Fabryka Mebli Klose

Gościcino

Fabryka Mebli Klose

Opinie o Fabryka Mebli Klose

Aneta

@Anita, Nie ma firm idealnych, ale też nie ma firm całkowicie złych. Każdy ma prawo wyboru takiej pracy, jaką uważa w danym momencie za optymalną dla siebie. Zanim pracownik będzie świadomy swoich preferencji, musi przejść odpowiednią ścieżkę zawodową. Czy firma Fabryka Mebli Klose to dobre miejsce żeby zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w meblarstwie? Jaka atmosfera panuje na zakładzie?

Anita

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

xxx

marudy na stronie pup wejhwerowo ze zarobki są 2000-3100 takze jest niezle. pozdro

J_2
@xxx 11.12.2017 19:21

Brutto ??

Aneta

@Łububudu, co Twoim zdaniem powinno zmienić się w tej firmie? Czy nadgodziny są obowiązkowe czy tylko dla chętnych? @Ula, czy w firmie faktycznie był stosowany mobbing? Przypomnę, że z definicji mobbing oznacza prześladowanie podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy; zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy takie sytuacje na pewno miały miejsce w Fabryka Mebli Klose? Czy prowadzone były jakieś rozmowy na ten temat? @Nick, mówiąc o obiecywanych wyższych zarobkach masz na myśli informacje podawane na rozmowie rekrutacyjnej? Jak przebiega takie spotkanie w Fabryka Mebli Klose?

Łububudu

Pracuję tam od stycznia i w maju na 100% się zwolnię. Nie byłem w żadną sobotę i nie mam zamiaru tego zmieniać. Dlaczego? Ponieważ dla pracodawcy nie istnieją takie słowa jak płatne nadgodziny. Powiedzą, że masz do odrobienia trzy dni i masz przyjść w sobotę. Zarobki faktycznie są słabe, mam 12,5 zł brutto za godzinę. Umowa o prace, gdyby mogli to by zapłacili mniej. Warunki? Szatnia, miejsce gdzie pracownicy wykorzystują przerwę i toalety, szkoda gadać. Można to porównać do (usunięte przez administratora). Czy warto tutaj pracować? Stanowczo nie!

Ula

Wszystkich,a przedewszystkim kobiety ostrzegam przed tym obozem. Nabyłam się tam depresji co poskutkowało nerwicą. Panowie "szefowie", wiedząc, ze zle się dzieje na dziale,(usunięte przez administratora) Stosuje mobing na wyższym poziomie. Do tej pory się leczę i jeszcze nie ma zmian. Kobiety wszystkie między sobą skarżą się na nią delikatnie mówiąc, a żadna nie ma odwagi jej się postawić Dodam jeszcze, ze 15 min przerwy w ciągu 8 godzin...Nie można nawet ust otworzyć aby coś powiedzieć, bo oczy pani brygadzistka R są wszędzie...Ogólnie jeden wielki zapier...i pensja na waciki. Ostrzegano mnie... Kobiety unikajcie ten (usunięte przez administratora) Pozdrawiam dyrekcję i bezguście, które uważa się za co najmniej za miss word panią R.

Jakim przedsiębiorstwo Fabryka Mebli Klose jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy.

Nick

Obiecują ludziom cuda na kiju a w8ecej niż 1600 przy dobrych wiatrach nie będą mieć i traktują ludzi jak swych prywatnych niewolników DŁUŻEJ SZYBCIEJ WIĘCEJ

gwomarcin

hej za trzy dni ma iść na rozmowę w sprawie pracy jako Stolarz-operator CNC warto w sobie głowę zawracać ta firama ?

ja
@gwomarcin 16.09.2015 15:22

I co jak tam jest na tym stanowisku?

były desperados
@gwomarcin 16.09.2015 15:22

Jak chcesz stracić glowę to możesz iść,przygotuj się na niezłą jazdę

baby

Na osiem godzin przypada 30 minut przerwy,poczytajcie regulamin pracy...

ja
@baby 30.12.2017 11:13

Zgodnie z kodeksem pracy, pracownikowi zatrudnionemu na umowę o pracę przysługuje 15-minutowa przerwa w ciągu 8 godzin pracy, o ile pracuje co najmniej 6 godzin na dobę. Choć w przepisach formalnie nie zapisano, że jest to przerwa na spożycie posiłku, to z reguły właśnie w ten sposób pracownicy ją wykorzystują.

Były desperados

Totalny burdel,wszędzie wszystko się wala, socjal nie osiąga pułapu minimum, tzw BHP istnieje tylko na papierze,tą pracę p[olecam tylko desperatom,bo nawet narzekają pracownicy zza wschodniej granicy.Rzadzi dyrekcja i wieloletni pracownicy,a,firma i tak spada na psy,jak nie gorzej.

Obecny pracownik

Zarobki to odwieczny problem między pracodawcą i pracownikiem. Wiem jedno, że jak człowiek dobrze pracuje to zawsze dogada się i odpowiednio zarabia.

Ukraina

Fabryka i praca spokojna atmosfera przyjazna i.musze powiedzieć ze są bardzo sexowne szfaczki ale to nie liczne tylko nie mam odwagi podejść do tej jednej wybranej

Alexander

Odradzam ... tragedia zarobki nanajniszym poziomie. Oszczędzają Nawed na papieże toaletowym a co dopiero na pracownikach.

łukasz

Witam zarobki nir najlepsze ale mozna flirtowac sobir z kobietami

Aneta

Konwersacja przeszła na zupełnie inne tory @szafir, a istotne na forum jest żeby potencjalni pracownicy albo współpracownicy mogli znaleźć aktualne informacje na temat firmy. Co powiecie na temat pracy w Fabryce Mebli Klose jako projektant?

Aneta

Pracujesz w Fabryka Mebli Klose? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

rde

nie no pewnie dobrze jst jednak wiedzieć jak tutaj jest

Maciej

Pracowałem tam od 2012 r do. 2016 ,szczerze nie polecam ponieważ zarobki są niskie od 1400 do 1600 zł.w soboty wszyscy idą do pracy na tzw odróbki Więc 50% oraz 100% niema.kierownictwo oraz zarząd są wrogo nastawieni.Atmosfera wśród pracowników jest bardzo dobra i naprawdę podziwiam tych ludzi za wytrzymałość psychiczną.Na sam koniec pozdr dla Szumonka i Alfonsa

Len

Napiszcie cos o chrzan --owskiej malgosi bo w zorce se kobita nie radzi caly czas produkuje buble

asdf

Tak jak pisały osoby pracujące wcześniej - w tym zakładzie nie jest dobrze. A wymyślane są kolejne sposoby jak wyzyskać pracownika.

malek

Dajcie sobie spokój z tą firmą . pracowałem tam około 20 lat . żałuję że wcześniej nie odszedłem . Wyzysk , marne pieniądze i atmosfera że lepiej nie mówić . Poszukują ludzi do pracy ale brak chętnych . normalna osoba po przepracowaniu jednego dnia w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] napewno zrezygnuje .

renata

a jakie tam sa zarobki

abc
@renata 18.03.2015 14:43

tak , to prawda każdy przewodniczący to lotr a szczególnie jeden ze solidarnosci

szafir
@abc 13.08.2015 07:55

albecki to nawet przez sfałszowane podpisy został przewodniczącym

szafir

czy nadal działa tam solidarnosc-zwiazek zawodowy.bo każdy przewodniczący to lotr

lemur

ja też jestem zdania, że lepiej gdyby ktoś tu zamieścił faktycznie jakieś sprawdzone informacje o tym ile można zarobić, jak wygląda praca, jaki jest socjal, czy bardzo męczy robota, na jakiej umowie zatrudniają. Nie uważacie że lepiej byłoby tu przeczytać właśnie takie info o Fabryce Mebli Klose, zamiast infa o tym co produkują?

SZYMON

GFM TO OBUZ PRACY PODWYZEK NIEMA,GONIA DO PRACY NIEKTORZ KIEROWNICY I PREZES K NAJLEPIEJ BY STALI Z BICZEM

xyz

płace od długiego czasu stoją w miejscu i musisz nieźle w głowę się drapać żeby przetrwać a podejście przełożonych i zarządu do pracowników jest żenujące :/ nie polecam i cieszę się że mój czas tam się już skończył :)

xyz

nic sie tam nie zmieniło i jest chyba jeszcze gorzej nie polecam

TEZ BRZDZE SIE WASZYM POSTEPOWANIEM WOBEC LUDZI KTURZY TAK CIEZKO PRACOWALI DLA TEJ FIRMY !!!!!!

JanAndrzej1

30 lat pracy 12udzaiuw i do zwolnienia tak sie postepuje w tym sztutchofie a teras po 10cu latach od zwolnienia chca dopiaty do udzaiuw a gdze sa dewidenda z tych lat chyba macie {zarzad}cos zzgiowa dajcie sie leczyc psychicznie !!!!

Zostaw opinię o Fabryka Mebli Klose - Gościcino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Mebli Klose