Opinie o KPPD Szczecinek w Kalisz Pomorski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KPPD Szczecinek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w KPPD Szczecinek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KPPD Szczecinek w Kalisz Pomorski

STOP :-))))

niunia

witam i już po pracy a co tam na zakładzie słychać jak się pracuje tym co zostali pewnie do pierwszej wypłaty a pózniej liczba pracowników się jeszcze zmiejszy tak myślę .a dajcie spokój kasi ona jest ok

qrwa

a moze ten ostatni drazek sie na niej pozna i stwierdzi to co reszta zalogi czyli ze jest do niczego i ja pozegna. tak powinno sie stac,chyba ze ona ma mocnego protektora.

czarny 35

To prawda do Krosina też daleko ale tam wszystko najlepsze to i pewnie praca najlżejsza jest bo to przecież my dźwigamy a nie Kierownicy.A co do pani Kasi to proszę was przecież ona wspinanie się po szczeblach kariery zamieniła na wspinanie się po drążkach pracowników-mistrzów -kierowników-zastępcy dyrektora-i został jej jeden drążek (nie ważne szczeble czy drążki kariera idzie w górę )Ale ten ostatni będzie jej ciężko dźwignąć. A jak dalej będzie to zobaczymy

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KPPD Szczecinek? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Leszno
ddd

nawet jakby chcial do krosina to tez daleko...

Urbi

xxx , no z Kalisza też daleko do dużych miast , Szczecin 100 km , Poznań z 180 , to swoje robi.

Damy radę;)

@A

;-)

Uliczni Wojownicy

I skończyło się na czarno nareszcie , troszkę jestem w szoku , że już niema Jamroza , Filipiaka. Mało osób zostało teraz w tartaku, ciekawe jak się będą odbywać zmiany ?.

A

ZZ Pisze się SUWMIARKA:-)

A

Dlaczego się tej Kasi czepiacie?Fajna jest,sympatyczna.Co to,Średniowiecze że stosy palicie?Trzeba być debilem żeby oceniać ludzi których się nie zna.Normalnie Plac zabaw.

as

proponuję aby dyrektor przyjrzał się pracy osobom z biura, czy w czasie godzin pracy nie zajmują się np.allegro czy facebookiem. i ubranie stosowne... guziki np. wszystkie powinny byc dopięte, to nie plaża. nieładnie to wyglada

niunia

no i się zaczęło tylko jakie tu prawa żądzą bo nie wiem zawsze zaczyna się od spodkania z nowym kierownikiem potem badania lekarskie.bhp a dopiero jakaś umowa a tu od (usunięte przez administratora) strony jest to nie fer wobec zwykłych ludzi ale to głównego żądy tylko w taki sposób daleko nie zajdzie bo nie będzie miał z kim

zz

Co racja to racja jak przyszla do tartaku to sufmiarki nie umiala trzymac a teraz pani pelna geba bo zastepce ma przy boku a dyro to kumpel to jej wszystko wolno za robotę niech się weźmie a nie ocenia ludzi po wyglądzie i lata na skargę jak to mówią "kij ma dwa konce"

nowa era

poleci i Grypa skończyła technologię drewna to niech się też wykaże bo chyba najlepiej się zna na pniach ale "męskich" w końcu dzięki temu jest sławna w kaliszu . Ciekawe dlaczego w Szczecinku nie zrobiła takiej kariery .

????

panu szumowiczowi proponuję obejrzeć program(usunięte przez administratora)może nauczy się jak należy traktować godnie ludzi bo nawet w afryce w tartakach mają lepsze warunki . a tu myśli jak kosztem zwykłego pracownika nabić sobie kieszenie kasą to samo tyczy się firmy "Jawi" to się dobrali niezły duet. a to link polecam (usunięte przez administratora) i kupując produkt drzewny w tartaku musi on mieć certyfikat FSC wtedy prezes bierze odpowiedzialność za gospodarkę leśną oraz godziwe warunki pracy w swoim zakładzie. Ale nawet na mieście już mają swoje zdanie że brak szacunku jest ze strony duetu.

pracownik NH

Ale bzdury gadasz czarny widać że nie znałeś dobrze Rokickiego pewnie że nie był do rany przyłóż ale przynajmniej wiedział jak zarządzać ludźmi i halą bo teraz to śmiech na sali co Ci dwaj wyczyniają.Uważam że za Rokickiego było dużo lepiej zarządzane jak teraz szkoda tylko że nie miał do dyspozycji tyle kasy co teraz Ci dwaj i tak konkretnego szefa ,tyle że co im z kasy jak nie mają wiedzy co z nią zrobić są tylko marionetkami w rękach operatorów i mechaników

czarny 35

No właśnie Aleksjejew tak jak piszesz czas na naukę już dawno się skończył ja też nie lubiłem Rokity ale jedno wiem mechanicy pracowali inaczej a przynajmniej się go bali i to on podejmował decyzje lepsze gorsze ale on pamiętajmy że za Rokity był Lewy Dyrektorem (a i tak awarii było dużo mniej jak teraz ) a z tamtym było bardzo ciężko coś osiągnąć a i mechaników się nie zagnało do roboty bo Kit.....osz zaraz dzwonił do Lewego , a teraz już nie ma gdzie zadzwonić jakiś spokojny się zrobił.Kontakty trzeba przyznać że też miał i wiedział co z kim załatwić.A nie porównujmy innych do niego bo przecież żaden zakład takiej taśmówki nie ma więc i tak dużo zrobił,staram się być obiektywny ale obecny gł.mechanik nie dorasta do pięt Rokicie mimo że tamten przyczynił się do zabrania Mi premii ,to i tak Mu nie zapomnę że nie dawał się ani Sk...ibie ani Pie...chocie a wszyscy inni bali i boją się zastępców (nieudaczników) lepiej by zabrzmiało jak ognia.Ale czegoś się musiał w Kaliszu Rokita nauczyć bo słuchy chodzą że jeździ i pomaga innym co mają piły taśmowe.Czy ktoś wie z jakim skutkiem?Pamiętajmy że to jest tylko Kalisz żeby jeszcze kiedyś nie wrócili do Rokity bo wtedy wszyscy będziemy biedni,

Ale niby elektryków macie lepszych niż w innych zakładach

as

niestety mechanicy to najbardziej przeplacany dzial w zpd kalisz pomorski. roboty zero a jacy oni madrzy...wystarczy sie przyjrzec kto tam naprawde rzadzi.przelozeni bezbarwni...przelozony to taki ktory podejmuje decyzje i jest jej pewien,a tam "moze tak a moze tak".ktos krzyknie to "moze nie"

Zostaw merytoryczną opinię o KPPD Szczecinek - Kalisz Pomorski

• Jak się pracuje w KPPD Szczecinek?

Zobacz opinie na temat firmy KPPD Szczecinek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KPPD Szczecinek?

KPPD Szczecinek
1.8/5 Na podstawie 862 ocen.
  • Waryńskiego 2
    78-400 Kalisz Pomorski