Opinie o KPPD Szczecinek w Kalisz Pomorski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KPPD Szczecinek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w KPPD Szczecinek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KPPD Szczecinek w Kalisz Pomorski

Serce Miasta

Ale tych kierowników chce się dostać :-) .

fg

rzeklbym ze wyplata jest niepelna ale terminowa. jakies 34 lub 12 .

o

nie rozplywajcie sie tak nad rr.za niego tez hala stala,produkowala buble i td i tp. wiec sie niewiele zmienilo.

ar
@o

Nikt się nad nim nie rozplywa jak to ty piszesz zastanawiam się czy pracowałeś jak zarządzał halą rr ????bo ja pracowałem za niego i pracuję niestety nadal i powiem Ci jedno bzdury gadasz rr wprowadzał większy nadzór większą dyscyplinę jak Ci teraz pożal się kierownicy przynajmniej miał pojęcie o prowadzeniu naszej Hali a Ci co zapytaj jednego czy drugiego o co kolwiek i zadzwoń do rr i zapytaj i co stwierdzisz to samo nie pracuje z nami już prawie rok a na odległość powie ci więcej jak Ci dwaj wzięci razem do kupy. Taka jest prawda o rr a buble pewnie że się i zdarzały ale w mniejszym stopniu jak teraz

Pracownik NH
@ar

Może i masz rację ale i po co się rozczulać nad rozlanym mlekiem rr poszedł z tartaku i już go nie ma i do póki nie wróci to nie ma co się rozczulać , a to już nie nasza sprawa niech Dyrekcja się martwi jak go tutaj ściągnąć , i czy w ogóle chcą go ściągać może im ten stan co jest dzisiaj odpowiada.Ale masz rację za rr było lepiej i organizacja była na NH dużo lepsza.

o

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KPPD Szczecinek? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
cv

na 99% nie wroci.po co mu awans na...sprzataczke.

@cv

Sprzątaczkę to my już mamy i kilku nieudacznych kierowników może teraz warto z powrotem rozmawiać z tymi co sobie dawali tu radę, a nie na NH będzie już po rr 3 czy 4 mistrz już nawet gubimy się w liczeniu a co jeden to lepszy jakoś rr był sam i nie było problemu czasami pochwalił czasami przyjechał i zjebał od góry do dołu wszystkich i na drugi dzień dalej normalnie.To była jego największa zaleta i nie ukrywajmy ale w elektryce nie było tu lepszego i pracy się nie bał, a przy okazji nic nie chciał wysadzić w powietrze.Ale masz rację On by tu się przydał właśnie jako sprzątaczka żeby zrobił z tym burdelem porządek

ghost

czyli wychodzi na to ze zpd kalisz pomorski to zlepek przypadkowych ludzi od gory do dolu chcacych zbudowac firme bez pieniedzy.ciekawa filozofia.

asik

regen,na detke dostaniesz.nie martw sie.bedzie ok

Zygfryd Ziemowit

A co mnie obchodzi, czy jest w terminie wypłata, ja się cieszę, że mam na dętkę.

Serce Miasta

Żadnej karetki nie widziałem, ostatnio była jak ukrainiec na hali traków miał wypadek, chyba, że ktoś wie lepiej.

,,,,,

to prawda ze karetka tam znow byla?

Ziemowit

Ja tam się cieszę, że zarobie na dętkę i tyle , mogę robić za 2 złote na godzinę.

iks
@Ziemowit

ja tez tam zarabiam na detke.co sobota detka.haha

suchomokry

problemy sie nie skoncza nigdy.tu zawsze bedzie problem,bo chodzi o kase.kto by tam nie robil to bedzie zle. nawet jak bedzie dobrze to i tak wam powiedza ze jest zle.

@suchomokry

Pewnie, bo mamy siedzieć cicho i się bać.

chlopaki nie placza
@Serce Miasta

nie ma to jak LESZEK 'oczywiście po pracy'

NH

Ludzie jak wy możecie w ogóle pisać że w Kaliszu nie ma pracy, oczywiście nie mają ci co nie chcą znaleźć i tylko liczą na zasiłki z Gminy. Co z tego że szukają kierowników ludzie takiego burdelu jak jest teraz to jeszcze nie było. I wiecie co nie myślałem że kiedyś to powiem ale RR wracaj do nas, tak tak wiem że kawał z niego H.... , ale patrząc na inne aspekty powtórzę jeszcze raz RR wracaj do nas.Jest teraz inny Dyrektor inaczej myśli uważam że byś się z nim dogadał a i przez to nam było by dużo lżej, a tak to nas tak pomiatają z konta w kont bo i kto ma się za nami wstawić................?A Ty byś się z Obecnym Dyrektorem dogadał i zaczeło by to inaczej funkcjonować

@NH

Pewnie , można przecież iść do lasu , ale tam wałki nie każdy się nadaje dźwigać , z tego co słyszałem dużo właśnie poszło do tej pracy o której piszę , i później wrócili .

Pracownik NH
@NH

O czym ty człowieku Piszesz widziałem ostatnio Roberta na mieście kurczę ma auto służbowe , stanowisko Dyrektora uśmiechnięty zadowolony jak to on stwierdził tam nie musi się użerać( z pseudo zastępcami co myślą że dużą mają wiedzę a tak na prawdę to teraz sami widzimy jak jest inteligentny ten nasz zastępca )tylko sam ma swój dział i ma się min zajmować i prowadzić do minimalizacji kosztów na dziale. zresztą z tego co mówił ma 10 mechaników,do tego ostrzarzy i dużo pracy jeszcze przed nim żeby pracowali tak jak by chciał a wiem że lubi wyzwania więc pewnie z czasem i tam da sobie radę. To powiedz do czego tu ma wracać ?

czarny 35
@Pracownik NH

Jak do czego ma wracać elektryka-automatyka potrzebujemy bo naszego nam karetka zabrała wybuchowy z niego kierownik-piroman rzekł bym .A rr sobie tu radził wiec niech wraca i bierze się za robotę bo po tych naprawach naszego kierownika utrzymania ruchu w końcu któregoś z nas zabije. A stanowisko Dyrektora nie wiem czy jest takie ważne , raczej ciekawe kiedy nasz Dyrektor dorośnie do tego że Lewy się mocno mylił wypuszczając rr z zakładu

@czarny 35

Masz racje przydałby się teraz rr , tylko są dwa pytania czy Dyrektor bierze to w ogóle pod uwagę i drugie czy rr bierze pod uwagę powrót do kppd będąc w innym tartaku Dyrektorem i czy on jeszcze umie pracować jak kiedyś skoro poczuł smak Dyrektorowania gdzie indziej.Bo jak ma być tylko po to żeby być to nie ma sensu takich kierowników tylko do wypłat to my już mamy, nam potrzeba ludzi do rozbujania tego zakładu.

as1234

Chyba nie do końca wiesz co piszesz człowieku i co ze wypłata jest w terminie i ustalmy jedno nie wypłata a jałmużna co dla nie których oczywiście że wielkim plusem jest umowa .Ale teraz coraz więcej firm przestrzega umowy co prawda dużo jeszcze daje umowę za najniższą a resztę dopłaca pod stołem, Na szczęście KPPD wypłaca wszystko legalnie no ale jak mogło by być inaczej skoro i tak na większości stanowisk płaci się najniższą więc nie ma co dopłacić pod stołem. A firma na prawdę ma potencjał niech tylko Dyrektor przejrzy na oczy i w końcu porobi porządek na około Siebie a reszta sama pójdzie już z górki. Bo inaczej to do zakładu pies z kulawą nogą nie zajrzy za pracą

@as1234

Masz rację, ale są ukraińcy, więc co się martwić . Ludzie nie chcą pracować, to się ich wzięło.

@as1234

Wiesz co , z niektórymi osobami nie ma sensu dyskusji , bo oni widocznie mają tam dobrze , są równi i równiejsi. Tartaczni jeszcze nie którzy coś zarabiają , co do kierowników żadnej prawie nie widzę zmiany , są ci sami od lat , jedynie na hali strugarek jest inny kierownik. Czy ja wiem czy tych kierowników źle szanują, jak by była tragedia taka , to by się nie trzymali.

@as1234

A i jeszcze jedno , sam pracuje w firmie zewnętrznej , wypłata nie ciekawa , ale trzymam się , bo w Kaliszu nie ma pracy Pewnie, że można na jagodach więcej zarobić .

Serce Miasta

Nie znam , ale jeżeli chciałbyś taką funkcję przejąć , o ile jest miejsce , to wszystko do dowiedzenia się.

@Serce Miasta

Witam, tak tak szukają jak mieli kierowników to ichnie szanowali, więcej można zarobić na jagodach teraz jak w tartaku przy dechach. Niedługo Mały sam będzie z Kasią przy dechach zasuwał i tak to się skończy skoro tak ludzi traktują, Tak nie da sie zbudować szacunku u ludzi a tylko mając szacunek można wymagać i próbować to wskrzesić innym razem więcej ludzi po ucieka na chorobowe i sami kierownicy będą zasuwali ................. i tak to się na koniec skończy.

Serce Miasta

No na pewno jest większe , w końcu funkcja kierownik .

Ucz się i walcz .

He , he , he.

Ukochane Miasto

Edsa możliwie, ja piszę o firmie zewnętrznej , tam tak jest.

Ukochane Miasto

Bryndza, to i tsk dużo, bo niektórzy nie mają nawet 1200 zł .

bryndza

A ja wziolem 1350zl wyplaty z akordu bo godzinowki nie mam,i to sa chyba te zarobki z Krosina ze jedne z wiekszych w kppd,jest moc,takze ludziska walcie do tartaku do roboty,pewnie beda sie zabijac by tu pracowac a "maly" z nadmiaru bedzie musial odmawiac ha

Ukochane Miasto

Ar , nie wiem , czy ty piszesz o ludziach tartacznych , czy firmy zewnętrznej . Bo jeżeli chodzi o tych drugich, to kto miał odejść, to odszedł , gdyby tak było ludzi , to nie rzeba ukrainców tutaj , ale luki uzupełnione . A od tartacznych nie oczekuj , że odejdą, bo mają umowy i się trzymają .

Zostaw merytoryczną opinię o KPPD Szczecinek - Kalisz Pomorski

• Jak się pracuje w KPPD Szczecinek?

Zobacz opinie na temat firmy KPPD Szczecinek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KPPD Szczecinek?

KPPD Szczecinek
1.8/5 Na podstawie 862 ocen.
  • Waryńskiego 2
    78-400 Kalisz Pomorski