American Restaurants Sp. z o.o. Pizza Hut

Łódź

Opinie o American Restaurants Sp. z o.o. Pizza Hut

anonim 2009-05-12 11:54:44
Słowa kojarzące się z American Restaurants Sp. z o.o. Pizza Hut (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): rozwojowa i stresujaca
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą
Atmosfera i ludzie tam pracujący są sympatyczni, a atmosfera przyjazna.
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w American Restaurants Sp. z o.o. Pizza Hut: współpraca kierowników z pracownikami
Najbardziej nie podobało mi się w American Restaurants Sp. z o.o. Pizza Hut: częsta praca po godzinach
Jaś Fasola 2010-05-30 10:17:01
Praca 365 dni w roku za 900 zł/miesiąc plus żenujące dodatki do wynagrodzenia. Jeżeli jesteś idiotą to ta praca jest dla ciebie.
!@#$% 2010-06-17 21:55:23
Pizza Hut czynne jest 365 dni w roku, nie ma więc co liczyć na dni wolne w święta.
Praca po 9h dziennie, zmiana popołudniowa zostaje znacznie dłużej - bywa, że do 1:30 w nocy.
Przez pierwszy rok daną osobę zatrudnia się na 1/4 etatu, w rzeczywistości wyrabia po 36 godzin tygodniowo lub więcej. Za weekendy i święta nie ma żadnych dodatków - jakieś grosze za godziny nocne nie robią znaczącej różnicy przy wypłacie, która wynosi ok. 900 zł za miesiąc. Kwota 1200 zł jest nieosiągalna chyba, że przy dużej ilości nadgodzin.
W pierwszym miesiącu zadaniem nowej osoby jest nauczenie się i opanowanie standardów obowiązujących w PH. Do przeszkolenia pracowników przeznaczeni są tzw. instruktorzy.
Żaden z nich nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, a jedyny, który to robi w pracy
jest 2-3 razy w tygodniu. Pozostali, jak np. instruktor S [usunięte przez moderatora] bardziej
zajęta jest wypinaniem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i szczerzeniem zębów niż szkoleniem nowych pracownikow,
więc na każdym kroku trzeba wypytywać o wszystko innych pracowników, którzy raczej skorzy do pomocy nie są - w większosci to hołota w dresach przemieszana z osobami w jakimś tam stopniu upośledzonymi umysłowo - góra dwie, trzy osoby są w porządku. Panuje więc chora, wręcz patologiczna atmosfera.
W weekendy gdy ruch jest największy widać kompletny brak organizacji, ale pani kierownik wydaje się przymykać oczy na wszystko. Ważne, że interes się kręci.
Zupełnie inaczej sytuacja wygląda na sali gdzie atmosfera i ludzie są zupełnie inni.
Podsumowując w gorszym bagnie nigdy wcześniej nie pracowałem. Jeden wielki syf.
Szczerze - nie polecam!
anna 2014-05-10 22:31:16
Teraz na początek 9,15zł brutto + napiwki (kelner), na kuchni więcej. Umowa zlecenie przez pierwsze 3 miesiące.
Artur Wojtuś 2014-06-17 23:14:04
nie zatrudniajcie to są [usunięte przez moderatora] .Marne grosze płacą a chcieliby żebyś jedna ręką panierował drugą myl stół a nogami zamiataj w dodatku odpowiedz
NIGDYWIĘCEJ 2015-01-19 23:12:02
Odradzam pracę w 100%. Wykańczająca. Niczym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niemiecki.... Marne grosze, które oferują za taką harówę to żenada. Jeżeli jesteś głupcem to idź, po pół roku się wykończysz, nie mogąc wstać z łóżka bo kręgosłup Ci siada. 9,30 to ma osoba na umowę stałą. Najpierw masz marne 8 zł przez 3 miesiące.... Kierownictwo w oddziale w Łodzi jest żenujące... osoby półułomne, bez żadnej wiedzy oprócz księgi standardów Amrestu, nie znające żadnego języka obcego i traktujące ludzi jako maszynkę do robienia swojej gigantycznej "kariery" - śmieszne. Ludzie pracujący tam jako kelnerzy zmuszani są do zostawania po godzinach a grafiki układają na minimalną liczbę osób bo przecież TRZEBA OSZCZĘDZAĆ MILIONY, więc jeden pracuje czasem za trzech. A o jedzeniu, które dostają ludzie to już nie zacznę nawet tematu bo szkoda gadać. Generalnie OSZCZĘDŹ SOBIE NERWÓW I IDŹ CHOCIAŻBY DO JEDNEJ Z KILKUDZIESIĘCIU INNYCH RESTAURACJI OBOK BO KORPORACJA ZAWSZE ZNISZCZY....
Misio 2016-05-14 18:15:42
Ogólnie w American Restaurants Sp. z o.o. Pizza Hut jest naprawde dobra atmosfera, to już jak prawdziwa restauracja z klasą
Zostaw swoją opinię o American Restaurants Sp. z o.o. Pizza Hut - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie American Restaurants Sp. z o.o. Pizza Hut