Opinie o BGŻ BNP Paribas S.A. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BGŻ BNP Paribas S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BGŻ BNP Paribas S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BGŻ BNP Paribas S.A. w Łódź

Kandydat Nowy wpis

Jakie widełki podstawy na stanowisku Doradca Klientów Biznesowych?Proszę napiszcie.

Czy w BGŻ BNP Paribas S.A. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

M. S. R. F Nowy wpis

Masakra brak rodo brak ujednoliconych przepisów co do otwierania rachunków każdy robi to na innych dokumentach. Bank strukte dla Ukrainy jak zobaczysz Polaka to wielkie oczy ze strachu bo może tajemniczy klient. Jeden wielki bałagan brak podwyżek plany nie do zrobienia kwartalny system premiowy z tym że dla tego banku kwartał trwa 6 MC system koszyk owy co uniemożliwia zrobienie premii. Jedyne co jest na plus to multi sport jest tani co do podstawy to nowy pracownik ma więcej nie dbają o swoich ludzi możecie liczyć na ok 3500 na rękę Premia np za 150% planu całe 500 zł brutto ????????????????

Jaka umowa obowiązuje w BGŻ BNP Paribas S.A. podczas okresu próbnego?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BGŻ BNP Paribas S.A., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
pan jan

!@oki ja TEGO pełno ogłoszen to jakoś na ten rok nie widze w internecie, no chyba że podasz namiary to pogadamy. natomiast w tamtym roku to mieli chyba jakieś gigantyczne rekrutacje rotacje m,niej więcej w okolicach czerwca lipca - co to się działo wtedy?

Liza

Wystarczy średnie, umowa zlecenie, marne grosze

BGZ

Pracownicy Sygma Bank są w dość dziwnej sytuacji. Formalne przejęcie firmy przez bank BGŻ BNP Paribas nastąpi 1 czerwca, a większość z nas nadal nie ma umowy ani nawet gwarancji zatrudnienia po przejęciu przez BGŻ. Biorąc pod uwagę, że ostatnimi czasy Sygma Bank dość mocno zwiększył zatrudnienie, to obawiam się, że zaraz po oficjalnym przejęciu nastąpi pewna redukcja niepotrzebnych etatów i część osób od 1.06 straci pracę. Obym się mylił ale to dość prawdopodobny scenariusz.

aladyn

Praca jak to w banku dużo stresu terminy gonią ale póki co, nie ma tragedii, nie zwalniają.zarobki przeciętne,jeśli od początku nie wynegocjujesz sobie lepszej stawki to nie licz potem na wiele

Nami

nie znasz dnia ani godziny kiedy się dowiesz , że cię zwalniaja . nikt przecież ci nie powie "za miesiąc pania zwolnię...

Ola

A jak wymuslicie, jakie potrzebne jest wyksztalcenie na Asystenta Kredytowego? Jest jakis wymog? pozdrawiam

Mariusz

łukasz czy dla seniorów (Senior Developer) macie jakieś ciekawe oferty? Jako nie-student z wyższymi oczekiwaniami finansowymi znajdę coś dla siebie?

adson
@Mariusz

Mariusz po dobre zarobki to nie tutaj. Sygma Bank to dużo mniejsza i biedniejsza spółka-córka BGŻ BNP Paribas. Sam BGŻ nie płaci zbyt dobrze a mimo to kolega z Sygma Banku twierdzi że mam super warunki.

mlody

Developer, Warszawa. Ktoś mógłby się powiedzieć? Na jakie zarobki można liczyć?

innowacyjny

@patryk wybacz ale tzw. "innowacyjnością" się nie nakarmisz nie spłacisz raty kredytu ani nie utrzymasz rodziny. Co mi po tym że moja firma jest "innowacyjna" skoro od miesięcy nie mogę się doczekać obiecanej podwyżki? Mam posłuchać Bronka i zmienić pracę na lepiej płatną?

max

Praca na stanowisku Developera. Ogólnie raczej OK, zdecydowany minus za wynagrodzenie. Odchodząc od nich z dnia na dzień dostałem w nowej firmie prawie 2-krotnie więcej na identycznej umowie W skali od 1 do 5 daje 3.

ani

Słuchajcie, ale ile podstawy może uzyskać taki przedstawiciel handlowy np. w Ciechanowie?

rob

Czy ktoś pracuje w tej firmie jako PH w Warszawie okolicach ? Jakie pieniądze można zarobi tzn podstawa, ile spotkań, itp

Paula

Pracuje w Sygmie od ponad roku. Atmosfera w pracy jest taka jaką sobie wypracujecie. My mamy bardzo zgrany zespół. Jeśli chodzi o kierownictwo to zmieniało się już niejednokrotnie i bywało różne ale tragedii nie ma. Do każdego kierownika da się jakoś podejść. Dyrektorzy bywają upierdliwi ze swoimi statystykami ale cóż, ktoś musi pokrzyczeć jak w każdej pracy. Jeśli chodzi o stanowiska Asystentów kredytowych (bardzo fajne, dla studentów, potrzebujących czasu dla siebie i pracy, kasa nawet nawet, ale cudów nie oczekujmy), specjalista ds. sprzedaży (bardzo fajne stanowisko i wszystko to co piszą w swoich ogłoszeniach jest prawdą, jeśli umiesz sprzedawać i nakręcać klienta naprawdę dobrą kasę zarobisz ) jeden minus tego stresówka (trzeba wyrabiać założenia), przedstawiciel handlowy (ta funkcja już powoli zostaje wyeliminowana.... Średnio się to sprawdziło, ale osoby na tych stanowiskach dobrze zarabiały, auta były nie najgorsze mniej więcej z 2005 roku w górę, mogli z nich korzystać prywatnie ale jest miesięczny limit paliwa, telefon służbowy i wszystkie pakiety.. W sygmie nie jest źle, trzeba tylko umiec się tu odnaleźć :) (WARTO BYĆ SAMODZIELNYM BO NIE ZAWSZE MOŻNA LICZYĆ NA POMOC KOGOŚ NAD NAMI :) )

Pracuś
@Paula

...napisał jakiś kierownik. Takie stwierdzenia , że dyrektor...musi pokrzyczeć jak w każdej pracy ??? serio tak myślisz, to sposób zarządzania jak z obory, a nie w banku. dyrektor co krzyczy czy kierownik co ma fochy to dla mnie nieporozumienie niech wraca do siebie na wieś. A propo sprzedazy, klient nie weźmie pożyczki gotówkowej bo mu ją ktoś wcisnął, jeżeli tak uważasz to nie wiesz na czym polega sprzedaż pożyczek. Wszystko zależy od jakości bazy klientów. Atmosfera na call centre jest w sumie przygnębiająca masz 5 sek. na dokonanie wszystkich wpisów a działasz w 2 lub 4 systemach i należy jeszcze zanotować swoich klientów, i łapać się za następnego. ludzie się praktycznie nie znają, nawet jak ktoś odchodzi z pracy po wielu miesiąch praktycznie nie żegna się z nikim.

niki

Wie ktoś jak wygląda stanowisko Przedstawiciela d/s kredytów ratalnych - praca mobilna. przedstawiciel handlowy ds. Pozyskiwania Partnerów Handlowych. - jakie auto - jakie wynagrodzenie - mozna korzystać z auta prywatnie? Dziękuje za odp

tomaszek

Chyba sygma bank dość często rekrutuje nowych pracowników, bowiem posiadają oni nawet własny mini-portal rekrutacyjny http://sygma-bank-kariera.pl/praca.html . Mnie nawet zainteresowała oferta programisty, ale sam nie wiem, czy aplikować. Jest w stanie ktoś polecić firmę? Czy aby nie ma tu dużych rotacji?

dawido

Hej, na stronie sygma banku znalazłem ciekawą ofertę pracy, szukaja młodszego specjalisty do spraw sprzedaży. Ogłoszenie jest nawet ciekawe, bo oferują umowę o pracę, atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych m.in. opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie. Brzmi naprawdę dobrze, ale ile w tym prawdy?

dziany
@dawido

skoro wrzucają tego typu informacje na swoją stronę internetową to nie sądzę , aby mieli w niej kłamać, zwłaszcza , że tak jak napisałeś do ich oficjalna stronka. Po za tym to też nic nadzwyczajnego bo banki często proponują swoim pracownikom właśnie jakieś dodatkowe benefity za ich pracę. Także to standard

Zostaw merytoryczną opinię o BGŻ BNP Paribas S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w BGŻ BNP Paribas S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BGŻ BNP Paribas S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

BGŻ BNP Paribas S.A.