Opinie o Poldem Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Poldem Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Poldem Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poldem Sp. z o.o. w Łódź

m

Witam. Czy ktoś może coś powiedzieć jak się pracuje w dziale Logistyki w Łodzi. To praca zmianowa, jakie zarobki, jaki socjal? Poszukują teraz referenta ds. logistyki i zastanawiam się czy wysłać aplikację. Z góry dziękuję za opinie.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Poldem Sp. z o.o. o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Bolek

Kurs języka nepalskiego ;)

Bolek

Żenada

patologia

powodzenia w kadrach. niepodpisanie niekorzystnego aneksu dla pracownika do umowy straszy się rozwiazaniem umowy. dramat...

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Poldem Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Nie pozdrawiam

Omijać z daleka ta firmę. Wypadek w pracy i l4 100 % płatne = wyrzucenie z pracy. Nadgodziny i soboty bez wynagrodzenia.

@Nie pozdrawiam

Chyba Pan firmy pomylił :-)

@Nie pozdrawiam

No raczej nie pomyliłem ;)

Nie pozdrawiam

Omijać z dala ta firmę. Wypadek w pracy i zwolnienie 100% płatne = zwolnienie z pracy.

Witam Panią, bardzo chcielibyśmy wyjaśnić tą sytuację i porozmawiać z Panią więc proszę o bezpośredni kontakt z Panią Teresą z kadr.

Agnieszka

Droga pani.. szkoda ze nie ma Pani odwagi się przedstawić. Na szczęście hejtowanie w sieci w dzisiejszych czasach jest zabronione a zniesławienie karalne. Agnieszka

DHW
@Agnieszka

Pani Agnieszka R. zapewne, oczywiscie ze mozna hejtowac, narzekac i mowic co sie mysli bo kazdy wyraza OPINIE, ale skoro jest sie pracownikiem tej firmy i ma rodzine na utrzymaniu to 90% boi sie pozniejszych konsekwencji, a pani niech niech otworzy oczy.. Bo z niewolnika nigdy nie bedzie pracownika, ale w tej firmie wola zatrudnic 2 osoby na miejsce doswiadczonego pracownika ktory zrobi 30% wiecej.. Na zasadzie " jak sie nie podoba to wypad", a moze tych lepszych promowac i im placic wiecej zeby Ci gorsi sie starali?? GRATULACJE MOZGU !!

@DHW

Witam Panią, w imieniu zarządu z siedzibą w Łodzi bardzo proszę Panią o kontakt z nami w celu omówienia Pani problemów. Chętnie o nich porozmawiamy, ale wydaje mi się , że takie forum nie jest najlepszym miejscem na takie dyskusje. W celu ustalenia spotkania proszę o kontakt z Panem Jarkiem z działu kadr zakładu. Pozdrawiam

Anonymous

Absolutnie nie polecam tego obozu pracy panuje tam terror absolutnie odradzam

jak to

Dlaczego usuwane są komentarze ?

Miro

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jaka jest atmosfera?

Wolare
@Miro

Jak na marsie , nie ma czym oddychać ;)

Rozsądny
@Miro

Oczywiście, że poszukuje. Nikt rozsądny tu długo nie wytrzyma...

Grymas

Poprawia sie cos ? Chyba cały czas sa przyjecia

Pani

Dramat. Brak słów na tą rzekomo nazywająca się firmą, ponieważ pracują tam ludzie niekompetentni, nieprzygotowani i lekceważacy ludzi. Jeżeli chodzi o personel "zarządzający" totalny brak słów. Dlaczego ta firma jeszcze istnieje? Nie mam pojęcia. Ludziom współczuję. Jedynie za co mogę pochwalić do dostęp do toalety. Bo kto normalny wytrzymałby 12 h bez toalety...

Kandydatka

Byłam na rozmowie w tej firmie. Na spotkaniu były 3 Panie. Dwie z nich bardzo sympatyczne, rozgadane :-) mowily jedna przez drugą, trzecia pani bardziej milcząca i obserwujaca, rzeczowa, kulturalna po prostu. Rozmowę wspominam bardzo miło w tej firmie. Podejrzewałam, że nie dostanę tej pracy ze względów finansowych (czytałam opinie o zarobkach) ale to jedna z trzech może w moim życiu, która miała na tyle klasy, poszanowania dla kandydata, że nie dość, że poinformowali w obiecanym terminie, ze niestety sie nie udało, to jeszcze mają jaja aby aby poinformować o tym telefonicznie a nie mailowo czy smsem jak mi się nieraz zdarza. Byłam na prawdę pod wrażeniem, ze pofatygowano się aby zadzwonić. Szanuję takie firmy.

HR 30 37

Jak najbardziej potwierdzam opinię pracodawcy na ten temat . Pracuję tam 4 lata i nie powiem żadnego złego słowa o tej firmie.

Pracownicy Działu Reklamacji

Witam, przykro nam, że doszło do takiej sytuacji. Ze swojej strony możemy zapewnić, iż reklamacje są procesowane na bieżąco. Zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem: beschwerden@stella-furniture.pl lub telefonicznie pod numerem (usunięte przez administratora) celem wyjaśnienia Pani sprawy!

David Lhomme

Wyjaśnijmy sobie w jaki sposób te niektóre Panie w ciąży opuściły pracodawcę i swoje koleżanki z działu. Odeszły z dnia na dzień nie pozostawiając żadnej możliwości kontaktu ze sobą w celu przekazania jakichkolwiek obowiązków. Proszę zapytać inne Panie z działu , które miały przejąć ich zadania jak wtedy się czuły. Lojalność obowiązuje w obydwie strony.

antara
@David Lhomme

bardzo krzywdząca i niesprawiedliwa wypowiedz szefostwa Poldemu, to jedynie wymówka i próba wybielenia się , mająca na celu uzasadnienie karygodnego zachowania wobec pracownic w ciąży , które powinny być pod szczególną ochroną. Byli i aktualni pracownicy doskonale wiedzą jak to naprawdę wygląda od środka.

@David Lhomme

Witam, ja zglaszam sie jako klient i uzytkownik Panstwa mebli. Mam problem z naroznikiee zakupionym u panstwa a w zwiazku z tym, iz mieszkam w Niemczech chcialam ta sprawe wyjasnic droga mailowa lub telefoniczna. Niestety od wrzesnia na 5 wyslanych maili nie uzyskuje odpowiedzi, natomiast telefony sa przelaczane i rozmowy zostaja przerywane. Pomijajac to, iz nie chce skladac reklamacji tylko ewentualnie za adekwatna oplata wymienic czesc naroznika, nie jestem przyzwyczajona do takiego traktowania klienta . Podaje moj adres kontaktowy zurawiki@aol.com, z prosba o kontakt. Z powazaniem Monika Zurawik

Pracownicy Działu Reklamacji
@Monika

Witam, przykro nam, że doszło do takiej sytuacji. Ze swojej strony możemy zapewnić, iż reklamacje są procesowane na bieżąco. Zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem: beschwerden@stella-furniture.pl lub telefonicznie pod numerem 0048426338203 celem wyjaśnienia Pani sprawy.

To może wyjaśnijmy sobie również w jaki sposób te Panie w ciąży pozostawiły Pracodawcę i swoje koleżanki z działu . Odeszły z dnia na dzień, bez możliwości jakiegokolwiek kontaktu ze sobą i pomocy przy przekazaniu swoich obowiązków. Lojalność obowiązuje w obydwie strony.

arka

Witam pracuję w firmie jakiś czas .. wszystkie świadczenia są faktycznie od pierwszego dnia pracy a pieniądze wpływają na konto systematycznie ogólnie jest ok. ale oczywiście jak ktoś będzie chciał obsmarować firmę na forum to znajdzie zawsze jakiś powód mniej lub bardziej prawdziwy pracować trzeba wszędzie bo czasy PRL się dawno skończyły myślę, że znam wiele gorszych zakładów..

employé

Raz jeszcze ... nie polacałabym

sf

Najważniejsze jest to, że każdy dba o to, żeby można liczyć u nich na zatrudnienie w ramach legalnej umowy. Wiecie jednak czy wypłata jest u nich terminowa? Podobno dbają o stabilne warunki. Dzięki za odpowiedź

David Lhomme
@sf

Witam, każdy z naszych pracowników ma umowę o pracę, a wypłaty są zawsze na czas. Jeżeli ktoś ma wątpliwości proszę o kontakt, a udostępnimy wyniki kontroli z PIP.

Zostaw merytoryczną opinię o Poldem Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Poldem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poldem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poldem Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poldem Sp. z o.o.