuje się takim słownikiem, jakim nie przystoi pracodawcy. I nie rozumiem czemu się tak oburzacie na ten fakt, przecież ten portal jest po to, żeby wyrazić swoje zdanie. A swoją droga ciekawi mnie gdzie tak dobrze płacą? Jesteś pracownikiem produkcji, czy biura? Dobrze płacą to też pojęcie względne, bo niektórzy są zadowoleni jak zarobią 1500 czy 2000 zł! A to, że tutaj już nie pracuje, to kwestia własnego wyboru, bo nie każdemu odpowiadają warunki finansowe jakie proponuje ten pracodawca...

Drogi pracowniku! Pewne rzeczy w tej firmie chyba się jednak nie zmieniają!Niskie zarobki mimo, że się człowiek wykaże i(usunięte przez administratora). Też mogę to potwierdzić...

Po pierwsze administratorem strony jest firma GOWORK,więc TOOLS nie ma możliwości usuwania komentarzy, po drugie co to za oskarżenia nie znając prawdy, proszę sie dowiedzieć u administratora strony jaki jest powód a potem oskarżać, bo dla mnie ten post jest śmieszny. Poza tym według tego co przeczytałem "jak nie ja to kto ooo" widać że opiera się na czasie sprzed kilku lat a mimo to do tej pory pisze negatywne opinie i regularnie odwiedza tą stronę, nie wie co i ile zmieniło się przez ten okres, nie wie na ile zmieniły się zarobki czy warunki pracy, nie wie czy "rzekomy majster" jeszcze pracuje, więc tak naprawdę nie wie nic co się teraz dzieje, a mimo to śmie pisać dalej obraźliwe posty, a to już jest rozpowszechnianie nie prawdziwych informacji. Nie jestem właścicielem firmy, ja tu pracuję, tak pracuję, czas teraźniejszy a nie przeszły, wiem co piszę. Więc zanim się coś napisze, to proszę zasięgnąć informacji o firmie jak już coś się chce pisać, a później to rozpowszechniać. Dla wiarygodności mojej osoby zawsze mogę się spotkać i to udowodnić nie kryjąc się np. za nickem "jak nie ja to kto ooo"! Śmieszne jest to że ktoś po kilku latach dalej siedzi na tej stronie i pisze bzdurne lub nie aktualne informacje. Ludzie chcą znać informację z ostatniej chwili a nie sprzed kilku lat, a takie mogą zapewnić tylko obecni pracownicy. Na koniec, z tego co słyszałem co było kiedyś a co jest teraz to firma bardzo się zmieniła i to na lepsze.

jak nie ja to kto ooo

Jakbyście nie usuwali wszystkich poprzedni opinii to wtedy byłoby jasne co ludzie myślą o firmie. Jeśli tak jest super to dlaczego komentarze są usunięte? Majster jest (może był? może wyleciał? I tak wiadomo o kogo chodzi) I nie raz sam mi proponował alkohol więc jak można tak perfidnie kłamać? Jak tak super jest to powiedz ile wyciągacie produkując maszyny za grube setki tys zł. Ludzie pokrzywdzeni znajdą swoje miejsce w tej firmie, bo ta firma tylko takich zatrudnia, (usunięte przez administratora)

A ja uważam że firma jest OK, najpierw trzeba coś pokazać a potem rozmawiać o pieniądzach. Niektórzy ludzie są mocni w gębie i co to oni nie potrafią, a jak przyjdzie co do czego to nie umieją przykręcić nawet śrubki w maszynie, ale wymagania finansowe to zachodnie. Rozmawiałem z chłopakami i jakoś są oni zadowoleni. A majstry z butelką? W tej firmie nie ma przecież jakiś majstrów! Skąd wy takie określenia bierzecie? Co do szefa furiata, to od kiedy zatrudnił kierownika to jest on gościem na produkcji, więc gdzie tu można mówić o furii?. Pracujemy po 8 godzin 5 dni w tygodniu, pensje zawsze na czas a i premia niekiedy wpadnie. Praca ciężka fakt, ale to jest w końcu producent maszyn a nie poduszek puchowych, ale jak ktoś ma robotę we krwi a nie w d.... i chce się rozwijać to na pewno da sobie radę. A ludzie nieszczęśliwi i pokrzywdzeni przez los zawsze mogą założyć swoją firmę i pokazać jak płacą i jaką sielankę mogą zaoferować swoim pracownikom.....

jak nie ja to kto ooo

Usunęli trochę komentarzy. Jednak firma cały czas mało płaci, dużo wymaga, (usunięte przez administratora)

mirmir2@wp.pl
@jak nie ja to kto ooo

Byłem z opinią jako drugi pod Pawłem Krawczyńskim,Pawła okroili do maxa a mnie całkiem aut,nie wiem dlaczego opisałem sytuacje które widziałem. Nie będę się wypowiadał co dzieje się teraz.Ale z obserwacji ogłoszeń to albo zajefajny rozrost firmy albo rotacja okrutna.

Zostaw merytoryczną opinię o TOOLS FACTORY - Boryszew

• Jak się pracuje w TOOLS FACTORY?

Zobacz opinie na temat firmy TOOLS FACTORY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOOLS FACTORY?

TOOLS FACTORY
3.9/5 Na podstawie 145 ocen.
  • żurawia 92
    05-462 Boryszew