Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

K

Nie warto, obcinają godziny przez koronawirusa,organizacja słaba,są inne lepsze agencje

Krzysiek
@K

A to niby które są te lepsze agencje od covebo??

mała
@K

No to chyba Tobie , ja jakoś mam po 41h i nie narzekam

Krzysiek

Covebo dobra agencja wiem bo pracowałem pieniądze się zgadzały zakwaterowanie w miarę ok, jadę tam przecież do pracy. No i nie rozumiem po co te negatywne komentarze. Jak dla mnie agencja jest ok.

@mała

Gdzie pracujesz podzielisz sie???

@Krzysiek

Krzysiek CZYTAJ prosze czytac od pazdziernika do 21.12.2019..byłem w Oirlo sofi mam konto ing NL wyrabiane w Horst mam potem agencja seppetrs było ok nie duze wynagrodzenie ok 8 brutto agencja z Robert koordynator była ok 89 za pokój internet był agencja dała rowery..bo do Aldi było ok 1,5 km do Horst 6 km z Oirlo ..ale po zakupy..praca moja przy norkach była sezonowa wiec Robertowi powiedziałem jade na swieta .Robert powiedział jak wyjedziesz to poszukaj innej agencji bo ci co zostawali szli na piekarnie agencja miała tyle ofert ...ok poszukałem covebo uff dramat 4 miejsca zamieszkania ..jeden pan jak piłem kawe spadł ze schodów odesłano go do Polski bo alkohol, narkotyki jezdziłem z nim do szpitala jak o tłumacz angielskiego..szyto mu podbródek, i w Polsce chirurg szczękowy w covebo obiecali mi prace przy roślinach ok zadowolony dlaczego prposze wpisac w google slawomirsoszynskiwix.....tam jest moja strona internetowa..jestem prezesem spółki z o.o. XIV wydz KRS ul Konstantyńska 100 i zajmowaliśmy sie roslinami , ogródkami , projektami pojechałem bo covebo mi pobiecało taka prace okazało sie to wypłata po miesiącu ok 11 euro pracowałem w vion food group przy szaszłykach potem palety..najpierw dali mi biały kask jak szedłem na obiad 12.30 Pan pokazał palec do góry ze ok dostałem niebieski kask ..pracowałem było ok ..zapoznawałem się z praca ..mówiłem koordynatorowi z covedo nie po 1 roku zostaje się oficerem.. w vion food group..prace rozpocząłem na szaszłykach ..w przeciągu dnia doszedłem do wprawy..przeniesli mnie na chwilę i potem Mariusz powiedział ze jak mnie przezucili to musieli 2 razy zatrzymac linie..układania kosteczek miesa na szaszłyki bo ok praca lekka tylko wprawy trzeba..potem przeucili mnie do lintelo ..wypaty co tydzien ukladanie zmrozonego miesa 25 kg na palety po 5 sztuk . Najpierw wyrzucanie ich ze skrzynek zmrozonych..o stl metealowy tzreba silnie uderzyc..ulozyc na palete...owinac zeby trzymalo sie ..ok byl audit ..dnia 12.03 przerwy s tam od 12.30 ..po godziny poszedem mwiem tym co wczesniej pracowali ze mna powiedziaem ide do ubikacji..ok siusiu..wrcaem zapomniaem wejscie kodem..byo 12.25 poszedem na palarnie poczewka pracowaem wtedy 3 dzien 2 dni wczesniej z Litwinem..ostatni Rumunem..Powiedziaem Rumunowi wczeniej ukjadaj tak jak ja z Litwinem ..podobaa m u sie moja praca..mowi nie pracuj tak szybko..:) ..a Rumun nie sucha jeszcze powiedzia po angielsku polska ..to swinia ..o kraju...i zmrozona ze skrzyni czesc wini spada mu na stop 1. COVEBO masakra bo ..obiecali inna prace przy zieleni...NIE wypata po miesiacu OK - mozna zaliczke byo 150 euro ale przez koordynatora.. 4 rqazy zmiana zamieszkania 3 razy miejsca pracy... 4 za niedbalstwo pozyczyem acznie 105 euro..50..40..15..oddali..u mnie oficerska kupiem euro w Kantorze w Mirsku 5. Alkohol narkotyki, brak konkretnej pracy brud..w piatek mi napisali ze mnie usunieto z pracy i nie moga znalezc innej i prosze opuci mieszkanie..hi hi ja joz w czwartek po tym brzydko mowic (usunięte przez administratora) zamwiem busa pastrans za 60 euro na sobote z Miasta Aalten kod 7121 Haartsestraat 11 Nie tylko ze wzgldu na koronawirus ..brud , brak takiehj oferty pracy co mi zaproponowano Tam po przesaniu zdjec tego mojego pokoju wspwspacza...do koordynatora..kontrola miasta nad czystoscia..w niedziele mnie tam nie bylo a mieszkancy wreszcie sprzatali zdjecia mam

Ona
@Slawek

Chlopie, Ty po polsku nie umiesz pisac, a mowisz po angielsku?Zmien dealera, dobra rada.

Mikołaj
@Slawek

Bardzo proszę napisz co chciałeś nam przekazać w języku angielskim, bo tego nie da się zrozumieć.

@Mikołaj

Haha cos w tym jest odpowiedz jak zawsze ale czemerges chyba z jakiegos translatora

@Mikołaj

spoko ..and if you want something in English, sign up for the course :) its joke :)

@Ona

masz jeszcze to jak wyslalem do seppeters zdjecia gdzie covebo mnie i nnych zkwaterowalo Szanowny/a Sławomir Soszyński, po przesaniu zdjec z kwatery w Aalten Otrzymaliśmy Twoją wiadomość. Dziękujemy. Z wyrazami szacunku, SEP Peeters Uitzendorganisatie

Slawomir

W covebo napisane : TO Produkcja i Logistyka ma szereg istotnych zalet, pozwala rozwinąć, poznać nowych ludzi, nabyć doświadczenie, ale kluczową rolę odgrywa nasze podejście. Peter Drucker, amerykański specjalista współczesnych metod zarządzania pisał, że „plany to tylko dobre chęci, chyba że natychmiast przekształcają się w ciężką pracę.”[1] Należy tym samym pamiętać, że wszystkiego możesz się nauczyć, wystarczy tylko tego chcieć. wystarczy tylko chciec ..oCZYWISCIE CHCIEC ..A JAK KTOS CHCE TO CHYBA TRZEBA GO NAJPIERW WPROWADZIC>>SZKOLENIE...i CO ISTOTNE DAC CZAS >>TEMU CO ROZPOCZYNA PRACE TERAZ NIE UKRYWA< AGENCJE JAK DZWONIA TO PYTAM CZY NIE COVEBO

Dawid

Ktos wie jak z samochodem służbowym czy mozna do celów prywatnych uzywac np na zakupy????

Pracownik Covebo
@Dawid

Używanie samochodu w celach prywatnych jest dozwolone tylko i wyłącznie po uzgodnieniu tego z koordynatorem

pyt
@Pracownik Covebo

to na jakiej pracy się dostaje samochód słuzbowy?

Cov2020 Barneveld
@pyt

Samochod dostajesz przy dystansie większym niz 9km przynajmniej moj koordynator (usunięte przez administratora) tak to trakruje. Zazwyczaj w aucie sa inni pasazerowie ktorych odbierasz po drodze do pracy. U mnie to jest doslownie po drodze ale jak mowie co koordynator to zasada. Moja siostra w zeist ma 20km wiecej bo transport. U mnie znow koordynator jest bardzo fanatyczny wzgledem pracy i planujr wszystko co do centymetrów nawet stan klockow w aucie????. Plus ze gość jest bardzo za swoimi pracownikami, nie raz stawiał sie w moich sprawach. ma gorsze lepsze dni ale zawsze na niego mozna liczyc. Dlatego zawsze wracam do Barneveld. Auta sa ok ale prywatna jazda odpada, fajnie ze daja możliwość zarobku na za pomoc w przeprowadzkach i szukaja pracy gdy nie maja u siebie za to wielki podziw bo latwiej zwolnić tak jak inne agencje.

mozna

@Cov2020 Barneveld

Czesto sa te przeprowadzki i zmiana pracy???

Xyz

Bardzo czesto

@Dawid

wlasnie ucieklem z Covebo pisalem dlaczego wczesniej 4 zmiany miejsca zamieszkania 3 zmiany miejsc pracy..zadnej pomocy ze strony koordynatorów to moze bardziej wina koordynatorow niz covebo..zadnej informacjii czytaj moje opinie wczesniej

sekiro

czy w covebo wszystko można załatwić zdalnie? w sensie przez internet/telefonicznie włącznie z jakąś rozmową kwalifikacyjną? chciałbym kiedyś pojechać z nimi, ale w nie ma żadnego biura covebo w moim mieście i zastanawiam się jak to wyglada

Iks
@sekiro

spokojnie możesz uderzać przez internet albo telefon i oni wszystko Ci powiedzą co i jak się odbywa. Raczej nie ma potrzeby żeby specjalnie tam jechać i się stawiać osobiście jeśli nie po drodze Ci tam, a chcesz konkretnie tą agencję. Tak swoją drogą pytasz ogólnie czy już sobie upatrzyłeś jakąś ofertę?

@sekiro

apikujesz na mail Ci wysylaja dokumenty podpisujesz i odsylasz zeskanowane ..podpisane albo drukujesz i wysylasz na adres agencji tak w wypadku covebo w seppeters nie ..nie ma rozmowy..ani umowy..zamawiasz busa i jedziesz

Quebec
@sekiro

Na luzie, przecież ludzie z całej Polski wyjeżdżają z agencją, to nie znaczy, że mają jechać pół Polski do któregoś z biur :) Także nie martw się, wszystko do załatwienia i co całkiem szybko i prosto

sekiro
@Quebec

dziękuję bardzo, a jak wygląda sprawa z dokumentami? trzeba coś specjalnie załatwiać, jakieś dokumenty od lekarza, czy zaświadczenie o niekaralności? bo wiadomo, że teraz może być ciężej zdobyć tego typu papiery

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Piotrek

Cześć, niebawem planuję wybrać się do NL, możliwe że na początku czerwca. Szukam informacji na temat BAKKER Tilburg, ostatnio znalazłem taką ofertę od Covebo, ponoć to magazyn, zbieranie zamówień itd itp. Czy obecnie ktoś tam pracuje albo pracował? Mógłby podzielić się informacjami na temat zarobków, warunków na zakwaterowaniu, kosztów (transport, domek, ubezpieczenie) i ilości godzin pracy? Byłbym wdzięczny za jakieś info. Pozdrawiam :)

Slawek

Masz racje Asiu jak pisalem o rekrutacyjnej rozmowuie ktorej nie było..a mozesz wybrac tylko inne opcje ze byla taka sobie.. pojawia sie napis ze nie dzialaja servery ..tylko zaczynajac od waznego..to covebo nie dziala jako posrednik..

@Slawek

jednej rzeczy nie jestem pewien czy to wina covebo..czy bardziej koordynatorów ..z covebo..

Piotrek
@Slawek

Cóż, po wypowiedziach domyślam się iż nie warto pakować się w niepotrzebną przygodę. Rozumiem, że teraz jest wirus i ogólna dezinformacja, ale jak bawią się w jakąś rotację to sobie podziękuję, jeżeli uprzedmiotawiają człowieka, to niech zaczną od siebie, bo ja szukam pracy stałej i przedmiotem nie jestem, nie szukam cyrku i proszenia się o godziny pracy. Widzę też, że sama agencja utrzymuje ciszę na forum, nie odpowiada na pytania i sprawia wrażenie niekompetentnej. Dobrze wiem, że są jedną z większych agencji zatrudniającą Polaków, opinie są mieszane, myślałem że w tych czasach postawią na wysoką jakość swych usług jako pośrednik, i będą mieli zapotrzebowanie na dobrych pracowników, ale nijak widzę to zaangażowanie. Pomijając zepsute Covebo, jest coś ciekawego w Tilburgu żeby zahaczyć się na dłużej? Jakaś agencja, firma, ktoś coś wie? Ogólnie planuję osiąść na jakiś czas w NL i potrzebuję normalnego startu. Ignoruję alkohol i narkotyki, mi to do szczęścia niepotrzebne Chcę sobie iść do pracy i mieć spokój w domu, a w pracy nieważne, będę robił swoje i tyle, byleby finanse się zgadzały. Ma ktoś jakieś sugestie co do Tilburga?

@Piotrek

Piotrek ..pisalem o covebo troche mnie zawiedli joz pisalem o tym dlaczego..Pani specjalistce do spraw rekrutacji ..wyslalem zdjecia pokoju w ktorym mieszkalem i co pisali o covebo na drzwiach..na barku..fakt..sam nie rozumiem koordynator jednego zwolnil a tak serio to covebo przeniosloo go na inne stanowisko Ja bylem za to wkurzony..ze 4 razy zmiana zamieszkania..3 razy miejsca pracy..jak joz sie zaczalem cieszyc ze dochodze do wprawy..i moi wspolpracownicy..nie mieli uwag..cieszylem sie z pracy..a tu zmiana...i tak..i tak ..potem covid....19 prawdopodobnie jak bym zostal to covebo przenioslo mnie by do innej pracy..w Aalten np bylo ok to vion food group..wyplaty co tydzien bo wczesniej bylo co miesiac..a tego chlopaka co jest na facebook mlody rumun przezwisko ..to przeniesli..nie zwolnili choc sie spakowal..ja sie spakowalem ..a u mnie to Piotrek..zamiast szczerej rozmowy...to caly czas..

@Piotrek

Piotrek 2 razy byłem w Nl ..może zbytnio oceniłem covebo..źle to fakt że organizacja i koordynatorzy do bani jednego zwolnili tak powiedział koordynator a naprawdę przenieśli go do innej pracy...choć spakował się i siedział przed brudnym do.kiem w Aalten mi napisali po 3 przeniesie niach że muszę 9 Opuscic mieszkanie uff..i tak miałem zamiar wiac nie tylko bo covid 19..podejrzewam nie wiem znowu do innej..a przed wyjazdem..była umowa do innejBylem oficerem i u mnie zawsze słowo to słowo umowa to umowa a w covebo taki totolotek

Gosia

Pracowałam i jest spoko ale przeniolam się do adecco

Gonzo

Czy nie wszędzie tak właśnie jest? różne charaktery się stykają więc u jednych mogą pojawić się jakieś spięcia u innych niekoniecznie, jedni będą bardziej narzekać inni trochę mniej, ciężko by to było wszystko wypośrodkować i ujednolicić bo to i tak w żaden sposób nie będzie przedstawiało prawdziwej rzeczywistości.. nie ma co oceniać ludzi czy ich obgadywać, będzie co ma być, tak jak mówisz jak się będzie dobrym to i inny będą dobrzy dla nas, także bez spiny

Dawid

Ktos moze cos wie na temat pracy w CFG Poultry w Nijkierk ???

Prostolinijny

Radzę dwa razy się zastanowić zanim podejmiecie współpracę z tym biurem. Przez agencję pran zostałem przyjęty przez covebo do pracy w kuehne nagel w tiel. Okres letni rok 2019. Kwatera tragedia brak podstawowych sprzętów typu kubki sztućce garnki itp. (usunięte przez administratora)Po przyjeździe okazalo się ze na 5 lokatorów są tylko dwie pary kluczy a koordynator dorabia klucz do bramy kilka miesięcy, samemu sie tego nie zrobi bo potrzebna zgoda gminy. Zepsuty domofon i dzwonek na kwaterze wiec do domu można bylo dostać sie na lud szczęścia bo lokatorzy nie chcieli współpracować a sąsiedzi otwierac drzwi.Sama praca dopiero zaczęła się po tygodniu. Zeitfirma zarzadzajaca grafikiem byl randstad i to jego pracownicy mieli priorytet w planowaniu zmian. Na 3 tygodnie pracowałem niepełne 6 dni po czym bez żadnego wypowiedzenia firma mnie wyrzuciła podając powód na tzw. Gębę że covebo nie mogło się ze mną skontaktować(usunięte przez administratora) Sam numer pracowniczy wyrobilem dopiero po miesiącu w dzien wyjazdu z NL. Pierwszy termin wypadal jak byłem w pracy na następny czekalem 3 tygodnie. Przez miesiąc wyblagalem covebo o 20 euro zaliczki. Po nocce lokatorzy zdecydowali sie nie otwierac drzwi do nory za którą sciagali 95 euro tygodniowo wiec w cenie współpracy z covebo miałem nutę survivalu. Reszte pobytu spędziłem na plaży oczekując na przeniesienie mnie na nowy projekt oczywiście bezskutecznie. (usunięte przez administratora)Po zmianie koordynatora udalo mi się wziac swoje rzeczy z nory i wyjechać w ten sam dzień na kredyt bo na (usunięte przez administratora) od covebo mialem czekać kolejny tydzien bo dopiero z numerem pracowniczym mogli dac pieniądze. Oczywiscie zostałem obciążony kosztem mieszkania mimo tego ze nocowalem na plaży i mieszkałem tam może tydzień (usunięte przez administratora) Może ja trafilem na beznadziejny projekt (usunięte przez administratora) Moja wypłata wyniosla niecałe 200euro. Doświadczenia bezcenne..

@Prostolinijny

u mnie to samo łacznie ludziom pozyczylem bo kase mialem z WBE warszawa .za stan spoczynku odicerski lacznie 115 euro..no ok niektorzy brali bo mozna bylo 150 euro zaliczki przez koordynatora..a koordynatora widzialem tyle razy co nas przezucali po kwaterach 4 razy..za takiego posrednika to ..nie , nie akceptuje

@Prostolinijny

Wierzę w to co pisza a nie smsy co o biecuja a potem. Zdziwienie 600 euro po miesiącu..

Dawid

Ktos moze cos wie na temat pracy w CFG Poultry w Nijkierk ???

Dawid

A jak na kielbaskach w Barneveld lub Cfg poultry w Nijkierk . Ktos cos wie????

Dawid

Czyli lipa nie ma co w bloto sie pakowac muwisz a cos wiecej info ??? Bo znajomy robi tam ale kontakt sie urwal

@Dawid

Jedna wielka lipa to jest biuro ,ja akurat pracowałem gdzie indziej ,ale też podlegałem pod biuro w Barneveld.Pracę miałm ok ,chata znośna ,ale jeśli chcesz co miesiąc wykłócać się o swoje pieniądze to możesz skorzystać .Ja od trzech miesięcy walczę o swoje pieniądze które mi się należały .Nie chcę nic więcej od nich ale już nigdy z nimi .To jest moje zdanie i dotyczy tego konkretnego biura ,jak jest w innych ,nie wypowiadam się bo nie wiem . Pozdrawiam Adam

@Adam

Czyli ogólnie Covebo to lipa a ciągłość pracy miales ? A jak z dojazdami do pracy bez prawka ?? Ile tam czasu pracowałeś i nadal w Holandii jestes ???

Haze
@Dawid

covebo to nie jest wcale lipa, ja nie mialem zadnych problemow wiec nie wiem od czego zalezaly problemy innych, najlepiej sprawdzac samemu

@Haze

A jak zakwaterowanie i jaka praca byla gdzie???

Pepson

Są tutaj jakieś osoby które pracują na produkcji szaszłyków w Groenlo i czy by mogli coś powiedzieć na temat tej pracy?

Hagrid

a w jakim systemie zmianowym się pracuje na tych szaszłykach?

@Hagrid

od 8 do 15.30

Robertos

Jestem zainteresowany pracą w covebo mógłbym prosić o kontakt

Konti
@Robertos

Na stronie w zakładce "kontakt" klikasz "kontakt rekrutacyjny" i masz 2 numery w zależności od obszaru pracy który cię interesuje, jest też formularz internetowy gdzie można wysłać wiadomość

Nigdy wiecej

Najgorsza agencja! Kolega spawacz dostawal kase co tydzien, my jako gorszy sort co cztery tygodnie. Wyplata po odjeciu wszystkich absurdalnych kosztow jedynie (usunięte przez administratora)€!! W kazdej innej agencji jest minimum 1250€ za taki okres! Samobojstwo tutaj pracowac, brak jakiejkolwiek pomocy na miejscu! Niektorzy to w ogole pracowali za jedzenie bo godzin nie bylo, niektorzy to na minusie sa, dramat.

@Nigdy wiecej

Naucz sie spawac to bedziesz mogl pomarudzic ze masz wyplaty co tydzien a wolalbys miec co miesiac

Jalka
@Nigdy wiecej

Jak długo jeżdżę z Covebo tak jeszcze nigdy tak nie miałam...

Jalka?
@Jalka

Czego nie miałaś, wypłat co 4 tygodnie czy pensji poniżej 1400€ za 4 tygodnie? Bo mi dawali 1100€ i miałem dużo farta, teraz w nowej agencji mam 12.07€ brutto, super mieszkanie, gwarancje godzin i 1450€ na rękę za 40h ( wypłaty co tydzień)

zimon
@Nigdy wiecej

" W każdej innej agencji" to idź do każdej innej, a nie uzewnętrzniasz się tutaj. skoro masz takie doświadczenie, że możesz wypowiadać się o każdej agencji, to świat powinien stać przed tobą otworem, a ty zamiast tego wolisz się żalic na goworku

Borsuk
@Jalka?

Napisz proszę w jakiej Agencji pracujesz że są takie fajne zarobki i super mieszkanie to może kiedyś skorzystam Dzięki z góry Pozdrawiam

Zimon
@zimon

Tak właśnie zrobiłem i zarabiam uczciwe pieniądze, ostrzegam innych aby nie dali się oszukać i okradać na każdym kroku z absurdalnych cen za mieszkanie, dojazdU czy braku godzin w pracy, bo o mieszkaniu w miejscu oddalonym o prawie 10km od sklepu nie mówię. Na szczęście jest pełno agencji którzy szanują pracownika.

Pati
@Zimon

Planuję teraz wyjazd do pracy w Holandii, proszę niech Pan powie jaką agencję Pan poleca. Z góry dziękuje za odpowiedź ;)

Gregory Mcyevi
@Zimon

..a które to szanują ludzi ? bo jakoś ich nie poznałem :-(

Robertos
@Jalka?

Siemka daj numer do agencji szukam pracy

Czy ktoś pracował na Storteboom w Zeewolde przy drobiu?? Proszę o opinie

Dawidkowal
@melek

I jak wyjechałeś, jakie warunki?

reto

ale że na małym mniej roboty i dlatego lepiej?

@Dawidkowal

Nie wyjechałem. Dostałem propozycje inną na pakowanie przysmaków zwierzęcych w Renswoude też przez Covebo, jade w ten weekend

rado
@melek

a to spoko, daj znac pozniej jak ci sie podoba

@melek

Mógłbyś coś opowiedzieć na temat tej pracy bo ja też się wybieram.Jaka jest to praca?Warunki mieszkaniowe atmosfera w pracy?

Kazik
@melek

Wie ktoś czy nadal na te przysmaki szukają? Sporo osób tu pisało, że im to zaproponowali zamiast jakiegoś innego stanowiska i nie widziałem ogłoszenia, a też mnie ciekawi ta oferta

@Kazik

nadal szukają, oferta jest na stronie, sprawdź sobie

Kazik
@inez

No właśnie nie mogę tej oferty znaleźć

@Kazik

ja znalazłam za pierwszym razem.. jest na drugiej stronie ofert

no widocznie.... spoooooooko

@inez

I jak tam decydowal sie ktos? bo slyszalem od znajomych dobre opinie na temat tej pracy i wgl moze ktos pojechal?

Darek
@bruno

ktoś na pewno pojechał, ja byłem z tą agencją ale w innym miejscu i byłem zadowolony ze wszystkiego, jakbym mial znowu jechac to pewnie tez z nimi.

@Darek

No nic, to czekam na info

dejs
@bruno

nie ma co czekac ja bym sie decydowal i jechal a bedzie co ma byc

@dejs

Może i masz rację, ale fajnie byłoby zobaczyć opinię od kogoś kto pojechał i może na świeżo powiedzieć co i jak

dejs
@bruno

no tak, ale w nieskończoność czekać chyba nie bedziesz

@bruno

Odradzam! Może praca byłaby ok ale nawet nie zdążyłem do niej pójść... chodzi mi o warunki mieszkaniowe. W Polsce zapewniali mnie i dziewczynie zakwaterowanie na domku gdzie miało być maksymalnie 8 osób, kiedy przyjechalismy na miejsce okazalo sie ze jest to hotel pracowniczy gdzie mieszkalo ponad 80 osób...(usunięte przez administratora)Jak szybko przyjechaliśmy tak szybko zawinelismy sie i pojechalismy na inna robote. Nie wiem jak w pracy także na ten temat sie nie wypowiem..(usunięte przez administratora)

Slawomir

100 silnia zgoda

jula

Czy w przypadku wyjazdu z chłopakiem dostaniemy 2 osobowy pokój?

Ferbi
@jula

raczej tak. Ułatwiają parom wyjazdy, dają właśnie wspólne zamieszkanie i nawet na jedną zmianę można pracować w większości przypadków ;)

Bondrewd

To nie załatwiaj się na materac tylko do toalety, to powinno rozwiązać problem, pozdrawiam ;)

mixon
@jula

Nie powinno być z tym problemu są oferty szczególnie dla par, zobacz na stronie

Nadia
@mixon

tak, ja byłam z chłopakiem i fajnie było wyjechać razem. Dobrze mieć kogoś znajomego obok siebie, żeby nie wpaść w tą monotonie pracy tylko

Nerf

Zdarzają się oferty dla osób bez znajomości języka angielskiego?

out
@Nerf

myślę że można by tak spróbować ale moze byc ciezko, chyba ze bedziesz miał kogos kto Ci pomoże albo pojedzie z Tobą

Fuel
@Nerf

Raczej biorą osoby z angielskim, ale w sezonie jak potrzeba dużo ludzi to jest szansa na załapanie się bez języka

Nerf
@Fuel

Okej, dzięki, a ten sezon to kiedy?

jon
@Nerf

to chyba też zależy od rodzaju wykonywanej roboty, ale no wydaje mi się że od wiosny do jesieni to jest sezon.. czy się mylę?

Lawa

Ale odpowiedź została w miarę udzielona, więc nie ma się co wdawać w dyskusje

Lidia

Szybka odpowiedź na zgłoszenie ..

Daniel

A mogl bys napisac jakies lokalizacje nazwy zaladow nazwy ?

Dawid

A ja z praca w Barneveld ktos pracowal ?

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.