Opinie o ZPW Pozkal w Inowrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ZPW Pozkal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ZPW Pozkal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPW Pozkal w Inowrocław

Dlaczego nikt nie zainteresuje sie klanami rodzinnymi w tym zakladzie głównie na intro! Na sile trzyma sie bezuzyteczne osoby!przez to traca inni pracownicy

Zuzanna

@Ryuuuk, z tego, co mi wiadomo, to do takiej instytucji musi wpłynąć odpowiednie zawiadomienie. Czy sytuacje, o których piszesz, często mają miejsce w ZPW Pozkal? @Ktoś, dziękuję za Twoją opinię na temat przebiegu Twojego procesu rekrutacyjnego. Czy na rozmowie kwalifikacyjnej miałeś do wykonania jakieś zadania?

Zuzanna

@Kandydat, co się stało? Mógłbyś opisać, na czym polegała rozmowa? Skąd takie negatywne wrażenie? Nie wiem, co miałeś na myśli pisząc o "braku szacunku do kandydata". @krzemien, pracujesz w ZPW Pozkal, skoro jesteś tak dobrze zorientowany? Co możesz powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę? @Ciekawy, jesteś zainteresowany pracą w ZPW Pozkal? Jakie stanowisko by Cię interesowało i jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące?

Jeszcze na takiej rozmowie kwalifikacyjnej nie byłem/łam. Zupełny brak szacunku do kandydata i brak profesjonalizmu. Zdecydowanie odradzam. Żenada!!!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZPW Pozkal? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Olek

Czy macie jakiś powód, że od dawna nikt nie pisał?

krzemien
@Olek

kto ma pisac jak ludzi coraz mniej.ockneli sie i znalezli lepsza prace.pozostali czekaja na .......koniec

Ciekawy
@krzemien

O jakim końcu mowa z tego co widzę na stronie poszukują osób do pracy???? Ale fakt nikt się nie wypowiada

CIEKAWY

jakie są stawki od linii produkcyjnej po kadrę kierowniczą???napiszcie proszę konkrety

Zuzanna

@ktos bo bo co ci wiedziec kto pewnie, że zależy mi na dowiedzeniu się więcej na temat tej firmy. Opinie obecnych pracowników będą ważne dla osób, które właśnie zastanawiają się, czy warto zatrudnić się w ZPW Pozkal i szukając dodatkowych informacji trafiły właśnie na ten wątek. Bardzo negatywnie oceniasz firmę. Chciałabym dopytać, pracy na jakim dziale dotyczy Twój komentarz? Mógłbyś powiedzieć również coś więcej o sytuacji w firmie oraz tym jak wygląda Twoja codzienna praca?

ktos bo bo co ci wiedziec kto

Patologia.czlowiek czlowiekowi swinia, mobing z strony kierownictwa i niektorych maszynistow chcesz wiedziec wiecej zatrudnij sie i wystaw ocene

Zuzanna

Pracujesz w ZPW Pozkal? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

wedf

@sam12345 no to super ze atmosfera w fimie dopisuje

bzzzzz

Chyba w starych latach Tam pracowałeś ale nie teraz ....Taka jest prawda że teraz tam pracują Ci którzy wiedzą że ciężko będzie z racji lat poszukać gdzie indziej pracy a młodzi uciekają ..chyba że zostają przydupasy którzy trzymają palec w D.....i drapią kierownictwo itp po plecach!! Niestety teraz tam jest atmosfera fatalna każdy na każdego i obóz pracy za najniższą średnią krajową chyba że pracujesz po 12 g ale w domu jesteś gościem...i wrakiem człowieka.za nie wielkie pieniądze..

sam12345

Wyplata zawsze jest na czas jeszcze nie bylo zdarzeń żeby sie spóźnili. Pracowalem tam troche to wiem, atmosfera jest super bardzo dobrze mi sie tam pracowalo. Pozdrawiam cala ekipe z Pozkala

Pracowałe w tej drukarni na intro żenada.Teraz ciągle czytam,że potrzebują do pracy niky tam nie chce przyjść!!!!!Ciekawe czyja to wina,że na intro nikt nie chce pracować a dobrzy fachowcy sami odchodzą ja wiem kto ponosi odpowiedzialność za ten syf tam ludzie na intro też wiedza pozdro dla niewolników

PRACOWNIK
@były pracownik

Pozdrowienia dla niewolników ha ha Niewolnik chociaż niedziele miał wolną, a na intro niedosyć ze po 12 to każdy weekend w pracy mamy już dość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MASAKRA

wycięczony

Dziewczyno zastanów się gdzie ty chcesz pracować,na intro temperatura przeszło 35 stopni,ale pracuje się po 12 godz.Zdechnąć idzie w takich warunkach!!!!Może ktoś by się zainteresował w jakich warunkach tam się pracuje!!!!

nina

Kiero.offsetu o kim mowisz o Luk...u czy o Piotr...u ?

lejdi

O kim mowisz Lukas..u czy moze Piotru..

pracuś

Oprócz 12-tek w tygodniu dochodzą soboty i niedziele!!!!Pozdrowienia dla zmęczonych pracą na intro:)

Uczeń praktyki MAJ 2015

Jestem uczniem i niestety mam praktyki w tej drukarni (moje szczęście że jeszcze tylko rok) Są tam okropne warunki! Widać że cały ten szef drukarni chce tylko zarobić kosztem pracowników i nas UCZNIÓW. Kupili nam rozwaloną maszynę która została wyprodukowana w Czechosłowacji i jeszcze mówi nam że powinniśmy się cieszyć że mamy darmo gdy tak naprawdę zgarnia kase z dotacji + podpisał umowę z szkołą i ma obowiązek zapewnić nam sprawną maszynę. Z całego serca nie polecam tej firmy i gdy mówią nam że po szkole możemy w niej pracować to naprawdę wolę zamiatać ulicę. Pozdrawiam wszystkich pracowników którzy pracują w spartańskich warunkach.

Ola
@Uczeń praktyki MAJ 2015

To masz szczęście,że został tobie tylko rok praktyk tam już nikt nie chce pracować.Takie upały a na INTRO tradycyjnie po 12-ście idzie zdechnąć,gdzie tu szukać pomocy!!!????RdUF

Artur

co za buractwo tu wypisuje!!! konfidentem jesteś Ty bo śledzisz i opisujesz ludzi na tym (usunięte przez administratora) forum!!! ludzie jesteście zwykłymi (usunięte przez administratora) bo chowając się za monitorem opisujecie innych!!! do szefostwa proponuję aby zabrać nadgodziny i wtedy zaczynie się płacz i sprzedawanie kolegów i koleżanek podajcie numery ip komputerów i tel.kom.tych prostaków internetowych..Panie Arturze pan coś z tym zrobi...super reklama dla Pozkala

Zostaw merytoryczną opinię o ZPW Pozkal - Inowrocław

• Jak się pracuje w ZPW Pozkal?

Zobacz opinie na temat firmy ZPW Pozkal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPW Pozkal?

ZPW Pozkal
2.2/5 Na podstawie 173 ocen.
  • Cegielna 10 lok. 12
    88-100 Inowrocław