PZU Zycie SA

Toruń

Opinie o PZU Zycie SA

admin 2015-06-14 08:57
Uważasz, że o firmie PZU Zycie SA nie powiedziano jeszcze wszystkiego? W takim razie wypowiedz się na naszym forum.
alka 2016-04-27 09:35
dyrek' szukają teraz Menadzęra do zespołu, fajan oferta bo przechodzisz wszystkie kompleksowe szkolenia i otrzymujesz jakies wsparcie finansowe przez rok, elastyczny czas pracy i przede wszystkim pracujesz w najwiekszej firmie ubezpieczeniowej w kraju.
meduza 2017-02-13 11:38
Nie polecam pracy w PZU życie na żeglarskiej 13 w Toruniu. Dyrektor Małgorzata N. To chora psychicznie osoba. Szuka do pracy naiwniakow którzy będą pracować za darmo na działalności gospodarczej. Mobbing, chamstwo, mamienie ponadprzecientnymi zarobkami. Uwaga ta sama osoba działa również jako dyrektor w Płocku. Jeśli macie jakikolwiek szacunek do siebie to odradzam pracę tam jak również samo pójście na rozmowę rekrutacyjna - strata czasu.
Zostaw swoją opinię o PZU Zycie SA - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PZU Zycie SA