Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Zateudniony i okradany

Odradzam kazdmu ta agencje. Traktuja ludzi jak mieso. Zero szacunku, jak sie bedziesz dopominal o swoje to powiedza Ci ze masz wracac do polski, jezeli pojdziesz na l4 to powiedza ze wracasz do polski. Daja co rowery w grudniu zeby dojechac do pracy za ktore placisz w miesiacu 40€ (cena roweru). Koordynatorzy porazka. Magda jest najgorsza, bez zadnego wyksztalcenia, po slabym technikum i dlatego sobie nie radza z planowaniem osób do pracy. Uciekac jak najdalej od boboli. (usunięte przez administratora). NIE POLECAM!

Spawacz happy

Ja pracuję pod Covebo i wszystko się zgadza wypłaty na czas co do centa jak ktoś chce pracować to go docenią

Tamara
@Spawacz happy

Co ty opowiadasz człowieku. Myślisz że za granice jeżdżą osoby które nie chcą pracować ???

@Tamara

Tak!!!!!!!

Kasia123

Witam 15 grudnia mam wyjechać do pracy ,przy kompozycji stroików czy ktos pracuje ppwiem szczerze ze troche sie boje z tego co tu piszą a nie stać mnie na strzał w kolano prosze o informacje rozmawiałam z Panią Andżeliką .S

MK

Jak się zwalniasz to licz się z problemami dodatkowymi opłatami za domek czy trudnością z otrzymaniem ostatniej wypłaty solarisa i nie zapomnij że jeżeli nie przyjedziesz do pracy to agencja potrąca tobie 20 euro z wypłaty. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Niech zmieni podejście do ludzi to nie są roboty tylko ludzie i zacznijcie wszystkich tratować równo i uczciwie nie wysyłajcie głupiego emaila że macie nadzieję że ktoś wóci do pracy pod waszą agencją jak po zowlnieniu nie macie problemy z wystawieniem solarisa i dodajecie jakieś wyimaginowane koszta dodatkowe za domek a potem wasi koordynatorzy nie wiedzą sami co to jest.

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Ninja

Osobiście mogę polecić covebo ale w Nijmegen, reszta to (usunięte przez administratora) i mogiła, omijać. Bądź pytajcie do którego was wysyłają i módlcie się o Nijmegen wypłaty tygodniowe nie miesięczne i co najważniejsze nie kroja na kasie gdzie w innych działach covebo to norma!!!!!!!!!!

Beroo

Nijkerk order picker lokacja w putten z całego serca polecam i prace i lokacje

Jarek
@Beroo

Coś więcej możesz napisać?

Solid Snake

Napiszę tak.Zostałem zrekrutowany do pracy jako lakiernik.Praca miała być 40 km od miejsca zamieszkania i mieli mnie przeszkolić w tym zakresie jako że pracowałem z systemami airless jako malarz budowlany itp. Na miejscu okazało się że na mieszkaniu nie ma żadnego wyposażenia typu patelnia łyżka szklanka itp. Więc po pracy nie dało się nawet zrobić nic do jedzenia czy picia czajnika też nie było. Pokoje osobne ale co z tego jak nie zamykane.Wiadomo że przyjeżdżasz z Polski i bierzesz swoje rzeczy nie po to żeby cię okradli to raz.Wiadomo na jaką patole się można naciąć w pięknej Holandii.Okazało się że praca jest ale 80 km od miejsca zamieszkania. 2h stania w korku w jedną stronę.Powodzenia.W pracy wyszło na to że szukają jeleni do szlifowania aluminium a na kwestię przyuczenia jako lakiernik brygadzista holenderski stwierdził że on po pięciu sekundach będzie wiedział czy się nadaję do lakierowania.Umowy też nie było więc po 2 dniach stwierdziłem że to nie ma sensu i straciłem pieniądze i czas bo 1400 km własnym samochodem i do tego dojazd nim do pracy to nie to na co się pisałem.Tak że zaufałem tym mendom ostatni raz w życiu.Rodacy Holandia jest już dla nas spalona i jeśli ktoś znajomy nie załatwi wam pracy bezpośrednio dla firmy na jasnych warunkach to proszę nie powtarzajcie tego błędu i nie jedźcie przez żadną agencję.Jesteście więcej warci.

Dobra rada
@Solid Snake

nic nowego lol, chlopak jak u nich pracowal to mogl posluchac opowiesci swoich "kolegow" z mieszkania o ich pobycie w wiezieniu haha, strach bylo cokolwiek w mieszkaniu zostawic

Mateusz

Witam, planuję zacząć pracę w Holandii w miejscowości Gieten, czy ktoś tam już pracował/pracuje? Ktoś coś może powiedzieć o warunkach tam panujących? Jak atmosfera?

Dobra rada
@Mateusz

Uciekaj z tego miejsca i najlepiej z tej agencji, chyba, że lubisz być oszukiwany i mieszkać w koszarach.

Prawdziwy informator

Masakra,w(usunięte przez administratora) w Polsce tam sie znalazł,świry.Normalnych ludzi jest garstka głównie pary.Wciągają nawet operatorzy wózków przed pracą Moje sugestie dla Covebo Work Office Sp. z o.o.: Wymagać zaświadczenia o niekaralności i wyznaczyć osoby z zewnętrznej firmy np.ochroniarskiej które bez zapowiedzi mogą wjechać na park Zeewolde i to o każdej porze i wytępić tych ćpunów itp.którzy drą mordy na pół parku w środku nocy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Prześwietlić prace swoich ludzi

Nie do zrobienia
@Prawdziwy informator

Przeciez to niewykonalne. Ta agencja funkcjonuje jedynie z takich ludzi. Kto normalny zgodzilby sie na takie ceny jakie sobie krzycza. Ich model biznesowy to wlasnie zarabianie na kryminalistach i narkomanach, ktory za to ze nie musza sie zweryfikowac sa w stanie im wiecej zaplacic. Gdyby zrobili tak jak piszesz to wlasnie straciliby 80% osob. Dlatego nikt normalny nie powinien tam pracowac, bo nie tylko dostanie mniejsze wyplaty, ale tez po pracy bedzie musial borykac sie ze swiatem przestepczym i (usunięte przez administratora).

Żenujące

Ta firma SAMA pisze sobie komentarze !!! Pracuję w Ingram Micro, praca jest ok. 4 dni w tygodniu. Na hali wszyscy NARZEKAJĄ na Covebo, nie spotkałem pozytywnej opinii jeszcze !!! Większość firm daje darmowy transport, oni chcą niemal 100€ za auto !!! Teraz uważajcie. Chcą 10€ za WYPOŻYCZENIE ROWERU NA TYDZIEŃ !!!!!!! NIE, TO NIE JEST ŻART !!! TA FIRMA OFERUJE TE SAME STAWKI CO WSZĘDZIE INDZIEJ, ALE WYPŁACA KASĘ CO 4 TYGODNIE JAKO JEDYNA FIRMA, BO CHCE NA KONIEC WAS OSZUKAĆ I KARY DAĆ !!!! DODATKOWO PŁACICIE ZA FATALNE WARUNKI NAJWIĘCEJ KASY ZE WSZYSTKICH AGENCJI W CAŁEJ HOLANDII. UWAŻAJCIE NA NICH, U MNIE KAŻDA AGENCJA MA SUPER OPINIE OPRÓCZ NICH !!!

Tom1995

Mam pytanie czy opłaca się jechać do Nijkerk przy pakowaniu mięsa do KFC

L?R.

nie polecam naciągają na pakiety transportowe

sicario

A więc tak. Zwerbowało mnie Covebo Opole, niby na operatora cnc, konkretnie na prasy krawędziowe. Po zwerbowaniu i wyjeździe polski oddział już umywa ręce od wszystkiego. Lokalizacja kwatery obok obory z setką krów, odór codzienny plus tysiące much. Do pracy kilkanaście km, auto służbowe, jedno na dwie osoby lub nawet jeden na jeden. Na kwaterze pokój jedynka, w zasadzie bez wyposażenia, tylko łóżko i stary, śmierdzący fotel. Żarówka 5watt czyli brak oświetlenia, trzeba kupić swoją. Kuchnia słabo wyposażona, za mało lodówek i setka much. Brak telewizji. Internet ok. Etap drugi czyli praca. Katastrofa! Nie ogrzewana hala (październik, listopad), totalny bałagan i brak minimum BHP. Brak ubrań i butów roboczych, brak rękawic, brak okularów ochronnych (szlifowanie), brak wyciągów przy robotach spawalniczych. Zdarza się wypadek w pracy, stłuczone i spuchnięte kolano. Wizyta w przychodni i po wpisaniu BSN okazuje się że brak ubezpieczenia. Leki kupione na własny koszt. Jakiekolwiek prośby o zmianę pracodawcy (straszny mobbing w stosunku do Polaków) pozostają bez odpowiedzi. Aplikowanie na inne stanowiska przez stronę Covebo bez skutku. Prośby o ubranie robocze i kartę ubezpieczeniową, bez odpowiedzi lub odpowiedź że trzeba czekać. Po półtora miesiąca dostałem bluzę, rękawice kupiłem sobie sam. Buty robocze przywiozłem z Polski. Karty nie dostałem nigdy. W opisywanej firmie rotacja Polaków bardzo duża, co niektórzy wychodzą po 20 minutach. Lepiej nie iść na urlop bo w moim przypadku jeden dzień urlopu to minus 85€. Godziny wakacyjne jakoś dziwnie pojawiają się i znikają. Po rozwiązaniu umowy wypłacone po 2 tyg. w okrojonej wersji. Dwa plusy tej pracy to pokój jedynka i dość wysoka stawka (tygodniowy przelew we czwartek). Ale za jaką cenę? Reszta to minusy. Nie polecam pracy przez Covebo Nijkerk. Ale może przez inny oddział jest lepiej.

wkurwiona

Trochę się wybiłaś i wszystkim chcesz rządzić Izka,Aldonie też na łeb wejdziesz?Ją tez wyrzucisz?A może Alise ze stanowiska wygryziesz?

wkurwiona

Nie mam nic przeciwko Covebo w innych miastach bo tam jest porządek w biurze,wszystko mają w miarę ogarnięte.Tylko tu gdzie Izka siedzi jest (usunięte przez administratora)jakby im się robic nie chciało.Ale po co pracować skoro można za nic hajs zbierać co nie Iza?

wkurwiona

Podajcie mi nazwy zakładów które podlegają pod biuro w Voorthuizen,Barneveld.Iza która zajęła stanowisko Aldony wypierda..a ludzi na ulice jak psa.To musi się skończyć.Pragne powiadomić szefostwo fabryk do których wysyła ludzi Aldona,Iza,Jacek.Potrzebuje nazwe firm :przy produkcji i pak.wędlin,przy produkcji kartonów,pak.mleka w proszku,przy konserwach,przy paszy...

Wkurwiona

Dwa tygodnie=4dni pracy,pózniej dwa puste tyg.Zjężdżam na tydzień rezerwując pokój,nie ma roboty więc siedzę dwa tyg.na urlopie i opłacam pokoik co jest im na rękę.Przyjeżdżam a w pokoju facet sobie mieszka.Co prawda naprawili błąd ale ile nerwów to kosztuje...Dwa dni pracy pominęli,wciąż od kilku tygodni proszę o zwrot pieniędzy.Co słyszę od koordynatora?My jesteśmy tylko koordynatorami administracja się tym zajmuje.Myślałam że koordynatorzy są po to by rozwiązywać problemy z wypłatami ale tu chyba jest inaczej.Normalnie lajcik mają w biurze skoro robią NIC!Na chacie (usunięte przez administratora) i choć koordynatorzy tu zaglądają dość często,udają że nic nie widza.Nawet nie ma jak ugotować obiadu bo wszystko (usunięte przez administratora) a zlew wygląda jak obrzygany.

ten
@Wkurwiona

to może wypadałoby żeby po sobie sprzątać i nie wyglądałby jak obrzygany?

@ten

nie ja meline zrobiłam z chaty.Sprzątaj jak taki madry jesteś.Albo przestań ćpać to ujrzysz ten (usunięte przez administratora)

Jm

Nie polecam. Brak zwrotu za paliwo, wypłaty miesięczne 500e,(lub na minusie) straszne kłopoty z koordynatorką. Z jedenastu osób w domu zostały dwie, bo wszyscy pozwalniali się z powodu masakrycznie małych wypłat.

santa claus

Najgorszy pseudo koordynator wCovebo Nijkerk to H. Uważajcie na tego typa bo to straszny leń, nic wam nie załatwi i kieruje się tylko własnym interesem.

Celcia

Witam, czy ktoś wyjeżdża do Groenlo na okres świąteczny??

Klik
@Celcia

Hej ja planuje wyjazd z początkiem grudnia na ten wyjazd.. także jestem zainteresowana jak praca tam wygląda w tym czasie : ) I jakie zarobki? Był ktoś?

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.