Opinie o Merazet w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Merazet. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Merazet o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Merazet w Poznań

mailey

to nie jest producent tylko firma handlowa więc elektronik tam jest lekko zbędny

mailey

a na ch... tam elektronik ?

link

Minęły dwa tygodnie i widze, że mi nikt nie odpisał ,szkoda trochę. Ciekawi mnie dlaczego, czy nie ma tutaj pracowników, czy też może Merazet w ogóle nie prowadzi rekrutacji. Ja jestem po elektronice i myslałem, czy nie znajdę tutaj pracy, interesuje mnie aparatura pomiarowa, a oni są w tym bardzo dobrzy, no nic szkoda.

janek
@link

a co chcesz tam robić jako elektronik ?

mardab

Witam, też byłem zainteresowany takim stanowiskiem jakiś czas temu, a teraz szukamy kogoś ze znajomością tej branży do pracy - proszę o kontakt na maila mardab@gmx.com

Merazet prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Serwisu. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Monia

No wlasnie nie wiem.o co?

jarek

o co chodzi z tym działem laboratoryjnym?

Cc

nie polecam.syf i malaria.

WPR

W Merazecie są handlowcy z dziesięcioletnim stażem, gdyby było tam źle to chyba by nie siedzieli w takiej firmie?! Zarabiają nieźle (wiem bo współpracuję z tą fimą) bo im się chce. Marudy i lenie- co tam jeszcze robicie? Hmm Nigdzie za przysłowiowe kulanie babola nie chcą zapłacić więcej??

Xxx

Nikodem nie ośmieszaj siè!!!!!!

kumpel anonima

Firma fantastyczna, jeśli chcesz jeździć na delegacje, np. na drugi koniec Polski po godzinach pracy to zapraszamy!!!! Napiszę tak: serdecznie odradzam i nie polecam. Inspekcja pracy miałaby tutaj dużo roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xxx
@kumpel anonima

Nie chciało się wstać rano i pojechac na drugi koniec Polski? Wiem, rano jest problem przy wyjeżdżaniu z garażu...

kumpel gonza

gonzo jest na bieżąco więc się nie przy....

gonzo

Rzeczywiście ostatnio się dużo pozmieniało - Prezes zrobił szlaban na 5-gwiazdkowe hotele i pozwala nocować tylko w 4-gwiazdkowych a jacuzzi i masaże trzeba sobie samemu płacić. Obecnie wymaga, żeby pracownik siedział całe 8-godzin w pracy a nie mógł urwać się 3 razy w tygodniu o 14.00. Zarobki też spadły, bo ostatnia najwyższa wypłata wystarczyła koleżance na zakup prawie nowego samochodu a nie całkiem nowego. Chyba się przeniosę gdzieś indziej !!!!!

piotr

Banda cwaniaków, dresów w garniturkach szukających rozumu. Nikt tak nie kręci i nie kantuje jak Merazet na rynku. Walą klienta w kakao przy każdej okazji.

ed

nieporozumienie to cię zrobiło

Nie rozumiem ludzi, Piszesz nieprawdę, jeśli nie chciało Ci się pracować, lub nie potrafiłeś pracować w takiej branży nigdy nie będziesz zadowolony z zarządu. Moja opinia na temat tej firmy jest jak najbardziej pozytywna... Jeśli się nie nadajesz to to napisz, że nie nadawałeś się do tej "roboty" a nie oczerniasz przełożonych...

Firma przeciętniak, zarobki niskie, prezes[usunięte przez moderatora] nieporozumienie,

Zostaw merytoryczną opinię o Merazet - Poznań

• Jak się pracuje w Merazet?

Zobacz opinie na temat firmy Merazet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Merazet?

Merazet
2.4/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Krauthofera 36
    60-203 Poznań