Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Witam! Chciałbym się dowiedzieć sie coś o pracy na mentosach w Zeewolde bo chciałabym się tam wybrać. Jak z godzinami I wgl?

Julka

Za darmo nikt nigdy nie dostał pieniędzy, chyba że zna ktoś taką agencję to chętnie skorzystam. Praca prosta nie wymagająca wielkich rzeczy. Wypłaty się zgadzają. Koordynatorzy OK. Pomoc gdy coś nie odpowiada jest. Jeżeli ktoś żył do tej pory na garnuszku z rodzicami lub wcześniej nie pracował to może nie dać rady bo "praca ciężka". Śmieszą mnie takie opinie ale niestety dużo młodych narzeka.

Karol
@Julka

Co ma wiek do tego, że jako jedyni wypłacają kasę co 4 tygodnie, mają największe opłaty za wypożyczenie auta (które jest niezbędne do jazdy do pracy i za które pracodawca płaci każdemu po 6€, a covebo bierze to dla siebie!) i którzy jako jedyni nie pozwalają nim jechać do sklepu pod groźbą kary! Tu w ogóle o prace nie chodzi, chodzi o to, że pracując u nich zarabia się najmniej ze wszystkich agencji, a warunki mieszkalne mają bezapelacyjnie najgorsze! (usunięte przez administratora) gość dobrze gada odnośnie tej agencji a ma 10 lat przepracowane za granicą.

Agga

Praca na ciastka w Delfin oraz na sałatka da się zarobić?

Artur
@Agga

Da się zarobić 1/3, co w innych agencjach, w dodatku wypłacą Ci kasę po 4 tygodniach a nie jak wszędzie co tydzień. O warunkach to inni już pisali, brak ogrzewania i internetu to tylko początek atrakcji. Jeżeli masz 1% ambicji i szacunku do siebie, to uciekaj.

Paulina
@Artur

popieram....

Boski Roman

Zaczęło się niewinnie jak w każdej agencji na początku tygodniami weryfikacja pracownika pod kontem zdolność mówienia w językach obcych ???? ???? następnie sprawdzenie przez osoby zatrudnione już od jakiegoś czasu w agencji czy się ma jakieś to znajomość z bandytierka itd. Zregoly miły gość przylepa następnie zdolności umiejętności i znajomość innych agencji w no w celu wykluczenia ewentualnej zmiany pracy .... Generalnie zgadza się wszystko co kriss maslak na swoim kanale w bardzo znanym portalu mówi ... A lepiej powracając do covebo heh banda nieuczciwych naćpanych (usunięte przez administratora) zarządzających ludźmi potrafią (usunięte przez administratora) z mieszkania i pracy w jeden dzień. Mimo że się ma zapłacone za cały tydzień do soboty włącznie a jest wtorek np. To jedno za wszystko sobie liczą same wypłaty sięgają minimum obecnego w nl. ale tu wkracza covebo z wszystkimi minusami i z (usunięte przez administratora) magicznym minusem co sami holedzy nie mają pojecia co to jest a zwie się on tak Zmiana kosztów norm et wynagrodzenia 81% wyyyjjjebka totalna ????????która opiewa zreguly na około 200 € a oprócz dochodzą rower nawet jak się nie jeździ auto prywatne jeżeli ludzi wozi się do pracy aaaa przepraszam niema jeżeli masz wozić nawet jeżeli ci to nie odpowiada bo to jakieś zajazdy od których daje że auto później nadaje się na złom bo ni uja nie wywietrzyć pan już to jeszcze w covebo za to zaplacisz tak tak tak potrąca ci za dojazd 44 euro a nie 55 tyg ale to też jest zmienne heh ???? niema kosztów stałych zależy też od kilometrów a jakże tyle że nigdy nie wiesz ile faktycznie płacisz za km mimo że przy 50 km dojazdu dzień na dzień w jedną stronę oczywiście korzystniej dla ciebie było by załatwienie mieszkania w okolicy pracy żebyś mógł na rowerku albo autkiem swoim jechać ale to tak nie działa napewno nie w covebo ta agecjia jest tak zorganizowana żeby wycisnąć z każde go ostatniego centa do swoich kieszenie mówię tu o kordynatorach kierowcach covebo itd... A na końcu a w zasadzie kiedy im się spodoba to cię wyjebibbbia na dwór i radź sobie szczęście twoje jak będziesz mieć auto albo znajomych w niedalekiej okolicy którzy cię przygarną bądź grosza przy (usunięte przez administratora) bo może się tak zdarzyć że zostaniesz wyjebibbbia Niny jeszcse przed wypłata a twoje środki na koncie cowebo zostaną tymczasowo zamrożone hehe niemys że się ktoś z agencji covebo zlituje nie tu nie tam nie teraz pozdrowienia dla wiecznie naćpanego zespołu covebo AA nie o wszystkim napisałem oczywiście z jasnych powodów podejrzewam poprostu że nie przejdzie przez administratora tak jak robota dla covebo hehe

angelo
@Boski Roman

Dobrze się czujesz człowieku ? czy gdy to pisałeś zakrztusiłeś się żuberkiem i dostałeś wylewu ? Patologia...

Aga
@angelo

Patologia? To jest typowy pracownik tego miejsca, wytrzymałam tam 2 dni i uciekłam.

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

Keraiw

Witam Covebo jak każde biuro raz lepiej raz gorzej ale uważajcie na oddział w zeist jak teaficie na genialnego koordynatora Łukasza J który potrafi powiedzieć jako koordynator zastępując Sebastiana że jak nie masz samochodu to nie jedziesz do pracy to mi podniosło ciśnienie kiedy byłem załamany tą sytuacją (A dyrektor z firmy w której pracowałem zapewniał mnie że dla mnie będzie praca)napisałem do Łukasza że źle się czuję ( bo wypiłem kilka piw z żalu że tak postąpił że mną koordynator Łukasz j) i nie chcę iść do innej pracy w następnym dniu wpadł mi na lokację i chciał mnie pobić że nie poszedłem do pracy a ja byłem załamany tą sytuacją tak postępują koordynatorzy z Covebo gratuluję im ale zrobię wszystko żeby zapłacili za swoje błędy uważajcie

Shira

Witam wszystkich, pracowałem dla Covebo tak ze wiem co i jak tam wyglada i mam jedno do powiedzenia dla ludzi którzy dalej chcą z nimi współpracować, jeśli jesteś idiota który/a ma kupę siana zamiast mózgu i lubisz jak ktoś pluje ci w twarz i mówi ze deszcz pada to jak najbardziej polecam, kłamią i kradną nic więcej mówię i placówce w venlo, do tego pani Dżoana koordynatorka która wyglądem i zachowaniem nadawała by się bardziej na strażniczkę lasów ;) elokwentna jak cep, tak ze hak jesteś krótko mówiąc idiota to polecam gorąco normalnych ludzi przestrzegam z dala się od nich trzymać a prawnikami straszyć możecie wieśniaków nie mnie jak chcecie to się zobaczymy w sądzie tylko nie zapominajcie ze mam maile od waszego idioty księgowego i rozmowy nagrane pozd i zapraszam a ludzi ostrzegam

Stajenny

Robią w (usunięte przez administratora) ludzi warunki mieszkalne dramat kłamstwa w Pl rzeczywistość w Nl ... Praca miała być od razu a czeka się wiele dni ... Najgorsza firma na jaka trafiłem i to co mają na stronie internetowej firmy napisane że dbają by pracownikom było lepiej w życiu to pic na wodę !!! Dużo dowodów na to mamy ! Należy firmę zgłosić do gemente i inspekcji pracy !

NIGDY W ŻYCIU WIĘCEJ TEJ FIRMY. WYSŁALI MNIE NA PT CREATIONS I TAM NIE PRACUJĄ LUDZIE TYLKO JAKIEŚ (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)Codziennie inna banda (stół) do pracy. Praca przedstawiona w Polsce jako dokładanie ozdób do kwiatów, a tak naprawdę to sadzenie kwiatków. Każdemu pracownikowi w Polsce mówią co innego (koleżanka myślała że idzie na sztuczne kompozycje kwiatowe. MIESZKANIE TO JAKAŚ PORAŻKA; MUSIELIŚMY MYĆ POKÓJ DOMESTOSEM wszędzie pająki, muchy, (usunięte przez administratora) osób w taki że głowa boli.Okna w pokoju nie można otworzyć, bo pająki muchy i komary zjedzą Cię żywcem. Współlokatorzy to też jakaś porażka ( na 7 osób w domku tylko dwie normalne które o siebie dbają i przede wszystkim się myją)

rozczarowana

mogę w 100% potwierdzić ta wypowiedź. raz i nigdy w życiu więcej covebo

piiter
@pracownik

tak swieta prawda prawdziwy kołchoz nie polecam

Gon12
@pracownik

Ja też nie jestem zadowolona z pracy na PT, co innego mówią w biurze a tu się okazuje że to całkiem co innego: sadzenie kwatów, dźwiganie donic na wózek, pośpiech i niemiłe osoby. Nie polecam!!!!

nana
@pracownik

Ta praca to porażka!mówią żeby dokładnie robić a same byle jak kładą np . mech, ale starszym pracownikom to chyba wszystko wolno!

saga32
@pracownik

Bo praca na PT creations to jak zdrapki albo wygrasz albo przegrasz, są miłe osoby, które chcą Cię nauczyć a są rakie wredne co Ci nic nie powiedzą i jeszcze do tego wyzywają!

Nowa567
@pracownik

Najgorszemu wrogowi nie polecam tej firmy!!!!Podkrecą Ci bandę i masz robić! Żadnej pochwały nie usłyszysz tylko caly czas tempo i tempo!

Nowa567
@saga32

PT creations wykańcza nerwowo!!!

Pracownik Pt
@Nowa567

I bardzo dobrze, tutaj się przyjechało pracować a nie stać i opierać o bandę. :D większość tych przyjezdnych oparloby się o taśmę i stało. A to tak nie funkcjonuje, bo starsze pracownice za was lenie po grzbiecie dostają. Albo robisz albo dom.

Takeshi66

Witam , widzialem ogloszenie tej firmy covebo praca magazyn ze skanerem zbieranie zamowien praca w miescie Waalwijk Holandia , pytanie czy warto ?

Tomas

Dołaczam do pytani

Bernaś
@Takeshi66

Jeżeli chodzi ci o pracę na ingram, to robię tam przez nich piąty tydzień i wszystko póki co jest w porządku. Wyjechaliśmy wcześniej przez inną agencję, ale nie było godzin i przenieśliśmy się właśnie tutaj, chociaż nie wiedzieliśmy za dużo o samej pracy, raczej pojechaliśmy w ciemno. Dzisiaj idziemy na 15:30, cały tydzień teraz tak będziemy mieć, do tej pory było 40-45 godzin w tygodniu, wypłata git, za 3 tygodnie 1050 euro, więcej niż mieliśmy przez poprzednią agencję, a sama praca bardziej lajtowa, bo nie ma norm do wyrobienia i żaden (usunięte przez administratora) nie stoi za tobą i nie pogania. Jak ktoś popracował za granicą, to będzie zadowolony, praca spokojna, fajne zarobki, zakwaterowanie trochę daleko, ale zwracają za benzynę i w Niemczech kiedyś dojeżdżałem jeszcze jak robiłem na fabryce Milki, a nie zwracali nic

@Bernaś

Dziękujemy BERNAŚ za opinię, bardzo Nas cieszy jeżeli ktoś zdecyduje się napisać obiektywnie i rzetelnie o nas i pracy. Zachęcamy do podzielenia się opinią jeszcze w późniejszym czasie. Pozdrawiamy

Isiek
@Bernaś

To ja za 3 tygodnie mam 1250. A Covebo to zlo.

Boguś
@Bernaś

Jakie zarobki jak z mieszkanien proszę o trochę informacji

Holandia
@Bernaś

1050 za trzy tygodnie, według Ciebie to luksus?

Berni
@Holandia

Po wszystkich odciagnieciach to spoko kasa. Czytaj 1050 na łapę . Chata i ubezpieczenie i auto opłacone, więc czysty hajs

DEJF
@Berni

Idąc tym tropem to za miesiąc jakieś 1300-1400 euraczy na rękę i wszystko opłacone??? Daj zńać Bernaś czy tak Ci wychodzi bo też dali mi tą ofertę, wyjazd za 2 tyg.

Praca
@Bernaś

Jak wyglada sytuacja na ten moment w tej firmie jeśli chodzi o ten zakład ? Dostaliśmy taka ofertę ale zastanawiam się czy faktycznie są godziny a opinie nie zachęcają

santa claus
@Berni

Jak na Holandię to wypłata za pół etatu. Więc nie wiem skąd ten entuzjazm?

Tamara
@Covebo Work Office Sp. z o.o.

Skoro jesteśmy przy rzetelnych odpowiedziach to w takim razie, droga agencjo, proszę mi powiedzieć czemu na cały miesiąc październik miałam zaplanowane tylko po 2-3 zmiany na tydzień?

ali
@Holandia

dla wsioka i 1000 za duzo stawki porazka robota jest albo nie ma trzeba zawijac sie na inne biuro

Mikołaj
@ali

Komentarze pisane przez nich. Covebo ma najmniej zleceń z Ingramu (czyt. najmniej godzin, nazwy Ingram Micro nie podają specjalnie, bo wiedzą, że jak ktoś sprawdzi inne agencje to do nich NIGDY nie pójdzie), mają też najgorsze stawki godzinowe i największe koszty (mieszkanie i auto to żart). Polecam ASBFlex, pracuję u nich kilka miesięcy i mam TYGODNIÓWKI po 50-60€ większe niż osoby pracujące przez covebo. Dodatkowo mam tygodniówki a nie jakieś pensje co miesiąc, gdzie każdy mówi że na koniec wałki robią i z ostatniej pensji dostajesz połowę LOL. No i warunki w ASBFlex dużo lepsze jeżeli chodzi o mieszkanie. A jak musisz coś na mieście załatwić to nawet bez auta Ci zorganizują transport powrotny, oczywiście za darmo. Unikaj covebo jak ognia, bo dołączysz do masy osób, która się na nich przejechała.

pikolo
@Mikołaj

napisał pracownik wewnętrzy ASBFlex (czytaj koordynator)

Max Kolonko
@pikolo

Napisała osoba, która mówi jak jest. Te osoby co są z covebo to akurat jakiś kryminał chodzący, to jedyna agencja w Ingram'ie, która nie wymaga zaświadczeń o niekaralności dlatego pewnie pracują tacy ludzie tam. Ale im to, że są (usunięte przez administratora) na kasę na rękę, bo przynajmniej mogą się ukrywać. Osobiście polecam ASB bo tam pracuję, natomiast każda inna agencja jest spoko, po prostu w każdej innej zarobisz więcej siana. 60€ tygodniowo to ponad 3000€ rocznie + większe dodatki wakacyjne. Dla mnie to różnicę robi i po prostu ostrzegam innych.

Oliwia
@Bernaś

Witam proszę podać namiary jaka praca i miejscowośc bo tez pracuje przez te agencje tylko chce zmienic prace po trzech miesiącach wróciłam z Holandii gdzie praca była ok tylko atmosfera nie do zniesienia proszę o kontakt pozdrawiam

....
@Takeshi66

Praca jak najbardziej super, lekka. Ale nie przez Tą agencję.. pracowałam tam dwa miesiące..

Dorota
@Covebo Work Office Sp. z o.o.

Praca w porządku. Ale zakwaterowanie nie do zaakceptowania w zimę. Mieszkaliśmy w domkach letiskowych nie przystosowanych do mieszkania w zimę. Porażka. Zimno, gazu brakowało co 3 dni i nie było cieplej wody. A na filmie były przedstawione super warunki.

Dokladnie jak wyzej (a raczej nizej). U nas placi sie 80€ za mieszkanie w normalnych warunkach, z normalnymi ludzmi, dojazd mamy darmowy. W calym covebo jest auto za 75€ bez mozliwosci uztku wlasnego i 120€ za domki kempingowe i mieszkanie z kryminalistami. Az trudno w to uwierzyc, ze Ingram ich jeszcze nie wygonil, ale napisalismy juz kilka listow w tej sprawie, moze zareaguja. Jak zmusza ich do pobierania zaswiadczen o niekaralnosci to od razu sie wycofaja. A i do tych z covebo co placa te 75€ za auto haha. Wiecie, ze Ingram placi waszemu pracodawcy 6€ dziennie za kazdego z Was za dowoz do pracy? Jak myslicie, ze ich zysk to 300€ na aucie za wasza czwórkę osób, to doliczcie sobie jeszcze 24€ za kazdy dzien pracy od Ingramu. Oczywiscie wy tej kasy na oczy nie zobaczycie pomimo iz Ingram dedykuje ja wylacznie wam, aby zrekompensowac koszty paliwa jak rowniez czasu na dojazd haha.

Covebowicz
@Tomek

No to jest chyba największe przegięcie i pokazuje ich stosunek do ludzi. Ja pieprze, 150€ miesięcznie daje mi Ingram, abym dojechał do pracy, a nie dość, że tej kasy nie widzę, to jeszcze muszę płacić 75€. Teraz i tak już pracy nie ma, ale to było najgorsze doświadczenie w moim życiu. I pomyśleć, że z moich pieniędzy są utrzymywane te darmozjady w Polsce, które żerują na oszukiwaniu ludzi, aby tylko pojechali z tą agencją. W tej firmie to chyba nikt nie ma szacunku do nikogo, mam nadzieję, że mi pieniądze wypłacą bo teraz chcę rezygnować.

Sebastian

Odradzam serdecznie jakąkolwiek prace w tej agencji ;) płacenie podwójnie za auta, krocie za syfiaste mieszkania to tylko cześć parodii firmy.

Strajk

Zróbmy może strajk, bo to co się dzieje w tej firmie to jakiś żart. Przecież jak wszyscy się postawimy to będą musieli zareagować. Auto powinniśmy mieć darmowe i tak dostają za nas ponad 600€ miesięcznie od pracodawcy!!! A mieszkania musimy walczyć o lepsze, jak byłam u znajomych w hotelu Otto u znajomych to się niemal popłakałam, nowoczesne bardzo duże pokoje, wygląd. I dosyć z tymi pensjami co 4 tygodnie!!! Jedyni się tak dajemy robić, w żadnej agencji tak nie ma. Jak nie pójdziemy wszyscy do pracy, tylko zamiast tego do biura, to coś wywalczymy!!!

....

Co prawda praca bardzo fajna ( Ingram ), lekka i przyjemna, ale to wszystko. Mieszkanie na bungalach w których wilgoć jest wszędzie, ubrania musieliśmy trzymać w walizce, bo w szafie by zgniły. Wypłaty.. szkoda gadać.. OPŁATY ZA TRANSPORT ZA KTÓRY PŁACI INGRAM.. o pralce to można zapomnieć, chyba ze zabierze się ze sobą materac do pralni i będzie się tam koczować.. Częsty problem kontaktu z koordynatorem.. w Polsce wszystko przedstawione było kolorowo i pięknie, cuda na kiju..

kozia wólka

Hejka jak po 1 rozmowie dostałem mail to ja mam do nich dzwonić czy co???

bizariusz

polecam, jestem na projekcie swiatecznym vion. od środydo soboty zrobiłem 40 godzin, poniedziałek wolny, od wtorku do soboty paln znowu po 9-10 godzin. nie płacimy za domek i ubezpieczenie, domki w lochem, ludzie ok

Życie jak w Covebo.
@bizariusz

A to bardzo ciekawe panie koordynatorze, bo ja jakoś płacę w tej agencji 110€ za mieszkanie w baraku, za auto 75€ i jak tylko pojedziemy nim do sklepu, który jest po drodze to grożą nam wysokie kary. Ale Covebo dba o nas bardzo i za jedyne 10€ możemy pożyczyć na tydzień rower, wart niewiele więcej. Problem w tym, że nigdzie nim nie dojedziemy, bo do pracy mamy bardzo daleko.

Jestem zdumiona bezczelnością tej agencji. (usunięte przez administratora) Polecam Holenderskie agencje, ale jak już musi być Polska to Covebo ląduje na końcu listy.

Jare k

Gdzie tu uderzyć w nowym roku???

Zadowolona

Ogólnie dla osób na wielówce oferta jest bardzo fajna (nie płaciłam za domek) Pracowałam w PT. CREATIONS (kompozycja stroików) Godzin zawsze było te 40 tygodniowo. Ja akurat pracowałam na nocki więc sobotę i niedzielę miałam wolną. Praca była naprawdę spoko, ale osoby, które tam były już niekoniecznie. Można było trafić na naprawdę rasowe.. Nie powiem co. Ale jeśli jesteś wrażliwa to nie polecam ten pracy. Pracuje tam mnóstwo osób, które "nic nie wiedzą" i musisz za nie robić bo sobie staną przy jednym stanowisku i palcem nie kiwną. Mieszkanie na Veen (7dmio osobowy domek) było naprawdę spoko, może nie było niewiadomo jak czysto, ale jak się wysprzatalo to było ok. Towarzystwo na domku naprawdę przyjemne, a koordynatorka zawsze odpowiadała, gdy coś się od niej chciało. Albo oddzwaniala albo pisała smsy, czasami wręcz nawet przyjeżdżała. Pozdrawiam Panią Natalie :) Wypłaty jak najbardziej się zgadzaly i były na czas. Jak nie planujesz kombinować aano wymyślać to będziesz naprawdę dobrze traktowany.

Rozczarowana

Witam wszystkich, Osobiście odradzam tą agencje, to tylko strata czasu i nerwów. A tym bardziej odradzam wszystkim tym co chcą jechać na firmę VION do Groenlo. Pracy nie ma, siedzisz po 3- 4 dni na bungalu który przechodzi płaśnia. Nie masz nawet dostępu do internetu. Zapytasz się Pani Luizy o dostęp do internetu to usłyszysz słowa " INTERNET NIE JEST NIEZBĘDNY DO ŻYCIA " . Plan przychodzi na emila, masz prywatny internet to sprawdzisz plan, kontaktu z rodzina przez skype na pewno mieć nie będziesz , bo przecież internet wedle koordynatora nie jest niezbędny do życia a roamingowe połączenia kosztują. Wyjazd jako para, że razem będziecie planowani na ta samą firmę to wielka ściema, wolne żarty ze strony agencji - nie planują razem tylko rozdzielają pary. Mydlenia oczu, nawet nie wiedzą kto z kim jest para. Agencja w Polsce mydli oczy, że będzie praca, że para będzie razem planowana tak samo i koordynator który jest Hiszpanem, tylko w języku angielskim z nim jest kontakt a tak naprawdę siedzisz, tracisz pieniądze na połączenia i dopytywanie się o pracę. Do najbliższego sklepu i miasta jest 4 km z buta, by zrobić zakupu trzeba się prosić by ktoś podwiózł albo masz 4 km spacer farmera w deszczu z zakupami. Reasumując , nim zdecydujecie się na wyjazd trzy razy przemyślcie czy nie szkoda wam czasu i nerwów. Bo przyjedziecie tu w dobrym przypadku tylko by zarobić na bungalo bez internetu i pralki, za które kasują krocie i marne grosze na przeżycie.

Tttt
@Rozczarowana

Mieszkales w Lochem?

Rozczarowana
@Tttt

Tak w Lochem

Klotzaak

Odradzam. Pracowalem w Tilburgu. Dalej czekam na wyplate. Zlodzieje duzo obiecuja a pozniej nie umieja wyplacic zarobionych pieniedzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.