Opinie o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fortaco JL Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

A poco ma rozmawiać z załogą słupki się zgadzają resztę mają w (usunięte przez administratora) robole mają dalej tyrać bo skody są do utrzymania i wyjazdy do połączyka

Cos

Polacy wolą pracować na Niemca

J
@Cos

Dla jakiego Niemca?! Niemiec jest właścicielem Forttaco?? (usunięte przez administratora)

Anty
@Cos

TUTAJ NIECHODZI OTO GDZIE PRACUJĄ POLACY. BO PRACUJĄ W CAŁEJ UNII EUROPEJSKIEJ WE WSZYSTKICH KRAJACH. (usunięte przez administratora)

ojciec Tadeusz

Dostała baba udaru w malinach, przychodzi do lekarza: -a w poczekalni ...sami spawacze

Pracuś
@ojciec Tadeusz

Siedze na przerwie i się nudze to napisze: Przychodzi dyrektor do lekarza, a tam weterynarz :)

ojciec Tadeusz

Aby rozweselić sytuację na forum, proszę o wpisywanie wesołych dowcipów. Nie zawsze muszą być mądre :) Tylko trzymajcie poziom, bez wschodniego wieśniactwa i rymów częstochowskich, pamiętać! Np. Co robił prezes na aukcji w Janowie Podlaskim? Szukał nowego dyrektora. :)

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Kontroler Finansowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Przemyslaw

Witam a ja potrzebuje kontaktu do firmy Furtaco. Jestem operatorem cnc z ponad dwuletnim doswiadczeniem I w kwietniu wracam do kraju, chcialbym tam pracować. Pozdrawiam I z góry dziekuję

Fabryka Maszyn PL

Witam, ten Zrebak to jakiś (usunięte przez administratora) co robi bunt na forum. Są osoby wiarygodne, które mnie znają. Pozdrawiam swoich pracowników z linii (usunięte przez administratora)

Z linii nierobów biodrowych

Żrebak
@Fabryka Maszyn PL

A to ciebie dyrektorek pognał no i slusznie ale nigdy bym nie pomyslał że ty dbales o pracownikow dajesz czlowieku oj dajesz .

Źrebak

Ładne ja..ja kierownik i obrona pracownika Koń by się uśmiał. Co jeszcze nam będziesz wciskał. Osobiście tez już nie pracuje ale nie pamiętam kierownika który by się tak martwił o pracowników dałeś czadu człowieku chachacha.

Nieznajomy

Jasna sytuoacja, lecz mozgobice to wam niepszkodzi w swoich decyziach

Fabryka Maszyn PL

Szanowni ludzie pracy i patrioci. Byłem kierownikiem w fortaco, uczestniczyłem w różnych spotkaniach na szczeblu kierowniczym i czasem ogólnym. Nie pracuję już kilka lat, pomimo to słyszę opinie o sytuacji wewnątrz zakładu. Sytuacja zmienia się drastycznie na niekorzyść pracownika. Ostatni czas mojej pracy to był czas obrony dobrego imienia pracownika. Czytając te różne opinie wnioskuję : to nie jest wina ludzi z Ukrainy to ludzie na stanowiskach dyrektorskich robią wam piekło. W firmie fortaco potrzeba człowieka który będzie przewodniczył związkom i będzie z poza zakładu pracy.

Źrebak

witold

a tam nie prawda ze na hali tak mało zarabiają. Ukraińcy zarabiają więcej- ściema

Jarek
@witold

A są jacyś z UPA ?

Gulczas
@Jarek

Dwuch jest z UPA a trzech sużyło w (usunięte przez administratora)

Slazak

Warto zatrudnić się w Firtaco na stanowisku inżyniera projektu?

Czesiek
@Slazak

Warto tylko nie możesz znać się na robocie wystarczy j. Angielski.

Wiesiek
@Czesiek

Widzę, że dużo wiesz skoro tak oceniasz to stanowisko. Jakie wiec zarobki na stanowisku inżyniera są osiągalne? Czy 4 lub 5 tys. netto jest osiągalne ?

weteran

Zgadza się 3 ich jest z Nepalu pochodzą

@weteran

Tak się buduje zachodni kapitalizm. Polscy chrześcijanie biorą w tym udział. Za Nepalczyka firma zewnętrzna dostanie od Fortaco ze 45 zł a Nepalczyk dostanie 15- no może 17 zł. gdzie jest NSZZ Solidarność. Solidarność powinna solidarnie walczyć o prawa ludzi pracy. Nieważne czy z Modliborzyc czy z Nepalu. Zróbcie coś. Solidarność, Solidarność, Solidarność, Solidarność, Solidarność,

Ktoś
@no i chu.....

Chłopie jaka Solidarność? W zarządzie Solidarności wszyscy boją się o swoje D..y kto ci się odezwie jak jest na garnuszku MM. Mało gdzie jest Solidarność Krajowa? Czy Pan przewodniczący Andrzej Duda nie wie że Ukraińcy zarabiają więcej od Polaków? Jakby chodziło o górników to na pewno by wiedział co zrobić. Ciekawe kto będzie za rok głosował na PiS.

@Ktoś

JUZ NIKT. NO MOZE DZIECIOROBY. BO CHŁOP PRZEKONAŁ SIE JUZ ŻE ZOSTAŁ ZROBIONY W BABMBUKO. ROBOTNIK TEZ ZRESZTĄ ZAWSZE BYL. GÓRNIKÓW SIE TYLKO BOJA, TEGO RZUCANIA ICH ŚRUBAMI.

H 2 O
@Ktoś

Dokładnie. A te Cymbały z zarządów obu Solidarności jak nie wiedzą jak rozmawiać z pracodawcą to niech poprosza związki okręgowe albo samego przewodniczacego Dudę.Może pomoże bo jak trzeba było bronić górników to jechali na manifestacje za kasę z naszych składek.

OK'

Co miesiąc 10zł, tylko na co to idzie? Na te pseudo imprezy integracyjne!!!? Picie wódy i nic wiecej. Zero szacunku dla normalnie pracujących POLAKÓW. Zarządy Solidarności to mniej niż zero!!!

Proszę byście zachowali kulturę wypowiedzi na forum. Wypowiadacie się na publicznym forum opinii o pracodawcach. Komentarze może przeczytać każdy i miejcie to proszę na uwadze. To nie jest miejsce do prywatnych rozmów i dyskusji, które nie są w stanie pomóc potencjalnym kandydatom. Czy ktoś może wypowiedzieć się w sposób merytoryczny na temat warunków finansowych w firmie? Możecie podać tak zwane widełki płacowe.

Ja.
@Marta

Ty,mądra od tych widelek placowych, powiedz wszystkim dlaczego Ukrainiec ma na rękę 19zł, i ilu pracujacych w Fortaco Polaków ma brutto 19zł.

je baciek

co tam słychać we służbach technicznych. Podobno się wzmacniają. posiłki już są na miejscu?

To ja tak ja

No widać że rok się kończy Solidarność widać na hali ostro biegają i kupują ochronę swoich stanowisk ja myślę że powinniście to im oddać i poprosić o działanie w sprawie pracowników ???

witam trochę się oczytałem was A jak naprawę jest .chce się przyjąć do tej firmy jak tam zarobki wyglądają ?

Cóż, nie sposób nie zgodzić się z użytkownikiem @ktos. Warunki płacy są niemal zawsze zależne od doświadczenia, kompetencji czy też umiejętności pracownika (języki obce, przebyte szkolenia). Jak rozumiem, pytasz o tak zwane widełki finansowe? Na jakim stanowisku chciałbyś podjąć zatrudnienie?

szarak gryzoń

od checi na zapisanie sie do lepszej zmiany?

@szarak gryzoń

Czego konkretnie dotyczy Twoja wypowiedzieć? Jesteś obecnie pracownikiem firmy? Jeśli tak, podpowiedz nam, jakie benefity pozapłacowe są oferowane przez Fortaco JL? Czy pracownicy w ogóle otrzymują takowe benefity?

@Marta

początkowy spawacz po skończonym kursie? mam też doświadczenie jako szlifiesz z FŁT

ALKOHOLIK

Teraz mają przyjąć muły pocjągowe bo kuń ma za ciężko a solidarność jest u kunia i u MM w kieszeni a ludzi mają daleko w (usunięte przez administratora)

jery

ludzi mówią , że kolejny geniusz przyjdzie zaa ściany z caterpilera. kolejnego średnio kumatego pozbędą się bez wysiłku ? Słyszał ktoś coś w tym temacie

Pjoter

Pracuje na sandvku i z utęsknieniem czekam na pseudo kierownika ( ślepaka z Branwi) i bałwana przewodniczącego. Myślę że będzie niezły ubaw.

@Pjoter

i co jest ubaw > wesoło czy weselej z tadkiem było

IW

A czy ktoś mi napisze jak sie pracuje w dziale inzynierii produkcji bo też sie przymierzam tam pracować. Z tego co słyszałem to zarobki niezłe. A kierownik OK?

Ciekawy
@IW

Piszesz zarobki niezłe. A co słyszałeś, ile może tam zarobić inżynier netto (na rękę) ?

@Ciekawy

zarobki masz tym większe im mniej umiesz. \im mniej umiesz tym bardziej jesteś perspektywiczny. najlepiej jakbyś umiał tylko czytać albo tylko pisać. jak jedno i drugi to niebardzo. dyplom inżyniera to schowaj bo ci się tu zakurzy. I musisz wiedzieć co z czym sie jee

Eugeniusz

Pajac z neusona na kierownika inżynierii? Ten spod niska? Plota czy potwierdzona informacja? Ciekawe czy będzie miał co obejmować jak obecny kier. doprowadził do rozpadu struktur działu. Ale fakt, nie miał też kim pracować, panowie starszyzna dokładnie 7 - 15 i nara a młodym się nie chce.

no i chu.....

Nic nikt nie robi ta, A kto, no,to, tego, tamto, wtedy z tym, ... zrobił. aaaa

Zostaw merytoryczną opinię o Fortaco JL Sp. z o.o. - Janów Lubelski

• Jak się pracuje w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortaco JL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 11 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fortaco JL Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 1031 ocen.

Fortaco JL Sp. z o.o.