Opinie o Brammer S.A. w Kolbuszowa

Brammer jest jednym z wiodących europejskich dostawców wysokiej jakości produktów do utrzymania ruchu w przemyśle. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem największych światowych producentów. Działamy na terenie większości krajów Europy, oferując dostawy i obsługę na miejscu przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. We współpracy z naszymi klientami pomagamy zwiększyć wydajność produkcji, a jednocześnie obniżyć całkowite koszty zakupu komponentów i zmniejszyć wartość kapitału obrotowego.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brammer S.A. w Kolbuszowa

Julita

@Gwoźdź, być może istnieją także inne, istotne powody podjęcia tej decyzji? Nie możemy jednoznacznie stwierdzić, że powód odejścia z pracy znany był jedynie pracownikowi a być może był nawet jego inicjatywą. Rotacja pracowników jest rzeczą całkowicie normalną w wielu firmach. Nie sądzisz, że znajdą się osoby z którymi współpraca także będzie owocować?

@Julita

Moim zdaniem skoro jest rotacja pracowników, to znaczy że gdzieś jest lepiej. Bo na gorsze warunki chyba ludzie nie odchodzą

Julita

Rotacja pracowników ma różne przyczyny. Decyzje o zmianie stanowiska pracy są podyktowane wieloma czynnikami. Nie koniecznie znaczy to, że gdzieś są lepsze warunki pracy ogólnie, ale najczęściej, że są lepsze dla kogoś (subiektywnie). Czasami ktoś zmienia miejsce zamieszkania i szuka pracy w bliższej lokalizacji, niekiedy do zmiany pracy zmuszają nas sytuacje rodzinne. Nigdy nie znamy do końca wszystkich powodów czyjegoś odejścia z pracy.

Klient

Jako klient widzę nowych niewyszkolonych handlowców, niezwykle natarczywych. Brammera ceniłem za wiedzę, kompetencje oraz zaangażowanie. Zainwestujcie w dobre szkolenia handlowców, będzie mniejsza rotacja i lepsza obsługa.

@Klient

Czy przekazałeś swoją sugestie bezpośrednio do firmy? Jeśli nie, może warto to zrobić? Jak wnioskuję po Twojej wypowiedzi, rozwój jest bardzo istotnym aspektem zatrudnienia? Jakie, oprócz już wspomnianych możliwości rozwoju powinna według Ciebie oferować firma?

thlk
@Klient

Ci co mieli wiedzę, kompetencje i zaangażowanie już tam nie pracują, są firmy które potrafią lepiej docenić pracowników. Niestety!

A
@thlk

Dokładnie. Są tam jeszcze super ludzie bo gdzie maja pojsc skoro w Kolbie mieszkają i lata tam pracują i tylko dzięki nim ta firma istnieje i nie mówię tu o zarządzie!

Julita

Czy w ostatnim czasie w firmie zaszły jakieś zmiany? Ktoś wie coś na ten temat? @Jo, czy jesteś pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu? @Nick, pracujesz obecnie w Brammerze? Czy możesz wypowiedzieć się na temat atmosfery panującej w firmie? Jak wygląda ten aspekt w relacjach pracownik-pracownik a jak pracownik-kierownictwo?

Gwóźdź
@Julita

Tak w ostatnim czasie zabrakło ludzi, którzy pracowali na rzecz firmy i z którymi my jako klienci bardzo sprawnie a na dodatek profesjonalnie i z zaskakująco dobrym skutkiem dla obu stron wspolpracowaliśmy. Bardzo dziwi nas decyzja tej firmy o pozbywaniu się takich. LUDZI(usunięte przez administratora)chociaż jak współpracujemy z nimi blisko 20 lat, to widać, że jakaś przyczyną takich decyzji jest najwyraźniej nie profesjonalizm niestety. Szkoda.

Julita

@Fryz, na forum GoWork.pl najbardziej istotne są te opinie, które w merytoryczny sposób ukazują obraz danej firmy. Dzięki temu osoby, które planują podjąć zatrudnienie w Brammerze mogą dowiedzieć się jakie warunki pracy panują w tym miejscu i czego mogą spodziewać się aplikując na dane stanowisko. Niejednokrotnie na podstawie opinii decydują się oni na podjęcie lub nie podjęcie pracy w danym miejscu. Czy zechcesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w firmie? Jak wygląda ten aspekt w Brammerze?

Firma Brammer S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży części zamiennych dla przemysłu. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
Julita

@Fryz, nie do końca potrafię rozszyfrować Twój komentarz. Mógłbyś proszę napisać go jeszcze raz i poprzeć jakimiś przykładami czy merytoryczną treścią?

Fryz
@Julita

Julito wystarczy przeczytać i użyć odniesienia do poprzedzającej tą opinii i zaraz wszystko będzie jasne

U-96

Od momentu sprzedaży FIN dla Brammer zarobki stanęły w miejscu. Podwyżki są ale kosmetyczne. Brak przejrzystych zasad wynagradzania. Co roku podwyższane jest zadanie sprzedażowe do poziomu którego nie można osiągnąć albo udaje się to ledwie kilka razy w roku. Tutaj tak niewielu pracuje na tak wielu za tak niewiele(usunięte przez administratora) Ale cóż to korpo jest po to aby maksymalnie zarobić i wysłać kasę do UK a teraz USA. Tutaj nie zarobicie na godne życie.

cdfs
@U-96

A jak zrobicie na paru oddziałach, to spać spokojnie wam się nie będzie...

sfdc
@cdfs

A na którym to oddziale tej kliniki , tak z czystej ciekawości zapytam?

Juści
@sfdc

W Krakowie

Zen

Marck 20.06.2018 19:25 Proszę o informacje o ścieżce kariery w firmie? Jak to wyglada? Nick 03.07.2018 23:36 @Marck 20.06.2018 19:25 Gien 24.02.2018 12:29 @wawa 21.02.2018 18:32 U nich żeby otrzymywać godne wynagrodzenie musisz najpierw przez 10 lat być wyrobnikiem, potem delikatnie upominać się o to co rzetelny pracodawca powinien płacić dobremu , lojalni pracownikowi i po trzech/czterech latach kolejnych może z wielką łaską dadzą Ci koło tego co powinni.....po to, żeby cię za chwilę zwolnić....bo nowemu tyle nie dadzą. -ot i cała ścieżynka kariery w brammerze..jakes nie ze swoich toś wyrobnikiem do zwolnienia przy najbliższej okazji.

Julita

@Ulka, przedstawiłaś ciekawy punkt widzenia. Czy jesteś obecnie pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam coś na temat warunków pracy w tym miejscu? @Dobre, czy jesteś byłym pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam coś na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy? Twoja opinia z perspektywy byłego pracownika będzie bardzo istotna dla użytkowników forum.

Marck

Proszę o informacje o ścieżce kariery w firmie? Jak to wyglada?

@Marck

Dobre

Nie prawda co pisze NICK. Każdy ma prawo do narzekania. Ci co odeszli raczej chcieli i dobrze im jest.

wawa

Witam, mam pytanie o zarobki handlowców,jaki jest to średni tutaj poziom? Bo wiem, że sklada się na to podstawa plus procent od sprzedaży. Jakie to są proporcje tak mniej więcej i na jaką sumaryczną pensje można liczyć srednio na koniec miesiąca?

sam
@wawa

Procent od sprzedaży??? Zawsze była to premia uznaniowa (motywacyjna) + ewentualnie jak zrobiłeś coś ponad plan który miałeś do zrobienia to wtedy nieduży procent. Na marginesie nie współmierny do zysku który wypracowałeś dla firmy. na początku nie spodziewaj się kokosów, generalnie dużo się wymaga a mało oferuje. Inni dają więcej. Np.firma z Torunia gdzie faktycznie masz kasę od tego co zarobiłeś dla firmy i naprawdę jest to rozwiązanie dużo lepsze niż w TEJ FIRMIE. Generalnie jest tu zawsze tak że oczekują od Ciebie wiele dając tak niewiele.

Gien

Ktoś
@wawa

Zarobki są "wyliczane" proporcjonalnie do tego co zarobisz dla firmy. Nie ma sensu podawać kwot bo miedzy najniższymi a największymi zarobkami jest przepaść!

Fryz
@Ktoś

Na stanowiskach wewnętrznych od (usunięte przez administratora)do (usunięte przez administratora)k .Zewnętrznym dają od (usunięte przez administratora) do (usunięte przez administratora)k/ale tylko spokrewnionym/

Profesor
@Fryz

Jak dziecko ma dwa i prawie pół roczku to idzie w pierwsze nawias przedszkolne, jak dobiega do pięciu i ciut roku żucia to z tych zawiasów wychodzi. Jednak trzy i pół letnie o szkole marzyć nie może ale czwarte zawiasy dla trzynastoletniego podlotka to już szkoła pełną gębą ale tak mają tylko lizusy.

Julita

@Marck, wszelkie informacje dotyczące tego tego, jak wygląda ścieżka kariery w firmie Brammer znajdują się na ich stronie głównej w zakładce "kariera". Link podaje tutaj --> http://www.brammer.pl/kariera . Czy znajdzie się ktoś na forum, kto napisze jak u niego wyglądała ścieżka kariery w tej firmie?

Julita

@? tak więc do jakich działów należy aplikować by móc korzystać z nauki języka obcego? @J. skoro tak, to może nie wszyscy pracownicy zdają sobie sprawę z możliwości poproszenia o dany kurs językowy na platformie internetowej?

Julita

@Krzysiek, @J. jeden z Was pisze, iż firma Brammer w swoim zakresie oferuje szkolenia z języka angielskiego, a drugi pisze, że szkoleń z tego języka nie ma. Skąd ta rozbieżność zdań? Czy w tej sytuacji znajdzie się osoba na forum, która zechce potwierdzić jedną z wersji? Tę prawdziwą? Uczulam Was na to, iż podawanie fałszywych informacji na tym forum jest niezgodne z regulaminem GoWork.

?
@Julita

Może chodzi o to że szkolenia są w zależności od zajmowanego stanowiska. Dla jednych są a dla innych nie. W takiej sytuacji obie odpowiedzi są prawdziwe...i nie łamią regulaminu...

O
@Julita

Nie ma nauki języka. Pracuje długo, i w oddziałach nie bylo szans na język. W centali owszem kiedyś były lekcje.

J.
@O

Kurs jest w postaci e-learningowej, lokalizacja nie ma znaczenia, jeśli jest chętna grupka osób kurs startuje. Czasem warto zapytać o możliwość uczestnictwa.

Am
@O

Potwierdzam na żadnym z oddziałów nie było nauki języka angielskiego. No może poza Chorzowem ale tam pracownicy płacili sobie sami

Julita

@Pm, rozumiem że już nie pracujesz w firmie. Co Ciebie skłoniło do odejścia? Wcześniej na temat firmy pojawiały również pozytywne komentarze, rozumiem że coś się pozmieniało? Do firmy można aplikować chociażby przez stronę na tym forum (Przycisk jest w zakładce "Kariera"). Firma reklamuje się między innymi rozwojem pracowników - jak to wygląda w praktyce? Można liczyć na szkolenia i poszerzanie kompetencji?

Krzysiek
@Julita

Brak szkoleń, chyba ze prezentacja z pasów przez internet, o angielskim zapomnij nie ma go

J.
@Krzysiek

Szkolenia są, możliwość nauki j. angielskiego też. Sam z tej możliwości korzystam.

Tomasz

Nie ma ludzi niezastąpionych a powody odejścia pracowników mogą być bardzo różne!

Pmlj
@Tomasz

Tak Tomasz masz racje, nie ma ludzi niezastąpionych i to prawda, tyle tylko ze jest jedno ale... polega ono na tym ze firme tworzą ludzie, ludzie to kapitał który dla firmy jest bezcenny i jeżeli nie traktuje się tych ludzi jak partnerów i nie stara się ich zrozumieć to wcześniej czy później taka firma zaczyna tracić aż w końcu jej nie ma. Druga sprawa ze Ci ludzie budują relacje z klientami i może mówić kto chce ze człowieka nie będzie a klient zostanie ale niestety tak nie jest, bo... firma to ludzie którzy budują relacje z klientami, a to oznacza ze odchodzi człowiek który budował relacje z klientem odchodzi i klient. I niestety tak to wyglada. Życia nie oszukasz!!!

Experiencer
@Tomasz

A ja Tomczeku w końcu dziękuję opatrzności, że mam ich daleko w tyle, a kapitał doświadczeń to dla mnie rzecz nieoceniona :) ...nie to co dla nich

Julita

@BumTralala, a Ty pracujesz obecnie w firmie? Jakie jest Twoje zdanie na temat jej działania? Wygląda na to że wypowiadasz się z perspektywy pracownika, ale sam nie zamieściłeś/łaś właściwie swojej opinii. @Ktoś, jesteś handlowcem w Brammer? Jak oceniasz warunki Ci oferowane? Czy firma zapewnia przedstawicielom narzędzia pracy, takie jak telefon, laptop, samochód?

Bum tralala ;-)
@Julita

Nadal pracuję w firmie, już 15 lat. Mam laptop, komórkę i auto służbowe w razie potrzeby. Jestem handlowcem stacjonarnym. Pensja ok,. premia w ostatnich miesiącach mile zaskoczyła. Na Święta BN 500 PLN.

In
@Julita

Jadzia. .. nie nie zapewnia... siedzisz bez telefonu laptopa samochodu i cud się staje SPRZEDAJESZ czyli ci zewnętrzni tak naprawdę nie są potrzebni a taaakie koszty dla firmy generują :/

Z

Czy wiecie dlaczego coraz więcej ludzi się zwalnia?

Pm
@Z

Odpowiedz jest oczywista: atmosfera, ciagle parcie na wynik przy kładzeniu kłód pod nogi, itp. Z informacji które uzyskałem od ludzi jeszcze tam pracujących to jest to dopiero początek, wkrótce będą kolejni którzy podziękują za współpracę.

Hehe
@Z

Chcą wiecej zarobic i się nie narobić, to oczywiste:)

Klient
@Z

To przykre jak odchodzi osoba, która obsługiwała firmę przez wiele lat. Ale to widać, ze w Państwa firmie jest coraz gorzej.

@Klient

Przykre jest to że coraz mniej ludzi pracuje na moją pensje.

@Klient

Przykre jest to że coraz mniej ludzi pracuje na moją pensje.

Kurduf Chłop

a mnie jest dobrze nic nie robię mam stołek donoszę i ponad 10tys na rączke biorę

Jo z Posuch tysz chłop
@Kurduf Chłop

Oooo to mniej niż ja ;)))

młody

Jakie stawki są możliwe dla młodego Inżyniera sprzedaży ?? więcej niż średnia krajowa ???

Jo z Posuch
@młody

O to mniej niż ja :)))

Bum tralala ;-)

Skąd w Was ludzie tyle jadu? Pracuje w tej firmie kilkanaście lat. Nie jestem żadnym kierownikiem ani dyrektorem i nigdy nie będę. Nikt mnie przez te lata nie szykanował, nie gnębił ani nie poniżał. Jeśli Wam tak źle to poszukajcie sobie innej pracy. Myślicie że nam jest fajnie współpracować z kimś kto cały czas narzeka? Jest w Waszych opiniach sporo prawdy, nepotyzm jest problemem szczególnie dla nas spoza "klanu", ale bez przesady. Podwyżkę nożna dostać jak się ma argumenty, wiem z własnego doświadczenia. Praca bywa trudna, trzeba się czasem poodbijać od ściany ale Wasze opinie są mega niesprawiedliwe, szczególnie tych którzy zostali zwolnieni po latach za działanie na szkodę firmy a na tym forum robią z siebie pokrzywdzonych. WSTYD !

BumTralala
@Bum tralala ;-)

Ehhhh i pewnie myślisz bumtralalo, że nikt się nie zorientuje jak to czyta, kto ty jesteś. A może warto by tu było pomyśleć i zrozumieć, że samemu działa się swoim zachowaniem i tym co sobą się prezentuje na szkodę firmy właśnie, a nie odwracać uwagę przypisując to zwolnionym przez siebie - reflex please

Zostaw merytoryczną opinię o Brammer S.A. - Kolbuszowa

• Jak się pracuje w Brammer S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Brammer S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brammer S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brammer S.A.
1.7/5 Na podstawie 147 ocen.

Brammer S.A.