Opinie o TOOLS FACTORY w Boryszew

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TOOLS FACTORY. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w TOOLS FACTORY na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOOLS FACTORY w Boryszew

Irek Nowy wpis

Są nowe ogłoszenie o pracę. Ja chce aplikować na frezera. Napisali że pracodawca nie wymaga CV. To wystarczy przyjść z dokumentami ukończenia szkoły albo świadectwem pracy z poprzedniej firmy i wystarczy? Napiszcie jakie jest proces całej rekrutacji.

Bożena Nowy wpis

Jak firma napisała, że praca jest w rozwijającej się firmie to tez oznacza awans w strukturach? Oznacza lepszą posadę i lepszą kasę? Chodzi mi o prace jako Kierownik Produkcji. Jest możliwość właśnie pięcia się w górę i tym samym poszerzanie kompetencji?

EP Nowy wpis
@Bożena

Raczej nie. Nad kierownikiem jest już tylko właściciel. Rozwojowa wskazuje na dynamikę rozwoju produkowanych maszyn, i to się zgadza. Jest tam potencjał do tworzenia lepszych rozwiązań.

qwerty

Ja naprawdę lubię tę firmę. Polub i ty.

ROKI BALBOA

@????????

Lubię

super

@qwerty

Lubisz grzebanie w tyłku przez kolegów że wschodu taka prawda

Pracownik Nowy wpis
@qwerty

Też lubię. To my tworzymy atmosferę j od nas zależy jak jest. Pozdrawiam wszystkich

Edyta

Widzę, że opinie są podzielone - jedni mówią że jest okej drudzy, że zupełnie odradzają. Jak to jest? Może chociaż wypłata wynagradza jakieś minusy ;)?

@Edyta

Wynagrodzenie jest takie na jakie się umówisz. Dla mnie jest Ok więc pracuję. Proste. Czego tu się doszukiwać. Nie rozumiem.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie TOOLS FACTORY na stanowisko Pracownik działu sprzedaży i obsługi klienta bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Leszno
Czy ktoś wie ?

Czy można tak sobie pisać różne rzeczy? Czy coś grozi za obrażanie, oczernianie firmy np. w internecie? Czy ktoś wie ?

Dobra rada

Widzę że w necie pojawiło się ogłoszenie do biura. Dobrze radzę, nie róbcie tego i nie aplikujcie. Okropna atmosfera, okropni ludzie. Jedziesz rano do pracy z bólem brzucha, po południu wracasz z nerwicą. Przez cały dzień tylko traktowanie jak popychadło, w hierarchii jesteś niżej od szczura że śmietnika.

Ilona
@Dobra rada

Co takiego robią Ci współpracownicy, bo chyba o nich mowa? Długo pracowałeś? Oprócz atmosfery, która opisałeś możesz dać znać jak z zarobkami? Dobrze płacą?

PR.

Na ten moment wydaje mi się, że jest ok.

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie TOOLS FACTORY?

Stanislav

Szefa niet dobra. Poljaki niet dobra. Kierownik (usunięte przez administratora). I pracujet tam dywersanty z Białoruś co kopiują dokumenty i rysunki

Głupoty

Agata

Jeśli uważasz ich za pozorantów to dlaczego tego nie zgłosisz do szefostwa?

Baśka
@Agata

co z tym sprzedawcą na Rosję, jeszcze jest ?

PR.

Tak. Więcej plusów niż minusów więc pracuję inaczej bym nie pracował.

Poszukuję pracy w Wiązowna na stanowisku Spawacz. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

Łukasz

To praca dla małowymagających i początkujących spawaczy tam nic nie nauczą .Tam Ukrainiec i Białorusin jest lepiej traktowany od polaka.Naprawdę nie polecam .Kołchoz.Dla ludzi którzy mają ambicję i honor omijajcie to miejsce.

TOOLS FACTORY z siedzibą w mieście Wiązowna zatrudnia na stanowisko Elektryk. Czy ktoś był już na rozmowie i podzieli się wrażeniami?

Łukasz

Nie polecam chore miejsce i chorzy ludzie dawno czegoś takiego nie widziałem

A to ja

Pracuje się dobrze. Polecam

Teraz ja
@A to ja

No i dobrze

Pan Pracownik

Dobrze się pracuje. Nie mam większych zastrzeżeń.

STANISLAV
@Pan Pracownik

Praca bardzo dobra. Wszystko dobrze

Klaudia

a ten ze wschodu -zydorowicz jest jesczze??

@Klaudia

Droga ,,Klaudio” przegrywać też trzeba umieć z klasą........ .

@Klaudia

70%załogi jest ze wschodu

Nie potwierdzam

@@

Może 40%. Więcej napewno nie.

Yevhen Bulakh

jak tam, robicie cos dobrego?

@Yevhen Bulakh

Staramy się

df

jak praca?

@df

Bardzo niet fajna

Dla mnie dobrze

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w TOOLS FACTORY? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Janusz

Atmosfera kicha! Zarówno na produkcji, jak i w biurze. Właścicielom, zwłaszcza Prezesowi, przydało by się jakieś szkolenie z dysponowania zasobami ludzkimi. Jednocześnie przydałoby mu się trochę szacunku dla swoich pracowników, bo jak do tej pory jest zerowy. Non stop słychać jak wyzywa pracowników od idiotów, a traktuje jak śmieci. Płacą grosze i każą się cieszyć, że się zarabia kokosy. Unikać.

@Janusz

żenujący komentarz. Unikać Janusza !!!!!!

ROKI BALBOA
@Janusz

nie potwierdzam, a wynagrodzenia są spoko jak za mało i źle to po co pracujesz. W koło pewnie jest pełno pracodawców którzy będą cię "całowali po nogach" a i wynagrodzenia dostaniesz jak prezes więc zasuwaj.

Stanislav

Zła atmosfera (usunięte przez administratora)

Wojskowy jak w Korei pułnocnej

Halina

Hej, czy w Tools Factory pracujecie od poniedziałku do piątku czy praca jest jednak także w weekendy? Przeczytałam forum i nie znalazłam niestety żadnych konkretnych informacji, dlatego bardzo proszę o to, żeby ktoś napisał i pozdrawiam.

Leon
@Halina

Od poniedziałku do piątku

Oki

Wojciech

TOOLS FACTORY to lider w europie w tym co robi. Dobre opinie pod każdym względem, polecam pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o TOOLS FACTORY - Boryszew

• Jak się pracuje w TOOLS FACTORY?

Zobacz opinie na temat firmy TOOLS FACTORY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOOLS FACTORY?

TOOLS FACTORY
3.9/5 Na podstawie 145 ocen.
  • żurawia 92
    05-462 Boryszew