Opinie o ZPW Pozkal w Inowrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ZPW Pozkal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ZPW Pozkal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPW Pozkal w Inowrocław

el gringo

tacy są właśnie koledzy w pozkalu hehe a najbardziej mnie r*z*i*r*aLa to jak jeden z drugim "niby" się trzymają a jeden drugiego sprzedaje. trzeba opisać aleję konfidentów

kumpel

Wiadomo oco chodzi i kto to napisał! Jakie plotki na twój temat przeciesz to prawda robimy razem od ponad trzech lat. Dawid podrywasz każdą i proponujesz kaszanke w windzie. Z pozdrowieniami Twój kumpel z pozkala !

jerry
@kumpel

plotki plotkami a robota robotą..mam (usunięte przez administratora) kto co o mnie sądzi..kaszankę w windzie co miałeś na myśli...jak z żadną nie jechałem w windzie no chyba ze jestes kobietą z ktorą jechałem ( były tylko 2 )....

STAŁY PRACOWNIK

Duszno na halach gorąco a dziewczyny mają w fartuchach chodzić. Jestem stałym pracownikiem pozkala i mi to wcale nieprzeszkadza jak sie ubierają. Zajmij sie robotą a nie. Jak ci staje to se utnij!!

Operator

Ktoś kto pisze takie opinie niech sie trzy razy zastanowi zanim napisze. Nudzi sie wam. Jak wam przeszkadza w pracy to jak sie dziewczyny ubierają TO SIE ZWOLNIJCIE!!!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZPW Pozkal? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
jerry

Nie które kobiety na INTRO same prowokują facetów!Obcisłe leginsy przez, które odznaczają się pośladki,wydekoldowane bluzki itd... pozatym lepiej nie pracowac z kobitą w jedynym zakladzie ponieważ ona nasłuchała sie plotek na mój temat i to co podpowiadają jej pani renata z kreisa, elizka i teletubiś zwany inaczej kobrą....( to już z kobietami nie mozna pogadać posmiać sie bo juz romans ze podrywam)na tego kobrę trzeba uważać bo z ucha do ucha...taki miglans..a wracając do sprawy dziewczyny zakladać fartuchy bo potem skupić sie nie mogę i kryczka staje;p

zen.

Nie ma już chowania głowy w dol. I oczerniania nie winnych osób mając po swojej stronie ludzi pustych bez własnego ego i zdania.

zen

Za ten list którego adresat się na dniach wyda dowie się cały pozkal i Inowrocław. To się wyda na dniach.33

zen.

Czas najwyższy by pani jako jądro plotek w pozkalu zaczęła prawdę mówić o sobie i o swojej rodzinie. Czas zejść ze sceny w końcu.

zen

Pani święto jebliwa. Do klasztoru a nie w drukarni. Dość złego masz za paznokciami.

gosc

Ktoś, kto napisał, że dziewczyny prowokują chyba pracuje tam niezbyt się przemęczając, wkleja płyty, albo tasiemki przez 8 h, a co mają powiedzieć dziewczyny co 12 h dzień w dzień stoją przy maszynach, gdzie nie ma żadnego przepływu powietrza,okna stare, pozabijane, albo sklejone taśmą, w dachu dwa okienka minimalne uchylone, suche powietrze, więc niech się nie wypowiada, bo idzie tam zdechnąć zimą, a co dopiero latem!

zen

Jak to jest możliwe by pani która zrzekła się grupy nadal miała 10dni zdrowotnego urlopu? I to płatnego.!!!B

BYLY MASZYNISTA

Pracowalem w tej firmie dosc dlugo po odejsciu bardzo chcialemm wrucic jednak sie nie powiodlo.Czytajac czasem te wasze wpisy zbiera mi sie na pawia.Pamietam czasy z ul.Jaskowskiego nie bylo tak zle ze jeden na drugiego plul jak robicie to teraz.Ktos napisal ze firma jest zle prowadzona bzdura taki rozpizdziaj w zalodze jest na reke wlascicielom bo latwiej jest kierowac grupom niezgodnych baranow niz zgrana pilnujaca swoich interesow zaloga wtedy robia z wami to co chca a jak byscie sie troszke zjednoczyli w jaki kolwiek sposob gwarantuje ze by zaczeli z wami sie liczyc.W tej chwili uwazam ze mialem wielki szczescie ze nie udalo mi sie tam wrocic do pracy chodze z przyjemnoscia i wracm z niej po 8h spokojny i szczesliwy ze nie mam kontaktu z taka banda idiotow.

ala

no i mamy kolejnego zboczeńca na intro! pełzając po dziale obmacuje wszystkie kobiety!większość z nich traktuje to jako żart ja - nie Piotrusiu kudzy...

el gringo
@ala

piotruś ci nic nie zrobi :-)

ala2
@ala

zen

Pozkal - może dawniej, przed zmianą szefa. Teraz jednak schodzi na psy. Jeszcze 5 -7 lat i po Pozkalu. Firmą trzeba umieć zarządzać. Jak widać wszystko idzie w złym kierunku.

offset

Do Damiana z mieszalni farb-Nie opowiadaj głupot po dziale o tym że komuś z maszyn drukujących nie należała się podwyżka jak też ją chcesz to ciężko pracuj a nie ściemniasz po kiblach... Pozdro od kolegów

Lansiara

Pozdrowienia dla braci U. Fajnie się z nimi pracuje. Rzetelni, fachowi i zawsze pomocni. Bez chamstwa i pozoranctwa. A krytykantom radzę spojrzeć na siebie!

pati

Dobre! Maniu pajacuje na hali a płacze ze strachu jak małe dziecko

byly pracownik

Firma porazka,szczegolnie kierownictwo offsetu,

Siwy

Maniu pamiętaj -chłopaki nie płaczą

Janek

odwalcie się od lanserów przecież ktoś na takie naciąganie pozwala..

Zostaw merytoryczną opinię o ZPW Pozkal - Inowrocław

• Jak się pracuje w ZPW Pozkal?

Zobacz opinie na temat firmy ZPW Pozkal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPW Pozkal?

ZPW Pozkal
2.2/5 Na podstawie 173 ocen.
  • Cegielna 10 lok. 12
    88-100 Inowrocław