logo KPPD Szczecinek

KPPD Szczecinek

Kalisz Pomorski

Opinie o KPPD Szczecinek

tw 2017-04-27 18:14
ar jeszcze u was pracuje? ;-)
Olo 2017-05-01 16:40
Pracuje i nawet widać diametralnie.zmianę w zarządzaniu działem ,pytanie skąd ? Z Wielenia tyle wyniósł? W każdym nasz.razie ja wiązań ze jest dużo lepiej teraz jak kiedyś
Olo 2017-05-01 16:41
tw 2017-05-01 16:47
to co piszesz brzmi jak Z ARCHIWUM X.jest wprost nieprawdopodobne.jakos w to nie wierze ale skoro tak twierdzisz to chyba tak jest. musze zasiegnac jezyka...
Olo 2017-05-01 22:34
Sam się dziwilem ale tak właśnie jest wiem jak było kiedyś jak był i wiem jak jest teraz zmiana Wielka . Sary powinien więcej takich ludzi ściągać s powrotem bo kilku ich odeszło i pracuje gdzie indziej a przydało by się tu teraz może coś by drgnęło a nie spójrzcie na tego małego nieroba ciekaw jestem ile stary będzie fo jeszcze tolerować.......najnowsza linia a wygląda jak lipa śmieci dyr brud i burdello tam powinien zrobić porządek stary ale słyszałem że to koledzy to i jak
tw 2017-05-02 08:38
tak go chwalisz jak bys sam byl...ar :-))). zbiore troche info i wieczorkiem odniose sie do twojej oceny.
tw 2017-05-02 17:03
dostalem jakies info i wychodzi na to ze troszke koloryzujesz. wg.moich informacji gdyby nie tartak to bylby dalej bezrobotnym.a ze zpd w potrzebie wiec biora kazdego. moze sie zmienil pod tym wzgledem ze bardziej uwaza na siebie,bo wie ze jak nie tu to juz nigdzie :-)
Olo 2017-05-02 21:26
Widzisz ni tu się różnimy ty zbierasz infona ja nie muszę jestem tu od dziejów i widzę co się dzieje czy ktoś się poprawił czy robi postępy czy nie.Nie muszę jak to ty nazywasz koloryzowac zetelnie oceniam kolesia i widzę jego postępy a czy byłby bezrobotnym szczerze w to wątpię chodź uważam ze stary swojego kolesia już dawno powinien wysłać na Kuronia ten to się dopiero coda w rozwoju nie dość ze to watlej posury to jeszcze tepak tu jest się nad czym rozwodzić a nie nad ar
xxx 2017-05-03 20:42
brać sie do roboty nieroby a nie smarujecie wszystkich dookoła
rrrrrrrrrr 2017-05-03 20:47
najpierw zrób wywiad ze swoim mózgiem
XXX 2017-05-05 09:09
Tu akurat mówi prawdę przecież to widać jak nabijaja starego w butelkę przy byle okazji aby wcisnąć mu i sprzedać byle [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie ważne potrzebne czy nie.... tak jest główny mechanik te [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wołowa tyle ze lepiej zna się od poprzednika na zamówieniach więc może powinien zatrudnić się jako zaopatrzeniowiec albo wziąść i doksztalcic w dziedzinie mechatroniki.......
? 2017-05-07 15:18
nie daje sie robic w balona.to jego atut. chociaz szkoda ze nie goni ich bardziej,bo jeden dalej udaje swieta krowe...mysli ze mu wszystko wolno. dalej mysli jak tu sie ustawic dobrze do dyrekcji(niezaleznie kto rzadzi)...................
V 2017-05-07 17:07
Oj. chyba zabolało.Czyżby pozjadanie wszystkich rozumów to zamało?Weź się za prace!!!
Stary Kawaler Wacek 2017-05-09 17:38
Jaka jest atmosfera wśród pracowników w tym zakładzie ?.
Pracownik NH 2017-05-14 14:45
Boska kochamy się :-) normalnie jedna Wielka rodzina.
Dzicz tartaczna 2017-05-18 20:06
Ja tam tęsknię za J . F , to byli najlepsi prywaciarze, na detke się dostało i było ok , mnie się dobrze robiło za 3 zł na godzinę.
Napalony 2017-06-03 15:28
Kto już bzykał Kamilę ? Ja się czaje na sprzątaczkę
Galileo 2017-06-03 20:24
Żałosna firma KPPD .... Zamiast XXI w to era kamienia łupanego...... Firma już się ( usunięte przez administratora )Uciekają lepsi fachowcy i firma nic z tego sobie nie robi...
patka 2017-06-07 18:25
Tam tez....????:)
wrw 2017-06-09 10:12
Ale przecież są ukraińcy :-).
Serce Miasta 2017-06-09 23:26
To taka Kamilka :-) :-) ?.
tu 2017-06-11 14:13
jak tam. ;-)
HT 2017-06-12 22:05
Główny mechanik nie ogarnia zakładu ,mechanicy robią jego w CH... Olewają awarie i kręcą na boku. Elektryk gania od awarii do awarii razem ze swoim przydupasem od podawania śrubokrętów. Płacone ma za godzinę a nic nie robi. Z elektryka co przyjeżdżał chyba zrezygnowali bo jakoś nie widziałem jego ostatnio w zakładzie. Co tu się dzieje ?Podstawa to dobrzy mechanicy i elektrycy żeby maszyny działały .
brodaty Wacek 2017-06-18 15:13
Jom tyz , ostatnio jok wrocolem z tortaku , to mi loncuch pękł , i ze zdenerwowania narobilem w pory . bmw kiedys moze zarobie bo do pomierzyna daleko , ahhhhhh.
Ciasny Wiesiek 2017-06-30 23:26
Ludzie bardzo się szanują w tartaku ?.
Napalony 2017-07-02 14:36
Ja wolę bzykanko w realu a nie przez tel. Tylko w Kaliszu są same zakonnice ...
Wrw 2017-07-02 19:20
Wiecie co , jak bym sprzedał koleżkę z pracy , to bym się zachował honorowo , czy tutaj nie ma czegoś takiego jak honor , wstyd ?.
kazik 2017-07-02 20:05
Czytam o tym sprzedawaniu:) Czyli dalej buduja rywalizacje?:):) Cale KPPD przeczytalo jedna durna ksiazke o jakies rywalizacji i to stosuja ,AMATORZY:):) hehehehehehe......
czarny 2017-07-02 21:12
ja mam honor,ale nie widze mi podobnych.
Urbi 2017-07-05 20:43
Dziwny ten zakład na H . T więcej ukraińców, jak polaków . Wychodzi na to , że miejscowi ludzie za bardzo nie chcą tu pracować.
HT 2017-07-13 07:20
Forum umarło ????
WRW 2017-07-14 14:35
Coś nie ma o czym pisać , nuda.
trhwrtbrtghrt 2017-07-21 17:46
ty nie ogarniasz swojego mózgu idioto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Brodaty Wacek 2017-07-23 14:29
Jom byl na turnieju wczoraj i przegrolismy 3 : 0 spocilem sie jak swinia lepiej mnie strzelanie z ucha jak gronie no boisko a pozniej jom sie najodl i nachlolem i mnie teraz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] trzymać tydzen czasu toki mom lep .
Karolina 2017-07-24 07:02
Czy ktoś z obecnych pracowników może opowiedzieć coś o warunkach zatrudnienia w firmie? Jak wyglada atmosfera? Te dwa aspekty są kluczowe w ocenie, czy warto aplikować na ewentualne oferty pracy.
Chojeńskie Serce 1910 2017-07-24 10:20
Jeżeli chodzi o atmosferę, to lipa a, a o warunki zależy jakie stanowisko.
Chojeńskie Serce 1910 2017-07-24 10:21
Jeżeli chodzi o atmosferę, to lipa a, a o warunki zależy jakie stanowisko.
Były pracownik 2017-08-02 10:20
Co tam słychać na stare hali , pozmieniali się ludzie ?.
xxx 2017-08-03 22:45
dalej sinogal
Nowy pracownik 2017-08-06 16:13
A możesz mi ktoś napisać czemu tak dużo ukraińców w tym zakładzie, a gdzie polacy . No na starej hali , może więcej jak pół zmiany ukraińcy, to jest normalne . Gdzie są inni ?.
Napalony 2017-08-08 06:37
Jedna laseczka zaliczona na zakładzie czas na drugą ????
Nowy pracownik 2017-08-12 09:29
Nic się nie dzieje na tym forum, a zadałem pytanie ?.
Robiłem tu i żałuję 2017-08-14 10:10
Bo nikt tu nie chce pracować. Ludzie robią tutaj, bo muszą. Gdyby otworzyli jakiś nowy zakład w tej dziurze to w tartaku dogadałbyś się tylko po ukraińsku. Jorki to kawa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cwela, nieroba i tumana. Przez tego mniej niż pół główka ludzie nie chcą pracować. Odkąd zarządza nową linią to taki tam syf i smród, że człowieka odrzuca. Kiedy stary w końcu przejrzy na oczy i go pogoni w pi.zdu. Do niczego się ten kurdupel nie nadaje. Gdzie on chce znaleźć pracę jak go pogonią? Na godzinki jedynie, chociaż założę się, że nawet trzymać mietły nie umie. Ma szczęście, że chodzi po Kaliszu z dzieckiem i kobietą, bo już dawno byłby na długim zwolnieniu lekarskim. Ale chłopaki już się na niego szykują. >:]
Karolina 2017-08-14 10:30
@nowypracownik, czy narodowość coś oznacza? Przecież Ukraińcy są takimi samymi pracownikami jak Polacy i w żadnym wypadku nie świadczy to negatywnie o KPPD Szczecinek, że ich zatrudnia. Czy ktoś z aktualnych pracowników mógłby odnieść się do sytuacji w firmie?
Kaziu W 2017-08-14 10:41
Z całą pewnością firmie się to opłaca ukrainiec bedzie za 2 tyś robił po 16 godzin dziennie a polak nie i przez ukraińców nie ma co liczyć na podwyżki no chyba ze bedziemy też robić po 16 a życie rodzinne bedzie się odbywało w niedziele i w nocy .
Wrw gang 2017-08-15 19:48
Jak negatywnie nie wpływa, zapłacili by z 10 na godzinę, to myślę żeby ludzie byli nasi . Według ciebie to jest poważne . Z jednej strony my też wyjeżdżamy na zachód , i tam gdzie nie chcą robić francuzi , anglicy ?. Dziewczyno , tam gdzie dobrze płacą, to najczęściej nie ma miejsc w przyjęciach, ludzie są swoi , ludzie chcą pracować . To tak mniej więcej, jak byś poszedł do opieki i dają ci byle co .
Wrw gang 2017-08-15 20:02
To prawda co piszesz .
Wrw gang 2017-08-15 20:09
A swoją drogą, znaleźli nowy sposób ukraińcami . Ciekawe co to by było, jak by ich nie było, trzeba by było głębiej sięgnąć do kieszeni :-).
Chojeńska kasta 2017-08-15 20:12
Sama prawda , co napisałeś , z tym , że nikt tu nie chce pracować.
Chojeńska kasta 2017-08-15 20:18
No nie do konca , nawet Ukraińcy po 16 godzin nie chcą pracować , np ci ze starej hali, wychodzi codziennie pracowanie przy traku , podniecają się metrami , cisną , a wiadome jest , że przedewszystkim chodzi o normę . Którą trzeba wykonać przez 8 godzin , jak by nie była wyrabiana , to by samochody nie doczekały się na materiał .
Zostaw swoją opinię o KPPD Szczecinek - Kalisz Pomorski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KPPD Szczecinek