Opinie o MAG BUD Magdalena Bilunka w Lwówek Śląski

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MAG BUD Magdalena Bilunka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie MAG BUD Magdalena Bilunka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAG BUD Magdalena Bilunka w Lwówek Śląski

Kostek Nowy wpis

Mam nadzieje, że tak dobrze się pracuje i dlatego nie ma chętnych żeby zaglądać na to forum?

Patryk Nowy wpis
@Kostek

Nie potrzebują mają komplet stałych ludzi więc dlatego nikt nie odpowiada pozdrawiam

Jacek Nowy wpis
@Kostek

Szkoda czasu na nierobów którzy zawracają na miesiąc głowę człowiekowi

Igor

Zaczyna się sezon dla firmy, podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Patryk Nowy wpis
@Igor

Nie potrzebuje ma komplet ludzi fajna firma ale nie bierze nierobów do pracy

Czy MAG BUD Magdalena Bilunka zatrudnia studentów?

Mm

Nie

Igor

Czy firma działa w dalszym ciągu? Bardzo zastanawiająca cisza na forum. Jest tak dobrze czy tak źle?

Miki
@Igor

Tak działa tylko zbrojarze

Leszno
Aneta

A jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników MAG BUD. Na co obecnie mogą liczyć osoby w niej zatrudnione?

figa

Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych mają teraz wzięcie więc sądzę że firma powinna wykorzystać popyt i pewnie nadal istnieje, ale coś jednak o niej podejrzanie cicho

bawe

Hej, szukam pracy, czy istnieje szansa, że znajdę ją w tej firmie .... Interesuje mnie, ile mógłbym zarobić, odpowie ktoś... Mam też pytanie, co do sposobu rekrutacji, w jaki sposób wysyłaliście CV na maila, czy może osobiście.. Jak wygląda atmosfera w pracy i kontakty z przełozonym.. dziekuje za wszystkie odpowiedzi ....

zainterwsowany

dziwne rzeczy tu piszecie, ciężko określić czy zatrudniać się u tej Pani, czy nie. Znam przykład osoby która tam pracuje i też nie wiem czy ona płaci czy nie, jakieś nie zrozumiałe to eszystko.

adam

popieram też tam praccowałem i to co do mnie nalezało robiłem zawsze pieniądze były na kącie ,niewieżcie tym głuptasom co piszą sami sprubujecie uwieżycie bo niema nic do ukrycia.

biały

pracuje u pani magdy juz ponad 4 lata nigdy niemiałem problemów zawsze pieniadze były na czas co te ludzie malej wiedzy pisza niech znajda sobie innych pracodawców a nie pisza głupoty nigdy niebędzie im dobrze ja nienazekam.

andrzej

magde to pamietam z niemiec z night clubu................bylo tam ciemno,to prynajmniej niebylo widac ze niema zebow,,,,,,,,,,ale zato ma bmw-ha.ha.ha ona nie placi,nie ufajcie jej,

mateusz

nigdy nie placi,na konto tylko do reki,i to zawsze z opuznieniami,albo wcale,ja tesz zlosilem to do urzedu pracy i do sodu pracy,

wojtek

chlopaki popieram was,jestem z lwowka,i to co piszecie to prawda.tu wszyscy oniej tak muwio,ona woli jezdzic na bmw,niz zaplacic ludziom-to normalne........

RTI@
@wojtek

Przestań pisać bo jak ktos ma firme to stac go jeżdzić samochodami,a ty weż sie zastanów co piszesz pracowałem w tej firmie i zostałem rozliczony do końca.niewyrabiaj komus opini tylko szukaj takiego pracodawcy co ci będzie pasował.siemka.

?

mag-bud to jedne duze nieporozumienie,te wszystkie zle opinie to prawda.a te niby dobre to magda sama pisze,to prawda ze w polsce duzo obiecuje,a jak cie juz zawiezie to koniec.ona i ismail, wogle sie tobo nieinteresujo.magda bilunka tez mi nie wyplacila jeszcze z tamtego roku,ale jak ty idziesz do sodu to skontaktujmy sie i zluszmy pozew razem. [usunięte przez moderatora]

MARIUSZ

CO TY FACET WIESZ O TEJ FIRMIE. FIRMA SPOKO KARZDY JAK BY TAK DBAŁ O PRACOWNIKA TO NIE BYŁO BY BEZROBOCIA. JA PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE I JEST OK. MARIUSZ

kajman

ta firma to jedno wielkie nieporozumienie

bbb

Z tego co wiem to jest ta pani wypłacalna niema problemu 10 tego każdego miesiąca są pieniadze na kacie albo na ręke .ludzie którzy chćą pracować niech się zastanowią gdzie bo pani Magdalena jest uczciwą kobietą .Dziękuje

iza

jak walic to za dobra kase którą mam w firmie mag-bud niewiesz co jest dobre nie po góralsku tylko po europejsku wiem na co stać firme mag-bud jeszcze sie nieprzekonałeś bo niewiesz co jest chalo ja wale ale wiem za co mie tylko oczy bolą od tego czytania co piszecie.siemka

iza

chyba się pomyliłeś pracuje już ponad rok i kase mam kiedy chcę mam w tej firmie jak kubuś puchatek w miodzie zamoczyłem nos i wiem że smakuje

Zostaw merytoryczną opinię o MAG BUD Magdalena Bilunka - Lwówek Śląski

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAG BUD Magdalena Bilunka?

Kandydaci do pracy w MAG BUD Magdalena Bilunka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAG BUD Magdalena Bilunka
2.2/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Wałowa 6
    08-110 Lwówek Śląski