Opinie o KPPD Szczecinek w Kalisz Pomorski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KPPD Szczecinek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w KPPD Szczecinek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KPPD Szczecinek w Kalisz Pomorski

I wyjdzie 166zl więcej niż normalnemu pracownikowi na normalnej umowie{przy najniższej krajowej 1850], bo 2016zl brutto. He he ... no chyba ze wejdzie 15zl-jeszcze nie wiadomo to jeszcze więcej będą mieć. trzeba będzie się zatrudnić na zlecenie...

aqs

przepis ma dotyczyc tylko i wylacznie zlecen.reszta dale za najnizsza krajowa.

efekty są firma która jest zamiast J.i F. dała takie ekstra umowy że tylko głupi ją podpisał chcąc iść do pracy najpierw dałem do sprawdzenia to pisemko to okazało się że muszę ja zgłosić do urzędu pracy to jeszcze jest kara i odpowiedzialność za i tak już rozwalone maszyny to jeszcze zus na koniec bede musiał opłacić sam a i tak nie wiem czy dostanę wynagrodzenie bo nie wiadomo jaka stawka więc efekty są tylko na czyja korzyść .

w

Moim zdaniem nie ma co liczyć na to że zaraz zaczną się jakieś kosmiczne zarobki.Dobrze że zmienił się dyrektor,chociaż interesuje się tym co się dzieje na zakładzie.Też musi ogarnąć to wszystko a to na pewno nie jest łatwe.Nie ma co panikować.Trzeba robić swoje i czekać na efekty.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KPPD Szczecinek? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
xxx

dobrze że dodałeś że ma wejść bo jeszcze nie weszła a po zatym już oni znajdą sposób i na to a nawet jak Ci da te 10 zł na czysto chodz to tak nie do końca to i tak będzie cię tyrał i wymagał jak byś przynajmniej zarabiał 20 zł tyle że już się chyba przekonali że to nie jest tak słodko i że ludzi brakuję a ruszy na dobre wiosna to jeszcze więcej ucieknie i te 10 zł nie pomoże, ale dobrze im tak niech w końcu zaczną nas szanować a nie pomiatać jak śmie-ćmi jakoś inni potrafią zapłacić przyzwoite pieniądze

@xxx

No podobno pracodawcy się buntują , jak się dowiedzieli , że tyle mają płacić , zobaczymy czy wejdzie to , tylko ciekawe czy będzie ten przepis się tyczył umów zleceń , w każdym bądź razie 10 zł na godz , to jak na tartak będzie kosmos , zapłaczą się he , he , he .

Urbi

xxx , no ma wejść od lipca , tak rząd ma wprowadzić, że pracodawca ma zapłacić minimum 12 zł za godzinę , to na czysto wyjdzie 10 , tartak tyle będzie płacił, no nie wieżę , kieszenie pękną od pieniędzy.

Urbi

Trzeba się cieszyć, że jest inny dyrektor, bo za tamtego by był dalej Jamróz, Filipiak i co poniektórzy by pracowali do 70 lat na czarno :-).

xxx

w końcu znajdą jeleni co będą pracowali za te grosze nie stety nie którzy nie mają wyboru i muszą iść i tam tyrać za te marne grosze, mamy rodziny na utrzymaniu i oni o tym dobrze wiedzą i to wykorzystują jak mogą.Podstawili następną firmę która musi na nas zarobić a tartak żeby jak najmniej wydał nie obchodzą ich urlopy,ubranie,środki czystości ani MY , wszystko sprowadza się do jednego żeby jak najmniej nam zapłacić, po prostu mają nas za woły robocze

Urbi

Zobaczymy, czy po niektórzy nie będą pracować do pierwszej wypłaty, zobaczą ile dostaną i pa pa , podobno szukają ludzi z urzędu pracy , ludzie widzą co się dzieje w tym zakładzie, nie chcą pracować.

W tym tartaku zostaną pracownicy tylko o mocnych nerwach, niekoniecznie pracowici w zaistniałej sytuacji.

Q

Jak ktos chce to prace znajdzie swiat sie nie konczy na tartaku a mozna swoj biznes rozkrecic tylko pomysl i checi

Urbi

Q , a gdzie ci jest praca w Kaliszu ? , jak urząd pracy nawet latem niema nic , o jeszcze jak masz zawód jakiś, uprawnienia , to może by coś się tam znalazło, mieli budować jakiś zakład, ale nic chyba z tego nie będzie.

Q

Praca w kaliszu jest tylko trzeba sie rozejrzec,a co do umow z nowej firmy to powinien prawnik zobaczyc bo za dwa dni nieobecnosci w pracy 100 zl kary umownej pracownik musi zaplacic, zero ubezpieczenia to o takie umowy chodzilo staremu czy zeby znowusz wcisnac kolege kto bedzie nastepny!!!!

zyx

Chyba GRYPA

Daniel

Niunia , a może dla nie których świat się kończy , bo w Kaliszu pracy niema , a widocznie nie każdy chce wyjeżdżać za granicę , czy do dużych miast . Dobrze zrobiłaś , masz rację .

niunia

sory ale ja nie jestem bohaterem poprostu mam swój honor a nie niunia nie odpadła bo to tylko mój wybór na tej pracy i miejscu świat się nie kończy

pracownik NH

A co to za różnica czy ktoś jest prawnikiem czy pracownikiem fizycznym wszyscy musimy pracować tyle że nie którzy mają tak dobrze że zero wiedzy a się załapali po znajomości i tak siedzą i udają ze pracują ale mam nadzieję że w końcu Szumny to dostrzeże i nie będzie patrzył tylko kolega nie kolega ma zapie,,,,dalać i zarabiać na siebie albo do widzenia łącznie ze szwagrem nie mającym wiedzy, rozbraja mnie ich dwóch podejście do NH dwa razy więcej Rokita wiedział i robił sam

niunia

witam nie tylko ci sami odeszli ja tez olewam taka robotę i tez już nie pracuje mam swoją godność mimo braku jaj

w

Dzięki,wreszcie ktoś pisze z sensem.Czego się spodziewacie?Trzeba zap... żeby coś osiągnąć,niestety.Niunia,nie rób z siebie bohatera.Przepracowałaś tydzień i odpadłaś.Z całym szacunkiem ale czego się spodziewałaś?Sorki ale gdybyś miała dyplom prawnika to pewnie byś tu nie trafiła.Proste.

n

a wlaśnie nie będę pracować na takich warunkach i mam spokój a na akord nie będę dybac i bez zusu

Zostaw merytoryczną opinię o KPPD Szczecinek - Kalisz Pomorski

• Jak się pracuje w KPPD Szczecinek?

Zobacz opinie na temat firmy KPPD Szczecinek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KPPD Szczecinek?

KPPD Szczecinek
1.8/5 Na podstawie 862 ocen.
  • Waryńskiego 2
    78-400 Kalisz Pomorski