logo Gedeon Richter Marketing Polska

Gedeon Richter Marketing Polska

Opinie o Gedeon Richter Marketing Polska

szukam 2015-11-29 23:41
może ktoś informacje ,czy warto wysłac cv na zachodniopomorskie bo jest nabór ,itp
vet 2015-12-11 22:07
1 i 2 spotkanie to są zadania grupowe / indywidualne, testy z wiedzy produktowej oraz już rozmowy indywidualne :)
Trzymają ludzi więcej czasu niż to jest konieczne dla rozmów / zadań
sker 2015-12-20 20:15
Jakiego rozwoju? :-)
kiki 2015-12-22 22:30
oj kuba, kuba.... gdyby zwalniali tylko tych co nie pracują i tych, którzy nie robią planów, życie byłoby piękne....GR zwolnił wielu b. dobrych PM i nie realizacja planu miała znaczenie, a lizanie tył.a
hurrra! ale będzie festyn 2016-01-13 23:21
No w końcu bratanki zadziałali, hurra ale będzie zabawa! Jednego FF mniej. och! aby cała machina się rozpadła z chorobą i kolesiami jakich przywlekli i zainfekowali system. Ci...nawet nie wiem jak ich nazwać? - to się nazywa brak słów.
Ależ tu prawdziwego ducha i realnego zarządzania brakuje po zmianach sprzed kilku lat. Co oni zrobili z tą firmą? Podobno się znają na zarządzaniu? a myśmy tego nawet na chwilę nie odczuli przez te prawie 4-5lat. Czyśćmy stajnię Augiasza.
kayla 2016-01-14 08:26
Wreszcie posunęli architekta " dobrych zmian " jest za co pić !!!!
jusza 2016-01-17 16:03
Może ktoś wróci do tej firmy ze starej zaangażowanej armii? i zacznie traktować gedeona jak zawsze się traktowało, jak swoją firmę i nikt wcześniej tego nie zmieniał a firma podobno rosła 20-30% rok do roku.
jusza 2016-01-17 16:13
Może ktoś ze starej armii wróci i pokaże swoja postawą, ze można zrobić wszystko co najlepsze dla firmy. Jak ma się motywację i pojęcie o właściwym kontakcie z ludzmi? Ograniczenia wtedy nie istnieją. Mieliśmy super szefa i mogliśmy wszyscy za nim w ogień wskoczyć. Po jego zwolnieniu cały dystrykt się rozsypał, komu to było potrzebne? Teraz widzimy pozytywne ruchy na górze w końcu.
kayla 2016-01-18 19:59
Dopóki jest jeszcze cała reszta, czyli pani dyrektor i dwóch area managerów, zmian dużych nie będzie...chyba, że wszyscy się posypią/
geon 2016-01-24 20:20
faktem jest że z firmą jest coraz gorzej, pracuje nie całe 2 lata a zrotowało już 5 osób z czego 2 zostały zwolnione. problemem nie są preparaty bo te są ok. Problem jest w kierownikach każdego szczebla.
doswiadczony 2016-02-03 14:40
kierownicy ratując swoje pupeczki :) rotują przedstawicielami w zespołach a prawda jest taka ze sami martwią się o siebie i na spotkaniach z zespołami sami narzekają jak to jest źle i nie dobrze tym samym namawiając na zmianę pracy poszukania czego innego lepszego a sami zostają :)
wow 2016-02-20 19:41
W Gedeonie pracuje się bardzo dobrze. Wiadomo ze zależy jaki jest kierownik. U tych co się słyszy ze sa wymagający ale ok ludzie pracują długo i nie rotuja. Znaczy się jest dobrze. Nie spotkałem się żeby starcil prace ktoś gdzie nie było powodów. Grunt to pracowac a nie tworzyć problemy. Fakt brakuje lidera teraz w biurze. ale musi się poukladac.
GR 2016-03-14 18:38
Pensja podstawowa na stanowisku przedstawiciela w Gedeonie nie jest taka sama dla każdego. Zależy od tego ile sobie wynegocjujesz na początku. Na podwyżki nie ma co liczyć. Zdarzają sie sporadycznie.
ajmsory 2016-03-29 23:47
łzy za stołkiem lol
jaro 2016-04-04 22:24
błyskotliwa riposta gościu
możesz startować na kierownika w Gedeonie
Ja 2016-04-15 22:00
Czy ktoś może napisać czy II etap to nadal jet autoprezentacja w Power Poincie i jakieś dziwne zadania typy powiedz kogo byś nie zatrudnił z obecnych tutaj osób ???
Anka 2016-05-26 20:06
Witam, w przyszlym tygodniu wybieram sę na rozmowe kwalifikacyjna na stanowisko PM do Krakowa. Czy ktos jest w stanie mi cos powiedzieć ? Jaki jest szef oddziału? jaka atmosfera/. Jakie samochody służbowe?
Kuba86 2016-05-30 13:28
Ty sie lepiej zorientuj dlaczego 3 przedstawicieli odeszlo w przeciagu 6 tygodnii....
Zniesmaczona 2016-06-09 18:47
I po rozmowie. Mieliśmy zadanie o jakże uroczej nazwie : " Ktoś musi umrzeć, by ktoś mógł przeżyć" Świat ginie, tylko my i 5 innych osób może wejść do bunkra. Trzeba w 10 min wybrać te 5 z listy 11stu. Z przerażeniem patrzyłam, jak innym szybko przychodziło podjęcie decyzji. Rozumiem cel zadania. Przez obserwację można dowiedzieć się wiele o człowieku. Czy jest aktywny, jakiej używa argumentacji, czy uda mu się przekonać innych. Ale na Boga...czy musimy zabijać ludzi by dostać pracę. Wybierać między chorym na HIV a niewidomym, murzynem a alkoholiczką ? 8letnie dziecko w mojej grupie nie dostało szansy. Powód ? Do niczego się nie przyda. Ktoś powie, że przesadzam, że to tylko ćwiczenie. Oczywiście, ale czy musimy uczyć ludzi dyskryminacji, eliminowania ludzi słabszych ?. Można burzliwie dyskutować na temat tego czy do bunkra zabrać latarkę czy zapałki, koc czy termos (miałam kiedyś takie zadanie na rozmowie w innej firmie). Chyba, że chodziło o to by sprawdzić, komu bliskie jest powiedzenie „ po trupach do celu”. Smutne. Mam nadzieję, że nie wszystkie firmy farmaceutyczne tak dobierają pracowników.
Ciekawa 2016-06-11 20:07
Jak wyglada ginekologia w malopolsce ? Bylam na rekrutacji. Nie udalo sie ale chce wiedziec czy mam sie cieszyc czy plakac ?
psychiatra 2016-06-16 20:30
Miałaś takie zadanie? czy aranżowano takie zadania?
jeśli tak? to szukają raczej psychopatów bez empatii. Dajcie spokój z taka firmą.
Z tego co znam panią dyr uśmiechniętą okularnicę, ja jako psychiatra nie dałbym się znieczulić prze nią (ona jest anest)
kkk 2016-08-21 16:57
hahahahahha co jest 2 lata
co Ty wiesz o pracy w GR :) ale powodzenia
GR 2016-09-07 12:36
Ja się wtrącę od razu zaznaczając ,że jestem pracownikiem Gedeon Richter.
Termin "angażujący" może wydawać się strywializowany przez powszechne używanie niemniej jest on jasnym komunikatem,że ten rodzaj pracy może się spodobać tylko jeśli jesteśmy się w stanie zaangażować zarówno pod względem swojego czasu jaki i emocji.
Niczego nie ujmując ani rożnym zawodom ani kandydatom zdarza sie, że z racji sytuacji życiowej czy charakteru potrzebujemy spokojnej rutynowej pracy,o której po południu możemy zapomnieć (czyli nie angażującej)
Uczciwie muszę powiedzieć ,że praca przedstawiciela taką nie jest. Godziny nie są regularne ,czasem trzeba coś zrobić po południu ,trzeba się przełamać i przynajmniej czasem rozmawiać z osobami,których charakter nam zupełnie nie odpowiada. Nie każdy polubi taką pracę.
Ale jeśli tak to jest satysfakcja zwrotna - finansowa albo wynikająca choćby z konstatacji,że coś trudnego udało mi się zrobić.
Tak rozumiemy "angażujący" ,przepraszam za przydługi wpis
Nat 2016-09-07 13:01
Ale Ty dziwnie mówisz, tak strasznie poważnie, to chyba niepotrzebne, tak przynajmniej mi się wydaje, Gedeon Richter Marketing Polska radzi sobie całkiem nieźle
Asia 2016-11-07 16:33
Czy ktoś może potwierdzić ze Gedeon szuka w tej chwili kogoś do ginekologii na Radom?
serdeczny 2016-12-06 20:46
Tak w Piątek byłem na rozmowie na ten teren
Apollo_440 2017-01-09 16:02
co z terenem Śląska ? jest vakat ? ktoś wie dlaczego ?
Medyk 2017-01-15 18:40
Chciałbym się zatrudnić ale nie widzę wcale nowych ofert!!
Ciekawski 2017-02-15 18:28
A jakimi samochodami się jeździ jako PF?
Mirella 2017-02-15 18:34
Złożyłam swoje cv na stanowisko przedstawiciela medycznego i teraz czekam na zaproszenie. Ale może dowiem sie jakie pieniądze można zarobić? Czy dają laptopa, komórkę i samochód? Mam spore doswiadczenie ale też 3 lata przerwy. Obawiam się, że to może być problemem.
Paulina 2017-02-28 12:03
Hej! Widzieliście już nowe oferty pracy? Możecie je znaleźć na portalach ogłoszeniowych! Chcecie aplikować? ;)
Max 2017-03-07 12:20
Coś więcej nt Krakowa można się dowiedzieć bo dostałem właśnie zaproszenie na rozmowę :)
Paulina 2017-03-07 12:31
@Max jakie stanowisko?
MsD. 2017-03-08 21:35
Z tego co sie orientuje to w tym momencie na terenie Krakowa szukają kogoś na zastępstwo na 1,5 roku. Bez gwarancji ewentualnego przedłużenia umowy. Raczej ciężki teren duża konkurencja ale to specyfika Krakowa :)
Paulina 2017-03-09 09:06
@Max i jak byłeś na rozmowie? ;) Jak wrażenia?
Max 2017-03-10 16:25
Na medycznego. Specyfika wiem jaja jest bo jestem medycznym na tym terenie ;)

Sama rozmowa spoko. Zadanie typowe. Mieli dzisiaj dzwonić ale nie zadzwonili tak więc chyba drugi etap nie dla mnie :/ moze za dużo krzyknąłem :D

Gość 2017-03-11 08:06
Dostałam się na drugi etap. Informacja o zarezerwowaniu sobie 4h na test, zadania grupowe i kolejną rozmowę indywidualną nie nastraja optymistycznie zwłaszcza że to tylko umowa na zastępstwo...
Max 2017-03-14 01:29
Ciekawy jestem bardzo jaką zaproponowalas podstawę jeżeli to nie tajemnica ;)
Paulina 2017-03-14 10:20
@Max a czy coś Cię zaskoczyło podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Jakieś pytanie? @Gość, kiedy drugi etap?
Max 2017-03-14 13:38
Paulina - z tego co kojarzę to drugi etap miał być wt/śr a co do rozmowy to nic mnie nie zaskoczyło, taka bardzo standardowa rozmowa.
Paulina 2017-03-14 13:43
@Max dziękuję za informację.
Xyz 2017-03-27 12:15
Jak się obecnie pracuje w gedeonie jako pf?? Wakat na łodzi z jakiego powodu?
Szczerze proszę.
Dzięki
Lucjan 2017-03-31 10:38
Gedeon zatrudnia ponad 900 osób więc myślę, że taka oferta pracy nie jest niczym wyjątkowym. Ogólnie to spoko firma i ja nie mogę narzekać. Wiem też, że jak się człowiek przykłada do pracy to będzie mu dobrze.
solidny 2017-04-10 17:37
Co się stało z 6 PM dlaczego trwają rekrutacje na tyle stanowisk?
Medykower 2017-04-10 18:55
Czy może mi ktoś podpowiedzieć jakie wymagania stawia firma przed osobami startującymi do rekrutacji? Jak przebiega rekrutacja ile to jest etapów i czy jest trudno? Jak przedstawia się system wynagrodzenia dla PM?
Paulina 2017-04-11 09:32
Chcecie poznać więcej informacji o Gedeon Richter Marketing Polska? Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej firmy: http://www.gedeonrichter.pl/glowna.php?n=53
Zawszedoprzodu 2017-06-02 16:41
Witam ,
Chciałbym zapytać jak wygląda I etap rekrutacjii ? i ewetualnie drugi ? wiem , że jest assessment .
Pytanie jak wygląda .

Stanowisko PM teren łodzkie
Medyk 2017-06-04 12:03
Gedeon Richter to spoko firma. Nie ma szaleństwa, jest normalna praca w dobrej atmosferze. Firma ciągle sie rozwija.
Paulina 2017-06-06 09:04
@Medyk to dobrze, że jesteś zadowolony. Jakie stanowisko piastujesz? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy, atmosfera różnią się w zależności od obejmowanego stanowiska. Co więcej możesz napisać o plusach pracy w tym miejscu?
Byłem zainteresowany 2017-09-22 18:44
Dziś była rekrutacja w Lublinie, zresztą kolejna bo nikogo nie mogą znaleźć chętnego. Na stronie piszą, że miła i przyjazna atmosfera, owszem kierownik miły ale ta Pani... na pewno nie. Mogę śmiało stwierdzić, że rozmowa wyglądała wręcz arogancko, a każdy wychodził po 10-15 minutach. Kasa jaką proponują to jakaś żenada, bez doświadczenia 2500 netto + premia kwartalna (tylko nie wiadomo czy ją w ogóle weźmiesz), natomiast z doświadczeniem 5500 brutto. Jeśli kogoś wybiorą jest jeszcze jeden etap w W-wie, rozmowy indywidualne, zadania czy testy i rozmowy grupowe. Za tą kasę??? Praca naprawdę nie jest lekka a wynagrodzenie szkoda mówić.
Zostaw swoją opinię o Gedeon Richter Marketing Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gedeon Richter Marketing Polska