logo KPPD Szczecinek

KPPD Szczecinek

Kalisz Pomorski

Opinie o KPPD Szczecinek

Serce Miasta 2017-06-09 23:26
To taka Kamilka :-) :-) ?.
tu 2017-06-11 14:13
jak tam. ;-)
HT 2017-06-12 22:05
Główny mechanik nie ogarnia zakładu ,mechanicy robią jego w CH... Olewają awarie i kręcą na boku. Elektryk gania od awarii do awarii razem ze swoim przydupasem od podawania śrubokrętów. Płacone ma za godzinę a nic nie robi. Z elektryka co przyjeżdżał chyba zrezygnowali bo jakoś nie widziałem jego ostatnio w zakładzie. Co tu się dzieje ?Podstawa to dobrzy mechanicy i elektrycy żeby maszyny działały .
brodaty Wacek 2017-06-18 15:13
Jom tyz , ostatnio jok wrocolem z tortaku , to mi loncuch pękł , i ze zdenerwowania narobilem w pory . bmw kiedys moze zarobie bo do pomierzyna daleko , ahhhhhh.
Ciasny Wiesiek 2017-06-30 23:26
Ludzie bardzo się szanują w tartaku ?.
Napalony 2017-07-02 14:36
Ja wolę bzykanko w realu a nie przez tel. Tylko w Kaliszu są same zakonnice ...
Wrw 2017-07-02 19:20
Wiecie co , jak bym sprzedał koleżkę z pracy , to bym się zachował honorowo , czy tutaj nie ma czegoś takiego jak honor , wstyd ?.
kazik 2017-07-02 20:05
Czytam o tym sprzedawaniu:) Czyli dalej buduja rywalizacje?:):) Cale KPPD przeczytalo jedna durna ksiazke o jakies rywalizacji i to stosuja ,AMATORZY:):) hehehehehehe......
czarny 2017-07-02 21:12
ja mam honor,ale nie widze mi podobnych.
Urbi 2017-07-05 20:43
Dziwny ten zakład na H . T więcej ukraińców, jak polaków . Wychodzi na to , że miejscowi ludzie za bardzo nie chcą tu pracować.
HT 2017-07-13 07:20
Forum umarło ????
WRW 2017-07-14 14:35
Coś nie ma o czym pisać , nuda.
trhwrtbrtghrt 2017-07-21 17:46
ty nie ogarniasz swojego mózgu idioto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Brodaty Wacek 2017-07-23 14:29
Jom byl na turnieju wczoraj i przegrolismy 3 : 0 spocilem sie jak swinia lepiej mnie strzelanie z ucha jak gronie no boisko a pozniej jom sie najodl i nachlolem i mnie teraz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] trzymać tydzen czasu toki mom lep .
Karolina 2017-07-24 07:02
Czy ktoś z obecnych pracowników może opowiedzieć coś o warunkach zatrudnienia w firmie? Jak wyglada atmosfera? Te dwa aspekty są kluczowe w ocenie, czy warto aplikować na ewentualne oferty pracy.
Chojeńskie Serce 1910 2017-07-24 10:20
Jeżeli chodzi o atmosferę, to lipa a, a o warunki zależy jakie stanowisko.
Chojeńskie Serce 1910 2017-07-24 10:21
Jeżeli chodzi o atmosferę, to lipa a, a o warunki zależy jakie stanowisko.
Były pracownik 2017-08-02 10:20
Co tam słychać na stare hali , pozmieniali się ludzie ?.
xxx 2017-08-03 22:45
dalej sinogal
Nowy pracownik 2017-08-06 16:13
A możesz mi ktoś napisać czemu tak dużo ukraińców w tym zakładzie, a gdzie polacy . No na starej hali , może więcej jak pół zmiany ukraińcy, to jest normalne . Gdzie są inni ?.
Napalony 2017-08-08 06:37
Jedna laseczka zaliczona na zakładzie czas na drugą ????
Nowy pracownik 2017-08-12 09:29
Nic się nie dzieje na tym forum, a zadałem pytanie ?.
Robiłem tu i żałuję 2017-08-14 10:10
Bo nikt tu nie chce pracować. Ludzie robią tutaj, bo muszą. Gdyby otworzyli jakiś nowy zakład w tej dziurze to w tartaku dogadałbyś się tylko po ukraińsku. Jorki to kawa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cwela, nieroba i tumana. Przez tego mniej niż pół główka ludzie nie chcą pracować. Odkąd zarządza nową linią to taki tam syf i smród, że człowieka odrzuca. Kiedy stary w końcu przejrzy na oczy i go pogoni w pi.zdu. Do niczego się ten kurdupel nie nadaje. Gdzie on chce znaleźć pracę jak go pogonią? Na godzinki jedynie, chociaż założę się, że nawet trzymać mietły nie umie. Ma szczęście, że chodzi po Kaliszu z dzieckiem i kobietą, bo już dawno byłby na długim zwolnieniu lekarskim. Ale chłopaki już się na niego szykują. >:]
Karolina 2017-08-14 10:30
@nowypracownik, czy narodowość coś oznacza? Przecież Ukraińcy są takimi samymi pracownikami jak Polacy i w żadnym wypadku nie świadczy to negatywnie o KPPD Szczecinek, że ich zatrudnia. Czy ktoś z aktualnych pracowników mógłby odnieść się do sytuacji w firmie?
Kaziu W 2017-08-14 10:41
Z całą pewnością firmie się to opłaca ukrainiec bedzie za 2 tyś robił po 16 godzin dziennie a polak nie i przez ukraińców nie ma co liczyć na podwyżki no chyba ze bedziemy też robić po 16 a życie rodzinne bedzie się odbywało w niedziele i w nocy .
Wrw gang 2017-08-15 19:48
Jak negatywnie nie wpływa, zapłacili by z 10 na godzinę, to myślę żeby ludzie byli nasi . Według ciebie to jest poważne . Z jednej strony my też wyjeżdżamy na zachód , i tam gdzie nie chcą robić francuzi , anglicy ?. Dziewczyno , tam gdzie dobrze płacą, to najczęściej nie ma miejsc w przyjęciach, ludzie są swoi , ludzie chcą pracować . To tak mniej więcej, jak byś poszedł do opieki i dają ci byle co .
Wrw gang 2017-08-15 20:02
To prawda co piszesz .
Wrw gang 2017-08-15 20:09
A swoją drogą, znaleźli nowy sposób ukraińcami . Ciekawe co to by było, jak by ich nie było, trzeba by było głębiej sięgnąć do kieszeni :-).
Chojeńska kasta 2017-08-15 20:12
Sama prawda , co napisałeś , z tym , że nikt tu nie chce pracować.
Chojeńska kasta 2017-08-15 20:18
No nie do konca , nawet Ukraińcy po 16 godzin nie chcą pracować , np ci ze starej hali, wychodzi codziennie pracowanie przy traku , podniecają się metrami , cisną , a wiadome jest , że przedewszystkim chodzi o normę . Którą trzeba wykonać przez 8 godzin , jak by nie była wyrabiana , to by samochody nie doczekały się na materiał .
Karolina 2017-08-23 15:39
Ale w takim razie to pracodawca zmusza pracowników do takich długich dni w pracy? Jak to wygląda w praktyce?
Ktoś 2017-08-23 18:56
W praktyce jest tak że nie dostaniesz podwyżki.Miłościwie nam panujący powie Ci że przecież możesz robić nadgodziny ile tylko chcesz.Bo przecież przez regulaminowe osiem leżysz w pracy a nie zap... jak dziki.
WRW GANG 2017-08-24 03:40
A w szczególności ci którzy tu mają dobrze , tak powiedzą, bo sami po 2 tyś mają , tak można palić wrona .
WRW GANG 2017-08-24 03:44
Swojego czasu chcieli, zeby S . H robiła po 10 godzin , ale się nie zgodzili .
Karolina 2017-09-02 18:00
@Ktoś, to ja to w takim razie KPPD Szczecinek, reguluje na umowie? Jeśli są takie dni pracy, to przecież pracodawca jakimś zapisem rozwiązać to musi bo inaczej jest to niezgodne z kodeksem pracy oraz z kodeksem cywilnym.
HT 2017-09-09 14:20
Witajcie. Jak idzie remont? Mechanicy w końcu wiedzą co mają robić nie to co kiedyś . Jeszcze żeby elektryk chciał normalnie robić to i zakład by był do porządku doprowadzony. Jedynie mechaników zbyt mało jest a za dużo pracy . Pozdrawiam
Chojeńska kasta 2017-09-09 18:07
No przecież mechanik to nie złe stanowisko, źle nie płacą. Więc nie powinien być problem kogoś zatrudnić, to nie do dech .
HT 2017-09-10 14:07
Ale jakoś brakuje i nikt nie chce przyjść . Elektryk też jest jeden na zakładzie a to nie mały zakład .
Karolina 2017-09-10 19:38
Czyli jednak istnieje szansa @HT dochodowej pracy w KPPD Szczecinek? Wcześniej inni użytkownicy twierdzili inaczej, więc na pewno dla innych poszukujących pracy dobrze byłoby wiedzieć, czy jednak mogą liczyć na jakieś sensowne zatrudnienie.
WRW GANG 2017-09-11 20:46
A napisz na jakie stanowisko ty chcesz iść, bo do dech to raczej nie ma sensownego zatrudnienia .
Napalony 2017-09-12 03:01
Witaj Karolinko. Może się spotkamy któregoś wieczoru?
Karolina 2017-09-28 13:03
@WRW GANG, nie pytam ze względu na siebie, a na inne osoby, które są zainteresowane zatrudnieniem w KPPD Szczecinek. Robię to, ponieważ należy to do moich obowiązków moderatora forum. Z tego też względu @napalony, Twoja propozycja nie jest tutaj na miejscu.
Iga... 2017-09-28 13:35
A czemu ten młody człowiek co ładuje samochody kulał ostatnio???
WRW GANG 2017-09-28 20:18
No to już napisałem, że do desek nie polecam , chyba że ktoś musi .
Chojeńska kasta 2017-09-29 14:50
Słyszałem, że stary robi przy traku , prawda to ?.
TIR 2017-10-04 15:00
Czy wszyscy fadromiści to dorobkiewicze w tej waszej firmie ?
HT 2017-10-05 21:25
Słyszałem, że nasz cudowny główny mechanik odziany w skórę niczym kowboj na żelaznym rumaku chcę robić porządki na zakładzie . Szkoda tylko że dyrektor z żonka mają klapki na oczach i nic nie widzą .....albo nie chcą widzieć . W tym zakładzie nie będzie dobrze skoro nic się nie mówi bo to kolega . Po pracy niech się liżą ale w zakładzie powinni wszyscy robić to co do nich należy . Nie powinno być wyróżniania kolegów. Ta sytuacja robi się chora. Co to za zakład jak jest awaria a mechanicy czy elektryk mówi że to pier...li. bo skończył zmianę . Chcecie żeby było lepiej to ruszcie swoje szanowne 4 litery i zacznijcie robić . Nie będziecie narzekać wtedy że przyjeżdżają firmy zewnętrzne i naprawiają .
A co do firm które przyjeżdżają ....oni przyjadą jak ci mechanicy lub elektryk i naprawiają bo im zależy na tym żeby to działało . Nie mają płacone za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lanie się , tylko za naprawy . A widzę że parę osób zaczyna im w tym przeszkadzać ......to tyle na dziś .
WRW GANG 2017-10-08 20:06
A mnie to tam wisi , niech przyjeżdżają firmy zewnętrzne, stać ich na to . Lepiej by było, jak by płacili zwykłym pracownikom z produkcji, nie przeżywaj.
rodzynek z działki 2017-10-08 20:26
wodz wie jaka ma zaloge i musi tak byc.ma to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] max zysku min nakladow i tak jest.wycisnac szaraczka do granic mozliwosci za free...
Stary Kawaler Wacek 2017-10-10 20:15
Czemu w tartaku nie ma ładnych dziewczyn , chodzi mi na produkcji ?.
Zostaw swoją opinię o KPPD Szczecinek - Kalisz Pomorski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KPPD Szczecinek