Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Monrol Sp. z o.o. w Mońki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Monrol Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Monrol Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Monrol Sp. z o.o. w Mońki

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Monrol Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Administracja Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Proponuję przyjść do biura i porozmawiać.

Były pracownik
Były pracownik

Nie polecam współpracy z firmą Monrol. Śmiało można powiedzieć, że nie jest to zakład dla poważnych ludzi, (usunięte przez administratora) liczą się wyprodukowane tony i trzeba się cieszyć, że ludzie pracują(usunięte przez administratora), właściciele oferują współpracę B2B(usunięte przez administratora)

Honorata Nowy wpis

Czemu tak uważasz, że nie umie? Co Twoim zdaniem to udowania - jaka sytuacja?

Xjxjx Nowy wpis
Klient
 Pytanie
@Były pracownik

Czy mógł byś powiedzieć coś więcej o tym zasadzie i o zarobkach ?

Pytanie
 Pytanie

Czy jest możliwość pracy w Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Monrol Sp. z o.o. na część etatu?

Arek

Dobrze płacą?

Hh
Kandydat
@Arek

Widać zostają tylko pozytywne odpowiedzi hahaha

 Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Monrol Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko BRYGADZISTA?
logo firmy Współpraca dla handlowca
Mońki
Logos Media Sp. z o.o.
(28 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Inspektor weterynaryjny
Mońki
Służba Cywilna
(131 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Jurek
Kandydat
 Pytanie

Czy w tej firmie poszukują kogoś do utrzymania ruchu chodzi mi o mechanika ?

Monrol
Pracownik
@Jurek

Tak, można wysłać CV na biuro@monrol.pl

Pytanie
 Pytanie

Co wchodzi w socjal Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Monrol Sp. z o.o.?

anonim
Kandydat

(usunięte przez administratora)

M
Były pracownik

Napisałem do Pana

Pytanie
 Pytanie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Monrol Sp. z o.o.?

anonim
Kandydat

(usunięte przez administratora)

@Pytanie
Pracownik

Pieniądze wypłacane są 10-tego każdego miesiąca następującego po zakończeniu miesięcznego okresu rozliczeniowego np. jeżeli pracownik świadczył pracę w kwietniu, wynagrodzenie otrzyma 10-tego maja.

Paweł

Podpowie mi ktoś czy firma szuka pracowników? Jakieś info o atmosferze i zarobkach?

JL
@Paweł

Osoby zaangażowane w pracę zawsze są mile widziane, nawet gdy nie jest prowadzona rekrutacja na stanowisko. Atmosfera przyjazna zarówno ze strony współpracowników, jak i właścicieli. Zarobki powyżej średniej rynkowej, w zależności od stanowiska, wiedzy i doświadczenia. Zapraszamy!

Tomek

Pracuję w Monrolu, wszyscy pracownicy są z Moniek i okolic, z wyjątkiem zarządzających, to albo Anna nie jesteś pracownikiem albo tak źle mówisz o swojej miejscowości? Jako mieszkańcy powinniśmy mówić dobrze o Mońkach, aby inni nas dobrze postrzegali. Czego nam tu brakuje?

1
Marta
@JL

Czyli nawet gdy nie ma aktywnych ogłoszeń o pracę to w Monrolu jest szansa na zatrudnienie? Jak w takim razie się w tej sprawie kontaktować? Najlepiej osobiście czy może podesłać mailowo swoje CV?

Pytanie
 Pytanie

Czy zdarzają się nadgodziny w Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Monrol Sp. z o.o.?

Gg
Pracownik
@Pytanie

Tak, jak wszędzie

GT
Pracownik

Co tu pisze, przeciez w niedziele zawsze wolne nawet jak mala produkcja.

S.kock
Klient
 Pytanie

„Z tego co wiem” - to wiesz czy nie wiesz? Nie chcesz - nie pracuj, idź gdzieś gdzie lepiej. Tylko pewnie nikt nie chce takiego człowieka jak ty zatrudnić i nie dziwie sie

Andrzej
Klient
 Pytanie

Czy firma Monrol przyjmuje do pracy? I czy jeśli mam orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - stopień umiarkowany mogę liczyć na zatrudnienie?

Tadek
Pracownik
@Andrzej

Tak, firma obecnie przyjmuje do pracy. Trzeba śledzić oferty na OLX lub zwyczajnie zadzwonić do biura +48 85 716 22 56. W przypadku orzeczenia o niepełnosprawności zależy od stanowiska zajmowanego w firmie i posiadanych umiejętności, doświadczenia pracownika. Zapraszamy.

Pytanie
 Pytanie

Wiecie czy Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Monrol Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Ja
Pracownik
@Pytanie

Jeśli jest taka potrzeba to tak, ale raczej pracuje się stacjonarnie w firmie.

anonim

(usunięte przez administratora)

Darek
Klient
 Pytanie

Czy mógł bym zasięgnąć informacji od Pana/Pani na temat firmy?

Pytanie
 Pytanie

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Monrol Sp. z o.o.?

JL
@Pytanie

Całe wynagrodzenie wpływa na konto zgodnie z formalnymi warunkami zatrudnienia. Nie do końca rozumiem kwestię rozdzielania. Nie praktykujemy takich działań. Pozdrawiam

Tina

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników biurowych? Jakie są wymagania i zarobki?

JL

Trudno jest wchodzić w polemikę z tak hasłowym ujęciem sprawy. Łatwo jest kogoś oczerniać, szczególnie przez ludzi nieprzychylnych, którzy zawsze się znajdą. Gdyby ktoś miał wątpliwości co do podjęcia pracy w Monrolu zapraszam na dzień próbny i poznanie naszego Zespołu.

kasia
@JL

Dzień próbny płatny??

ania
@JL

Dzień próbny musu być płatny, inaczej możesz pozwać pracodawce do sądu.

Tomek

Ty Ela z pewnością masz wysokie kwalifikacje ;) zazwyczaj tacy narzekają najbardziej...

Wojtek
@kasia

Tak

Irena

Jestem ciekawa, dlaczego określiłaś firmę Monrol jako śmieszną. Przecież działa ona na rynku od 50 lat. Produkuje ponoć wysokiej jakości eco zrębki do wędzenia żywności, głównie z drewna olchowego i bukowego. Myślałam zatem, że to dobry pracodawca. To w czym właściwie tkwi problem? Możesz mi to wyjaśnić?

Adam

Z tego co słyszałem, to firma nie współpracuje z osobami leniwymi, z tak zwanego starego systemu (czy się stoi czy się lezy parę złotych sie należy). W sumie się nie dziwię, bo po co pracownicy co nie chca iść do przodu. Mój kolega pracuje tam od kilku miesiecy i jest zadowolony. Niby sprawa mnie nie dotyczy bezpośrednio, ale nie lubię, gdy ludzie narzekają. Jak robi się to co trzeba to nie ma problemu u żadnego pracodawcy.. taka prawda.

Arek

Cześć wszystkim, jestem zainteresowany pracą w tej firmie, bo pracuję w tartaku i nie jest tam kolorowo. Zrobiłem rozeznanie i niby warto, bo zarobki ok, wszystko w terminie, a praca do najcięższych nie należy. Jutro wybieram się na rozmowę. Ania podpowiedz co znaczy "nie pasuje"?

Pytanie
 Pytanie

Czy dyżury międzyświąteczne w Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Monrol Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

Wojtek
@Pytanie

W święta w grudniu w 2019 nie było dyżurów, wszyscy mieli wolne. Gdy jest potrzeba dyżurów, to nie ma podziału na młodszy lub starszy. Zazwyczaj ustala się między sobą kto może przyjść.

Pytanie
 Pytanie

Jakie narzędzia pracy zapewnia Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Monrol Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

K
@Pytanie

Jest za często zmiana pracowników. Miejscowi są najlepsi bo na miejscu.

Długi
@Pytanie

Ja tam jestem zadowolony. Trzeba robić jak wszedzie ale bardzo dobrze płaci i wypłata na czas

Ona
@Pytanie

Narzędzia pracy zależą od rodzaju obowiązków. Jeśli narzędzia mają ułatwić wykonywanie pracy, to można liczyć na ich otrzymanie, niezależnie od tego czy jest to auto, ładowarka, ulubione rękawice robocze czy zestaw kluczy. Swoje uzasadnione potrzeby należy zgłaszać w Biurze.

y
@Ona

jakiś idiota chyba to pisał

Maniek

Ja tam pracuje na produkcji od wielu lat i jestem zadowolony, dobrze płaca a ze pracować trzeba to norma

Pati

@SPRINGER Może coś więcej dowiemy się w temacie o jakim piszesz?

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Monrol Sp. z o.o. - Mońki

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Monrol Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Monrol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Monrol Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 10 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Ełcka 41
  19-100 Mońki
 • NIP: 5460000642 REGON: 50016798 KRS: 0000045935
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Monrol Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii