Opinie o Zakład Poligraficzny Polprint Sp. z o.o. w Inowrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Poligraficzny Polprint Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Poligraficzny Polprint Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Poligraficzny Polprint Sp. z o.o. w Inowrocław

Administrator Nowy wpis

Czy często Zakład Poligraficzny Polprint Sp. z o.o. poszukuje kogoś na stanowisko Pakowacz? Ile osób tam pracuje?

realista Nowy wpis

W tej firmie czas się zatrzymał. Umowa zlecenie, jaką oferują a czego nie chcą wiedzieć i przestrzegać, obwarowana jest w dzisiejszych czasach wymogiem najniższej stawki godzinowej, która obecnie wynosi 22,80 brutto. Bezwzględnie!! Jeżeli w ramach akordu zleceniobiorca nie wypracował min. stawki godzinowej pracodawca Zobowiązany! jest wyrównać czyli dopłacić do każdej godz. do kwoty minimalnej stawki czyli do 22,80 .Firma uważa że można ludziom wypłacić jałmużnę 4/ 5 zł na godzinę, prosperując na nieświadomości i krzywdzie pracowników. Dodatkowo bez wcześniej podpisanej umowy dopuszczają do pracy zleceniobiorców, nie przedstawiając niegodziwych warunków pracy, co rażąco narusza prawo. Firma pozwala sobie na zamieszczenie anonsów na wortalu PUP, podając stawki godzinowe, których w rzeczywistości nie przestrzega. Nie wspomnę już o pseudo normach, ustawionych nieadekwatnie do możliwości technicznych i wydolności fizycznej pracowników a które generalnie do min.stawki godzinowej nie mają przecież nic do rzeczy. To jest wyzysk człowieka w biały dzień, w XXI wieku w centrum Inowrocławia. W krajach Trzeciego Świata chyba jeszcze tylko takie sytuacje się zdarzają. Serdecznie żal mi tych wszystkich zagubionych ludzi, którzy zdesperowani bezrobociem godzą się na taki wyzysk.Oczywiście sprawa jest rozwojowa, więc wyrażam nadzieję, że wkrótce bezprawie zostanie ukrócone przez właściwe instytucje, a ludzie pracujący tam otrzymają należne rekompensaty i godne warunki pracy.

Zszokowany

Uwaga nie polecam tej firmy ,która wyzyskuje ludzi płacąc śmieszne pieniądze za akord który nikt nie jest w stanie wyrobić , a w urzędzie pracy podają nieprawidłowe informacje .Stawki za akord żenada, a akordy które są podane to chyba najszybsza maszyna nie była by w stanie wyrobić. Najlepiej niech sami pokażą swoje zdolności .

realista Nowy wpis
@Zszokowany

W PUP podają właściwą stawkę, gdyż zgodnie z prawem, inna nie istnieje. Na umowę zlecenie 22.80 brutto za godzinę to stawka godzinowa minimalna, którą firma powinna zapłacić za każdą godzinę przepracowaną, przez zleceniobiorcę, w ramach akordu , niezależnie czy pracownik zmieścił się w tych wyimaginowanych normach czy też nie. Na szczęscie anons na Wortalu PUP został już zdjęty. To że kontrole nie wykazały nieprawidłowości to rzecz jasna. (usunięte przez administratora) zlokalizowany na przeciw głównej siedziby firmy,pewnie nie za często jest objęty kontrolą, bo i skąd mają wiedzieć,że tam bez szyldu mieści się (usunięte przez administratora).

Grażyna Nowy wpis

Zgadzam się z opinią "ZSZOKOWANY". Człowiek musi (usunięte przez administratora) żeby coś zarobić, a dziunie za biurkami zgarniają cały sukces. My jak te świstaki kleimy i pakujemy za stawkę wegetatywną lub jeszcze gorzej. Zastanawiam się dlaczego jeszcze PIP nie odwiedził tej firmy? Muszą robić niezłe wałki w papierach skoro wszystko jest według nich ok. Nie polecam tej firmy do pracy.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakład Poligraficzny Polprint Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku PAKOWACZ RĘCZNY (NR 0832)?
Bożena

Jakich zarobków można oczekiwać zatrudniając się w Polprincie? Czy firma ma pro-rozwojowe podejście do tematu i faktycznie dba o satysfakcję z pracy swojego zespołu? Podpowiedzcie.

Xxx
@Bożena

Uciekać z tej firmy jak najdalej. Umowa zlecenie za śmieszne pieniądze.

Mikołaj

Zastanawia mnie skąd taka cisza? Firma ma swoją witrynę, więc prawdopodobnie funkcjonuje i zatrudnia pracowników, jednak brak komentarzy powoduje, że zastanawiam się czy aby na pewno. Podzielcie się wiedzą na ten temat.

admin

Temat przycichł, ale może ktoś ma nowe informacje na temat firmy Polprint Sp. z o.o. Zakład Poligraficzny? Czekamy na Wasze opinie, napiszcie co sądzicie o pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Poligraficzny Polprint Sp. z o.o. - Inowrocław

• Jak się pracuje w Zakład Poligraficzny Polprint Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Poligraficzny Polprint Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Poligraficzny Polprint Sp. z o.o.?

Zakład Poligraficzny Polprint Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Średnia 5
    88-100 Inowrocław

Zakład Poligraficzny Polprint Sp. z o.o.