Opinie o KPPD Szczecinek w Kalisz Pomorski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KPPD Szczecinek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w KPPD Szczecinek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KPPD Szczecinek w Kalisz Pomorski

ciekawski

a co się stało z mistrzem surowca? maciek p?

@ciekawski

Odszedł.

ciekawski
@WRW GANG

odszedł czy mu stary podziekowal?

@ciekawski

a za co mial mu dziekowac?:-)))

Napalony

A ja z chęcią b.z.y.Ę jakąś kobietę z tartaku tak do 40 lat zgrabna . Jest chętna ?

Ola
@Napalony

Jasne ze jest a co na placu mało zgnitych dech z powypadanymi sekami wybierz sobie i używaj do woli........

qt
@Napalony

twoja stara

Daniel
@qt

Widzę , że tutaj się robi niezły poziom , wcale mnie to nawet nie dziwi .

AL
@Daniel

Ale że niby jaki poziom o czym ty piszesz......... my już spadliśmy prawie na samo dno więc co się dziwić...

WRW GANG

Ale ludzie dostali nowe umowy na miesiąc czasu , porażka, znowu najniższa krajowa.

asik

tez mi smutno z tego powodu.a co do tego drugiego jak mu tam bylo ? acha, ar. niech zpd kalisz p. sciagnie jego opinie z zpd kalisz p. i wiadomo wszystko.hehe.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KPPD Szczecinek? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
KULT

Trochę jestem zasmucony.To straszne że od dwóch dni nikt nie zamieszcza psalmów pochwalnych o błogosławionym RR.Nie wstyd Wam,zwłaszcza w ten świąteczny czas?

@KULT

O ile dobrze kojarzę to mieszka na Bydgoskiej jak tak się steskniles I masz na tyle odwagi to idź i powiedz mi to prosto w oczy...... :-) zobaczymy jaki z Ciebie twardziel.......Dobrze tu opisali potrafi ci tylko krytykować chowają się za pseudonimami .....idź i pokaż jaki z Ciebie bohater albo coś ty takiego dobrego uczynił dla tartakuuuuuu

@Misia

Obawiam się że nie jestem godzien rozmawiać z czcigodnym;-) Tak na marginesie to nadal nadajesz jakimiś szyframi.Popracuj ze słownikiem albo dalej wal samojebki na fejsbunia:-D To Ci chyba najlepiej wychodzi.

@KULT

Nie jesteś godzien czy nie masz po prostu ja j ? :-)) stawiam na to drugie....krytykować potrafisz wszystkich ale tylko za kurtyną ...........pseudonimu

Ale.........mi.......głupio......

okorek
@KULT

nigdy nie kłóć się z idiotami.sprowadzą cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem. (teraz przeczytane w necie ale pasuje jak ulał)

okorek
@okorek

oczywiscie mowa o Misia.

:-))))))))))))

nick

dlaczego nie robia wiec tam. facet nigdzie nie zagrzeje miejsca.ostatnie proby jakos mu w innych firmach nie wyszly...tartak moze uratowac mu zycie i tyle w temacie

@nick

Nie wiem czy nie robi już tam czy robi , albo dlaczego odszedł może coś rr by na ten temat powiedział.Ale wiem jedno ar się zmienił i to b.mocno na pozytyw oczywiście a wiem bo go często widuję .A widzę ze tobie to b.dobrze wychodzi komentowanie innych ukrywając się za NICK cziekawe co tobie uratowało życie bo pewnie ten sam tartak i przezucanie dech.........Ciekaw jestem jak byś innych komentował stojąc z nimi twarzą w twarz? Ja osobiście dał bym szansę i ar i zakładowi pod rządami nowego dyrektora.

Stary Kawaler Wacek

Tutaj to muszą być ludzie kumaci , do dech.

nick

obserwatorzy mowia ze" ar"byl na rozmowie o prace.jesli dyrekcja odpowie pozytywnie na jego prosbe to znak ze czynimy kilka krokow do tylu w rozwoju firmy. czyli czas na ewakuacje.jesli zostanie zatrudniony to znaczy ze ludzie o watpliwej reputacji teraz beda budowac nasza potege.wierze gleboko ze dyrekcja bardzo"trzezwo patrzy na kandydata ar" i zasiegnie "jezyka" w jego sprawie...oby.oby nie zrobila na przekor...

@nick

A ja uważam że w tej sprawie się mylisz bo to właśnie dyrekcja zaczyna trzeźwo patrzec na całokształt tej firmy i ściąga ludzi z wiedzą i doświadczeniem. Oby się dogadali mam nadzieję ze tak będzie

@XXX

chodzi o doswiadczenie w spozyciu,rozumiem.bo przeciez nie w pracy....

@nick

W spożyciu...?????Widać mało wiesz albo nie jesteś w temacie a co do doświadczenia to myślę ze dużo gadasz a nie masz go wcale (chociaz pewnie przezucanie dech ci idzie wysmienicie )a na pewno duzo mniej od ar dziwne ze jakos naszych kierownikow chca w innych tartakach i sa zadowoleni z icb pracy i wiedzy tylko my wiecznie narzekamy.......Ale dobrze to ktos kiedys zauwazyl u nas sie moga tylko utrzymac nieudacznicy po kolesiostwie ......

Jeszcze tu wrócę

Będziecie (usunięte przez administratora) za stażowe 1000 zł po nowym roku głupcy. Czas zaryzykować i wyrwać się stąd. Chcecie tutaj tyrać jak woły po 16 godzin żeby co zarobić aż padniecie z wyczerpania? Nawet naszych "ochroniarzy" yorki (usunięte przez administratora) Szkoda ich, bo muszą łazić po nocach i pilnować tego syfu ze świadomością zwolnienia, takie wyrzutki... Niestety Kaliski Tartak to jest bardzo długa historia. Ważne jest to, że ma układy z Urzędem Gminy aby nie powstał nowy duży zakład, bo ludziś uciekli by natychmiast z Tartaki, a wtedy plajta. Pozdrawiam tartacznych, trzymajcie się.

@Jeszcze tu wrócę

Tu i tak ludzi nie ma , bo ukrainców aż pościągali, narazie jeszcze mają na to sposób, a co do umów po nowym roku, wszystko się boi . Myślą, że jeszcze im nie przedłużą.

nick

od nowego roku nie bedzie metrow.ma byc od przerzuconego kilograma.ponoc ma byc lepiej.ci co maja wiekszy udzwig zarobia najwiecej.

brodaty Wacek
@nick

A jo ze Stoskiem słyszeliśmy, że bydze robić za trzy złote na godzinę, jak wrocolem rowerem to narobilem na siodelko ze zdenerwowania, bo loncuch strzelil i do Kezna z buta trza bylo isc aj za 70 lat mozie przyjdą lepsie czasy my tęsknota za J, Fil to byly prezesi.

Serce Miasta

Podobno na czysto na nowych zasadach ma wychodzić 9 . 46 na godzinę na umowę zlecenie , tylko jestem ciekawy , jak to wyjdzie , jak się ma na metry ?.

Przestańcie z tym R R .

kornik jebusek

???

xxx

A co to za nowy elektryk na zakładzie? Jakaś nowa firma? Kumaty chociaż jakiś czy taki sam jak nasz poprzedni, który po naprawie awarii w szpitalu wyladował:)

misia
@xxx

Z tego co się orientuje to nie jest taką ciapą jak nasz " elektryk" Co do tej pory zrobił nadal działa.

@xxx

Dosłownie kabaret się dzieje , ale ważne że mu się nic poważnego nie stało.

AR
@WRW

Pewnie ze tak w końcu szkoda dzieciaka......... ma rodzinę za młody żeby ginąć przy szafie elektrycznej . a może dyrektor jeszcze ma nadzieję ze ten dzieciak się ogarnie i nabedzie doświadczenia jakie miał rr ale to jest raczej nie możliwe gość nie ma jaj z całym szacunkiem dla niego. Tam gdzie jest teraz rr nawet dnia by fo nie trzymali z jego wiedza wiem co mówię bo byłem u niego .

stary kut
@AR

nie srajcie sie z tym rr bo h.u.j. mial nie wiedze.robil wam wyplaty i wszystko jasne.stad te psalmy pochwalne.zenada.

KULT

Słuchaj.Albo ogarniesz swoją cegłę albo nie pij bo naprawdę nie wiadomo o co Ci chodzi:-D

@stary kut

Jakie psalmy? O czym ty piszesz a po za tym to który z kierownikow stanoĺ kiedyś za ludźmi poza rr? ? Może i za to psalmy mu się należą wiesz moim kierownikiem nie był i wypĺat mi nie robił a szkoda a mimo wszystko fo szanuję bo inni kierownicy to tylko patrzą na swoje zarobki

Daniel
@Misia

I tu jest co piszesz, udają tylko , że nie widzą, ale co się dziwić, jak się ma dobrze , w tym zakładzie powinni być wszyscy tartaczni , a nie równi i równiejsi.

swinski ryj

znow "szrek" bedzie chodzil niezadowolony. i tak do piatku.a po piatku sobota .....................................

swinski ryj

wlasnie koncze sie bawic...uff.ech te ryje straszne od poniedzialku...

XXX

Ludziska jawny się dzisiaj bo od poniedziałku spowrotem do kolchozu i Kierat u za tę marne groszeee i bedziemy musieli ogladac te zakazane geby

WRW

Mam pytanie, czy prawdą jest to , że w niedalekiej przyszłości mogą zamknąć halę tra , bo jest N H ?. Po nowym roku wchodzą wyższe płace, jak to będzie z umową zlecenie , skoro ja mam na metry?.

Jeszcze tu wrócę

Gdybyście widzieli jak ten przygłup zastępca wsiadł do tego nowego zielonego żurawia... Takiej komedii dawno nie oglądałem. Jak tam tak dalej będzie to niemce codziennie będą przyjeżdżać naprawiać po nim zniszczony sprzęt. Oczywiście wszystko zatuszowane. Najważniejsze części na nowej linii czyli maszyny tnącej też nie on rozje... Samo się jak to mówi... Ten pożal się Boże nowy główny mechanik to jakiś piz.duś. Nóżki do środka kręci dupką jak ciotka. Jak mechanicy mają słuchać takiego kolesia? Z drugiej strony jak mechanikom nie chce się robić to w końcu stary się zdenerwuje jak na tych z nowej hali i sobie sprowadzi kolejną firmę zewnętrzna, tym razem z branży mechanicznej i powie tutejszym mechanikom papa tak jak jest teraz z elektrykiem. Awarie praktycznie codziennie także roboty jest. Wrócił bym tutaj tylko tylko po to żeby napluć zastępcy w mordę potem dać mu w nochala, okopać i zakopać w lesie. Tak frajera nie lubię

Zostaw merytoryczną opinię o KPPD Szczecinek - Kalisz Pomorski

• Jak się pracuje w KPPD Szczecinek?

Zobacz opinie na temat firmy KPPD Szczecinek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KPPD Szczecinek?

KPPD Szczecinek
1.8/5 Na podstawie 862 ocen.
  • Waryńskiego 2
    78-400 Kalisz Pomorski