Opinie o KPPD Szczecinek w Kalisz Pomorski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KPPD Szczecinek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w KPPD Szczecinek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KPPD Szczecinek w Kalisz Pomorski

nowy

Ty masz stać przy maszynie i nie tylko do za minute druga bo zatrzymasz za pięć to narażasz firmę na koszty,ale mechanicy w soboty pracują tylko do 12, i jest ok? (wątpie by mieli pisane tylko 6 godz.) Co sądzicie o tym dziale?

Aw

Co to młody Dęb wyleciał, bo obił Leś , stary jeszcze z pieciu wywalił ?. Jak tak dalej będzie robił, to nie wiem kto będzie tutaj pracować ?.

Stach

Co słychać w firmie? Myślę, że nie wszyscy są przygotowani na pracę a narzekać jest łatwiej.

WRW GANG

Dawid , próbuj, pytaj się, może się dostaniesz.

@WRW GANG

Dawid próbuj , ciebie przyjmą jak jesteś młody a starego pracownika zwolnią

@pracownik

No i pisanie, że tak źle takie słabe zarobki i proponujecie Dawidowi pracę heh. No co jest z wami?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KPPD Szczecinek? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Ukochane Miasto

Witam , mam pytanie na temat akordu , często przeżywają z tymi metrami , ale czy to nie jest w większości wliczone w normę pracy . Czyli to co i tak trzeba wykonać przez 8 godzin . Jak to prawda , to nac ten akord, niech wszyscy mają na godzinę i tyle . Ja tam nie jestem zwolennikiem metrów.

@Ukochane Miasto

Rusz głową, więcej zrobisz, więcej sprzedasz, więcej zarobisz. Proste nie?

Zdruzgotany

Co się wyrabia w tym zakładzie , brak ludzi , a stary dalej czeka na ukraińców , ludzie co to za zarządzanie . Z tego co wiem nawet ukraina nie chce przyjechać , tak ciężko zapłacić więcej tym ludziom , by chcieli pracować , te 2 200 netto . To przerasta ten zakład ? , niech nie przyjeżdżają chłopcy ze wschodu , wtedy będzie musiał zapłacić. Zastanawia mnie takie coś, nasi wyjeżdżają na zachód do pracy , to tam gdzie nie chcą pracować Anglicy, Niemcy, Holendrzy, Francuzi , itp , co się dzieje w tej Polsce na świecie ?.

Stary Kawaler Wacek

Coś mało ludzi w tartaku , ukraińce nie chcą przyjść , tak pomyślałem może ludzi z RPA przyjąć.

Ukochane Miasto

Jaja , jak berety w tartaku , ze starej hali przechodzą , żeby robić na strugarki . A gdzie ukraińcy, też już mają dosyć , jak nasi ?.

Uliczni Wojownicy

Też prawda , ale nie ma Ukraińców teraz na S. H teraz , to nie jest tak źle z polakami .

Dawid

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Warto startować?

Ujabdnsn
@Dawid

W lesie więcej zarobisz

byku

Co zrobić z kasą która wpłynęła mi dziś na konto??? Szał normalnie.

Kołek

Kaziu, karma wróci? Pewnie kiedyś tak, chcę w to wierzyc.......

Ukochane Miasto

A i jeszcze jedno, gadają, że nie potrzebują już ukraińców , a czemu , bo zaczęło trochę polaków być . Bo lepiej płacą troszeczkę . Co nie oznacza że nie będą się zabezpieczać ukrainą , jak by poodchodziło trochę naszych . Wolą tak , jak zapłacić.

kaziu

I znów dyrektor się popisał zwalniając wieloletniego pracownika więc nasuwa się teraz pytanie czy jest sens pracować dalej, a jeśli to ty będziesz jutro ? nie ma gwarancji stałego zatrudnienia w tej firmie . Z gęby przestaniesz się podobać i cześć. Karma wróci .....

@kaziu

Bo straszy ludzi , a dlaczego pan kit wrócił , no przecież stary go wyrzucił i wrócił. Widocznie stary troszeczkę zrozumiał , że nikt w tym zakładzie nie chce pracować . Nie bójta jakiegoś fachowca nie wywali . Pewnie tylko zwykłego odbierającego deski.

byku

Kto wyleciał?

Stary Kawaler Wacek

Co tam słychać w tartaku, dużo płacą , słyszałem, że się dyrektor zmienił ?.

muminek 15
@Stary Kawaler Wacek

A co, chcesz wrocic do nas?

Młode Bandyckie Śródmieście

Tak piszecie o tej N .H , a ludzie ze S.H boją się , żeby kiedyś w przyszłości nie zamkneli ich hali :-) . Każdy się trzęsie .

Hht

Witam Powiedzcie mi bo juz głupieje dlaczego po tym remoncie idzie górek jak przed wszystko sie pierdzieli a mechanicy jak królewny chodzą z konta w kat Tym swoim Ala głównym mechanikiem z przypadku toc to szok co tu sie ostatnio dzieje Stary naprawde jest taki slepy? Czy woli kolesiostwo

@Hht

sinogal 2 potrzebuje zmiany załogi,bo ta wiecznie coś zepsuje.niby "nowa hala" a tam zawsze coś nie tak...:-)))

Synogal 1
@Hht

Zamkną nową halę , a wrócą na starą :-) .

@zpd

Takie bzdury piszecie, że się czytać nie chce

Nht

Co Wy chcecie od głównego mechanika gość myśli ze jest nadal na zachodzie albo ze wujek za pkecaminstoi kolesiostwo i tyle . No nie stety Ale muszę przyznać ze smutkiem ze brakuje tu rr ten się nie pier,,,,,,,, pewnie tam gdzie teraz jest mechaniczny niego nie mają taknslodko . A tak to tylko kolesiostwo i nic więcej na tym dziale jest . Co niektórzy to W ogole nawet w godz. (usunięte przez administratora) awarie

@Nht

niestety kiedyś też były dziwne układy i powiązania. po prostu trzeba tam zrobić 100% wietrzenie działu.

@Nht

a tak W ogole to trzeba go mieć pod lupą wtedy widać lepiej.

SHT
@Nht

Poszedł uciekł to niech sobie jest rządzi gdzie jest , ja osobiście uważam że ten Głowny Mechanik jest ok trochę ślimakowaty ale przynajmniej się nie czepia jak tamten. Ale fakt rozluźnienie widać dużo większe a i z wiedzą u niego chyba nie za bogato.......

Władcy Miasta Włókniarzy 1910

Czemu na starej H T jest tylko jedna prawie zmiana ?.

Zostaw merytoryczną opinię o KPPD Szczecinek - Kalisz Pomorski

• Jak się pracuje w KPPD Szczecinek?

Zobacz opinie na temat firmy KPPD Szczecinek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KPPD Szczecinek?

KPPD Szczecinek
1.8/5 Na podstawie 862 ocen.
  • Waryńskiego 2
    78-400 Kalisz Pomorski