Opinie o Poldem Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Poldem Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Poldem Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poldem Sp. z o.o. w Łódź

Zdrowy

Pościk do Sz.P. prezesika stolarni. To, że jesteś podpierdalaczem, już wszyscy wiedzą. Że śmigasz na pięterko też każdy wie. O tym że robisz puste godziny, też cały dział widzi, z wyjatkiem kierownicy. Chodzić z paletą w tą i spowrotem może każda pracująca tu osoba, ale nikt nie chce się zniżać do Twjego poziomu, czyli do poziomu zero. Ewidentnie wyłudzanie godzin płatnych więcej, pomijąjąc dopisywanie godzin w soboty. Skoro kierownica przymyka oko to to już problem firmy. Ale jeżeli jest podział na mijające się zmiany to nie zostawaj na drugą zmianę, bo roznosisz cały czas zarazki. Ze swojej zmiany zostawiasz na drugą a z drugiej na swoją. W firmie są jakieś zasady sanitarne to ich przestrzegaj. Nikt nie chce się zarazić. Jak szybko nauczyłeś się (usunięte przez administratora) za nie przestrzeganie zasad tak samo szybko naucz się ich przestrzegać i mijaj się z drugą zmianą. Pamiętaj że ocenianie innych zawsze zaczynamy od siebie. To jest podwstawowa zasada oceniania innych. Robisz nielegalnie zdjęcia więc zrób sobie jak chodzisz z pustą paletą. Pozdrowienia dla wszystkich którzy się ze mną zgadzają.

@Zdrowy

Nie wiem z której zmiany jesteś ale masz rację. W końcu cała stolarnia będzie w kwarantanie. Koleś próbuje musztroeać innych a sam nie wie co to jest. Wojsko koledze jest potrzebne ale ludzi z kat. E to jako piciski traktują. On już się niczego nie nauczy. Tacy się nigdy nie zmieniają. Robią co mamusia każe i kablują na innych .

Jaka umowa obowiązuje w Poldem Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

szwaczka

Na szwalnię- próbny 3mce, potem 3 m-ce na czas określony a potem 2 lata i 6 m-cy (czyli razem 36 m-cy. Dopiero po tych 3 latach jak dowiedziesz, że jesteś lojalnym pracownikiem i umiesz zapierda... jak mrówka mogą się zdecydować na umowę na czas nieokreślony)

@szwaczka

Bo w tej firmie tylko mówią ze potrzebuja pracowników a tak naprawde to potrzebni im są niewolnicy którzy za niewielkie pieniadze bedą tyrać i godzìć sie na kazdy wymysł pracodawy ( obowiązkowa praca w soboty bo potrzebują )

Dokladnie

Jak wygląda praca w Stelli?

Stary pracoenik
@Dokladnie

Wybacz ale pytać się na goworku jak się pracuje a danym zakładzie ?? Przecież tu tylko pisza nieudacznicy życiowi

I co
@Stary pracoenik

wkoncu się na tobie poznają, zrozumieją że mówisz im to co chcą usłyszeć(usunięte przez administratora)

@Stary pracoenik

To witamy w gronie nieudaczników .Kolega jak widać po wpisie inteligentny inaczej

Podobno jest praca na magazynie? Warto?

@Nowy

Na innych działach tez jest praca , i dali podwyżki chyba 2900brutto na start , jest z innego działu także się konkretnie nie wypowiem co do magazynu ale spoko kierownika mają

Stary
@Nowy

Na start to dają najniższą. Pracownicy co pracują kilka lat też niektórzy za 2600 brutto śmigają. A dyro się dziwi że ludzie nie chcą przychodzić do pracy. Niestety ale praca tutaj do najlżejszych nie należy. Jak masz gdzie to zmykaj. Obiecywać obiecują a później mowią, że nie widzą problemu, brama otwarta.

Maniek
@Nowy

Praca jest na różnych działach. Ale co z tego jak płacić nie chcą. 2600 brutto w porywach do 3000 brutto. Na tapicernie to możesz iść. Tam dobrze zarabiają, to dział dyrektora tzw. "Jego oczko w głowie" . Operatorzy maszyn 2500 netto nawet nie mają. A odpowiedzialność duża. Większość doświadczonych ludzi myśli już o odejściu. Jak się pracuje 5/7 lat i dostaje się podwyżkę 20/50 groszy to jest naprawdę żałosne. Zarząd zarabia krocie a nam ochłapy. Może najwyższa pora zrobić rotacje na górze. Był kumaty dyrektor to go zwolnili bo się P. (usunięte przez administratora) postawił. Ludzie tak się nie robi. Ona trzęsie całym zakładem a sprawy o mobbing. To znaczy że firma pozwala na takie traktowanie ludzi. I tu jest odpowiedź dlaczego ludzie nie chcą przychodzić do pracy. Pozdrawiam wszystkich wytrwałych.

piotr
@Maniek

Maniek jak mówił prezydent Komorowski : weź kredyt , załóż swoją firmę ,zbuduj ją od podstaw , wtedy będziesz w zarządzie bedziesz zarabiał krocie :)

Tajniak
@piotr

Coś Ci się nie podoba?

Dyzio
@Nowy

Nie warto tam taki jeden nawiedzony robi

Mark
@Maniek

Masz rację , praca jest w wielu działach. Myślę że po obiecywanych od tygodni podwyżkach będzie więcej wakatów:) Tapicernia spoko, na stolarni kilka osób dobrze zarabia, reszta szaruje po minimum i pewnie w najbliższym czasie nic się nie zmiani. A tak przy okazji @Poldem kiedy oficjalne info o wysokości podwyżek?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Poldem Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Soelm

Praca w tej firmie to (usunięte przez administratora) totalne Bylem pracownikiem przez pul roku i codziennie sie zastanawialem czy nie rzucic tego w cholere To tez zrobilem ... Zarzad bardzo nie uczciwy Teudna praca za male pieniodze

E
@Soelm

Byłem 2 dni na magazynie, (usunięte przez administratora)

K2

Z niewolnika nie ma pracownika

Wesoły

Oj brygadzista krzyknął na dziewczynki na stolarni :( oj jej to teraz nakablujemybtu na niego .. ha ha , oj nie my wcale nie kablujemy , my tylko wyrażamy swoją opinie :)) moze dziewczynki wam lemoniady przygotować w czasie przerwy ??? Już lubię tego brygadzistę :)

NN

Stolarnia to pierwszy dzial od ktorego zaczyna sie proces produkcyjny a ty pewnie robisz gdzies na koncu tego procesu i czekasz na te puzzle i dostajesz gotowe produkty ktore trzeba otapicerowac .wielka mi sztuka ,naciagnac gotowy material i przystrzelic.... Dlatego tapicerow mozna zastapic nepalami a stolarzy niestety nie poniewaz trzeba miec troche pojecia o robocie i praca jest na milimetry ....szkoda strzepic ryja na takie komentarze. Nie jestes ze stolarni to sie nie wpie...... O brygadziscie nie wspominam bo chyba wszystko juz zostalo napisane .

Bobo

Owszem, poprzedni kierownik wychował sobie kilka obrażalskich panienek takich jak najmłodszy brygadzista na stolarni. Jak można bronić takiego cwela. Chodzi kabluje, prawie nic nie robi. Ma się tu za Boga... nie można wymagać od innych jeżeli od siebie się nie wymaga. Oceniając innych trzeba najpierw siebie ocenić Piszecie o stolarni płaczliwe panienki. Bingo... prezes jak usłyszał kilka słów prawdy od drugiego starszego i doświadczonego brygadzisty to z płaczem poszedł do kierownicy a ta do dyrektora. Takie sprawy załatwia się samemu a nie z jęzorem do góry... prezes i kierowniczka są siebie warci. Nie umieją nic załatwić sami...

Tak

P
@NN

Zapraszam na tapicernie skoro twierdzisz że to tylko naciąganie i przybicie materiału do gotowych elementów (BĘDZIESZ MÓGŁ SIĘ WYKAZAĆ)

Nn.
@P

Bardzo chętnie. Tylko że jak chciałem to mnie nie puścili, bo jestem potrzebny na stolarni. Was można zastąpić każdym a nas nie.

Hmjj
@Nn.

Hmm ciekawe? To czemu z waszego działu zwolniono najwiecej ludzi w marcu i kwietniu ???jezeli jesteście tacy nie zastąpieni ??

@Nn.

Nie masz pojecia jak wygląda ta praca jesli wydaje ci sie ze to tylko naciągniecie i przybicie materiału . Zdziwił byś sie bardzo i rozczarował napewno

J

A fajki?

Post do samego prezesa stolarni... jak tego nie czytasz to napewno już Ci ludzie donieśli... o ile jeszcze ktoś Cię tu lubi.? Dobrze że pracuje tu z Tobą mamusia to może powie coś miłego. Odpowiedz sam sobie... czy nie jest Ci wstyd za to jak postępujesz? Za to jakim jesteś lizusem i kablem? Odpowiedz sobie na te pytania tylko szczerze... o ile sam przed sobą masz odwagę się przyznać...

@10

O 10 się wypowiedział :) jak miło , 10 na każdy temat się wypowie , nawet o chorobach wenerycznych wam coś powie jak go zapytacie :))10, baca , sraca czy inni powinniście sobie jakiś klub dyskusyjny założyć i sobie robić dobrze :)))

@Tomek

Rozumiem ze ty tez do tego klubu dyskusyjnego dolaczasz skoro wyrazasz swoja opinie tutaj.uczestniczysz w dyskusji wiec tez nalezysz do klubu . A tak swoja droga to pewnie zmienil bys zdanie gdyby sprawa dotyczyla twojej osoby bezposrednio .nikt sobie tej calej imprezy na forum nie wymyslil ,to nie przypadek ze dotyczy pewnej osoby i ludzie wyrazaja swoja opinie.miarka sie przebrala wiec jest reakcja ludzi.....pomijam to ze pewnie nic sie nie zmieni i sprawa zniknie poniewaz pupilki zawsze mialy dobrze w firmie....kto robi dluzej wie o co chodzi....podwojne standarty

Tajniak

Bo go dotyczy

Nepalczyk

Bardzo dobre posunięcie ze strony brygadzisty zużyte mietki

Baca

Prezes Stolarni jest konfidentem. Donosi nawet dyrekcji. Szkoda tylko że nie potrafi ocenić sam siebie. Robi zdjęcia i wysyła do kierowniczki (co z zakazem komórek), której nie chciał piszac podanie do właściciela. Brawo...

Old pracownik
@Baca

Oj dziewczynki ze stolarni znowu płaczą , o mamo trzeba pracować i jeszcze zwykła pensje dostanę jak inni , uuu :)

@Old pracownik

Jak nie masz pojęcia o co chodzi to nie komentuj.

???

Z przykrością muszę się z Wami zgodzić. Przynajmniej widać ile jest warta nowa kierownica... niestety ale lizusów i podpierdalaczy nigdy nie brakowało. Niech zobaczy co mamusia robi, i też niech idzie na górę.

Baca

Gratuluje logicznego myślenia i czytania ze zrozumieniem. Pisanie opinii o kimś lub o czymś nie jest kablowaniem. Chyba sam nie wiesz na jaką strone wchodzisz(usunięte przez administratora)

@Baca

"prezesik" stolarni nie dosc ze jest niezastapionym przekaziorem informacji to ma jeszcze ponadnormatywna zdolnosc do placzu gdy ktos mu po mesku prawde powie o nim samym i jego pracy ..... A na koniec trzeba go jeszcze przeprosic za ta prawde ....

Neutralny
@NN

Struga cwaniaka a jak sam wyzywa ludzi od (usunięte przez administratora) i tym podobne to tego nie widzi... najlepiej jak się czegoś nie wie i nie ma się pojęcia to trzeba oczernić innych żeby się wybielić... chusteczki higieniczne trzeba mu zasponsorować żeby miał w co płakać, to może przestanie wypłakiwać sie w spódnicę kierowniczki i rękaw dyrektora????

@Neutralny

Potwierdzam.na takim stanowisku trzeba umiec pracowac z ludzmi,zwazyc za i przeciw , rozwiazywac problemy rozmowa a nie odrazu nadawac tym bardziej ze sam swiety nie jest .zaczyna krzykiem a pozniej chodzi zdziwiony ze pocisk dostaje.niestety nie wszyscy maja mega cierpliwosc i w pewnym momencie moga wybuchnac,tym bardziej ze wielu jest starszych od niego i nalezalaby sie odrobina szacunku

???
@Baca

Chyba do niego dociera wszystko, bo z pod biura kierownicy to się prawie nie oddalał kabel... nawet nie ma odwagi ludziom w twarz spojrzeć. Kierowniczek za paczke dropsów. Bardzo dobrze... niech się konfident schowa w norze i z niej nie wychodzi...

Koza

Gnida i najgorszy brygadzista. Żeby swoich ludzi podpierdzielac do kierowniczki to słabo z jego strony

Widzę że wieści o prezesie i jego wyczynach szybko obiegły dział. Teraz pytanie do wszystkich ale głównie do prezesika stolarni... Czy warto chodzić na pięterko? Naprawdę tyle obiecują???

Koza

Też jestem ciekaw.Chyba mu się to opłaca.On jest o wiele gorszym brygadzista niż ten drugi starszy. Donosi na każdego.Taki młody gościu a udaje takiego cwaniaka jakby był szefem????????????

Dobrze że wy nie jesteście (usunięte przez administratora) Uważam że 10 ma racje. Według Was osoba, która śmiało wyraża swoje poglądy powinna zmienić prace. Prędzej 10 zmieni pracę niż Wy będąc przydupasami☺ to że ktoś powtórzył zdanie świadczy o tym że POSIADA WŁASNE ZDANIE, a łyka wszystko jak pelikany. W tym momencie piszę o Was.

Tak powina zmienić prace jeżeli setny raz płacze o tym samym, jaka ta firma jest zła , a nikt nie mówi o tym ze ma zmienić prace za swoje poglądy ...10 naprawdę jesteś żałosny ,

Bungur
@Kasia

Bo jest zła ale 10 byc moze lubi to co robi i chcialby byc traktowany jak czlowiek a nie jak maszyna z której mozna wycisnąć jeszcze wiecej zastraszając , obcinając stawki akordowe itp . Ty Katarzyno wlasnie mowisz ze powinien zmienić pracę dlatego ze nie podoba mu się traktowanie pracowników przez pracodawce i nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy wiec to ty jestes żałosna . Jeśli jest tak świetnie to napisz pochwalny post co ci się tak podoba w firmie a nie krytykuj tych którzy w ten sposób próbują coś zmienić ( choć napewno to nic nie da )

@Bungur

Widzę że jest też ktoś kto racjonalnie patrzy na to wszystko. Napisać coś złego na firmę i już człowieka krytykują.

@Kasia

Powiedziała co wiedziala

Panie Prezesie! Dlaczego zamawiane są stelaże z zewnątrz. Kierownctwo uspakaja że nie będzie zwolnień a tu wszystko wskazuje że będą. My to mieliśmy się solidaryzować z firmą a firma z nami to co? Korzystacie z tarczy (podobno) a nepalczycy po 8 godzin robią i niektórzy musza w soboty robić.

Humel

Widocznie chcą jeszcze paru leserów ze stolarni zwolnić :) i dobrze zawsze obrażeni byli ze musza pracować :) i najwiecej zarabiali :)

@Humel

Kto zarabiał to zarabiał! Nie mierz wszystkich jedną miarą.

Ok :)

Zdolny

Doszły mnie słuchy że chcą wyprowadzić jedną zmianę i tym samym zwolnić jeszcze połowe ludzi. 27.05 mają dawać wypowiedzenia? Ktoś coś wie?

@Zdolny

Podobno 120 osób mają zwolnić do końca lipca. Wszystko się może jeszcze wydarzyć.

@Zdolny

Tak kadry

Zdolny

Nasi 6,5 godziny a tamci po 8. Naszych pozwalniali a tamci robią.

Skoro i tak mają zwalniać to chociaż niech sprawiedliwie to zrobią. Nich zostawią tych najbardziej produktywnych.

A to czemu?

Jareeks
@Kamel

To będą zwolnienia grupowe po 30 osób przez trzy miesiące kto będzie pracował na klejowce jak wszystkich zwalniają

@Jareeks

Kadra?

@Kamel

To się firmie opłaci.

@Jareeks

Z tego co się orientuję to mają zostawić tylko kilka osób żeby wykończyć reszte zamówień. Najprawdopodobniej będą chcieli to zamknąć.

????

...
@Bobo

Raczej nie ma planów zamknięcia firmy. Trzeba dostosować mocy produkcyjne do ilości zamówień a tych w najbliższym czasie będzie mniej. Na prototypowni powstają wciąż nowe modele, poszukiwane są nowe rynki zbytu.

@...

Obyś miał/miała racje.

...

obym :)

Starszy stazem

dobra decyzja zarzadu ,wazne jest ze ponad 300 osob ma nadal prace.w tym czasie trzeba isc na ustepstwa zarowno ze strony pracodawcy jak i pracownika. Panie Dawidzie ,slowa uznania za powstrzymanie sie od zwolnien kadry pracowniczej , damy rade to przetrzymac i oby kolejne decyzje byly rownie trafne . Prosze dbac o stara kadre ktora mimo turbulenci zawsze jest gotowa do pracy !!! :)

Pracownik2
@Starszy stazem

Zgadzam się z Pana zdaniem ale i tak się obowaiam ze będą zwolnienia patrząc co się dzieje , zreszta nikt nie będzie miał pretensji jak będą zwolnienia widząc co się dzieje :(

Starszy stazem
@Pracownik2

Pozyjemy , zobaczymy .nie sztuka zwolnic doswiadczonych pracownikow .to dziala w dwie strony. Gospodarka sie odbije szybciej niz sie spodziewamy i wtedy przyda sie ekipa ktora zna swoja prace od podszewki,ekipe ktora wchodzi na stanowisko pracy i wie co ma robic ....

Demotywator
@Starszy stazem

(usunięte przez administratora)powstrzymał juz nie 300 a 250 ma prace ty nadal też ? Jesli tak to gratuluje i prosze przedstaw sie zarzadowi takie lizusostwo nie powinno zostać bez nagrody. Jeśli jeszcze tego nie zrozumiałeś to mam nadzieje że szybko sìę przekonasz że takie slogany jak lojalnośc na lini pracodawca pracownik czy odwrotnie to tylko puste hasła

Starszy pracownik
@Demotywator

Ty demetowytar weź mi tak napisz na spokojnie co ma zrobić firma jak nie ma zleceń , ??

@Starszy pracownik

Nie ma zleceń?

@Pracownik2

No co ty nie powiesz?

Uki

Ha ha ha dobre :) coś w tym jest jak się czyta tutaj większość wpisów :) miauczki i marudy :)

Klon
@Uki

No faktycznie, większość tutaj to płaczki i to ciagle Ci sami :)

@Klon

No takjest

Bobo

Z moich obserwacji, i listy która poszła w obieg wynika, że zostanie jedna trzecia pracowników z czego chcą zamknąć całą stolarnie. Zwolnienia w trzech turach żeby wypchnąć resztę zamówień.

Zostaw merytoryczną opinię o Poldem Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Poldem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poldem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poldem Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poldem Sp. z o.o.