Bestseller Retail

Łódź

Opinie o Bestseller Retail

Panna NIKT 2011-02-10 20:19:04
VERO w Manufakturze polecam pracowałam świetna atmosfera między dziewczynami kierowniczka za mojej kadencji Jula-cudowny człowiek z niesamowitą wiedzą obecnie jest regionalną. zarobki trochę za niskie ale na pierwszą pracę warto spróbować.
kate m. 2013-02-12 00:55:34
nie polecam!!! firma która pod przykrywką "przyjacielskiej" wykorzystuje ludzi, płaci głodowe pensje, dba tylko o kierownictwo.
kierownicy traktują firmę jak swoją własność i zatrudniają swoją rodzinę która nic nie musi robić a zgarnia pieniądze które należą się szeregowym pracownikom. a, no i pracujesz tam na zawsze na umowę zlecenie a potem cię zwolnią z dnia na dzień bez podania przyczyny albo np. "za bardzo się zżyliście".
Łódź, Rokicińska, Bestseller Retail Sp. z o.o. - a to dane tej wspaniałej firmy żeby nikt nie miał wątpliwości.
ktoś 2016-04-30 09:25:00
Widocznie pojawiły się jakieś podwyżki, bo takie dwuskładnikowe wynagrodzenie sprawia, że lepiej się wypełnia obowiązki.
Zostaw swoją opinię o Bestseller Retail - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bestseller Retail