Opinie o TOOLS FACTORY w Boryszew

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TOOLS FACTORY. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w TOOLS FACTORY na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOOLS FACTORY w Boryszew

pro100product@gmail

Dziękuję za współpracę oraz doświadczenie. Piękna firma, dobre ludzie, atmosfera w pracy jest przyjemna. Polecam, warto. Recommended targets: update machinery park, update sales structure + positioning/marketing, etc. Thank you.

Kamil

Witam, chciałbym się dowiedzieć więcej o pracy na produkcji. Jakie są zmiany ? 8 czy 12 godzin?

ŚW. MIKOŁAJ

Very good Wesołych Świąt !!!!!!!

Fack the ............

anonymous Zmień już płytę bo się już powtarzasz od paru lat każdy kto coś złego napisze to tylko umiesz krytykować.Wyjdź już spod tego biurka bo już masz wklęsłe poliki.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie TOOLS FACTORY na stanowisko Pracownik działu sprzedaży i obsługi klienta bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
ROKI BALBOA

Tak ogólnie mówiąc to Ok

????????
@ROKI BALBOA

Tak

????????
@????????

Też uważam że Ok

Jest jak jest. Ja nie narzekam. Dobrze tylko tam gdzie nie ma nas. Wszystko wg umowy i na czas. Warunki ok

Jest Ok.

Aneta

@Jacek, a jesteś zainteresowany jakimiś konkretami? Chciałbyś podjąć pracę w TOOLS FACTORY? @Pracownik, zachęcam Cię, abyś powiedział coś więcej. Dlaczego tak uważasz? Jakie warunki oferuje firma swoim pracownikom? Czy jest ona rozwojowa, a pracownikom stwarzane są realne możliwości rozwoju?

Jacek

Czy tak dobrze się pracuje , że nikt nie pisze na forum?

Dobra firma.

Aneta

@osoba bez prawa do wypowiedzi, proszę Cię o wyłączne zamieszczanie wpisów na forum, które uwzględniają jego regulamin. Wypowiedzi użytkowników nie mogą między innymi być obraźliwe, wulgarne itp. Czy mógłbyś przedstawić merytoryczną opinię o TOOLS FACTORY jako pracodawcy?

X

Jeju, jeju jak ty masz ciężko! Ciągle się spóźniasz, ciągle chodzisz na faję, ciàgle coś partaczysz i jeszcze ci za to płacą i może jeszcze premię dajà. Słuchaj, ty naprawdę masz ciężko koniecznie musisz się zwolnić albo wiesz co chociaż ty na zwolnienie idź. Jak ja ci współczuję.

dokierownika
@X

kierowniku - nie piszcie po internecie

osoba bez prawa do wypowiedzi
@X

Czy kierownik ma dodatkowo płacone za siedzenie w necie i szkalowanie pracowników? Podejrzewam że tak dwulicowa osoba robi to dla przyjemności.

Lux robota

mania

pod stołem płacone jest ?

PRACOWNIK

kolchoz jakich mało w okolicy chyba ze praca w biurze na produkcji wyzysk jestes smieciem jak cos ci nie wyjdzie lub cos pomylisz a po za tym same kary za wszystko jak zapalisz papierosa poza przerwa 100 zl heheh jak w szkole kur....wa spoznisz sie 1min po przerwie juz dra ryja gdzie chodzisz chora firma jedyne to ze placa o czasie i umowa chociaz nadgodziny po stolem (a gdzie jest inspekcja pracy)albo ladowanie maszyn na samochody hehehehe kryminał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

„”
@PRACOWNIK

Oj, synu, synu. Nie grzesz!!!!!!!!!!!!!!

Aneta

@Ja, czy pomimo tego, że zgadzasz się z opinią poprzedniego użytkownika, to mógłbyś jednak podzielić się swoimi doświadczeniami, które są wynikiem Twojej współpracy z TOOLS FACTORY? Za co najbardziej cenisz tego pracodawcę?

Aneta

@Józek, czy wypowiadasz się z perspektywy osoby zatrudnionej w TOOLS FACTORY? Co Twoim zdaniem wpływa na pozytywną opinię o tym pracodawcy? Z uwagi, że mamy już 2018 rok, Twoja opinia zawierająca aktualne informacje o pracodawcy, będzie bardzo cenna dla wszystkich zainteresowanych pracą w tej firmie użytkowników.

@Aneta

Tak jak Józek uważam że to bardzo dobry pracodawca.

Józek

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy to nie wzięło się niczego, to jest wypracowane.

ŚW. MIKOŁAJ

HO, HO, HO! WITAJCIE! Wszystkim moim byłym kolegom z pracy, kierownikom i właścicielom życzę Wesołych Świat ! W Tools nie jest źle ale cóż dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi. Samych sukcesów życzę !!!!!!!!!!!!!!!!

liz

Czy dofinansowanie pokryje raty leasingu za terenówki ?

Aneta

@pracownikrozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w TOOLS FACTORY. Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

hrrrrrr

spać

@Aneta

Tak, jestem zadowolony. Kasa zawsze na czas, umowa o pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o TOOLS FACTORY - Boryszew

• Jak się pracuje w TOOLS FACTORY?

Zobacz opinie na temat firmy TOOLS FACTORY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOOLS FACTORY?

TOOLS FACTORY
3.9/5 Na podstawie 145 ocen.
  • żurawia 92
    05-462 Boryszew