Fabryka Mebli Klose

Gościcino

Opinie o Fabryka Mebli Klose

Ukraina

Fabryka i praca spokojna atmosfera przyjazna i.musze powiedzieć ze są bardzo sexowne szfaczki ale to nie liczne tylko nie mam odwagi podejść do tej jednej wybranej

Alexander

Odradzam ... tragedia zarobki nanajniszym poziomie. Oszczędzają Nawed na papieże toaletowym a co dopiero na pracownikach.

łukasz

Witam zarobki nir najlepsze ale mozna flirtowac sobir z kobietami

Aneta

Konwersacja przeszła na zupełnie inne tory @szafir, a istotne na forum jest żeby potencjalni pracownicy albo współpracownicy mogli znaleźć aktualne informacje na temat firmy. Co powiecie na temat pracy w Fabryce Mebli Klose jako projektant?

Aneta

Pracujesz w Fabryka Mebli Klose? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

rde

nie no pewnie dobrze jst jednak wiedzieć jak tutaj jest

Maciej

Pracowałem tam od 2012 r do. 2016 ,szczerze nie polecam ponieważ zarobki są niskie od 1400 do 1600 zł.w soboty wszyscy idą do pracy na tzw odróbki Więc 50% oraz 100% niema.kierownictwo oraz zarząd są wrogo nastawieni.Atmosfera wśród pracowników jest bardzo dobra i naprawdę podziwiam tych ludzi za wytrzymałość psychiczną.Na sam koniec pozdr dla Szumonka i Alfonsa

Len

Napiszcie cos o chrzan --owskiej malgosi bo w zorce se kobita nie radzi caly czas produkuje buble

asdf

Tak jak pisały osoby pracujące wcześniej - w tym zakładzie nie jest dobrze. A wymyślane są kolejne sposoby jak wyzyskać pracownika.

gwomarcin

hej za trzy dni ma iść na rozmowę w sprawie pracy jako Stolarz-operator CNC warto w sobie głowę zawracać ta firama ?

malek

Dajcie sobie spokój z tą firmą . pracowałem tam około 20 lat . żałuję że wcześniej nie odszedłem . Wyzysk , marne pieniądze i atmosfera że lepiej nie mówić . Poszukują ludzi do pracy ale brak chętnych . normalna osoba po przepracowaniu jednego dnia w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] napewno zrezygnuje .

renata

a jakie tam sa zarobki

szafir

czy nadal działa tam solidarnosc-zwiazek zawodowy.bo każdy przewodniczący to lotr

lemur

ja też jestem zdania, że lepiej gdyby ktoś tu zamieścił faktycznie jakieś sprawdzone informacje o tym ile można zarobić, jak wygląda praca, jaki jest socjal, czy bardzo męczy robota, na jakiej umowie zatrudniają. Nie uważacie że lepiej byłoby tu przeczytać właśnie takie info o Fabryce Mebli Klose, zamiast infa o tym co produkują?

SZYMON

GFM TO OBUZ PRACY PODWYZEK NIEMA,GONIA DO PRACY NIEKTORZ KIEROWNICY I PREZES K NAJLEPIEJ BY STALI Z BICZEM

xyz

płace od długiego czasu stoją w miejscu i musisz nieźle w głowę się drapać żeby przetrwać a podejście przełożonych i zarządu do pracowników jest żenujące :/ nie polecam i cieszę się że mój czas tam się już skończył :)

xyz

nic sie tam nie zmieniło i jest chyba jeszcze gorzej nie polecam

TEZ BRZDZE SIE WASZYM POSTEPOWANIEM WOBEC LUDZI KTURZY TAK CIEZKO PRACOWALI DLA TEJ FIRMY !!!!!!

JanAndrzej1

30 lat pracy 12udzaiuw i do zwolnienia tak sie postepuje w tym sztutchofie a teras po 10cu latach od zwolnienia chca dopiaty do udzaiuw a gdze sa dewidenda z tych lat chyba macie {zarzad}cos zzgiowa dajcie sie leczyc psychicznie !!!!

goscicinska fabryka mebli to nie fabryka to sztutof całe życie przepracowałam teraz jak już w starszym wieku to do zwolnienia kto nam zdrowie zwroci jest bardzo cięzko

andrew

na produkcji ludzie cieżko(usunięte przez administratora),zarobki beznadziejne,co to wogóle za przerwa na sniadanie 15 minut!!atmosfera taka sobie

Darek
@andrew 06.09.2009 11:55

Zgodnie z kodeksem pracy na 8 godzin pracy przypada 15 min....więc w czym problem?

Zostaw opinię o Fabryka Mebli Klose - Gościcino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Mebli Klose