Fabryka Mebli Klose

Nowe

Fabryka Mebli Klose

Opinie o Fabryka Mebli Klose

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Fabryka Mebli Klose? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo pomocna!

Zainteresowany

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Czy potrzebują może fachowców?

Czy ktoś wie, jak aktualnie prezentuje się pracodawca na tle innych firm? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Nowe i okolicach.

igo

To, że Cię zwolnił, no to nie znaczy, że firma jest zła @xxxx, widocznie musiałeś sobie nie radzić albo podpaść w jakiś sposób, normalnie bowiem nie redukują etatów w firmie. Szybciej już zatrudnią dodatkową osobę bo firma się rozwija, a zatrudniają na umowę o pracę

Jarek C.
@igo 10.05.2016 14:27

Brednie dupolizis

Waldi

Czy dowiem się jaka jest przyczyna takiej ciszy na forum? Fabryka Mebli Klose ma opinię dobrego pracodawcy, czyżby coś się zmieniło?

xxxx

panek to h......j zwolnil mnie

gość

Proszę o opinie na temat arkadiusza panka

gość

Prosze o opinie na temat arkadiusza panka

aktualny

Nie wnikam, czy atmosfera przykra, czy nie przykra, życie bajką nie jest. Póki co, firma funkcjonuje, produkuje i na brak zamówień nie narzeka.

były

Należy usunąć M B-CH.

ja

Na produkcji masakra maksymalne wynagrodzenie u starych pracownikkach to 12zł na godz wymagają pracy w sobote za marne grosze i szasem tez w niedziele nie płacą za nadgodziny atmosfera przykra

mmmaaaassaaakkkrrrraaa to juz długo nie potrwa

m.

zakład już ledwo zipie i zwalnia pracowników...

Zarobki niskie[usunięte przez moderatora]-trudna kobieta,należy na nią uważac.

kanius

Słowa kojarzące się z KLOSE Pomorska Fabryka Mebli w Nowem (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...soldine . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?12zl Najbardziej podobało mi się w KLOSE Pomorska Fabryka Mebli w Nowem :atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w KLOSE Pomorska Fabryka Mebli w Nowem :brak podwyzek

Zostaw opinię o Fabryka Mebli Klose - Nowe

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Mebli Klose