Opinie o KPPD Szczecinek w Kalisz Pomorski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KPPD Szczecinek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w KPPD Szczecinek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KPPD Szczecinek w Kalisz Pomorski

Wpbp

Ludziska a czym Wy się tak s tresujecie nie długo naprawiać będą same firmy zewnętrzne albo będzie taki niby to wszystko wierzący przyjeezdzal i udawał że wie co mówi że jak mamy naprawiać a po za tym sami Ukraińcy tu będą bo przy tej atmosferze to pies z kulawą Boga tu nie będzie chciał pracować

kw

rr nie szanował ludzi, oprucz garstki z nowej hali uwazał że reszta do niczego sie nie nadaje i traktował jak podludzi, to normalne? Patrzą tylko na błedy nowego kierownika ( zwolennicy rr) a rr ile razy coś zepsuł palców braknie na jego puste pomysły. Tęsknią tylko ci co wiadra kawy wypili za jego kadencji.

olo
@kw

co biedaczku skrzywdził Cię ??? no zobacz to pewnie się opierdalałeś wiec cie ganiał , nas też ganiał i żyjemy. To jak ci palców brakuje na nietrafione pomysły rr to za nowego musielibyśmy kupić liczydło i to by już guziczków na nim brakło a to dopiero rok a jeszcze jeden i już nie będzie nic wszystko rozwali swoimi decyzjami następna marionetka do popychania po rodzinie zamiast z wiedzą.

kw
@olo

jest rok a wszystko idzie czyżby szczescie ,bredzisz bo rokita ci pisał ładnie do wypłaty a ten ci nie pasuje czemu ze ma nietrafione decyzje a kogo bys sie nie spytał to kazdy ma gdzies co sie stanie i jakie decyzje 8 godzin i do domu a ty sie nimi przejmujesz ?

@kw

To chyba ty bredzisz .tyle kasy co jest teraz.ładowane i to nazywasz ze to idzie????? A co do pisania to akurat Rokita był taki ze jak zasłużyła to dał a jak nie to zabrał i co najlepsze powiedział za co zabrał.A najbardziej mi brakuje atmosfery jaką rr wprowadził i umiał utrzymać aż się chciało pracować a nie to co teraz 8 i śpię......... do domu sam to piszesz

kult
@Olo

Tak na początek to wiedz że jesteś żałosny z tym swoim jęczeniem za rr.Przenieś się człowieku do Wielunia czy gdzie on teraz pracuje bo już nie da się czytać tych twoich gorzkich żali.Albo postaw sobie ołtarzyk czy coś.Aż się cieszę że już tam z wami nie pracuję.Ludzie mają rację że kto plusował u rr to miał nagrodówki i wycieczki na wódeczkę.A kto się z natury brzydzi dziobaniem ,no cóż.

Michu
@kult

A tak z ciekawości to gdzie on teraz pracuje?? Wielun?a przyjmują tam do pracy bo ja szukam pracy w tartaku ale nie mogę się zdecydować, jak teraz się o Waszym słyszy że ponoć teraz to bez kolesiostwa nie da się tu żyć ,to jak to jest ?Da nie da? warto pytać o pracę ?

Władcy Miasta Włókniarzy 1910
@Michu

Chłopie, daj spokój sobie, no chyba, że musisz .

Michu
@Władcy Miasta Włókniarzy 1910

Nie jestem przyprarty do muru ale chciałem zacząć gdzieś w dużym zakładzie rozwijać swoją ścieżkę kariery a u Was się dużo dzieje i słyszę ze zatrudnianie młodych bez doświadczenia a to teraz zadkosc

kult
@Michu

Więc tak.Rr pracuje w Wieluniu ale jak tam wygląda sytuacja to nie mam pojęcia.A co do Kalisza to sam musisz sprawdzić.Wiem że zaraz będą wpisy że to,że tamto.Mi tam akurat pasuje bo co jak co ale nowy dyr.zrobił porządek.Robię swoje,nie kłapie jadaczką i jest całkiem miło.Jeśli masz kwalifikacje i ambicję to proponuje spróbować,tym bardziej że zakład się rozwija.Tak więc powodzenia Michu.

Władcy Miasta Włókniarzy
@kult

Tak rozwija się, a. na hali traków jest jedna zmiana właściwie, czekają na ukrainców jak na zmiłowanie, bo ludzie nie chcą tu przyjść , daj spokój.

@kult

Masz rację że się rozwija tylko co????Bo jak dla mnie to to wygląda na nabijanie kasy innym i tuszowanie błędów zastępcy jak i gł.mechanika a po przez ich nie wiedzę nabijanie kasy firma zewnętrznym . A teraz często jest taki gruby gość z kitką kto to?czyżby Nowy gł.mechanik robi podchody?cziekawe ile ma wiedzy tyle co swiezok czy troszkę więcej,a i oby bajer miał dobry żeby Starego kręcić i będzie ok .Także Michu wał do nas śmiało u nas się wiele nauczysz

Wierzacy w przyszlosc
@XXX

Tak tak Michu wał do nas jak w dym u nas to się nauczysz jak kręcić lody ,a to b.dobry początek na rozpoczęcie kariery zawodowej a jeszcze nie mówiłeś jako kto byś chciał u nas pracować? To może ci podpowiemy czy warto pytać Dyrektora bo pewne stanowiska sa nie do ruszenia u nas w firmie

pracownik NH
@XXX

Nie wiem jak ma na imię ale ten gościu to dobry kolega rr często przyjeżdżał do rokity jak ten jeszcze zarządzał NH , bajer gościu ma wiec może Dyrektora kręcić i nawijać mu makaron na uszy,Następny dorobkiewicz na naszym zakładzie ,zresztą ponoć też z Krosina

Dzikus tartaczny.

A co to się stało z tamtym elektrykiem ? .

ar
@Dzikus tartaczny.

KPPD wypromowało go na Dyrektora Technicznego i wypuścili bez żadnego problemu .A rr jak to rr z tego co wiem to szybko się odnalazł w nowej roli i ma się b. dobrze w innym tartaku

Dzikus Tartaczny
@ar

Co ty z tym RR nie ma go , to nie ma , ale muszę stwierdzić, że ganiał tych mechaników.

AR
@Dzikus Tartaczny

A no tyle ze robił też dodatkowo jaki elektryk na nowej hali to ten elektryk a i owszem ganial ganial nas też ganial i jakoś żyliśmy i przynajmniej jakoś robota szła a nie to co teraz

mmmmjjjj

słyszałem że wam elektryka rąbnęło :) i jak sobie radzicie?? dalej łapki wkłada tam gdzie nie powinien ??

Pracownik NH
@mmmmjjjj

A coś taki ciekawy????? Robi to co od początku czyli prawie nic po za błędnym zamawianiem części albo kiepskiej jakości ale cóż dyrektorowi widać to odpowiada co my możemy.do ellektryki już tak nie pcha a iszkoda bo nawet było zabawnie elektryke u nas robi kto chcę tylko czekać aż w końcu kogoś tak pieprznie ze karetka go zabierze.

@Pracownik NH

No właśnie kierownik mechaników źle zamawia części a niewinnym chłopakom się za to odbywa ze nie potrafia szybko i sprawnie zamontować mi w zab nie pasujących części ale winni jak zawsze sa mechanicy operatorzy jal ich zwal tak zwał .Szkoda że tego Dyrektor nie widzi

Niunia
@XXX

Nie rozumie co Wy od niego chcecie i oczekujące młody przystojny mało zaradny i W ogole idealna fA........ale jak się z nim rozmawia to można się nawet pośmiać myślę ze jest dużo lepszy od poprzedniego (.............)przynajmniej jest zabawnie js tam fo osobiście B.lubię

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KPPD Szczecinek? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Władcy Miasta Włókniarzy

Co mogę napisać więcej o tej likwidacji, tylko słyszałem, ale ma wejść 12 zł na godzinę po nowym roku na umowę zlecenie. My na tych warunkach jesteśmy, podejrzewam, że właścicielowi firmy zewnętrznej nie będzie się opłacać tego interesu trzymać, na czysto wyjdzie z 10 , 9 na godzinę, nie będzie mu się chyba chciało płacić z 1700 złotych każdemu pracownikowi , tak mi się wydaje, o to w tym wszystkim chodzi. No chyba, że się dogadają z dyrektorem , wiadomo szef coś z tego musi mieć.

AR

Jak dla Ciebie widząc po tym co piszesz o jak to wątpię żeby dyrektor dał ci więcej jak 19 groszy za przetargu metr i uważam że to chyba za duzo

Serce Miasta

Z wypłatami mikro , ale po nowym roku ma wejść 12 na godzinę, to będą płacić . A po drugie podobno likwidacja ma być firmy zewnętrznej i będą wszyscy pracownicy w KPPD .

burek

znajomosc jezykow to wielki atut.jednak z twoich wypowiedzi wnioskuje ze mozesz miec problemy z logicznym mysleniem,ale jesli twoj poziom inteligencji przewyzsza poziom inteligencji owczarka niemieckiego to masz szanse na prace w wielonarodowym zespole.powodzenia.

znam longera

cienko z zamówieniami upychamy i podbieramy zamówienia z innych kppd,toniemy w desce widać że nie maja pomysłu na sprzedaż ,a operator na obojętnie jakim stanowisku musi byc też elektrykiem,mechanikiem,hydraulikiem i organizować sobie materiał i produkty pomocnicze,nie wspomnę że najlepiej jak jest w każdą sobotę bo inaczej jest dyrektorski foch. A zarobki są mniejsze lub na podobnym poziomie jak przed reformą

Władcy Miasta Włókniarzy 1910
@znam longera

Po nowym roku będzie 12 zł na godzinę, to będą płacić i ludzie przyjdą za taką stawkę.

ZNAM LONGERA 22
@znam longera

Tak jest jak ktoś myśli ze Podola i podejmuje się pracy nie mając o niej zielonego pojęcia kto widział żeby za rr było u nas tyle firm zewnętrznych (ale rr nie miał takich pleców jak świezok )a teraz tylko przyjerzdzaja udają ze remontuja i wystawiają faktury ja też bym chciał znaleźć sobie takie KROWY DOJNE i za byle równo kasować i tylko ukrywać błędne decyzje .Brakuje rr on przynajmniej rozdawał robotę dopilnować doradzil i SZAFY MU NIE WYBUCHALY............

swinka balbinka
@ZNAM LONGERA 22

Jak tak tęsknisz za rokitą to przecież zaden problem idz niech ćię przyjmie do pracy a nie tu pierdolisz jak było za rr może i było ale już nie będzie po zatem nam jest dobrze ze świeżokiem zawsze walnie jakiegoś babola i jest ok .Ja uważam że teraz jest dużo lepiej przynajmniej jest takie zamieszanie że i tak nie wiedzą co kto roi i za co odpowiada i niech tak zostanie

@swinka balbinka

Ciekaw jestem skąd twój pseudonim mamusia Cię w dzieciństwie skrzywdził czy co? Nie jeden by chciał żeby Rokita wrócił tylko strach co kolwiek powiedzieć bo przecież nawet jak swiezok coś spirdoli to i tak WP to zatuszuje a jak dużo będziesz gadał to skończysz jak MP to co tu się wpuszczać niech rozwalaja firmę i dają się dalej doic

Jajco

A to to atmosfera jest zajebista

Olo

Ale walucie głupa .może lepiej wziąć na rower i zacznij już od dzisiaj jeździć po 10-20 razy A jak tak bardzo "Cię to ciekawi to przenieś się na przedstawiciela i sama sprawdz"I skończy się łatwa Kaska. .......to to właśnie będzie ni mniej mi więcej tylko tyle.......

Serce Miasta

Czemu nie ma dwóch zmian teraz , np widzę to na hali traków ?.

ggg

PNR czyli pani na rowerku czy tak?

o
@ggg

o tak doskonale to ująłeś strzał w 100

Rony
@ggg

ggg tu nie ma co za wiele się wychyla bo można skończyć jak MP ........robi się małe getto następny który potrafił się odezwać został zwolniony stary to chyba jest zaslepiony WP i nie widzi jak leser poza judzeniem nic nie robi.......a nie jeszcze potrafi doskonale wejść w d......

nick

premie do podstawy (usunięte przez administratora) strzelil zanim sie pojawily.

O

Naprawdę jesteś głupszy niż ustawa przewiduję ?Czy może rodzinką pracodawcy że plećcież co Ci ślina na język przyniesie, czy ty widziałeś tu dobre wynagrodzenie od kiedy odszedł Lewy i rr?NIE! jakie premie jaka motywacja chyba dla Wojtusia i rodzinki za nic nie robienie.Na dzień dzisiejszy nie ma żadnych zach ęcających premii dla zwykłych roboli.WIĘC O CZYM TY PISZESZ?????????

Stary Kawaler Wacek
@O

A mi jest dobrze, robię codziennie szesnastki , bo nie mam co robić w domu , i mam na dętkę . A tak po za tym nie przeszkadzało by mi jak bym miał nawet 2 zł na godzinę.

@Stary Kawaler Wacek

to sie ujawnij i nadwyzke przelej na moje konto.zobaczymy czy jestes taki chojrak. bzdury w stylu"qlaka" moze pisac PNR.

xxx

Jesteś rozgarnięty???czy udajesz głupa???jak byś był rozgarnięty i chciał pracować to wziąłbyś i zabrał dupę w troki i poszedł sobie do biura na górę do starego i zapytał o pracę> No chyba że tak chcesz pracować i udajesz tylko głupa widząc czy czytając co się u nas dzieje,,,,,,Bo jak byś był choć trochę rozgarnięty to byś nawet nie pytał o pracę u nas widząc ten cyrk co się tutaj dzieje

@xxx

Popieram, niektórzy to palą, widzę to wśród pracowników jak palą głupa , chyba, że ze strachu udają, że nie widzą.

mama

rzad debatuje nad tym zeby caly kraj mial od metra. z kalisza idzie dobry przyklad wiec chyba przyjmie sie wszedzie. lekarz,piekarz i sprzataczka tez.

Andzia

Szukają do ochrony tego zakładu, ale podobno nerwy ma się poszarpane przez pana WP.

nick

moim zdaniem nie powinno byc zadnego tartaku w kaliszu. jak nie chca placic miejscowym to niech miasto (usunięte przez administratora) im wieksze podatki. albo niech zwina interes.jakas korzysc musi byc.

Chojeńskie Serce
@nick

He , he, he , wtedy wszyscy chyba pójdziemy pracować do fabryki czekoladek w Tucznie :-) .

Władcy Południowej Dzielnicy 1910

Moim zdaniem powinien być jeden tartak, a nie jakakolwiek firma zewnętrzna , ale co nie chce się płacić i tyle, wolą dać prywaciarzowi , i po to ta firma jest.

XXX

Oczywiście ze tą firmę stać na zatrudnienie ludzi z odpowiednią wiedzą i za odpowiednie pieniądze ale po co jak można zatrudniać kolesi bez jakiej kolwiek wiedzy i ich rodzinkę z jeszcze mniejsza wiedza.........a kasę lądować sobie do kieszeni nie patrząc na ludzi też mam nadzieję ze albo piorun w to j......albo to się rozpadnie i zaczniemy szukać pracy za normalne pieniądze......

Waleczne Serce
@XXX

Teraz po nowym roku ma wejść 12 zł na godzinę, to ludzi będzie więcej w tartaku , tylko jak to jest, jak co poniektórzy mają od metra , jak się to będzie tyczyć ?.

Zostaw merytoryczną opinię o KPPD Szczecinek - Kalisz Pomorski

• Jak się pracuje w KPPD Szczecinek?

Zobacz opinie na temat firmy KPPD Szczecinek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KPPD Szczecinek?

KPPD Szczecinek
1.8/5 Na podstawie 862 ocen.
  • Waryńskiego 2
    78-400 Kalisz Pomorski