Opinie o Poldem Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Poldem Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Poldem Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poldem Sp. z o.o. w Łódź

Zwalniali i będą zwalniać. A zamówienia powoli gromadzą. Szkoda tylko że tych co się opierdalają zostawili a zwolnili spokojnych pracowników.

Monia
@10

Dziesiątka zaczynasz być nudny, ile razy można pisać to samo ?? Kolega powyżej ma racje ... daj już spokój zaczynasz być zalosny

Pisanie o prawdzie i stanie faktycznym nazywasz frustracją i bycie życiowym nieudacznikiem? W takim razie gratuluję sprawiedliwych decyzji i rozwiązań.

Stary pracownik
@10

10 jesteś płaczka i maruda! Nadal nie odpowiedziałeś na pytanie kolegi , jak ta firma jest taka zła to czemu nie znajdziesz innej ..?

@Stary pracownik

To, że człowiek się z czymś nie zgadza to nie powód do ucieczki od problemów i zmiany pracy. Gratuluję braku własnego zdania.

Pracuje tu prawie 6 lat. W zarobkach najniższa krajowa. Zakładem rządzi Pani Agnieszka. Dyrekcja nie ma nic do powiedzenia. Zatrudnili świetnego specjalistę i niestety zwolnili go tylko dlatego, że postawił się Pani Agnieszce, która jest bliską rodziną prezesa. Może niech ona zostanie dyrektorem... ludzi traktuje się podle. Obcokrajowcy zarabiają lepiej jak my. Na jednym dziale są różnice prawie 1000 zł w zarobkach. Niestety ani Pan Przemek ani dyrekcja tego nie widzi mimo rozmów. Nowych nie doświadczonych pracowników traktuje się lepiej. Waże że jest a nie to co potrafi. Można opisywać bez końca.

przystojny lolek
@10

Stary marudzisz, wcale nie mam najniszej krajowe i nawet dobrze zarabiam, płacą zawsze w terminie i są karty zdrowia i świąteczne.....ha ha ha ha grubas dyrektor świetnym dyrektorem?? żart :) ha ha ha dobry dowcip, dobrze że wy...pierdo.. on się nadawał tylko do gadania i obrażania....dobrze ze go zarząd wy...pier..

@przystojny lolek

ty może nie masz, pewnie piszesz zza biurka. Większość jedzie na minimum, tak jak pisał kolega wcześniej obcokrajowcy wyciągają lekko dwa razy więcej. karty zdrowie nie w każdym dziale, karty świąteczne są, kasa na czas

przystojny lolek
@9

to pracuj jak nepalczycy po tyle nadgodzin i w soboty to też będziesz tyle zarabiał , nikt Ci nie broni cwaniaczku, nie pracaju za biurkiem

zaciekawiony
@10

Przepraszam który to ten wybitny specjalista??? ha ha ha

@przystojny lolek

Masz racje jeszcze niedziele i swieta

Poldem
@9

Karty zdrowia są dostępne dla każdego. Wystarczy podejść do kadr .

@przystojny lolek

Może i ty przystojny lolek jesteś ale "glupi" uważasz że jak firma płaci w terminie to jakiś pozytw to jej obowiązek wynikający z przepisów prawa jest. Co to sie z ludźmi porobiło że rzeczy oczywiste uważają za jakiś pozytw

Kamel

Wafel

@10

Tez nie mama najlepszej opini o pani Agnieszce choc niwiele mialem z nia do czynienia straszna zołza ale ostatnio wybronola niektóre ze swoich pracownic przed zwolnoeniem szacunc (usunięte przez administratora) nie sadziłem ze tak powiem ale trzeba byc sprawiedliwym (usunięte przez administratora)

pani
@Zdziwiony

Jaka z niej pani? Kiedy to słoma z butów wystaje.

@Zdziwiony

Wybroniła przed kim? Sama sobą.

@Poldem

A morze trzeba oinformować pracowników

@pani

Nawet jak słoma z butów wystaje to nadal wypada zachować kulture ja z nią na ty nie jestem wiec dlatego napisalem pani. Co do jej zachowań to też jestem krytycznie nastawiony wszystkie szwaczki sie jej boją. Doskonale zdaje sobie sprawe że jej obrona podwladnych wynikała czysto pragmatycznego podejścia bo jak nie ma fachowego personelu to nie jest w stanie osiagnąc wyznaczonych przez zarzad norm. Bo zarzad ma takie podejscie ze ilośc pracownikow sie zgadza i nie jest wazne ze osoby nowo przyjete potrzebuja sporo czasu aby osiągnac porzadana wydajnosć

Stary wilk

Nie przejmuj się tak , podobno zwolnienia grupowe się szykują to nareszcie posiedzisz sobie w domu i samodzielnie pomyślisz jak za kuroniówkę przeżyć :) pozdro

Wieslaw Lachowicz

Pierwszy raz na takim forum jestem brak czasu mnie ogranicza na czytanie takich (usunięte przez administratora) jak ktoś na kogoś narzeka ludzie przyjaciele małżeństwa się spierają i najlepiej oczernić pracodawcę ale co zrobimy jak go zabraknie kto nam da wiec proszę troszkę szacunku dla Pana Dawida akurat on na to zasługuje !!!!!!

@Wieslaw Lachowicz

Nikt nam nic nie daje wypracowujemy to sobie . Juz takich mądrali słyszlem pewien wielki biznesmen ze Sk-c twierdzil że utrzymuje 400 osob , zatrudniał 100 ( statystyna rodzina 2+2 duże bezrobocie to bylo kilkanascie lat temu ) . NIKT NIKOMU NIC NIE DAJE ANI NIKT NIE OCZEKUJE ŻE COŚ DOSTANIE ZA DARMO wiec ludzie będą szanować jeśli sami będą szanowani

W.L
@Bat

Wejdź w buty pracodawcy i ic jego droga jak tak uważasz ze to takie proste Pozdrawiam

półlitra
@Bat

marudzisz , jak jesteś taki mądry i inteligentny to sie zwolnij i przestań marudzić. Tak bystra osoba jak Ty założy pewnie swój interes i zrobi ogromne pieniądze, będziesz wtedy te swoje farmazony mógł wygłaszać codziennie :)))

@półlitra

Niewiem czemu sądzisz ze to farmazon ze szacunek działa w obie strony i że ktoś ma krytyczne uwagi wobec firmy to powinien sie zwolnić chyba ze na tym forum jest tylko miejsce dla pochlebcow i dupowłazów odstaw półlitra to moze trzeżwiej spojżysz na świat

@półlitra

I jeszcze jedna uwaga do ciebie w pracy zajmij się swoimi obowiązkami a nie pisaniem komentarzy na forum ( piątek 13:41 na 90:% nie pracujesz na produkcji ) chyba że to sa właśnie twoje obowiązki pozdro :)

Poldem
@Bat

A może Pan/Pani się przedstawi z imienia i nazwiska, to pracodawca będzie mógł się na tym forum o Panu/ Pani wypowiedzieć jako pracowniku.

term
@Bat

marudzisz albo zwolnij się, typowe teksty części kadry

@Poldem

To moze Pan Pani sie przedstawi albo poda jakie stanowisko pełni że zabiera glos jako przedstawiciel firmy. Tomasz Adamczyk pozdro dla kogos kto sie nazywa Poldem wzywa innych do podania swoich danych a sam sie wstydzi podpisać pod swoimi postami.Kim kolwiek jesteś twoj poat swiadczy o twoim poziomie ze na nawet tego nie potrawisz zrozumieć ze ten serwis sluży wymianiw opini o pracodawcy a ty chcesz moich danych aby mnie ocenia polecam czytanie ze zrozumienie . No i czekam na rewaz ja się przedstawilem

@Poldem

No i pracodawca się wypowiedział nie na forum a w realu już dostałem wypowiedzenie ale nadal nie wiem kto wypowiada się na forum w imieniu Poldem brakuje odwagi :)

Jak to
@Bat

A jaka jest podstawa tego wypowiedzenia? Co Ci powiedzieli A może napisali?

@Jak to

Czesta absencja pracownoka ktora ms negatywny wpływ na realizacje prac produkcyjnych oraz ustalona organizacje i porzadek w procesie pracy w Zakładzie

Jak to
@Bat

Ile to częsta? Czy pracowałeś na stanowisku którego nie można zastąpić? Czy są w firmie osoby które mają podobna absencja A nadal pracują? Tylko Ciebie zwolniono?

Wygrasz to

Powalcz o swoje. Jestem przekonana ze to wygrasz.

@Poldem

No i nadal czekam aż sie przedstawisz ty przedstawicielu zakładu nie rozumie czego się boisz przeciez za takie dupowlaztwo tylko nagroda od zarządu .. mierny ale wierny

@Bat

No i nic jutro zapytam dyrakcji kto jest upowazniony do wypowiadania sie w imieniu firmy na tym portalu.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Poldem Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk

Szanowny Panie Prezesie! Dlaczego w wypoiedzeniach są popisane kłamstwa. Dlaczego ludzie, którzy sumiennie pracują zostali pozwalniani a ci co chodzą i ściemniają zostali zwolnieni. Proszę przedstawić kryteria zwolnień. Jak można zwalniać według jakieś kryteriów skoro ludzie i tak są zwalniani wyrywkowo. Po co tak kłamać. Ludzie, którzy naprawdę niewiele robią zostali a zwolniliście sumiennych pracowników. Jako pracownik nie mogę pojąć jak można tak postąpić. Boicie się tych ludzi czy co...?

Stary pracownik

ale oni nie musza podawac żadnych kryteriów...

Tak boją sie ludzi ktorzy potrafią samodzielnie myśleć i nie boja się wyrażać swoich opini potrzebni są tylko zastraszeni wykonawcy poleceń ( nawet tych niezgodnych z przepisami prawa pracy ) . W obecnej sytacji widać to bardzo dokladnie zadnej informacji kto na jakich warunkach pracuje czy jest objety dofinansowaniem 80 % bo jesli jest to nie można go zwolnić w trakcie pobierania świadczenia i 3 miesiace potem , firma zwalnia a jednocześnie prosi pracownikow o pozostawanie po godzinach ( uzbrajanie klejenie )

Info
@Stary pracownik

Wyobraź sobie że jak byś się uparł ( czyli sprawa sadowa ) to muszą np jesli napisali że zwalniaja cie z powodu twojej absensji chorobowej ( często praktykowane ) to przy sprawie muszą udowodnić ze twoj pobyt na L 4 spowodował koniecznośc zatrudnienia kogoś do wykonywania twoich obowiązkow lub pozostawania innych pracownikow po godzinach.

Mogą Cię zwolnić , tylko wtedy odają dofinansowanie i nie 80% twojej pensji tylko 40 % a może byś się tak ucieszył ze masz prace , a nie 800 zł zasiłku dla bezrobotnych ?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Poldem Sp. z o.o.?

Kamel

Tak 3 mają popijawa

Onomatopeja
@Kamel

Od 4 maja organizowane są codzienne spotkania integracyjne z coronavirusem - miejsce spotkań zaklad pracy serdecznie zapraszamy :) .A tak na poważnie co za pytanie ???

Ludzie którzy chodzą i ściemniają NIE zostali zwolnieni. Poprawiam swój wpis bo mi NIE uciekło w zdaniu. Kumaci się zoriętują.

Zdzisiek

Zwolnień trzeba bylo sie spodziewac!!! Ale kurierem? Nie mozna bylo zadzwonic ze dostanie sie wypowiedzenie . Druga sprawa na wypowiedzeniu pisza bzdury pracownik ktory tyral bez zwolnien i mial nie mala wydajność napisane ma ze nie wyrabia normy? No ludzie przeciez to na swiadectwie pozniej jest takie podziekowania dla ludzi ktorzy solidnie pracowali .Wykorzytuja ludzi, urlopu pracownik nie ma do swojej dyspozycji to kierownik mowi kiedy mozna isc na urlop caly urlop do ich dyspozycji nie naliczaja nadgodzin jak sie nie uponi czlowiek a i grafik to dopiero bajka w piatek przed 14 dowiesz sie jak pracujesz nie szanuja ludzi mozna pisac duzo bardziej same negatywne slowa ale wiekszosc ludzi to fajna grupa pozdrawiam

Stary pracowik
@Zdzisiek

Zdzisiek ile Ty masz lat ? Siedem ?? Przecież jak pracodawca by zadzwonił ze ma ktoś po wypowiedzenie przyjść to by nikt nie przyszedł bu ha ha ha :)) zdzisiu dorośni ! No teraz powinieneś być zadowolony skoro tam było tak źle i okropnie ...?

@Zdzisiek

Też słyszałem, że pozwalniali dobrych ludzi a opierdalaczy, narkomanów i alkoholików pozostawiali. To jest przykre że niesprawiedliwe ludzi traktują nawet w takim momencie. Zamiast napisać redukcja etatu z powodu kryzysu to tak jak napisałeś bzdury i kłamstwa piszą.

Zwolnili mnóstwo osób i nadal chcą zwalniać. Od poniedziałku ruszamy... chyba nie myślicie, że za 1500 zł ludzie będą przychodzić i robić. Trzeba najpierw zrobić cięcie na górze. Tam są największe koszta, a nie nam pracownikom.

Aaa

A co mają przyjmować ludzi jak zamówienia spadły do zera i granice zamknięte ? Weź ty się lepiej pukni w ten swój łeb ????

Aaa

To napisz mi co ma robić firma ? Przyjmować ludzi? Zreszta i tak chyba firma tego nie wytrzyma to nareszcie pojdzieciedxie sobie to innej firmy i dadzą wam od razu 5000 na rękę ha ha ha bo na pewni jesteś wysokiej klasy specjalistą ha ha

@Aaa

Ja jestem specjalistą, a ty co z dyrekcji?

@Baca

Jestem zwykłym pracownikiem , który się boi o przyszłość firmy bo w Skierniewicach teraz nie znajdę firmy, no to Ci gratuluje masz zapewniona prace w innych firmach ..jako specjalista ..

Smiec

I z czego się cieszysz?

Fir
@Baca

Ta jesteś specjalistą chyba prostowania gwoździ :)

@Fir

A co zazdrościsz?

Szkoda mi ciebie

@Aaa

Po pierwsze więcej kultury. Po drugie czytaj ze zrozumieniem. Nic nie napisałem o zatrudnieniu tylko o zwalnianiu. Granice dla towarów są otwarte tylko firmy stoją tak jak u nas. I mogę Cię zapewnić, że zamówienia firma ma tylko trochę mniej. Tak więc śledzenie informacji nie jest Twoją mocną stroną. A upadać będą firmy, które źle funkcjonowały wcześniej, a nie te które chwilowo mają zachwiania.

Perez

1520 euro płaca minimalna, 35 godzinny tydzień pracy, 30 dni urlopu w roku, związki zawodowe coś marnie widzę te przenosiny do Francji ;)

Dyzio

Tak

O

Proszę nie usuwać wpisow

Takie info jak wyglada komunikacja z zakładem pracownicy też nic nie wiedzą jedynie że mają nie przychodzić do pracy. "Mamy pierwszy niepokojący sygnał z rynku, chodzi o zakład Stella, który produkuje meble tapicerowane na rynek francuski i belgijski. Dziś produkcja w Skierniewicach jest praktycznie wygaszana. Próbujemy się z firmą skontaktować. Bezskutecznie. O kłopotach Stelli wiemy od pracowników. Dziś zakład jest miejscem pracy dla ponad 300 osób." – mówi Ryszard Pawlewicz, dyrektor PUP w Skierniewicach

Po pierwsze trochę kultury. Po drugie czytaj ze zrozumieniem. Nic nie napisałem o zatrudnieniu tylko o zwalnianiu. Widzę że z przepływem informacji u Ciebie kiepsko. Owszem granice są zamknięte ale dla cudzoziemców a nie dla przepływu towarów. Część firm na pewno upadnie ale to te które miały wcześniej problemy. Zamówienia firma nadal dostaje tylko trochę mniej.

K2

Mierzyć temperaturę wszystkim przed wejściem do zakladu

Coronoświrus

Czy firma jak obiecywal prezes szyje maseszki bo skierniewicki szpital potrzebuje

@Coronoświrus

Na kogo te maseczki? Na dzieci?

Panie prezesie. Dlaczego odrazu zwalniacie ludzi. I tak płacicie ludziom najniższą krajową więc stać was na to żeby przez miesiąc czy dwa poczekać i nie zwalniać tak odrazu. Może najwyższa pora Nepalczyków odesłać do domu. Dajcie możliwość pracy naszym ludziom. Tak jak przedmówca napisał. Karma wraca. Gdy się zacznie ruch żebyście nie mieli problemów z pracownikami. Teraz chcecie żeby ludzie podpisali urlopy to dajcie szanse im przetrwać. Wasi pracownicy to też ludzie też mają rodziny, opłaty i kredyty. Bądźcie ludźmi. Nie tylko dla siebie. My mamy się solidaryzować z firmą to ona niech też się zsolidaryzuje z Pracownikami. Rozsądnych decyzji.

Ona
@10

Takie apele nie docieraja do zarządu napisz pismo bo inaczej zarzad nie moze dzialać bo oni nawet nic nie wiedzą o coronavirusie bo ich nie poinformował o swoim istnieniu dziwia sie tylko czemu transporty wracaja ktos chyba jest za to odpowiedzalny a odbije sie tylko na zwyklych " robolach" :)

Smutny
@10

A ja tam się solidaryzuje z firma , może jak trochę osób tera zwolni to firma przeżyje , bo może lepiej zwolnić te osoby aby 300 uratować .. bo jak firma padnie toteraz w Skierniewicach przez rok nie znajdziemy pracy, niektórzy Nepalczycy tez dostali wypowiedzenia ..jest ciężko :((

Set
@10

Mjejmy nadzieje ze Polski rząd jesli naprawde potrwa to dlużej wywali wszystkich pracowników z poza terenow Unii Europejskiej i wtedy bedzie miejsce pracy dla zwykłych polaków ktorzy chca pracować ( niekoniecznie po 10 -12 h)

@10

Dziś zebranie prezes przemawia przez megafon niewiele mozna zrozumiec poza apelem o solidarność z firmą w trudnej sytacji a gdzie firma ma solidarnośc z pracwnikiem nie bądźmy naiwni dla niego jsteśmy tyko cześcia wykresu i takie pieprzenie o odpowiefzialności za ludzi ktorych zatrudniają ( tak mowił premier Morawiecki przedstwiac "tarcze anty kryzysową" to pieprzenie w bambus)

Ff
@???

To co proponujesz ?

Fikołek
@Smutny

No bo ty nie dostałaś (eś)najwazniejsze ze wladna (usunięte przez administratora) ocalona solidaryzuj sie ze zwolnionymi to jest wlasnie polski niewolnik ktory zamiast próbować walczyć o godne zarobki bierze ochlapy ktore mu rzucą i aby sie tylko nie wychylać jak u ruskich tiszej budjesz dalsze jediesz

@Ff

Ja niestety nic nie moge zaproponowac bo nie mam takich mocy i dlatego nie jestem pracodawcą abym nie musil podejmowac zadnych drastyczny decyzji . Wolę pracowac jako pracownik najemy ale to nie znaczy ze niewolnik , małe dochody mała odowiedzialnóść , bo coz by to bylo jakby kazdy chcialby byc prezesem robole tez muszą być i mają prawo być niezadowolenii

Ghj
@???

Ale podświadomie wiesz ze pracodawca musi podjąć drastyczne środki , ale jednocześnie to krytykujesz to jest trochę sprzeczne

@Smutny

Z tych 300 ok 30 zwolniono na ciebie nie trafiło ty sie solidaryzujesz ze sobą .firma a tym bardziej jej wlaściele nie beda mieli problemy za co przeżyc nastepny miesiąc ale cześc z tych osob pewnie tak .K...a co za glupie myslenie to jakby lądujemy w 10 osob na bezludnej wyspie mamy jedzenia na 10 dni jak zabijemy 2 osoby to reszta dłuzej pożyje pozdro pomyśl troche

Hhn
@Zdziwiony

No pomyślałem trochę bystrzacho, a jak by po nich miał przypłynąć statek za 12 dni , to nie warto poświecić tych dwóch aby ośmiu uratować ??

Ciebie niech zwolnia

@Ff

Dlaczego oczekujesz z mojej strony jakichkolwiek propozyzcji zostalem prostym robolem bo nie chce podejmować decyzji ktore maja wplyw na zycie innych wole odpowiadać tylko za swoje zycie . Decyzje i odpowiedzialność niech podejmuja ci którzy spijają śmietanke gdy jast ok a ja mam prawo wyrazić swoja opinie nawet negatywną

Wybacz kolego ale nie rozumiem Twojej odpowiedzi do postu wyżej Hhn, a jego jest klarowny i logiczny ...

@Ghj

Podswidomie to wiem ze bedzie trudno pracownikom i pracodawca i jako ten pierwszy z nimi sie solidaryzuje .Nie widze zadnej sprzeczności firma aby zaoszdzić pozbywa się ludzi z krotkimi umowami a jadnoczśnie na swojej stronie nadal prowadzi nabór pracowników ???

Masz racje. Oczekuje się tylko od pracowników.

Zdolny

Co za zakład. Tylko dla siebie. Początek kryzysu i już zwalniają grupowo. Prezez na zebraniu mówi o solidaryzowaniu się z firmą. Dlaczego zawsze oczekuje się czegoś od pracowników. Skoro chcecie żeby teraz zejść z urlopów to dlaczego zwalniacie. Sugerujecie pracownikom wypisanie wniosków urlopowych w ramach solidaryzowania się z firmą. W świetle prawa jest to nielegalne...

K2

Samochody przyjeżdżające po meble powinny bycdezynfekowane

Syrach
@K2

Faktycznie to jest strach. Trzeba zapytać sanepidu czy to jest groźne!

NSZS
@K2

No popatrz czytaja na bramie dostepne dla kierowców są maski ok

Cały świat walczy teraz z Covid 19 . Prezes i zarząd firmy zwalniają masowo ludzi... Pracowników traktuje się jak śmieci, zero poszanowania czlowieka.. mam nadzieje że karma wraca!!! I że prędzej czy później ten zakład upadnie...

Smiec

Wręczając wypowiedzenie jak nam przykro ale jak coś to zadzwonimy

Eee

Czyli życzysz pozostałym 320 pracownikom aby stracili prace ???

@Eee

Nikomu nie życze zwolnienia ale tez nie cierpie takich wypowiedzi że lepiej 30 odstrzeilc aby ratować reszte zwasza ze strony pracowniķow ze rozumeja ... bo jakby jego to dotknelo to (usunięte przez administratora) by rozumiał

Zostaw merytoryczną opinię o Poldem Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Poldem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poldem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poldem Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poldem Sp. z o.o.