brak logo

Laboratorium Kosmetyczne AVA

Warszawa

Opinie o Laboratorium Kosmetyczne AVA

były pracownik 2011-05-21 17:29
Jedno,wielkie nieporozumienie,brak strategi rozwoju, żadnych narzędzi pracy,auto najlepiej własne,ale nie liczcie na pokrycie kosztów eksploatacji/ o,nie/, żadnego przygotowania do pracy,dostajesz kilka katalogów,bo wiecej nie ma i jazda w teren, próbki,tylko 3 i to akurat te najmniej interesujące, codzinnie trzeba wysyłać raport oraz zamówienie-ale komputera nie dostaniesz,ten kto nie ma własnego,to może predzej gołebiem pocztowym, towar,który w żaden sposób nie jest interesujący,nikt go nie chce,opakowania,zapachy i cała reszta masakryczna, natomiast wymagania maksymalne, podczas kilku miesięcy mojej pracy w tej firmie 3 razy zmieniała się kadra zarządzajaca/ nie polecam nikomu pracy w tej firmie, to jest wręcz cofanie się w rozwoju,a, jeszcze jedno- uwaga na niektórych pracowników- donosicielstwo jest w tej firmie na porzadku dziennym, narzeka każdy,szuka lepszej pracy każdy,natomiast brak odpowiedzi z innych firm, powoduje całkowite rozgoryczenie co po niektórych.
To jest cyrk na kółkach,a nie firma,w której warto pracować, tym bardziej moja opinia jest utwierdzona, od czasu,kiedy jestem w nowej firmie, gdzie pracownik jest najpierw szkolony kilka tyg. wszelkie narzedzia pracy itp. dobrze,że było to tylko kilka m-cy.
Nie polecam nawet początkujacym przedstawiecieli.
1
.................... 2011-08-30 14:42
niestety zgadzam się z poprzednią opinią. zanim zdecydujecie się na pracę w tejże firmie,proponuję wszystkie ustalenia mieć na piśmie,w przeciwnym razie... NIE POLECAM,A RACZEJ ODRADZAM!
dh 2015-12-23 18:59
firma szuka teraz PH w różnych regionach.czy firma jest solidna jeżeli chodzi o płace i zatrudnienie czy tylko patrzy wydoić pracownika i zwolnić?Może mi ktoś powiedzieć
1
kinia 2016-05-17 22:20
Hej, od mojego wpisu minelo troszke czasu, myslalam ,ze ktos odpisze, nie wiecie czy posiadaja jakies zniżki dla stałych klientów? Kilak razy zamaiwlam u nich kosmetyki
Beata 2017-01-17 13:30
Brak narzędzi pracy i okropne warunki pracy (zimno, brak papieru toaletowego, wody dla pracowników, często prądu i wody w kranie) . Czas się tam zatrzymał 25 lat temu. PRL w wystroju i stylu zarządzania. Słabe wynagrodzenia oraz kombinowanie z umowami. Szefostwo bez jakiejkolwiek wiedzy na temat zarządzania i bycia liderem. Traktuje pracowników jak uczniów w szkole. Wiecznie niezadowolone, nieposiadające umiejętności komunikacyjnych oraz nieufające pracownikom. W dodatku dwulicowe i kombinujące. Nie polecam.
Lidia 2017-07-24 13:00
@Beata na jakim stanowisku warunki pracy wyglądają tak jak to opisujesz? Ktoś z Was również ma podobne doświadczenia z pracy w Laboratorium Kosmetyczne AVA? Chętnie dowiemy się więcej na ten temat. A może w ciągu ostatniego pół roku w firmie zaszły jakieś zmiany?
Zostaw swoją opinię o Laboratorium Kosmetyczne AVA - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Laboratorium Kosmetyczne AVA