Opinie o Poldem Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Poldem Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Poldem Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poldem Sp. z o.o. w Łódź

XYZ

Stanowczo nie polecam!!!

WOLNY

Już kilka lat temu ta firma była dnem totalnym dlatego po bardzo krótkim czasie zmieniłem pracę, ale widzę że jest jeszcze gorzej. Jednak czego można było się spodziewać przy takich technikach zarządzania. Jak ktoś nie potrafi PÓJŚĆ PO ROZUM DO GŁOWY, to lepiej przecież być nie może.

@WOLNY

Witam serdecznie, bardzo nam przyjemnie, że po zrezygnowaniu z pracy u nas nadal zajmujemy się Pan naszą firmą. Zapraszamy do firmy, aby podzielił się Pan cennymi spostrzeżeniami na temat organizacji i sposobów zarządzania. Chętnie skorzystamy z Pana wiedzy i pomocy. Szkoda tylko, że jak Pan u nas pracował nie przekazał Pan nam tej wiedzy, która byłaby bezcenna. Pozdrawiam

Wolny
@David Lhomme

Tym oto wpisem, daje Pan przykład swego fatalnego zarządzania i podejscia do ludzi. Wyciąga Pan wnioski po analizie opartej tylko na swoim subiektywnym odczuciu, a nie na podstawie rzetelnie zebranych danych, bo nigdzie w moim wpisie nie było stwierdzone, że nie dzieliłem się swoimi spostrzeżeniami. Problem w tym, że nie wykazywano chęci ich wysłuchania, ale czytając powyższy wpis jakoś mnie to nie dziwi. Swoją drogą włada Pan na tym forum zadziwiająco dobrą polszczyzną jak na Francuza, który mówi po polsku umiarkowanie i myli słowa. Czy to napewno Pan David wypowiada się w swoim imieniu, czy robi to ktoś inny oddając mu tym samym tak naprawdę niedźwiedzią przysługę?

Profesor Pieniazek
@Wolny

Jak tam znalazles prace czy poeta zostałeś ???:)))

leń

a ja nie chce nic robić !! i niech mi firma płaci :) (usunięte przez administratora)

nie

dlaczego w tej firmie zmusza się pracowników do zakładanie kont bankowych tą sprawą powinna się zająć PIP

Wariatto
@nie

Zajmij się sobą człowieku. Chcesz to zakładaj, jak nie chcesz nie rób tego. Masz własną wolę?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Poldem Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Elita nierobow :-)

Najlepiej nic nie robic i nazekac jak tu zle, to po co sie tu zatrudniales ???Na 8 h pracy 2h na klopie ze szlugiem siedziec. Wystarczy wejsc do kibla to siekiera by zawisla .Jak praca nie odpowiada to przeciez drzwi otwarte i mozna znalezc inna lepiej platna z bogatym socjalem i stawka np. 25zl na godzine , przeciez w SKC jest ich wiele.... slubu z firma nie brales. Skoro jestes taki ambitny to przeciez tez mozesz zlozyc CV na kierownika produkcji badz brygadziste , dostaniesz lepsze zarobki i bedziesz mogl brac hajs i nic nie robic , przeciez to nic trudnego. Z tego co wiem informacje przekazywane innym dziala w celu poprawy umieraja w dziale technologii. Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Ja pracuje tu 3 lata i nie narzekam

Jeszcze pracownik
@Elita nierobow :-)

Zatrudnił sie tu po to bo chciał pracować a to że zaczyna olewać swoje obowiązki wynika z tego że nie jest szanowany w pracy traktowany jest jak niewolnik i w takiej atmosferze trudno o motywacje. Argumenty jak ci nie pasuje to zmień prace pokazują poziom kadry zarządzającej ( wcześniej było na twoje miejsce 10 -ciu czeka za bramą ) bo mimo tego że mamy niby rynek pracownika to ludzie mają swoje różne powody aby pracować w tej firmie co nie oznacza ze muszą sie godzić na łamanie swoich praw pracowniczych ... tak pracownik oprócz obowiązków ma rownież prawa. Jeśli bedziecie mieli pracowników zadowolonych z zarobków jak i z atmosfery w firmie to napewno nie będą przesiadywć w kiblu bo bedzie im zależało na pracy gdzie mozna zamontowac czujniki dymy ale nie takie jak byl siekiere mozna powiesic czjnik milczy a jak sprzątaczka wylała chemie to wył jak głupi

Jeszcze pracownik
@Elita nierobow :-)

Chcialbym się odnieść do twojej wypowiedzi "mozna znaleźć inną lepiej płatną z bogatym socjalem " pewnie nie wiesz że fundusz socjalny nigdy nie został utworzony na co pozwala prawo ale pod pewnymi warunkami tzn zgody przedstawiciela pracownikow a takowego w momencie rezygnacji z tworzenia funduszu nie bylo ( podobno byl wyznaczony przez derektora jeden z obecnych kierownikow zadnch wyborow nie bylo ). Po co mam składać CV na stonowisko kierownika lub brygadzisty produkcji jak ty je juz zajmujesz a bardziej mierny i wierny od ciebie nie potrafie być , mnie byc moze kasa sie nie zgadza ale rano spokojnie moge spojrzec w lustro i widze tam normalnego czlowieka ktoremu jak szef powie skacz to zapyta dlaczego? a nie jak wysoko

Tapicer
@Jeszcze pracownik

Dla Twojej wiadomosci pracuje na tapicerni ,a na zarobki nie narzekam i nie bede sie wdawal w dyskusje bo kto tam pracuje to wie jak jest :-) ELO

@Jeszcze pracownik

Załóżcie ZWIĄZKI ZAWODOWE a nie użalajcie sie nad sobą. I wtedy negocjujcie zbiorowo warunki płacy i pracy.

ospały
@as

ale jak firma nie ma już pieniędzu to skąt da??? podobno cale meblarstwo w polsce siada podobno Rometa podobny zakłąd do naszego ma 3 związki zawodowe i chyba w tym roku padnie albo ledwo zipie :)) he he dziękuję , nie ma tu super ale stabilnie..

ElitaNirobi

Przyszły pracowniku. Jeżeli planujesz zatrudnić się w tym (usunięte przez administratora) ,weź pod uwagę to.(usunięte przez administratora) Nie rozmawiają tylko pokazują drzwi jak się ma coś do powiedzenia tak nas potraktował (usunięte przez administratora).sam szuka iskry A od siebie nie wymaga za wiele. (usunięte przez administratora).. szacunek do naszej pracy???... staramy się jak możemy z jeziorami na wieszu kończymy pracę i tak nam sie odplaca. (usunięte przez administratora), bez pracowników nie będziesz miał wyników i swoich samochodów za miliony. Czasy się zmieniają pracy jest dużo.

@ElitaNirobi

Krzysiek

Przede wszystkim odradzam pracę w fabryce w Skierniewicach. Można pominąć kiepskie warunki BHP i takie kwiatki jak brak gwarantowanych przez pracodawcę ubiorów roboczych na hali produkcyjnej, czy nędzne płace. Można to wszystko wybaczyć. Głównym problemem zakładu jest kadra zarządzająca w osobach "głównego poganiacza" na produkcji(który większość swojego życia spędza w pracy) i "płaczliwej poganiaczki" na produkcji. Te dwie osoby robią całą brudną robotę za właściciela firmy, który łamaną polszczyzną opowiada bajki o tym, że "szuka ludzi, którzy mają w sobie iskrę". Ta firma istnieje tylko dlatego, że może u nas tanio wyprodukować i drogo sprzedać na zachodzie. Polacy już są za drodzy(a może już niewielu daje się nabrać na tą firmę), więc najmuje się Ukraińców i Nepalczyków. To nie jest praca dla ludzi, którzy lubią wyzwania. To jest praca dla tych, którzy lubią kopać bosą stopą w mur.

Dagmara
@Krzysiek

A Pan u nas jeszcze pracuje? Bo jeżeli tak, to dlaczego się Pan nie zwolni jak jest tak źle?, a jeżeli już nie, to skąd tyle hejtu? Coś w życiu poszło nie tak? Normalni ludzie 01 stycznia o 6:49 odsypiają po zabawie, a Pan pisze komentarze o pracy. Współczuję, ale może Nowy Rok przyniesie jakieś pozytywne zmiany.

@Krzysiek

Pani Dagmaro, Widzę, że nie wzięła Pani pod uwagę np. tego, że ten człowiek nigdzie nie był na Sylwestrze, bo nie miał nastroju lub najzwyczajniej w świecie go nie było stać, bo nadal pracuje dla Pani męża, który jest właścicielem tego mordoru i właśnie dlatego cierpi na bezsenność, bo jest wykończony atmosferą jaką Państwo wprowadzają w firmie swoim miernym zarządzaniem.

@Krzysiek

Najlepiej jednak od razu założyć, że ten człowiek jest nienormalny wytykając to w prześmiewczy oraz upokarzający sposób, typowe podejście do ludzi dla Poldemu - ŻENUJĄCE! Stosując Pani retorykę pozwolę sobie stwierdzić, że normalni i uczciwi ludzie 02/01 parę minut po godzinie 9 rano pracują, a nie przesiadują w internecie i wypisują w nim BZDURY takie jak Pani.

@Dagmara

A pani ciagle pruboje sie udzielac jak nie ma pojecia o sytuacji w zakladzie moze tylko widziala tabelki wynikow i wyciag z konta nawet napalczycy juz skladaja wypowiedzenia

Ulubieniczka

Chcialabym przede wszystkim odaradzic kazdem kto planuje zatrudnic sie w fimie produkcyjnej w Skierniewicach. Nie maja zadnego szacunku do pracownika, zarobki tak marne ze Panie w Tesco za sprzatnie maja wiecej placone. Meble z tej firmy sa tak zlej jakosci ze nawet roku żaden mebel uzytkowania nie wytrzymał! Brygadzista tapicerni jak i kierownik produkcji sa chyba tylko ozdoba calej zmiany bo zaden z nich tak naprawde nic nie robi na produkcji a przekazywanie tam jakichkolwiek informacji mija sie z celem bo kazdy ma wszystko gdzies. Jak umiesz miec wszystko w czterech literach i bedziesz dawal soba pomiatac za marna kasale to wal smialo ten zaklad jest dla Ciebie ????

@Ulubieniczka

Co do kierownika to sie zgadzam mierny ale wierny brygadziści jeden ok a drugi słaby jak kierownik szacunek dla pracownikow to pojecie obce dla wlascicieli firmy meble nie sa takie zle

Krokodyl

Nie polecam, brak szacunku dla pracowników....

Kibson

Nie polecam tej firmy, dziadek snob tylko przychodzi i zrzędzi

Wstyd

Nie pozdrawiam brygadzisty z tapicerki który nic nie robi i pomiata ludzmi...

On
@Wstyd

Dzochar ?

^^
@On

Kto tam pracuje to wie o kogo chodzi trudno się nie domyśleć...

Syf nie stella

Zero szacunku dla pracowników kiepskie zarobki nadgodziny i weekendy pracuje się charytatywnie;)

Panda
@Syf nie stella

Zarobi tak kiepskie ale za nadgodziny i soboty placą

Obiektywny
@Panda

To chyba w Stelli w Skierniewicach, bo napewno nie w Poldemie w Łodzi.

Nie polecam brak podwyżek praca na najniższej krajowej i klamamnie pozdrawiam panią Agnieszkę ładne pani bajki opowiada

Nie polecam tej pracy szkoda mojego straconego czasu i zdrowia marne wypłaty na hali jest strasznie zimno Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknąć firmę

David Lhomme

Od początku istnienia, fundament i etykę naszej firmy stanowił szacunek , uczciwość i sprawiedliwość w stosunku do innych. Dzisiejsze zjawisko, polegające na przekazywaniu wszelkiego rodzaju bezpodstawnych komentarzy, bezkarnie i anonimowo jest niesprawiedliwe. Jest niesprawiedliwe dla wszystkich tych, którzy walczą codziennie o wartości wymienione powyżej, którzy poświęcają swój czas, swoją pracę i wkładają swoje serce w to co robią. Jesteśmy zespołem gdzie ludzie mają „iskrę” dzięki której nasza firma się rozwija. Dlatego mówię Nie, nigdy nie wykazaliśmy braku szacunku dla kogokolwiek Nie, nikt nigdy nie musiał się poniżać Nie, nie wykorzystujemy osób, które u nas pracują Nie będę wchodził w dyskusje z osobami, które napisały powyższe komentarze, ale cieszę, że już ich nie ma wśród nas, bo ich postawa nie pasuje do tego kim jesteśmy. Czułem się w obowiązku odpowiedzieć, w imieniu tych wszystkich, którzy pracują nadal ze mną. Domyślam się, że w tym wirtualnym świecie, gdzie wszystko jest dozwolone, darmowe i anonimowe, znajdą się osoby, które będą mi zaprzeczać. Chciałbym je zapewnić, że nie będę już czytał ich komentarzy. Jednak drzwi mojego biura pozostają szeroko otwarte, jak zawsze do tej pory, dla wszystkich, którzy życzą się ze mną spotkać.

Rafał
@David Lhomme

Firma organizuje mega imprezy dla pracowników, a przecież nie musi. Pensje zawsze w terminie.

@Rafał

Bardzo dziękujemy za pozytywne opinie i cieszymy się, że wysiłek pracodawcy na rzecz pracowników jest dostrzeżony i doceniony

@Rafał

No w terminie ale wypłaty dają dużo do myślenia. Na każdym kroku byle tylko komuś stowek (usunięte przez administratora)

Kolejny były pracownik
@David Lhomme

Widzę, że mój wpis został usunięty pomimo tego, iż nie łamał on regulaminu, więc pozwolę sobie go umieścić ponownie. Otóż pan D.L. minął się chyba z powołaniem, bo po jego wpisach wnioskuję, że powinien rozśmieszać ludzi w kabarecie, a nie tu marnować swój talent. Nieźle się ubawiłam czytając te jego wypowiedzi, a zwłaszcza ta jest super dowcipem :D

@Kolejny były pracownik

O usunięciu wpisu i czy jest zgodny z regulaminem czy nie, decyduje administrator Go Work a nie my. Pozdrawiam Kolejnego byłego Pracownika i życzę również zdrowych i spokojnych Świąt :-)

@Rafał

Dać ludziom igrzyska, niech się bawią. To już Rzymianie wymyślili, by się lud nie buntował.

@David Lhomme

pod warunkiem, że ma się iskrę ;)

Słabe zarobki brak organizacji

Tapicer

W firmie coś się zaczyna zmieniać na lepsze. Pracuje już jakiś czas ,robię co robiłem do tej pory ale bez stresu. Można dobrze zarobić. Raczej polecam innym.

Tonik

Słyszałem, że Poldem ma opinię dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy można aplikować, polecacie?

Nie pozdrawiam
@Tonik

Daj sobie spokój chyba że chcesz pracować w (usunięte przez administratora)

Podpierdalacze na magazynie

Nie

X

Nie

A dlaczego szukają nowej Kadrowej w Skierniewicach ???

@anonymous

No wlasnie?

Karol

Karol. Prawie 5 lat pracy w tym zakładzie i stawka godzinowo 14 zł brutto. Aż wstyd.

@Karol

Witaj. Możesz coś więcej napisać o pracy w tej firmie? Jeśli chodzi o umowę o pracę, to na jaką kwotę ona opiewa? Praca na jedną zmianę czy na dwie? Pozdrawiam.

Karol
@..

Witam zasługuje na dużo dużo więcej bo wycinam 5 zleceń różnych na raz żeby nie było odpadów złożyłem wypowiedzenie umowy ze względu na zarobki do młodych pracowników. Moje zdolności miłość i pasja do tej pracy jest tak wielka że ciężko mi jest odejść strasznie mnie dobija czemu nie doceniają tak zaangażowanych pracowników pozdrawiam Damian Ciesielski

Zostaw merytoryczną opinię o Poldem Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Poldem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poldem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poldem Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poldem Sp. z o.o.