Opinie o Kosmetyki Ava (Laboratorium Kosmetyczne Ava) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Laboratorium Kosmetyczne AVA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Laboratorium Kosmetyczne AVA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratorium Kosmetyczne AVA w Warszawa

Irena

Okropna dziadowska firma. Zero rozwoju i możliwości awansu. Właścicielka, starsza pani zatrzymała się w latach 80tych XX wieku. Wszystko blokuje, nic jej się nie podoba. Okropne produkty w kluczowych opakowaniach, dziwne zapachy. Omijajcie szerokim łukiem.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Laboratorium Kosmetyczne AVA?

Firma odpowiada na wybrane zgłoszenia i zaprasza kandydatów na rozmowy rekrutacyjne. Podczas rozmowy pytania dotyczą głównie doświadczenia na podobnych stanowiskach oraz (nie zawsze dotyczy) rozwiązywania problemów podczas pracy na danym stanowisku w konkretnych scenariuszach.

Emilia
@.

Bardzo Ci dziękuję za te informacje. Już mniej więcej wiadomo, jak w AVA przebiega cały proces rekrutacji. Na znanej stronie widnieje jedno ogłoszenie - teraz chętnie zatrudnią tam Asystenta/-kę działu eksportu. Zapewniają tam szkolenia wprowadzające. A czy już później, także można liczyć na jakieś szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Lidia

@O. dziękuję za odpowiedź. A jak oceniasz możliwości rozwoju zawodowego w Laboratorium Kosmetyczne AVA? Organizują szkolenia dla pracowników, dzięki którym można podnieść swoje kwalifikacje? Jest możliwość awansu i wyznaczona ścieżka kariery? Dla wielu osób są to istotne wskazówki przy wyborze pracodawcy.

annamaria

Nie rozumiem skąd takie opinie... Pracuję w Laboratorium od wielu lat, i nie spotkałam się dotąd z inną firmą, w której panowałaby tak przyjazna i rodzinna atmosfera. Obecny budynek jest rozwiązaniem tymczasowym, firma jest w trakcie rozbudowy, a ewentualne wspomniane przerwy w dopływie prądu lub wody (bardzo rzadkie zresztą) w żadnym wypadku nie są winą Pracodawcy, tylko skutkiem ubocznym ulokowania siedziby w Mazowieckim Parku Krajobrazowym. Większość osób pracuje tu bardzo długo i nie narzeka na warunki pracy ani nie rozgląda się za nową. Szefostwo podchodzi do każdego indywidualnie i zawsze znajduje czas na przedyskutowanie ważnych kwestii z pracownikami. Podejrzewam, że większość tak jadowitych opinii wynika z rozgoryczenia byłych pracowników, którzy zwyczajnie nie nadawali się do pracy na swoich stanowiskach. Jeżeli ktoś jest normalny, pracowity i kompetentny, zdecydowanie nie ma na co tutaj narzekać.

@annamaria

Potwierdzam. Atmosfera pracy w tej firmie jest bardzo przyjazna

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Lidia

@O. a jaką formę zatrudnienia oferuje Laboratorium Kosmetyczne AVA? To jest umowa o pracę czy jakaś inna forma? Na jakiego rodzaju koszty firma przelewa z góry pieniądze? Konkretne informacje z pierwszej ręki są szczególnie cenne dla potencjalnych pracowników.

@Lidia

Na wszystkie koszty. Benzyna parkingi badania itp. Ja jestem zatrudniona na umowę o pracę.

Lidia

Laboratorium Kosmetyczne AVA poszukuje pracowników na stanowisko Specjalistów do spraw rozwoju produktu. Należy posiadać min. 3-4 lata doświadczenia w dziale marketingu. Szczegóły ogłoszenia znajdują się na stronie internetowej pracodawcy: https://ava-laboratorium.pl/kariera/ Warto aplikować na tę posadę? Czy jest na forum ktoś, kto pracuje w tym charakterze i mógłby podpowiedzieć naszym użytkownikom jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i jakie są realia?

Waldi

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

O.

Nie wiem co chcecie od tej firmy, mi sie pracuje dobrze, na koszty pieniądze firma przelewa na konto z góry, narzędzia do pracy dostałam wszystkie, pełno próbek dla klientów i bardzo miła atmosfera w firmie. A kosmetyki są rewelacyjne. Fakt klienci podchodzą do współpracy sceptycznie ponieważ poprzedni przedstawiciele ich olewali, wystarczy mieć trochę ambicji i cierpliwości i wszystko ok.. powoli do celu.

Lidia

@Dominika Kwol-Peszko Czy mogłabyś napisać jak wspomniane przez Ciebie sytuacje zostały rozwiązane z firmą AVA? Jest to szczególnie ważne, a nie uwzględniłaś tego w swojej wypowiedzi. Dlatego chciałabym Cię właśnie o to prosić. Z góry Ci dziękuję.

Krzysztof Biliński

Jestem osoba, która przygotowywała odrzucone rendery, za które nie dostałem żadnej należności. Jakość renderów można zobaczyć tutaj: https://photos.google.com/share/AF1QipM2SbL_BeheBeX8jfats93LoERYmkros20ee5REPF1q05deSXCMagHmoa3gnN1ijQ?key=YUxiR1lwZ0dpYVN2YVBvVnRPbVJZU0k5S2R0N3ZB

Lidia

@Doświadczony Rozumiem, że miałeś okazję pracować w Laboratorium Kosmetyczne AVA i stąd ta opinia. Dlatego właśnie chciałabym spytać, na jakiej podstawie zarzucasz, że firma ta to kłamcy, jak to ująłeś? Są to bardzo poważne słowa, dlatego chciałabym Cię prosić o jakieś konkrety, aby Twoja opinia była bardziej wiarygodna.

Doświadczony

Kłamcy i (usunięte przez administratora)

Lidia

@Beatana jakim stanowisku warunki pracy wyglądają tak jak to opisujesz? Ktoś z Was również ma podobne doświadczenia z pracy w Laboratorium Kosmetyczne AVA? Chętnie dowiemy się więcej na ten temat. A może w ciągu ostatniego pół roku w firmie zaszły jakieś zmiany?

Beata

Brak narzędzi pracy i okropne warunki pracy (zimno, brak papieru toaletowego, wody dla pracowników, często prądu i wody w kranie) . Czas się tam zatrzymał 25 lat temu. PRL w wystroju i stylu zarządzania. Słabe wynagrodzenia oraz kombinowanie z umowami. Szefostwo bez jakiejkolwiek wiedzy na temat zarządzania i bycia liderem. Traktuje pracowników jak uczniów w szkole. Wiecznie niezadowolone, nieposiadające umiejętności komunikacyjnych oraz nieufające pracownikom. W dodatku dwulicowe i kombinujące. Nie polecam.

kinia

Hej, od mojego wpisu minelo troszke czasu, myslalam ,ze ktos odpisze, nie wiecie czy posiadaja jakies zniżki dla stałych klientów? Kilak razy zamaiwlam u nich kosmetyki

dh

firma szuka teraz PH w różnych regionach.czy firma jest solidna jeżeli chodzi o płace i zatrudnienie czy tylko patrzy wydoić pracownika i zwolnić?Może mi ktoś powiedzieć

....................

niestety zgadzam się z poprzednią opinią. zanim zdecydujecie się na pracę w tejże firmie,proponuję wszystkie ustalenia mieć na piśmie,w przeciwnym razie... NIE POLECAM,A RACZEJ ODRADZAM!

Jedno,wielkie nieporozumienie,brak strategi rozwoju, żadnych narzędzi pracy,auto najlepiej własne,ale nie liczcie na pokrycie kosztów eksploatacji/ o,nie/, żadnego przygotowania do pracy,dostajesz kilka katalogów,bo wiecej nie ma i jazda w teren, próbki,tylko 3 i to akurat te najmniej interesujące, codzinnie trzeba wysyłać raport oraz zamówienie-ale komputera nie dostaniesz,ten kto nie ma własnego,to może predzej gołebiem pocztowym, towar,który w żaden sposób nie jest interesujący,nikt go nie chce,opakowania,zapachy i cała reszta masakryczna, natomiast wymagania maksymalne, podczas kilku miesięcy mojej pracy w tej firmie 3 razy zmieniała się kadra zarządzajaca/ nie polecam nikomu pracy w tej firmie, to jest wręcz cofanie się w rozwoju,a, jeszcze jedno- uwaga na niektórych pracowników- donosicielstwo jest w tej firmie na porzadku dziennym, narzeka każdy,szuka lepszej pracy każdy,natomiast brak odpowiedzi z innych firm, powoduje całkowite rozgoryczenie co po niektórych. To jest cyrk na kółkach,a nie firma,w której warto pracować, tym bardziej moja opinia jest utwierdzona, od czasu,kiedy jestem w nowej firmie, gdzie pracownik jest najpierw szkolony kilka tyg. wszelkie narzedzia pracy itp. dobrze,że było to tylko kilka m-cy. Nie polecam nawet początkujacym przedstawiecieli.

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Kosmetyczne AVA - Warszawa

• Jak się pracuje w Laboratorium Kosmetyczne AVA?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium Kosmetyczne AVA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laboratorium Kosmetyczne AVA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Laboratorium Kosmetyczne AVA?

Kandydaci do pracy w Laboratorium Kosmetyczne AVA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Laboratorium Kosmetyczne AVA