Fabryka Mebli Klose
3 20 16 5 1

Opinie o Fabryka Mebli Klose

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Fabryka Mebli Klose? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo pomocna!

Zainteresowany
 Opinia

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Czy potrzebują może fachowców?

Opinia

Czy ktoś wie, jak aktualnie prezentuje się pracodawca na tle innych firm? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Nowe i okolicach.

igo
 Opinia

To, że Cię zwolnił, no to nie znaczy, że firma jest zła @xxxx, widocznie musiałeś sobie nie radzić albo podpaść w jakiś sposób, normalnie bowiem nie redukują etatów w firmie. Szybciej już zatrudnią dodatkową osobę bo firma się rozwija, a zatrudniają na umowę o pracę

Tak2Nie

Jarek C.
@igo 10.05.2016 14:27

Brednie dupolizis

Waldi
 Opinia

Czy dowiem się jaka jest przyczyna takiej ciszy na forum? Fabryka Mebli Klose ma opinię dobrego pracodawcy, czyżby coś się zmieniło?

xxxx
 Opinia

panek to h......j zwolnil mnie

Tak4Nie

gość
 Opinia

Proszę o opinie na temat arkadiusza panka

gość
 Opinia

Prosze o opinie na temat arkadiusza panka

aktualny
 Opinia

Nie wnikam, czy atmosfera przykra, czy nie przykra, życie bajką nie jest. Póki co, firma funkcjonuje, produkuje i na brak zamówień nie narzeka.

były

Należy usunąć M B-CH.

Tak5Nie

ja
 Opinia

Na produkcji masakra maksymalne wynagrodzenie u starych pracownikkach to 12zł na godz wymagają pracy w sobote za marne grosze i szasem tez w niedziele nie płacą za nadgodziny atmosfera przykra

Tak1Nie

Opinia

mmmaaaassaaakkkrrrraaa to juz długo nie potrwa

m.
 Opinia

zakład już ledwo zipie i zwalnia pracowników...

Opinia

Zarobki niskie[usunięte przez moderatora]-trudna kobieta,należy na nią uważac.

Tak3Nie

kanius
 Opinia

Słowa kojarzące się z KLOSE Pomorska Fabryka Mebli w Nowem (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...soldine . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?12zl Najbardziej podobało mi się w KLOSE Pomorska Fabryka Mebli w Nowem :atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w KLOSE Pomorska Fabryka Mebli w Nowem :brak podwyzek

Zostaw opinię o Fabryka Mebli Klose - Nowe