Opinie o Poldem Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Poldem Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Poldem Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poldem Sp. z o.o. w Łódź

WIG

Miejmy nadzieje ze firma nie upadnie bo roboty w Skierniewicach nigdzie się tera nie znajdzie nawet przez bardzo długi okres :((

Czek
@WIG

Firma nie upada problem jest że odbiorcy na zachodzie maja zamkniete salony sprzedazy i nie ma gdzie upychać wyrobów to jest tylko kwestia jak długo potrwaja ograniczenia zwiazane z pandemią cv bo firma jako taka ma zamówienia ale co bedzie nikt nie wie

@Czek

No a jak długo będą te salony czy granice zamknięte to co wtedy ???

Witam! Panie Prezesie! W związku z pandemią i dużym zachorowaniem na grypę bardzo prosimy o zawieszenie działalności w Skierniewicach na okres minimum dwóch tygodni.

Ps.
@10

10 Słuszna uwaga. Urzędy zamykają a my musimy chodzić do pracy, gdzie ludzie z różnych stron przyjeżdżają. Zarząd z Łodzi w końcu nam coś przywiezie. Maski powinni nam dawać.

Kamel
@Ps.

A co przywiezie?

K
@10

Nie dawno zostali przyjęci do nas nowe osoby z zagranicy czemu chodzą do pracy jeśli mają kwarantanne?

On
@10

Produkować az zapchamy magazyn bo samochody juz wracają a potem sie was wyśle na urlop liczą sie zyski a nie ludzie przecież pracujecie w Poldemie powinniście to wiedziec

@10

Ludzie sie boja i brak jakiekolwiek informacji od kierownictwa

Szyk

No i prośba spełniona

Jak wygląda podstawa w Poldem Sp. z o.o.?

mmmmm

minimum ustawowe, 100 zł premii na początek. po 3mcach 1 zł wiecej i 200 premii.

xxx
@mmmmm

najlepiej zarabiają ukraińcy:)

Poldem
@xxx

Witam, tylko u nas nie pracują Ukraińcy ?????!!!!!!!

Kamel

Jak nie jak tak

term
@Poldem

to pytanie czy odp? bo znaki interpunkcyjne są niejasne. To nawet nie wiecie kogo zatrudniacie

ZX Spectrum

Pracują choć teraz jest ich niewiele 6-8 osób

Kościelny

Ja zrobię porządek z tymi nepalczykami, pracują tyle godzin bo firma im nakazuje. Nieraz było tak że chcieli iść do domu pakowali skrzynki a Pan dyrektor Artur kazał im zostać. Mieli na 6 i chciał wyjść o 16 ale to mało było dla Pana dyrektora. (usunięte przez administratora)

Ale jak
@Kościelny

Musisz udowodnić że zamiast nadgodzin premię wypłacaja z normalnej stawki godzinowej. i jak chcesz to zrobić ?

Też nie lubie
@Kościelny

Zero ewidencji czasu pracy(usunięte przez administratora)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Poldem Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
TajnyHejter

Spiety wyżej sra niz (usunięte przez administratora) ma niech (usunięte przez administratora) i nie wpierdala sie ludzia w prywatne zycie. Niech cisnie ze swoja lewizna. . Jak ludzie z nim

Helena
@TajnyHejter

Słyszałam, że w Poldem jest brak szacunku i do klientów i do pracowników. Twoja opinia jakoś mnie w tym tylko utwierdza. Czy jednak mylnie?

Petit frère

Polecam wyłącznie młodym szukającym doświadczenia oraz co ważne bez dzieci na utrzymaniu. Pracowałem w Skierniewicach rok może dłużej ciut, raz bywało lepiej, raz gorzej idealnie jest nierealnie wiadomo. Uważam że pracownicy, kierownicy, dyrektorzy i wreszcie dziewczyny z biura (szczególna sympatia) w znacznej większości ci ludzie to złoto! Tak uważam wszystkich was miło wspominam a ta firma nie jest warta minuty waszego czasu. Dla młodego człowieka dobra praca bo może się przekonać w jaki sposób to nie działa z autopsji. Oczywiście pozdrawiam :) Uhh to teraz tak.. Człowieku który zbierasz w sobie jad co to nim między tych ludzi plujesz. Nie ma znaczenia kim jesteś ile masz słomy a już szczególnie co myślisz sobie na mój temat. Mógłbym bez wachania podpisać się tu wierz mi na słowo. Nie chce tego zrobić za to TY musiałbyś mieć do tego pisanki. Tych braków nie wypełnię eskalacją własnych. Pierwszy i ostatni wpis tutaj! Trzymajcie się no wiadomo że ja to ja bo to wiadomo ściskam nie przywiązujcie się do tego cyrku zbytnio :) Z poważaniem .. ha jeszcze czego Narka

Marudzę?! To dlaczego ludzie po nowym roku nawet najniższych krajowych nie mają, tylko wyrównuje im się premiami. Mamy robić tyle godzin co Nepalczycy? Różnica jest taka, że my przez 8 godzin zrobimy więcej niż oni przez 10. A po drugie nam nie wolno robić po tyle godzin. My możemy zrobić nadgodziny tylko wtedy gdy firma ma nóż na gardłe i pilne zamówienie. Nowy dyrektor wytkną błędy i dlatego został zwolniony bo był niewygodny. Dlaczego pan Przemek złożył wypowiedzenie? Dlatego, że nowy dyrektor się go czepiał. Teraz nagle chce zostać. Niech góra przejrzy na oczy i zobaczy kto co robi.

Masakra

Pozostawiając opinie o całej firmie napisze tylko jedno słowo - (usunięte przez administratora) Kto tam pracuje wie o co chodzi. Pracowałem tam i jedno jest pewne. Firma prosperowała by zupełnie inaczej gdyby usunąć z zakładu kierownika krojowni oraz szwalni.Ale tak kończą się rodzinne więzi. Dziwie się, że zarząd nic z tym nie zrobił. Nigdy nie widziałem osoby, która ma tak paskudną opinie wśród ludzi.

zwyły opierniczacz
@Masakra

a ja uważam że jest dobrym kierownikiem, jej ludzi pracują, a nie chodzą i gadają..i jest porządek ,

Rodzina
@Masakra

Dziewczyna bez szkoły. Mizerna, wierna, rodzinna. Mądrych u siebie w dziale nie lubi. Takich się podkopuje i wystawia do ścięcia. Koledzy muszą uważać. W rodzinie nic nie ginie, przekonaliśmy się wszyscy. Szansa na normalność minęła

Co za dużo...
@Masakra

Przestępstwo zniesławienia zagrożone jest karą grzywny albo karą ograniczenia wolności. Poza tymi wymienionymi, poważniejszą sankcję, tj. pozbawienie wolności do roku przewiduje Art. 212 § 2 KK. Wiąże się ona ze zniesławieniem poprzez środki masowego przekazu ( np. Internet, Radio, Telewizja). W razie skazania za przestępstwo zniesławienia sąd może ponadto orzec nawiązkę w kwocie do 100.000 zł na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny, który wskaże pokrzywdzony.

@Co za dużo...

To są opinie ludzi odnośnie firmy i pracy w niej !!! Krytyczne I negatywne nie oczerniające pełnej nazwy podmiotu też mają prawo być!!!

Pracownik123
@Masakra

Wszyscy czepiacie się kierowników i dyrekcji. Pracuje na produkcji już kilka lat i dla mnie to problemem jest kontrola i technolodzy w tym zakładzie. Ludzie od których nie można uzyskać żadnej pomocy, bo sami nie mają pojęcia o niczym. Prawie codziennie są sytuacje jak stoją w czwórkę czy szóstkę i zastanawiają się "dlaczego to nie działa", po czym znikają i nic się nie zmienia. Śmieszne.

@Pracownik123

Podpisuje się pod tym co napisałeś obiema rękoma ale co do dyrekcji myślisz że oni tego nie widzą . Widzą doskonale ale nic z tym nie robią bo i co mogą zrobić ogranicza ich zarząd który nie pozwoli zapłacić dobrych pieniędzy aby zatrudnić fachowca więc pracują tam ludzie którzy jeszcze długo musza się uczyć zawodu a wszystko to odbija się na pracownikach produkcji ktorzy mając akord muszą ciągle coś poprawiać w niedopracowanych meblach.

Toty
@Bat

Płaczka to ty? Przestań nadawać weź sie do roboty. Jesteś idealna? Weź sie zwolnij A wszystko pujdzie do przodu

tuodlat

Nie polecam pracy na szwalni! Narobisz się po pachy opierdziel dostaniesz za to że nie zdążyłeś uszyć pokrowca mimo że dokumentacji nie dostałeś i szyjesz na oko. Zresztą większość dokumentacji zawiera liczne błędy a szwaczki mają nieaktualne rysunki i szyją na pamięć. Ciągle coś jest nie tak a to nacinków nie ma albo są w złych miejscach albo elementów brakuje albo skrojone nie na tę stronę. Ale obrywa Szwaczka bo się nie wyrabia. Na koniec przy wypłacie zobaczysz najniższą krajową bo "nie wyrobłeś akordu" choć zapierdzielałeś przez miesiąc jak dziki osioł. No i w piątek dowiadujesz się że masz przyjść w sobotę do pracy. Jak nie ma roboty to pracowników zmusza się do wzięcia urlopu wypoczynkowego zamiast wypłacić zgodnie z prawem przestojowe. Nie wierz w bajki że zarobisz 4 tys.

Daga

Czy to prawda, że w firmie pracuje kierownik, któremu wytoczono sprawę o mobbing ?

Megi
@Daga

Tak w oddziale w Skierniewicach. Kto na takie coś pozwolił?!

Ja123
@Megi

Zwykli pracownicy bo byli zastraszani

Giciu
@Daga

Tak na krojowni

Poldem
@Giciu

Witam, na dzień dzisiejszy, ani Zarząd, ani Dyrekcja zakładu nie została powiadomiona o przypadkach mobbingu na terenie zakładu. Jeżeli "Daga" coś na ten temat Ci wiadomo, to bardzo proszę o kontakt z działem kadr, bądź dyrekcją. Tylko w ten sposób możemy odnieść się do takiego problemu.

@Poldem

I co kadry zrobią z taką info nic a zarząd Dawid i rodzina to się tylko uśmieją . W tej firmie nigdy nie szanowali pracowników i nie boją się zadnych kontroli dopóki maja p. Papuge

Poldem.
@Bat

Witam, jeżeli Dyrekcja i Zarząd nie są poinformowani oficjalnie, to niestety , ale nie mogą nic wyjaśnić. Również ten , który jest pomawiany, nie może się bronić. Szacunek to jest coś co działa w dwie strony. Nieinformowanie w zakładzie, tylko oskarżanie publicznie , na forum, to nie jest chyba sposób na rozwiązywanie problemów

Agnieszka R.

Pracuję w firmie 7 lat na stanowisku kierownika i nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat tego,że firma nie szanuje nikogo. Różnice zdań występują w każdej firmie, jednak normalni ludzie siadają i rozmawiają o problemach, a nie opisują anonimowo zarzuty na forum. Czasem jest tak,że to kierownik sobie nie radzi z problemami i potrzebuje przerwy. To nie znaczy,że nikt go nie szanuje.

dela
@Agnieszka R.

juz pani podziekowali :D

@dela

Niestety nie :(

Spięty

Czy to prawda, że pracuje tam niejaki DZIARA z tygrysem na plecach?

@Co za dużo...zamiast wstawiać paragrafy, postaraj się o jakąś pomocną opine, która będzie miała na celu pomóc rozwiązać problem a z tego co widze takowy panuje w firmie. Może lepiej przemyśleć wpis Masakry, gdyż z tego co mi wiadomo zesławienie występuje , gdy użytkownik oczerni podmiot podając jego pełne imie I nazwisko. Proponuje nie wchodzić tak na ścieżke wojenną z ludźmi i straszyć paragrafami , gdyż kiedyś sam byłem świadkiem, jak pracownicy, którzy byli źle traktowani przez kierownika, zlinczowali firme, że ta potraciła klientów. W dzisiejszych czasach jest to bardzo proste gdy użytkownicy podpinają się pod wolnostojące wifi. Może warto jednak suę zastanowić nad tym co piszą ludzie a nie ich rozwścieczać, gdyż bez powodu nie piszą takich opini. Oby firma nie miała problemów przez jednego kierownika.

Kejt

Oczywiście. Powinno dac to do myślenia że jak jest taka opinia o jednej osobie to cos z ta osoba jest nie tak ...widze ze prawie wszystkie opinie negatywne dotycza tylko jednej osoby i jednego działu..szok

Układ
@Kejt

To powiązania rodzinne są z zarządem zakładu. Chora sytuacja. Wszyscy nabrali wody w usta i milczą ale swoje myślą.

Misiek

(usunięte przez administratora) Ja, będąc kierownikiem czy osobą silnie uczestniczącą w działaniu firmy liczyłbym się z tym, że pracownicy opisujący firmę będą również opisywać współprace ze mną jak i z innymi kierownikami. Znalazłem ostatnio ofertę do Stella Skierniewice ale po tym co tu widzę to się zastanowię. Ja po takich opiniach zastanowiłbym się nad sobą lub nad kadrą, która jest tu opisywana a nie uderzał w ludzi i szukał winny w innych.

K

Firma nie szanuje pracowników nawet bdb kierowników .Zwalnia ich nie wiadomo dlaczego? Szkoda nerwów, strata czasu dla dobrego pracownika lepiej pójść do konkurencji. Jakieś dziwne koligacje rodzinne powodują że nie można nic dobrego w tej firmie zrobić. Za dużo ludzi chce w tej firmie rządzić. ..a kierownik niema nic do powiedzenia!!!Rynek pracy jest dla pracownika więc aż dziwne, że się go nie szanuje, co na pewno odbije się na przyszłych losach tej firmy . Ta branża super się rozwija i można świetnie zarabiać w innych firmach również w łódzkim.. powinniście założyć związki zawodowe... Co by wiele uprościło.. Nie jest to trudna sprawa a przedstawicieli związków nie można ruszyć...ani ludzi chronionych przez związki...

Hgsan
@K

Daj spokój Płaczko nie kompromituj się Nie jest tak źle Nie pisz głupot weź się lepiej do roboty

AR
@K

Jestem kierownikiem od 7 lat i nie zgadzam się z opinią. Związki zawodowe? To chyba nie te czasy.

Sebek
@AR

Jesteś z innej epoki To właśnie jest ten czas. Co masz z pisania komplementuf... ? Podlizujesz się?

@AR

Dlaczego nie te czasy związki zawodowe jak najbardziej bo prawa pracownikow są tam łamane nagminnie tam istnieją tulko obowiązki . Chcesz przykład ? Nielegalne nie utworzenie funduszu socjalnego . Prawo pozwala na jego nie tworzenie gdy zgodzi sie na to w przpadku braku związkow zawodowych przedstawiciel załogi a w momencie rezygnacji z tworzenia takiego funduszu byl im tylko wybrany przez dyrektora jeden z kierownikow .

Dse
@K

Ja chetnie ale nie bardzo jest z kim co dziwne sporo młodych ludzi ale i duzo takich zastraszonych np podeładne pani Agnieszki czyli cała szwalnia i krojownia

Nie polecam

Rotacja w biurach potworna. Logistyka to jakaś kpina. Ludzie się tu przewijają tak że nazwisk nie sposób zapamiętać. Szefowie błaznują aż milo. Czekam aż coś znajdę i też uciekam. Nie polecam.

Polecam
@Nie polecam

Same konkrety w tej wypowiedzi... Krótko mówiąc "nie polecam" zwracać uwagi na TEN wpis.

Bolek

Dalej (usunięte przez administratora) i grosze płacą??

Mirosław
@Bolek

Sądzisz, że wynagrodzenie w Poldemie jest za niskie? Jak długo byłeś pracownikiem tej firmy? Może wynagrodzenie rosło wraz ze stażem pracy i po kilku latach byłoby satysfakcjonujące? Czy do podstawy była doliczana jakaś premia? Pomijając warunki finansowe- co możesz powiedzieć o atmosferze w firmie? Jakie było podejście przełożonych do pracowników? Ciekawią mnie te kwestie, napisz coś więcej jeśli możesz.

Gienek

[S] szacunek [T] tolerancja [E] elokwencja [L] lojalność [L] ludzkość [A] ahahahaahahahahah????????

Chki

Płaczka ? Cz to tyś ?

Zostaw merytoryczną opinię o Poldem Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Poldem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poldem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poldem Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poldem Sp. z o.o.