Opinie o Michał Terlikowski Firma Termix Siedlce Mid Terlikowski w Pieróg

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Michał Terlikowski Firma Termix Siedlce Mid Terlikowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Michał Terlikowski Firma Termix Siedlce Mid Terlikowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Michał Terlikowski Firma Termix Siedlce Mid Terlikowski w Pieróg

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis

Czy pracownicy Michał Terlikowski Firma Termix Siedlce Mid Terlikowski mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Zbigniew Nowy wpis

Mam wrażenie, że konkurencja inspiruje do takich wpisów. To jest forum pracownicze więc nic wspólnego z opinią o pracy te wpisy nie mają

maciej Nowy wpis

1)Wystawiają towar na który,przyjmują zamówienie,2) Potwierdzają przyjęcie do realizacji 3) Poprzez email wysyłają link który trzeba kliknać aby kupujący jeszcze raz potwierdził że napewno chce kupić, 4) Kolejnego dnia dzwonią o anulowaniu umowy kupna-sprzedaży bo dany model od dawna nie jest już produkowany. Ale mogę kupić nowy model 30% drożej. Ludzie ogarnijcie sie w tej firmie i ten wasz sklepik też, Źenada i jeszcze raz źenada.

dębica Nowy wpis

Dzień Dobry. Firma tragiczna, kłamią, (usunięte przez administratora), nie są godni zaufania, Szczególnie Pan od narzędzi do obróbki drewna....jakiś szklarz z niego chyba jest czy coś...nie wiem. Dzwoni, obiecuje, wysyła smsy, że wszystko ok, a później wypiera się, że nic takiego nie było. Nie będe wchodził na drogę sądową bo szkoda z takim czymś się kopać. Ogólnie wysłali pęknięty, używany sprzęt z wystawy i gra defekta, że o niczym nie wiedział....porażka, pseudofirma, NIE POLECAM 100% A jak się dzwoni do niby szefa to też udaje zdziwionego i nie odpowiada na telefony. Beznadzieja totalna. Nikomu nie oferuje ich namiarów, wręcz przeciwnie, kasuje pomysły moich znajomych stolarzy do zakupu czegokolwiek w tym czymś. Nie pozdrawiam i życzę bankructwa ,elo

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Michał Terlikowski Firma Termix Siedlce Mid Terlikowski? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Praca na stanowisku handlowiec wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Wiecie jak wygląda praca w przedsiębiorstwie Michał Terlikowski Firma Termix Siedlce Mid Terlikowski w miejscowości Pieróg? Czekamy na Twój komentarz, pomóż innym użytkownikom!

Zostaw merytoryczną opinię o Michał Terlikowski Firma Termix Siedlce Mid Terlikowski - Pieróg

Często zadawane pytania

• Jakie są opinie klientów o firmie Michał Terlikowski Firma Termix Siedlce Mid Terlikowski?

Liczba opinii klientów firmy Michał Terlikowski Firma Termix Siedlce Mid Terlikowski, to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Michał Terlikowski Firma Termix Siedlce Mid Terlikowski
1/5 Na podstawie 2 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Michał Terlikowski Firma Termix Siedlce Mid Terlikowski