Opinie o Orange Customer Service Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Orange Customer Service Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Orange Customer Service Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orange Customer Service Sp. z o.o. w Toruń

henry

najlepsi w orange są telemarketerzy............ typu Wolinski i Pierzynka to są prostaki niedouczone

Lukas

Nie polecam.Nie traktują człowieka poważnie krety wety na każdym kroku.Zawiodłem się bardzo na Orange.Mimo ze bylem.tyle lat zadowolonym klientem ich firmy w tej chwili wymawiać wszystkie umowy po kolei i tak samo rodzina plus znajomi.Nie traktuje się tak człowieka który chce przyjść do pracy ma kwalifikacje a jest brany nawet nie pół żartem pół serio.

Lukas

Robią ferment ze potrzebują do pracy.Co do czego dajesz przez osoby 3 dodam zaufane Cv okazuje się ze zginęło a doprecyzować wogole do kadr nietrafione.Przyjeżdżając do nich i składając Cv osobiście mówią ze nie ze wszystkimi się kontaktują.Uśmiech kobiety przyjmujące Cv Nieziemski.Jakby pilnej pomocy specjalisty potrzebowała.Niepolecam.Albo kogoś się bierze poważnie tak.jak.Orange postrzegane,albo kryterium łaskawie wzięcia na rekrutację są układy układzie i bycie osoba lubiana w lokalnym towarzystwie.Bez tego nawet jakbyś robił 1000 godzin na dobę to i tak Cię nie wezmą.Mówią ze limit się wyczerpał a ogłoszenie jak wisiało tak dalej jest na necie.Dziecinada

malami

cześć, jakie są zarobki i atmosfera ?

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Handlowiec
Doeko Group Sp. z o.o.
Zgredek

Hej, konsultanci, zdradźcie mi jak godzinowo wygląda praca w OCS przy Manhattanie w Toruniu ? Infolinia jest czynna 24h ? Świątek, piątek czy niedziela cały czas jest czynna ? Czy prawdą jest ze zatrudniają na 3/4 etatu a i tak 160+ godzin trzeba wyrabiać ?

koala

atmosfera ok, zarobki rowniez, duzo sie zmieniło. SODEXO jest ok, wiekszosc jest zadowolona nizszy podatek bo to nadgoda a nie dochod. Wiele osob ceni sobie ten uklad, min ja - nie utrace socjalnego a nagrody zgarniac moge bez liku. Rotacja tylko pozorna, rekrutacja caly czas trwa... owszem, bo z tego co slyszalem beda nowe zespoly. Startowaly 4 a jest ich juz chyba 11. Wiec rosnie w sile.

xsibh

Czy polecacie pracę w tej firmie? jak sprawa wygląda z przerwami i z tymi kwartalnymi prowizjami ?

AQQ

@Vendel Jeżeli dostawałeś premie na kartę Sodexo to pracowałeś w agencji pracy tymczasowej typu Work Service czy Randstad, a nie w OCS. Pracownicy OCS dostają premię do pensji, a nie w Sodexo. Do OCS to ty mogłeś co najwyżej być podnajęty przez Work Service czy inną agencję. Pomijając zarobki, które starczą co najwyżej na wegetację, bo na pewno nie na życie, to atmosfera się zmieniła i to bardzo. Oczywiście na gorsze. Rotacje i niedobory pracowników świadczą najdobitniej o tym co się dzieje w OCS.

vendel

pracowałem tam 2 lata, atmosfera pracy bardzo dobra, teraz jest tam głównie infolinia przychodząca. można dorobić z prowizji, wypłącane co 3 miesiące na karte sodexo, generalnie polecam, na pewno najlepsze cal centre w toruniu, nie ma ciśnienia itd

kil

masakra (usunięte przez administratora) Tyle powiem słowem pisanym!.

sprzedawca123

Praca świetna, przełożeni i sprzedawcy tworzą dobrą atmosferę. Stawka przeciętna - 7,9 zł netto za godzinę, ale prowizje dosyć wysokie w porównaniu do innych toruńskich callcentre. Sprzedaż usług starej tepsy: telefon, internet stacjonarny, telewizja orange. Cele sprzedażowe bardzo niziutkie, ciężko wylecieć. Polecam dla początkujących i tych co się nie lubią przemęczać.

Zostaw merytoryczną opinię o Orange Customer Service Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Orange Customer Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Orange Customer Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orange Customer Service Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orange Customer Service Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Orange Customer Service Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orange Customer Service Sp. z o.o.
  • Al. Jerozolimskie 160
    02-326 Toruń

Orange Customer Service Sp. z o.o.