Laboratorium Kosmetyczne AVA

Opinie o Laboratorium Kosmetyczne AVA

były pracownik 2011-05-21 17:29:53
Jedno,wielkie nieporozumienie,brak strategi rozwoju, żadnych narzędzi pracy,auto najlepiej własne,ale nie liczcie na pokrycie kosztów eksploatacji/ o,nie/, żadnego przygotowania do pracy,dostajesz kilka katalogów,bo wiecej nie ma i jazda w teren, próbki,tylko 3 i to akurat te najmniej interesujące, codzinnie trzeba wysyłać raport oraz zamówienie-ale komputera nie dostaniesz,ten kto nie ma własnego,to może predzej gołebiem pocztowym, towar,który w żaden sposób nie jest interesujący,nikt go nie chce,opakowania,zapachy i cała reszta masakryczna, natomiast wymagania maksymalne, podczas kilku miesięcy mojej pracy w tej firmie 3 razy zmieniała się kadra zarządzajaca/ nie polecam nikomu pracy w tej firmie, to jest wręcz cofanie się w rozwoju,a, jeszcze jedno- uwaga na niektórych pracowników- donosicielstwo jest w tej firmie na porzadku dziennym, narzeka każdy,szuka lepszej pracy każdy,natomiast brak odpowiedzi z innych firm, powoduje całkowite rozgoryczenie co po niektórych.
To jest cyrk na kółkach,a nie firma,w której warto pracować, tym bardziej moja opinia jest utwierdzona, od czasu,kiedy jestem w nowej firmie, gdzie pracownik jest najpierw szkolony kilka tyg. wszelkie narzedzia pracy itp. dobrze,że było to tylko kilka m-cy.
Nie polecam nawet początkujacym przedstawiecieli.
.................... 2011-08-30 14:42:15
niestety zgadzam się z poprzednią opinią. zanim zdecydujecie się na pracę w tejże firmie,proponuję wszystkie ustalenia mieć na piśmie,w przeciwnym razie... NIE POLECAM,A RACZEJ ODRADZAM!
dh 2015-12-23 18:59:52
firma szuka teraz PH w różnych regionach.czy firma jest solidna jeżeli chodzi o płace i zatrudnienie czy tylko patrzy wydoić pracownika i zwolnić?Może mi ktoś powiedzieć
kinia 2016-05-17 22:20:07
Hej, od mojego wpisu minelo troszke czasu, myslalam ,ze ktos odpisze, nie wiecie czy posiadaja jakies zniżki dla stałych klientów? Kilak razy zamaiwlam u nich kosmetyki
Zostaw swoją opinię o Laboratorium Kosmetyczne AVA - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Laboratorium Kosmetyczne AVA