Opinie o E&A w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie E&A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Opole

2022

Hej, wybiera się ktoś po nowym roku do Holandii?

Tom
@2022

Ja wracam

2022
@Tom

A jak było? I czy wracasz?

Tom
@2022

Dobrze było z agencja - pracowałem wiele lat w Albercie w Tilburgu a teraz będę wracał przez agencje ale do innego Alberta bo ich już nie ma w Tilburgu.

Natalia

Hej jest może ktoś w hotelu w Dongen z E&a?

Darek
@Natalia

Hej ja jestem, co chcesz wiedzieć?

Aminos

Ktoś poleca wyjazd?

Damian
@Aminos

Porządna agencja do współpracy, oferują dobre warunki i ciekawa robotę

Theo
@Aminos

Dobre warunki i dobra opcja na wyjazd

Theo

Mam dobre wspomnienia co do tej agencji jeśli chodzi o prace i kasę. Polecam

Order picker

Pani sympatyczna, wszystko powiedziała co ważne. Sama rozmowa kwalifikacyjna też poszła bardzo przyjemnie.

jak masz na imie, ile masz lat, rodzeństwo, co robisz itp.

James

Jestem zadowolony ze współpracy, jasne, klarowne warunki i solidna umowa.

Deemons

Mnie się udało tutaj dostać i jestem bardzo zadowolony. Od samego początku wiedziałem, że jest to odpowiednie miejsce.

Żuki

Ogólnie nie mogę narzekać, bo kasa zawsze na czas i nigdy nie było opóźnień, więc bardziej na plus niż na minus

Aminos
@Żuki

Jak warunki na miejscu?

Lolek

Dobra agencja, wszystko tak jak się dogadywaliśmy. Robota na miejscu w porządku, ludzie ogarnięci i konkretni przede wszystkim. Bez bajerowania i kręcenia.

Damian

Wyjazd z agencja oceniam pozytywnie. Ludzie dobrze nastawieni do pracowników.

Brito

Firma jest ok. Pracowałem i powiem szczerze, że nie ma do czego się przyczepić. Dobre warunki jeśli chodzi o pieniądze, warunki mieszkaniowe tak samo. Nie ma nadmiaru obowiązków, roboty w sam raz.

nnnn

dobrze trolujecie tu tak dalej

Mokon

Jest dobrze, agencja daje radę

Holak

Ja radzę zrobić tak - sprawdzić samemu. Tutaj każdy może napisać w sumie co chce, a jaka jest prawda trzeba doświadczyć samemu, bo każdy ma inne wymagania i oczekuje innych rzeczy od pracodawcy. U mnie się sprawdzili i wyjazd był ok.

Mateusz

Hej, planuję w styczniu wyjechać pierwszy raz za granicę do pracy. Jest ktoś chętny pojechać razem. Mam 23 lata więc fajnie byłoby z kimś w podobnym wieku.

@Mateusz

Hej ja też w styczniu będę jechać pierwszy raz

Iwona
@Marta

Hej. Ja też myślę w styczniu pojechac i też 1 raz. Trochę się boje. Skąd jesteś?

Jadę na początku roku. Już mój trzeci wyjazd z nimi. Jak dla mnie są pewniakiem jeśli chodzi o pracę za granicą.

Boaty

Dziękuję za współpracę! Polecam

Biały

Dobra robota z normalnymi zasadami współpracy. Dobra kasa, dużo lepsza niż w PL.

Jacek Milewski

Dziękuję za dobrą współpracę i polecam osobom które szukają pewnej agencji pracy.

Podjęcie z nimi współpracy było świetna decyzją. Zero problemów, dobry kontakt, pomoc.

Kuba

Bardzo porządna firma pomogła mi z uszkodzonym dowodem dała mi możliwośći żeby pracować i po załatwiać te sprawy dziękuje pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Opole

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 797.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 410, z czego 145 to opinie pozytywne, 134 to opinie negatywne, a 131 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E&A