Sygma Bank Polska

Opinie o Sygma Bank Polska

anonim 2009-05-16 17:31:59

Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .tacy sobie
PRACOWNIK 2009-05-16 17:49:59
NA POCZĄTKU BARDZO MOTYWUJĄCA PRACA LECZ ZALEDWIE PO ROKU PRACY OBCIĘTE PREMIE ZA WYNIKI SPRZEDAŻY, NON STOP PODNOSZENIE PLANÓW SPRZEDAŻY BYLE BY ICH NIE OSIĄGAĆ! NIC NIEROBIENIE BY ZATRZYMAĆ DOBREGO PRACOWNIKA
tika 2009-07-20 18:06:44
to niestety prawda, dobry pracownik zostaje olany a atmosfera w placowka drentwa
pracownik 2009-08-06 15:27:38
Mała podpowiedź dla pracodawcy: Wszyscy widzimy co się dzieje w firmie, gratulujemy pomysłu.Radzę jakoś zmotywować pracownika do działania bo odbierając premie pracownik nie będzie kiwał nawet palcem, jedynie siedział i wcinał ciasteczka:) a no chyba że celem jest samoistne zwolnienie się przez pracownika żeby umyć ręce od winy! I wszystkim kierownikom placówek sygma bank łódź - tak jak nie robicie nic tak nie róbcie. Sami kiedyś znajdziecie się na skraju bankructwa
Luna 2009-09-24 23:06:05
denerwująca i stresująca praca , zarobki średnie
janek 2009-10-14 20:50:07
masakra, zarobki male, atmosfera srednia..
anonim 2010-03-22 12:16:58
pisze,poniewaz bank ten zaczyna delikatnie mowiac mnie denerwowac.jest bankiem francuskim to kultura i prestz raczej z dawnej azjatyckiej.tyle mamy ludzi wyksztalconych a oni zatrudniaja chyba po srednim podstawowym kolejna sprawa styl pracy ,klient dokona wplate z opoznieniem 2lub3dniowym zaraz telefony.dlugie laczenie sie z konsultantem a potem po 5lub 10min rozmowa.wiem,klient powinien w terminie, ale mamy kryzys i klient tez jest nim dotkniey. droga dyrekcjo nie stracicie bo na klientach zarabiacie,tylko troche taktu i kultury a nie telefony gluche potem czekanie na pseudo konsultanta te metody przypominaja mini0na epoke.
Klient 2010-05-09 17:32:04
Ludzie pracujący w Sygma Bank w Realu w Manufakturze kompletnie NIEPROFESJONALNI!!! Zero kultury osobistej,żują gumę, notorycznie coś piją albo jedzą,a stoisko jest puste i trzeba wołać pracownika.Nie udzielają profesjonalnych info. Tyle
ja 2010-11-18 19:11:43
bardzo czesto zdarza sie ze jestesmy sami na zmianie , a człowiek do toalety też musi iść, a że akurat jakiś klient sie zdaży to trudno musi poczekać robotami nie jesteśmy.
ktos 2011-01-29 19:47:15
okropna praca odradzam
ktos 2011-01-29 19:50:35
jak to koleżanka z prany stwierdzila nie sybma bank tylko "syfa bank"
ktos 2011-01-29 19:51:30
przepraszam, z pracy miało być
kos1 2011-02-11 21:57:12
Odradzam prace w Poznaniu, kierowniczka uwaza ze nalezy tylko sprzedawac a obslugi po sprzedazowej nie ma, klient ma sie sam bujac z problemem, albo jak najszybciej zniknac z placówki; A POTEM KLIENCI NARZEKAJA!. , czepia sie wszystkiego, nawet osoby z zewnatrz sie zastanawiaja co sie dzieje u nas nie tak. w weekendy pracuje sie po 12 godzin i ma to gdzies aby poukladac kazdemu po 8 godzin grafik. klamie na rozmowach rekrutacyjnych ze wszyscy realiuzuja plan sprzedazowy, a to nie prawda, moze jak 2 osoby zrobia. a potem sie sama dziwi ze jej prawie nikt nie przychodzi na rozmowy. LUDZIE SZUKAJCIE PRACY GDZIE INDZIEJ! wszystkie nowo przyjete osoby mysla o zmianie pracy. A kierowniczka z drugiego punktu podobno jest nawet "lepsza". Sami robią sobie prezenty na gwiazdkę za duże pieniądze, a dziecku w paczce dadza marna zabawkę.
ktos 2011-03-29 15:57:15
miałem okazje pracować w jednej z placowek w Sygma Bank w galerii handlowej pod kierownictwem [usunięte przez moderatora] Niestety niezbyt miło wspominam ten okres. Ta kobieta jest chyba chora psychicznie. wyżywa się za nie powodzenia na swoich podwładnych. raz ich chwali następnym wszystkich zwalnia, ogolnie demotywuje pracownika niz go motywuje. Za kazdym razem chce byc miła ale to nie wystarczy jak niestety nie ma sie wiedzy z zakresu podstawowych procedur dotyczących funkcjonowania produktów oferowanych przez Sygma Bank. taka osoba wogole nie powinna byc kierowniczka, Pracownicy szeregowi mieli wieksza wiedze od [usunięte przez moderatora] , która wie lepiej niz sam papiez i nieznosi sprzeciwu a jak chcesz zmiany w grafiku itp. to musisz jej chyba w tyłek wchodzic
majka 2013-09-13 12:37:14
proces rekrutacji zalezy od tego o jakie stanowisko się ubiegasz. Jeśli jest praca w punktach sprzedaży (w marketach) to na pewno pierwsza rozmowa będzie z kierownikiem: pytania jak na rozmowie rekrutacyjnej plus scenka sprzedażowa.
Pracę w sprzedaży trzeba po prostu lubić i tyle. Jak nie lubisz kontaktu z ludżmi nie ma co się męczyć. Większość narzekania jest przez takich ludzi co poszli do pracy, która im nie odpowiada.
haś 2014-10-14 10:12:43
jaka jest podstawa w Sygma bank w call center w Warszawie ? (telefoniczna obsługa klienta)
jędrek 2014-11-26 15:19:38
Witam, Sygma Bank nie jest najlepiej rozreklamowanym bankiem, troche daleko mu jeszcze do wielkich banków, których placówki mozna spotkac w każdym mieście. Interesuje mnie w związku z tym, jak oni traktuja pracowników, bo czasem mniej znaczy więcej. Pracuje ktoś może jako opiekun klienta? Warto starac sie o pracę?
marketingowa zosia 2015-01-25 22:41:06
szczerz mówiąc to rzadko się słyszy o tym banku, dziwną jak dla mnie mają za cichś strategię marketingową. ale tak się szczęśliwie sklada że szukam pracy po studiach związanych z marketingiem i promocję bankowości. mam wiele pomysłó jak super wypromowac elegancko tą firmę. co firma Sygma Bank Polska może mi zaproponować?
dawido 2015-02-09 21:30:22
Hej, na stronie sygma banku znalazłem ciekawą ofertę pracy, szukaja młodszego specjalisty do spraw sprzedaży. Ogłoszenie jest nawet ciekawe, bo oferują umowę o pracę, atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych m.in. opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie. Brzmi naprawdę dobrze, ale ile w tym prawdy?
dziany 2015-02-24 02:13:36
skoro wrzucają tego typu informacje na swoją stronę internetową to nie sądzę , aby mieli w niej kłamać, zwłaszcza , że tak jak napisałeś do ich oficjalna stronka. Po za tym to też nic nadzwyczajnego bo banki często proponują swoim pracownikom właśnie jakieś dodatkowe benefity za ich pracę. Także to standard
tomaszek 2015-02-24 03:35:24
Chyba sygma bank dość często rekrutuje nowych pracowników, bowiem posiadają oni nawet własny mini-portal rekrutacyjny http://sygma-bank-kariera.pl/praca.html . Mnie nawet zainteresowała oferta programisty, ale sam nie wiem, czy aplikować. Jest w stanie ktoś polecić firmę? Czy aby nie ma tu dużych rotacji?
niki 2015-03-19 17:34:20
Wie ktoś jak wygląda stanowisko Przedstawiciela d/s kredytów ratalnych - praca mobilna. Przedstawiciel Handlowy ds. Pozyskiwania Partnerów Handlowych.
- jakie auto
- jakie wynagrodzenie
- mozna korzystać z auta prywatnie?

Dziękuje za odp
Paula 2016-01-05 18:09:24
Pracuje w Sygmie od ponad roku. Atmosfera w pracy jest taka jaką sobie wypracujecie. My mamy bardzo zgrany zespół. Jeśli chodzi o kierownictwo to zmieniało się już niejednokrotnie i bywało różne ale tragedii nie ma. Do każdego kierownika da się jakoś podejść. Dyrektorzy bywają upierdliwi ze swoimi statystykami ale cóż, ktoś musi pokrzyczeć jak w każdej pracy. Jeśli chodzi o stanowiska Asystentów kredytowych (bardzo fajne, dla studentów, potrzebujących czasu dla siebie i pracy, kasa nawet nawet, ale cudów nie oczekujmy), specjalista ds. sprzedaży (bardzo fajne stanowisko i wszystko to co piszą w swoich ogłoszeniach jest prawdą, jeśli umiesz sprzedawać i nakręcać klienta naprawdę dobrą kasę zarobisz ) jeden minus tego stresówka (trzeba wyrabiać założenia), przedstawiciel handlowy (ta funkcja już powoli zostaje wyeliminowana.... Średnio się to sprawdziło, ale osoby na tych stanowiskach dobrze zarabiały, auta były nie najgorsze mniej więcej z 2005 roku w górę, mogli z nich korzystać prywatnie ale jest miesięczny limit paliwa, telefon służbowy i wszystkie pakiety.. W sygmie nie jest źle, trzeba tylko umiec się tu odnaleźć :) (WARTO BYĆ SAMODZIELNYM BO NIE ZAWSZE MOŻNA LICZYĆ NA POMOC KOGOŚ NAD NAMI :) )
Pracuś 2016-01-15 18:40:45
...napisał jakiś kierownik. Takie stwierdzenia , że dyrektor...musi pokrzyczeć jak w każdej pracy ??? serio tak myślisz, to sposób zarządzania jak z obory, a nie w banku. dyrektor co krzyczy czy kierownik co ma fochy to dla mnie nieporozumienie niech wraca do siebie na wieś. A propo sprzedazy, klient nie weźmie pożyczki gotówkowej bo mu ją ktoś wcisnął, jeżeli tak uważasz to nie wiesz na czym polega sprzedaż pożyczek. Wszystko zależy od jakości bazy klientów. Atmosfera na call centre jest w sumie przygnębiająca masz 5 sek. na dokonanie wszystkich wpisów a działasz w 2 lub 4 systemach i należy jeszcze zanotować swoich klientów, i łapać się za następnego. ludzie się praktycznie nie znają, nawet jak ktoś odchodzi z pracy po wielu miesiąch praktycznie nie żegna się z nikim.
rob 2016-02-08 14:10:03
Czy ktoś pracuje w tej firmie jako PH w Warszawie okolicach ? Jakie pieniądze można zarobi tzn podstawa, ile spotkań, itp
ani 2016-02-11 23:58:14
Słuchajcie, ale ile podstawy może uzyskać taki przedstawiciel handlowy np. w Ciechanowie?
max 2016-02-23 16:16:42
Praca na stanowisku Developera.
Ogólnie raczej OK, zdecydowany minus za wynagrodzenie.

Odchodząc od nich z dnia na dzień dostałem w nowej firmie prawie 2-krotnie więcej na identycznej umowie
W skali od 1 do 5 daje 3.
mlody 2016-02-26 18:00:28
Developer, Warszawa.

Ktoś mógłby się powiedzieć? Na jakie zarobki można liczyć?
innowacyjny 2016-02-28 18:38:35
@patryk wybacz ale tzw. "innowacyjnością" się nie nakarmisz nie spłacisz raty kredytu ani nie utrzymasz rodziny.
Co mi po tym że moja firma jest "innowacyjna" skoro od miesięcy nie mogę się doczekać obiecanej podwyżki?

Mam posłuchać Bronka i zmienić pracę na lepiej płatną?

Ola 2016-02-28 22:46:37
A jak wymuslicie, jakie potrzebne jest wyksztalcenie na Asystenta Kredytowego? Jest jakis wymog? pozdrawiam
Mariusz 2016-02-29 12:18:34
łukasz czy dla seniorów (Senior Developer) macie jakieś ciekawe oferty?
Jako nie-student z wyższymi oczekiwaniami finansowymi znajdę coś dla siebie?

adson 2016-03-01 16:17:20
Mariusz po dobre zarobki to nie tutaj.
Sygma Bank to dużo mniejsza i biedniejsza spółka-córka BGŻ BNP Paribas.

Sam BGŻ nie płaci zbyt dobrze a mimo to kolega z Sygma Banku twierdzi że mam super warunki.
aladyn 2016-03-16 18:46:30
Praca jak to w banku dużo stresu terminy gonią ale póki co, nie ma tragedii, nie zwalniają.zarobki przeciętne,jeśli od początku nie wynegocjujesz sobie lepszej stawki to nie licz potem na wiele
Nami 2016-04-01 21:09:48
nie znasz dnia ani godziny kiedy się dowiesz , że cię zwalniaja . nikt przecież ci nie powie "za miesiąc pania zwolnię...
BGZ 2016-05-01 18:40:06
Pracownicy Sygma Bank są w dość dziwnej sytuacji.

Formalne przejęcie firmy przez bank BGŻ BNP Paribas nastąpi 1 czerwca, a większość z nas nadal nie ma umowy ani nawet gwarancji zatrudnienia po przejęciu przez BGŻ.

Biorąc pod uwagę, że ostatnimi czasy Sygma Bank dość mocno zwiększył zatrudnienie, to obawiam się, że zaraz po oficjalnym przejęciu nastąpi pewna redukcja niepotrzebnych etatów i część osób od 1.06 straci pracę. Obym się mylił ale to dość prawdopodobny scenariusz.
Liza 2016-05-16 22:41:23
Wystarczy średnie, umowa zlecenie, marne grosze
pan jan 2016-08-14 17:59:40
!@oki ja TEGO pełno ogłoszen to jakoś na ten rok nie widze w internecie, no chyba że podasz namiary to pogadamy. natomiast w tamtym roku to mieli chyba jakieś gigantyczne rekrutacje rotacje m,niej więcej w okolicach czerwca lipca - co to się działo wtedy?
Zostaw swoją opinię o Sygma Bank Polska - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sygma Bank Polska