Opinie o ZPW Pozkal w Inowrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ZPW Pozkal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ZPW Pozkal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPW Pozkal w Inowrocław

JAAAA

czy kujawinka i świnto M . są już przed emeryturą ,że spędzają całe dnie za kratą z klimą a szara bida na aparatach po 12h ===gdzie tu sprawiedliwość LUDZIE !!!

koko dżambo
@JAAAA

Współczuję Wam pracy w tym zakładzie. Jesteście po prostu przemęczeni, a wtedy wszystko wk..., nawet jak ktoś głośno patrzy. Ciągła praca po 12 h = legalne niewolnictwo.

Poli
@JAAAA

Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie ,byś nie nie miał go na krytykę innych. Twój czas jest ograniczony,więc nie marnuj go na bycie kimś kim nie jesteś.Czy jest Ktoś ,kogo chciałbyś zmienić?świetnie-Jestem za!!!!!!!! Ale dlaczego nie zaczniesz od siebie?

Uwaga!!!! Najnowsza wiadomość z Pazkala! Kierownictwo nawet nie wzięło pod uwaga że dzień 15 sierpień jest dniem wolny od pracy, zmuszając ludzi do pracy w tym dniu. To w handlu mają prawo do dwóch gwarantowanych niedziel wolnych w miesiącu nie mówiąc już o świętach! I czy ty to nie niewolnictwo!!!

Najgorsze jest to że ludzie, mówią miedzy sobą o tym jak jest żle w Pazkalu. A nikt nie postawi się Panu, jednocześnie godzą się na niewolnictwo!

Zuzanna

@JAAAA jeśli chcesz napisać komentarz odnośnie pracy w ZPW Pozkal oraz przekazać opinię na temat samego pracodawcy, powinieneś zawrzeć w niej informacje merytoryczne i rzeczowe. Warto wspomnieć o warunkach pracy i płacy oraz o atmosferze w relacjach pracowniczych. Tylko takie informacje są pomocne dla przyszłych kandydatów myślących o zatrudnieniu w ZPW Pozkal.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZPW Pozkal? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Zuzanna

@Tak tak. przybliż jak wygląda praca na produkcji, poza biurem? Jakie masz godziny pracy i jakie panują relacje w zespole? Czy istnieje tu szansa na awans zawodowy? Takie informacje mogą być dla kogoś istotne.

@Zuzanna

Godzin pracy już nie mam (poprzednio podpisałem się Były Pracownik),ale osobiście pracowałem po 12h 7 dni w tygodniu. Zawód ani doświadczenie się nie liczy przy awansie zawodowym tylko znajomości ! Praca na produkcji jest ciężka w bardzo szybkim tempie za najniższą krajową.Mobing od kierownictwa i maszynistów na każdym kroku.Podejrzewam,że gdyby ludzie nie mieli rodzin na utrzymaniu i kredytów do spłacenia to nikt by Tu nie pracował ! Polecam Panu Prezesowi przejrzenie tego forum , żeby zorientował się co się dzieje w jego firmie. Wielu rzeczy pewnie nie rozumie bo to tata się dorobił,a on urodził się na pieniądzach. Więc jeżeli nie poczyni pewnych kroków to firma będzie miała coraz większy deficyt pracowników , przez to że , Inowrocław się wyludnia bo młodzi po szkołach uciekają.

Tak tak.

Mlodzi ludzie moga "harowac",ale za takie pieniadze , ktore pozwola im sie usamodzielnic,wyprowadzic od rodzicow,myslec o zalozeniu rodziny.Jezeli nie dostaja takich mozliwosci to jada za granice albo ida sobie przesiedziec pare lat na studiach.Za 2100 brutto szalu nie zrobia! Firma szczyci sie ,ze wybudowala nowy magazyn,kupuje nowe maszyny itp. a nie moze pracownikom do pensji dolozyc ? Toc drukarnia taka jak ta (jak to mowia jedna z najnowoczesniejszych w Europie) ma ogromne przychody ! Jak bedzie dalej prowadzona taka polityka przez firme to albo bedziecie zatrudniac Ukraincow albo brac mniej zlecen bo nie bedzie rak do roboty. BYLY PRACOWNIK.

Popierający
@Tak tak.

I to jest prawda!!! Koniec z niewolnictwem!!!Nich kierownictwo weżnie się do roboty po 12h przez 7dni w tygodniu za najniższą krajową!!!;

Zuzanna

@Tak tak. czy w przedsiębiorstwie ZPW Pozkal jest wdrożony system 4-brygadowy? Chyba, że praca 7 dni w tygodniu jest podyktowana nadgodzinami i dodatkową zapłatą za nie. Czy w tej firmie można liczyć na zatrudnienie na umowę o pracę? Z Twojej opinii wynika, że pracują tu doświadczeni pracownicy. Myślisz, że młoda osoba sobie tu poradzi?

Tak tak.

Robota po 12 h 7 dni w tygodniu za zadne pieniadze. Na intro glowna sila robocza sa panie w wieku przed emerytalnym,a ja sie pytam gdzie sa praktykanci tego zawodu z przed paru lat?Nie ma,bo nie beda harowac za najnizsza ,przyczym dostawac zj*by co 5 minut jak np.na offsecie.Jak skonczy sie pokolenie pracownikow prl-u to nikt tu nie bedzie pracowal.Mlodzi sa za cwani.

Zuzanna

@Malina jeśli sytuacje opisane na forum są zdarzeniami faktycznymi, mającymi miejsce w rzeczywistości to jedynie osoby zainteresowane tym tematem mogą takie działania zgłosić do PIP. Czy pozostali użytkownicy zainteresowani wątkiem o ZPW Pozkal mogą podzielić się swoimi opiniami i spostrzeżeniami na temat warunków płacy i pracy?

Zuzanna

@Nomi - aby pojawił się PIP musi być najpierw działanie, czyli ktoś musi zgłosić się do tego urzędu z informacją, że coś nie działa tak jak powinno. Widzę, że dużo osób wskazuję sytuacje, które mogą mieć znamiona łamania praw pracownika i prawa pracy, takie sytuacje na polskim rynku pracy się zdarzają, jedną z podstawowych czynności jaką powinien w takim przypadku zrobić pracownik, którego dotyka taki proceder to właśnie zgłosić się do PIP, i pytanie czy ktoś to zrobił? Kolejne pytanie, które mi się nasuwa, czy faktycznie nie ma pozytywnych aspektów pracy w firmie ZPW Pozkal? Czy mogę prosić o wypowiedź obecnych i byłych pracowników tej firmy? Każda opinia jest na wagę złota.

Malina
@Zuzanna

Nik się nie zgłosił do PIP i podejżewam że nik tego nie zrobi bo ludzie są straszani i boją się utraćic prace! Może jak dojdzie do tragedii to ktoś się zainteresuje przekrętami w Pazkalu! Po drugie ludzie obecnie zatrudnieni w Pazkalu to niewolnicy któży nie postawią się Panu!!!

A moze szefostwo zainteresuje sie sciemniaczem długasem?

Czy jest dobrze pracować, że rzadko piszecie?

Nikt

Ciekawe czy Pan Chęsy wie , że Pan Kierownik introligatorni zmusza kobiety do pracy 12 godzin na dobę bez jednego dnia wolnego w tygodniu?

Nomi
@Nikt

A Gdzie jest Państwowa Inspekcja Pracy, najwyższa pora przyjżeć się tej firmie. Sklepy nie czyne w niedzielę, a Lidzie z Pazkal pracują w Boże Ciało!!?

Zrozpaczony

Wczoraj znów kłótnia w małżeńska, przez niewolnicza pracę w Pazkalu. Ludzie żoną ma na dzień 26.05 przepracowane 220 godzin na 160 godzin normy, małoteg od poniedziałku po 12 godzin włącznie z Bożym Ciałem.

Ryuuuk

Gdzie jest PIP, ludzie są zmuszani do niewolniczej pracy po 12 godzin.A Polska to niby naród chrześcijanski. Jak chrześcijanie mogą tak czynić chrześcijanom!!(

Krystyna
@Ryuuuk

Jacy zmuszani jak masz problem to się zwolnij nie rozumiem ludzi z takimi problemami

Katarzyna
@Krystyna

Pewnie ze nie rozumiesz bo przez 8 h bawisz sie swoim smartfonem w klimatyzowanym biurze

Ruuuk
@Katarzyna

wyobraź sobie że nie siedzę w klimatyzowanym biurze, jestem pracownikiem fizycznym, a piszę bo jestem rozgoryczony, niewolnictwem w Pazkalu, który rozwala mi małżeństwo!!!

Zuzanna

@Piotr, rozumiem, że pracujesz w ZPW Pozkal. Jaką masz opinię na temat tego pracodawcy? @Krystyna, @Katarzyna, widzę, że Wy również pracujecie w tym miejscu. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tym miejscu? @Don, proszę, nie używaj wulgaryzmów wypowiadając się na forum. Można wyrazić swoją opinię w kulturalny sposób, prawda?

Bartek

W tej firmie niestety liczy sie nazwisko mozesz nic nie umiec albo skakac sobie po wszystkich dzialach,nie musisz miec taz zadnej szkoly!

Haha Krzyś Pozorant!

Jest jeszcze kilka innych ale chodzi mi o panstwa L...

Piotr o kogo Ci chodzi?na intro znam tylko rodzine panstwa Lew...

Zostaw merytoryczną opinię o ZPW Pozkal - Inowrocław

• Jak się pracuje w ZPW Pozkal?

Zobacz opinie na temat firmy ZPW Pozkal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPW Pozkal?

ZPW Pozkal
2.2/5 Na podstawie 173 ocen.
  • Cegielna 10 lok. 12
    88-100 Inowrocław