Fabryka Mebli Klose

Nowe

Opinie o Fabryka Mebli Klose

igo

To, że Cię zwolnił, no to nie znaczy, że firma jest zła @xxxx, widocznie musiałeś sobie nie radzić albo podpaść w jakiś sposób, normalnie bowiem nie redukują etatów w firmie. Szybciej już zatrudnią dodatkową osobę bo firma się rozwija, a zatrudniają na umowę o pracę

xxxx

panek to h......j zwolnil mnie

gość

Proszę o opinie na temat arkadiusza panka

gość

Prosze o opinie na temat arkadiusza panka

aktualny

Nie wnikam, czy atmosfera przykra, czy nie przykra, życie bajką nie jest. Póki co, firma funkcjonuje, produkuje i na brak zamówień nie narzeka.

były

Należy usunąć M B-CH.

ja

Na produkcji masakra maksymalne wynagrodzenie u starych pracownikkach to 12zł na godz wymagają pracy w sobote za marne grosze i szasem tez w niedziele nie płacą za nadgodziny atmosfera przykra

mmmaaaassaaakkkrrrraaa to juz długo nie potrwa

m.

zakład już ledwo zipie i zwalnia pracowników...

Zarobki niskie[usunięte przez moderatora]-trudna kobieta,należy na nią uważac.

kanius

Słowa kojarzące się z KLOSE Pomorska Fabryka Mebli w Nowem (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...soldine . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?12zl Najbardziej podobało mi się w KLOSE Pomorska Fabryka Mebli w Nowem :atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w KLOSE Pomorska Fabryka Mebli w Nowem :brak podwyzek

Zostaw opinię o Fabryka Mebli Klose - Nowe

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Mebli Klose