Opinie o Gedeon Richter Polska w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Gedeon Richter Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gedeon Richter Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gedeon Richter Polska w Grodzisk Mazowiecki

FD

Ta "fabryczka" w Grodzisku Maz., to dramat. Fizycznych od pozostałych dzieli finansowa przepaść. (usunięte przez administratora) Chętnych do pracy na produkcji jest tylu, że braki postanowiono uzupełnić emerytami, do których wysłano propozycję powrotu do pracy na pół etatu! Sukces! Jest jeden chętny! A prezes mówi, że przez najbliższe 20 lat taka będzie polityka firmy.

×
@FD

A to super polityka bo jak tak dalej ta super fabryczka będzie płacić to niedługo będą pracować sami emeryci i Ukraina.

¥
@FD

W Kontroli Jakości jest nie lepiej , jedna osoba ogarnia trzy etaty za jedną pensję oczywiście i to marną. Wszyscy muszą umieć wszystko i być do wszystkiego. Dobrze że można w czasie pracy z toalety korzystać bo przecież nasz czas analityczny jest bardzo cenny. Im więcej zrobisz tym więcej dostaniesz taki gest uznania od kierownika.

NICK

Dobrze ze rdza już nie oracuje

C

To nie będzie pracował nikt albo ci co są albo na urlopie albo na zwolnieniu pięć razy w roku .

@FD

rdza i jej bystra inaczej następczyni, której już nie ma na szczęście

U
@8

Produkcja i Kontrola Jakości dwa działy które zasuwaja na zysk w tej firmie jednych i drugich się goni do roboty. Garstka ludzi się dwoi i troi żeby ogarnąć robotę . Nie polecam pracy w tych komórkach.

L...

Jedyny plus pracy w tej firmie idę i wracam ze zwolnienia też kiedy chce, kierownicy i dyrektorowie niech się martwia audytami i kontrolami w końcu to oni zarabiają najwięcej niech im zależy, ja śpię spokojnie za 3500 brutto.

Zasady awansu w Grodzisku sięgnęły dna! Pracownik ma poparcie kierownika, dyrektora, ale kadry odrzucają (decyzja wg ich uznania), najczęstsza przyczyna... BRAK KORZYŚCI BIZNESOWYCH! Do czego ta firma zmierza???

K

Zgadzam się często już dyrektor blokuje zmianę etatu, podwyżkę. Kadry w tej firmie są ważniejsze od prezesa . W tej firmie obecnie jest jeden wielki bałagan kto rano wstanie ten ma władzę.

M
@K

Zgadzam się, Firma zmieniła się bardzo na niekorzyść. Pracownika na podstawowym stanowisku nie szanuje się w ogóle. Kierownictwo ma pranie mózgów i robi się coraz bardziej chamskie do innego czlowieka. Na dłuższą metę taka postawa bardzo źle wpłynie na firmę. Pracownicy nabierają doświadczenia i uciekają a i o karierze szczebelkowej można zapomnieć.

D

Ta firma nie zmierza do niczego dobrego. Wykwalifikowani pracownicy będą odchodzić bo nikt w nieskończoność nie będzie czekał aż dostanie godziwe pieniądze i nikt nie będzie ciągle chorował na zysk którego i tak nie zobaczy. Więc to pracownik może śmiało powiedzieć że pracując w tej firmie nie ma żadnych korzyści .

S

Wiemy o kogo chodzi.Zadna szanująca się firma nie przyjmie nikogo takiego do pracy ale Gedeon do takich nie należy. W tej firmie to i zabójca seryjny z 12 wyrokami na koncie by dostał robotę , stanowisko kierownicze ,samochód służbowy i to jest wtedy ktoś ważny. Tak się rządzi w tej firmie. Mam tylko nadzieję że doczekam dnia kiedy to super mocarstwo upadnie .

S
@S

A jak ktoś ma komornika na 10 lat też przyjmą bo to tak jak by firma zatrudniła dwie osoby jedna do roboty a druga do pilnowania żeby dług oddal?

@S

No cóż nie ma się co dziwić że ta firma jest na 30 miejscu w rankingu na 31 możliwych , po co zatrudniać szeregowych pracownikow lepiej mieć samych kierowników oni na pewno wypracuja zysk równy zeru .

Szwagier
@S

Zgadza się. Wyleciał z marketów w ekspresowym tempie . Zastanawiające jakiej weryfikacji poddany był podczas rekrutacji? Z taką przeszłością zatrudnić to firma jest bardzooo odważna albo bogata .

R
@Szwagier

Wszystkich fachowców ludzi z wiedzą i umiejętnościami zatrudniła konkurencja dlatego są w czołówce , u nas są ci którzy nie mają szans żeby pracować w dobrej firmie farmaceutycznej A z drugiej strony pewnie ci najlepsi i wykfalifikowani nie chcieli by pracować u nas żeby sobie cv nie popsuć dlatego mamy to co mamy czyli nic dobrego nie mamy .

FD
@R

Doprecyzuj. Wymień działy, gdzie nie ma fachowców. To kto robotę robi? Tylko nie mów, że ludzie są odpowiednio kierowani. Znajdź kierowników-inżynierów, zapytaj o ukończony kierunek i spróbuj dopasować go do stanowiska. Na nadzorcę z batem w ręku kierunek nie ma znaczenia, ale dla bycia fachowcem na danym stanowisku już tak.

F
@Szwagier

Bogata jest kosztem tych którym płaci najmniej jak tak dalej pójdzie to będziemy zarabiać najniższą krajową, nawet sklepy podnoszą pensję bo nie ma komu pracować, jeden procent podwyżki, szczęściarze dwa procent A lizusy 3 procent to dopiero łaska pańska. Ta firma się w ogóle nie rozwija ona się cofa do tyłu . Gola pensja zero premii , żeby człowiek sobie flaki wyprol to i tak mają to gdzieś. Zyski widzimy tylko w tabelach.

F
@FD

Fachowcy z tej firmy to odchodzą lub lada moment odejdą na emerytury, ludzie z wiedzą i umiejętnościami, już takich w tej firmie nie będzie. Starej kadry jest coraz mniej a nowa przychodzi i odchodzi.

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zamknać firme i już

D

Im szybciej tym lepiej,wstyd mniejszy.

B

Kupić więcej samochodów służbowych.

B

Ciekawe czemu ludzie się zwalniają z tej super firmy?

G
@B

Bo mają super zarobki i super atmosferę w robocie, nie są w stanie ogarnąć tyle szczęścia na raz :).

@G

Kiedy nastąpi to zamknięcie firmy ? Bo chłodzi się szampan na tę okoliczność:)

@B

chwalenie się zyskami i zabranie premii świątecznej to już chyba mówi samo za siebie. Nie ma w tej firmie niczego co by motywowalo do pracy.

Szwagier

Zatrudnić fachowców a nie przypadkowych lub mocno podejrzanych typów którym nic nie wychodzi a,, panienka " z rumiencem ma takie pomysły że ludziom brwi nie są w stanie wyżej się podnieść. Szok .

Przedstawiciel medyczny

Spotkanie z HR i kierownikiem regionalnym. Brak analizy CV, a zaproszenie na rozmowę dla statystyk..?

Mocna słaba strona, gdzie się widzisz, dlaczego tutaj a nie tam

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
×

Ta firma jest już nie do pokonania bo ostatniego miejsca w rankingu nikt nam już nie odbierze . Prezes może spać spokojnie. Ambitny plan sie powiódł.

C

Nie tylko stanowisk produkcyjnych , Ukrainiec może zastąpić każdego z nas nie ma problemu , nikt nie będzie nikogo zatrzymał jeżeli chce odejść, czyż nie tak powiedział Pan prezes na spotkaniu. Czyż nie wmawiano nam przez tyle lat że chętnych do pracy w tej firmie jest tylu że wyjść z firmy nie można bo taka kolejka, lać woda trzeba żeby tłum rozpędzić, chętni to może i są ale do pracy w Lidlu i też nie można się tam do roboty dostać. Każdy dzień mojego życia spędzony w tej firmie uważam za jedną wielką porażkę życiową to jest gorsze od dożywocia bo tam się przynajmniej siedzi i nic nie robi jeszcze państwo człowieka karmi.

C

Kapitan z tonącego statku schodzi ostatni więc najpierw musi zatonac statek:) A wtedy i prezes z Ukrainy nie będzie już na szczęście potrzebny .

$

Pensja jak prezerwatywa pozbawia inspiracji i możliwości do działania:)

Asa!

Przy takich zarobkach to nawet lodówki nie chcą dac na raty ...:) Nie polecam a nawet odradzam .

@Asa!

Kup lodówkę turystyczną. Mała lodówka mało wydasz na jedzenie czyli adekwatnie do wynagrodzenia w tej firmie.

@Asa!

Po co ci lodówka? Oplacisz rachunki i na jedzenie już nie masz kasy a biada temu co ma hipotekę bo nie ma już ani na opłaty ani na jedzenie ma tylko na ratę kredytu :(

Młody

Mam pytanie jak wygląda praca na warsztacie w waszej firmie proszę o podpowiedź.

@Młody

Jeżeli człowieku chcesz być zdrowy, szczęśliwy i szanowany to nigdy nie myśl o pracy w tej firmie no chyba że chcesz być robolem który w poniedziałek dostanie jeden owoc od firmy :).

@B

Żadna praca nie hanbi oprócz pracy w tej firmie .Nawet nie myśl człowieku o tej robocie bo pracując w Gedeon Richter jako szeregowy pracownik będziesz nikim ,zwyklym robolem pracującym za troje za jedną marną pensję.

@B

Mało tego możesz wziąć tylko jeden owoc duży np.jabko lub dwa małe np.sliwki musi wystarczyć dla wszystkich i nie wolno objadać innych, może z okazji świąt Bożego Narodzenia będzie można wziąć dwa owoce zamiast premii świątecznej której i tak już nie ma od dawna.

Aaa:)

,,Kończ wasc i wstydu oszczędź..." Najgorsza firma w okolicy, nic dobrego samo (usunięte przez administratora) jak już w nie wejdziesz to utoniesz.

U...

Jak przyjedzie do nas Ukraina to przynajmniej będzie hymn firmowy-Bielyje Rozy a tak to nie wiadomo co zaśpiewać na wigilii firmowej :) Znajomość tekstu będzie obowiązkowa. A wy piszecie że w tej firmie nie można się uczyć języków.

@U...

Węgierski będzie językiem ojczystym a gulasz obowiązkowym daniem dnia:) Co się stało z tą firmą? kiedyś to była bardzo dobra firma . Chyba ktoś za bardzo postawił na zysk a nie na pracownika. Nie polecam tej firmy .

G
@U...

No właśnie a gdzie jest ta Ukraina ? Chyba ktoś nie zauważył że zaczyna się rynek pracownika a nie pracodawcy a w tej firmie już brakuje ludzi do pracy.Co by nie było w tej firmie jest już pozamiatane ciekawe kiedy będzie po firmie posprzątane?

Ale ubaw :)

Ta firma to dramat w Grodzisku na produkcji 3300 brutto przecież więcej zarabia kierownik zmiany w Biedronce . Zero premii , na żadne święta nic człowieku nie dostaniesz ,socjal to już w ogóle kompromitacja 500 osób w firmie a do teatru 50 biletów dwa razy w roku i kto pierwszy ten lepszy, dwa lata wcześniej musisz się na bilet zapisac.Premia absencyjna to dopiero motywacja do odpoczynku całe 400 zloty brutto . Najniższy szczebel w tej firmie ma 2500 do wypłaty. Ludzi którzy pracują w tej firmie długo nie docenia się absolutnie zero możliwości rozwoju , nauka języka dla wybranych . Ale pewnie pod koniec roku znów pojawia się nowe wypasione samochody dla dyrektorów bo w końcu w tej firmie tylko oni i kierownicy pracują na zysk. (usunięte przez administratora) Tylko patrzeć jak w toaletach będą czytniki jak ktoś będzie tam za długo to pokażą go publicznie bez gaci w telewizji zakładowej. Nie polecam odradzam ludzie nie marnujcie sobie życia szkoda każdej minuty no chyba że lubicie chodzić do cyrku i wasze jedyne zajęcie to zastanawianie się na co wydać wypłatę na rachunki czy jedzenie?

Uwaga,
@Ale ubaw :)

poprawka, najniższy szczebel ma 2000 do wypłaty. a jak sam (usunięte przez administratora)powiedział, są w firmie 2 osoby, które zarabiają mniej niż płaca minimalna. można? można... nie płakać tylko sie cieszyć że można tu pracować...

#
@Uwaga,

#) zgadzam się nawet Ukraina nie chce u nas za takie pieniądze pracować może wrzucić na forum pasek ile jest do wypłaty to wreszcie wszyscy uwierzą niech piekło pochłonie ta firmę.

@Ale ubaw :)

W skrócie (usunięte przez administratora) .Wymagania z kosmosu tylko pensje sięgnęły już dawno dna.

Jak przyjdziesz i popracujesz to będziesz wiedział jaki jest powód. Dlaczego nie podaje się średniej zarobków bez kierowników i dyrektorów bo był by wstyd nie z tej ziemi. Uważasz że ludzie w soboty pracują bo im się w domu nudzi.Nie!!!pracują żeby do pensji dorobić. Ma się zyski a premie świąteczną się zabiera to jest normalne!.Normalne jest to że jedna osoba pracuje za trzy to są leki i ma się liczyć jakość nie ilość, gonić ludzi batem do roboty bo przyjdzie Ukraina. Po co tyle samochodów służbowych? po co festyn z okazji Dnia chemika co załoga ma świętować? to Człowieku trzeba zobaczyć , tu trzeba popracować i dostać wypłatę a jak już się zrobisz te trzy rzeczy to można powiedzieć że widziało się już wszystko- czas umierać . Dramt ...:(

N

Z taka wypłata to tylko czas umierać:(

Xy

Pracuje w tej firmie bardzo dlugo i takiego dramatu jak jest teraz nigdy jeszcze nie było. Odchodzą kierownicy, dyrektorowie, ludzie na produkcji składają wypowiedzenia ( 6 osób na raz z nawazalni) . Oszczędza się na pracownikach a nie na samochodach służbowych . Nauka języka i szkolenia dla wybranych. Brak jakiego kolewiek szacunku dla pracownika . Social można powiedzieć że go nie ma - pieniądze na Boże Narodzenie nawet nam zabrali to chyba w dowód uznania dla naszej ciężkiej niewolniczej pracy . Niby jest premia absencyjna 400 zloty brutto za 6 miesięcy to żenada przecież a premia po ocenie pracownika to kompromitacja trzeba się nacharowac w pocie czoła i wszystkie soboty żeby mieć 100 procent i dostać 1000 zloty na konto .(usunięte przez administratora) Trzymać się z daleka od tej firmy bo szkoda w niej każdej minuty cennego życia.

M
@Xy

No to przecież nikt normalny nie będzie się starał o pracę w takiej firmie. Chociaż samobójców nie brakuje niech może lepiej pracuje za te grosze niż ma się żucic pod pociąg

hm..

Widzę że praca w tej firmie to wyzwanie jak wyprawa na K2 wychodzisz i nie wracasz jedna wielka tajemnica . Dobrze że premia absencyjna wiadoma zawsze można sie podzielc z lekarzem i siedzieć w domu na L4. Bo czy się stoi czy się leży 2000 się należy. Jaka płaca taka praca ..

@hm..

Takiego cyrku jak jest teraz w tym Gedeonie to jeszcze nie było. To jest gorsze od dżumy trzeba się trzymać z daleka .

Maro

Rekrutacja 1 etap Assesment w grupach po kilka osób potem wszyscy maja rozmowy indywidualne. Rekruterow jest trzech, dużo szczegolowych pytań. Do drugiego etapu zaprosili 6 osób i znowu Assesment plus scenki przed wszystkimi kandydatami i rekrutujacymi plus rozmowy indywidualne jest 2 Rekruterow -tylko 1 osoba jest ta sama. pod koniec przyjezdza spozniona o ponad godzine p. dyrektor regionu. i teraz ona rzadzi. Nie uprzedzają ze trwa to cały dzień, nie potwierdzaja mailowo. Do picia tylko woda. Tyle ile proponuja zarabia doświadczona kasjerka w markecie. W aucie GPS i płacisz za km. Taki cyrk.

!!!
@Maro

A kiedyś to "Ci rekruterzy" ganiali po lekarzach z wywieszonym jęzorem , za dwa razy tyle ile teraz proponują Wam. Szanujcie się ludzie , na tych rozmowach ,jak już bardzo chcecie tam pracować . Tylko po co?

PIOTR
@!!!

ZAPROPONOWALI CI PRACĘ?????????

Jacek

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Szkoda, że niektórzy nie potrafią tego docenić.

@Jacek

Dobre sobie, a jak zwalniala ludzi bo za dużo zarabiali tez miała dobry fame? żenada

1:)

Jak by bylo tak słodko to by ludzie się nie zwalniali......bo nikt nie odchodzi od pracodawcy który jest dobry. Kawa , herbata i cukier za darmo to nie wystarczy a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.

Dobre sobie ciekawe ile zarabiasz w tym Gedeonie ? jak w ogóle tam pracujesz. Na zewnątrz to wszyscy są dobrzy gorzej jak wejdziesz w środek. Ale jak to mówią największe mocarstwa tego świata upadły przyjdzie czas i na Gedeon Richter ..:)

Nie wiem jak jest w marketingu ale w oddziale w Grodzisku jest dramat. Pensje małe może kierownicy i wyższy szczebel mają godziwe wynagrodzenie resztę dogoni niedługo najniższa krajowa. Plus taki że jak ci płacą tak pracujesz przychodzisz do roboty 8 godzin i wychodzisz -luz. Nawet dla tej marnej premii nie warto się starać , premia absencyjna to już w ogóle lepiej iść na l4 i zapomnieć że taka firma istnieje .Ogólnie odradzam prace w tej firmie lepiej poświęcić więcej czasu na szukanie i znaleźć coś naprawdę lepszego. Szkoda ludzie życia...

Poznałem

Aktualnie szukają do PM Ginekologii w różnych lokalizacjach podstawa max 3500 zł netto. Umowa o pracę Toyota Auris. Socjal: Multisport,Karta Medyczna. Prywatnie tankujesz. 8 wizyt lekarskich +3 Apteczne. GPS. Wchodzisz w system premiowy dopiero po okresie próbnym po 3 miesiącach.

Zostaw merytoryczną opinię o Gedeon Richter Polska - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Gedeon Richter Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Gedeon Richter Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gedeon Richter Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gedeon Richter Polska?

Kandydaci do pracy w Gedeon Richter Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gedeon Richter Polska