Opinie o Tikkurila Polska S.A. w Dębica

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Tikkurila Polska S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Tikkurila Polska S.A. o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tikkurila Polska S.A. w Dębica

????

Jak wygląda praca dla kobiet na linii produkcyjnej?

Maja

Mam nadzieję że nowy właściciel firma PPG zrobi porządek z szanowanym państwem z C.... Którzy potrafią siedzieć na kawie nawet 1,5godziny i nie wolno zwrócić im uwagi.

Obserwuję dłuższy czas pracowników Pan budu ocieplają i remontują budynki itd każdy pilnuję żeby segregować śmiecie itd a oni wyrzucają do kontenerów przy zarządzie lub przy P3 wszystkie śmiecie jakie mozliwe nawet i gruz ciekawe co na to zarząd

Klient

Jak tam atmosfera w DT? Od rana pewnie gorąco pod piecem albo przy szafie.

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Pracuś

Dlaczego pracownicy CL mogą chodzić na papierosy w czasie?

Zatroskany

Teraz się zacznie .....!!!! PPG kupiło nasza firmę będzie polowanie na czarownice, dużo ludzi straci pracę. Ja już szukam nowej roboty. Poleci na pewno cały zarząd i wszystkie dyrektory wielu kierowników, może zamkną fabrykę bo po co im dwie ? Teraz nasza firma doświadczy tego na własnej skórze jak to jest być kupionym????

Bobek
@Zatroskany

Będzie wesoło. To na pewno ;)

@Zatroskany

Na początku nie będzie tak źle. PPG poświęci paru własnych kierowników i dyrektorów aby pokazać jak przyjazną jest firmą i aby uniknąć "buntu" na pokładzie Tikkurili. Chodzi o pewien czas na spokojne "rozpoznanie bojem"i przejęcie wolumenu farb i rynku. Poźniej po około 2-3 latach nastąpi "przetasowanie" i polecą głowy (szczególnie wśród doświadczonych ludzi, mających własne zdanie i nie bojących się prezentowania własnego punktu widzenia na mało rozsądne "doskonalenie" firmy). Doświadczeni pracownicy Tikkurii znikną w piątkowe popołudnia i zostaną zastąpieni ludźmi spoza branży ( bo tacy realizują każdy, nawet najdziwniejszy plan zapisany w tabelkach excela). Po około 4-5 latach firma będzie zupełnie inna - ogólny brak kompetencji, biurokracja, kolesiostwo itd, itp. Współczuję i trzymam kciuki.

Eryk
@Zatroskany

To życzymy w przyszłości powodzenia i sukcesów prezesowi i dyrektorom, którzy będą kontynuowali karierę poza strukturami firmy :)

Gościu
@Georg

Ale w Tikkurila juz nie ma zbyt wielu doświadczonych z branży, a tym bardziej mających własne zdanie... excel rządzi od dawna, no i oczywiście patrzenie przez pryzmat tu i teraz... także niewiele się zmieni... szkoda jedynie tych normalnych ludzi, którzy, choć niewielu, pozostali.

Monik
@Gościu

Bo Ci co mają własne zdanie i doświadczenie odchodzą sami. Przykre jest to że firma ich nie zatrzymuje.

@Gościu

Niestety wkrótce będzie gorzej bo "korporacyjność" jak każde inne zjawisko podlega gradacji. To co było do tej pory w firmie Tikkurila będzie wspominane z rozrzewnieniem. Prawdziwe "mistrzostwo" dopiero nadchodzi. Normalnym ludziom czasem brakuje wyobraźni aby przewidzieć jak bardzo można zdeformować wyobrażenie "zdrowego amerykańskiego kapitalizmu". Wszystkim "normalnym" współczuję. Ci pozostali wreszcze poczują się jak ryby w wodzie.

Pytajacy
@Georg

Jakieś nowe informacje?

@Pytajacy

Nihil novi. Na pocieszenie można tylko dodać, że pracownicy firmy Worwag mają podobnego pecha.....

Nowe

Co to się wczoraj działo na zwrotach farb ze pracownicy przyjeżdżali przyczepka ? Czemu tylko zwroty są dla wybranych a nie dla wszystkich pracowników?

PracuPracu
@Nowe

Powinna powstać aplikacja/witryna dla pracowników do licytacji farb ze zwrotów jak ma to miejsce na Śnieżce

Gaz
@PracuPracu

No i poprawiło się coś?

Jak wygląda praca na produkcji? Jakie są stanowiska i które z nich jest najlżejsza pracą?

Czy na produkcji pracuje się na 1,2 czy 3 zmiany?

Ali

Czy aktualnie przyjmują kobiety do pracy i na czym ich praca polega?

@Ali

Tak maja być przyjecia na sezon

Zaknteresowana
@321

Na sezon i to wszystko czy jak się osoba sprawdzi może liczyc na podpisanie dłuższej umowy ?

@321

A czy praca która wykonują kobiety jest ciężka? Przy czym przeważnie pracują?

czy produkcja w święta np. Wigilia, Wielkanoc, nowy rok itp pracuje normalnie?

Czy na produkcji pracuje się na pierwszą zmianę ?

Czy produkcja pracuje na jedną zmianę?

Czy produkcja pracuje na jedna zmianę?

....

Czy kobiety są przyjmowane ale na stałe do pracy czy tylko sezonowo?

Pracuś

Ok, skoro urlopy od czerwca odwołane to trzeba iść na L4 tak długo jak premii nie będzie

Majster
@Pracuś

Zobaczymy jak od czerwca posypią się L4 wakacyjne. A przełożonych (mistrzów) to pasuje upomnieć, że nie są bogami i nikt się nie boi ich straszenia (oczywiście nie wszystkich to dotyczy, ale jest takich kilku, po wieczorowych szkołach).

Weronika
@Pracuś

Czemu urlopy od czerwca są odwołane? To w takim razie kiedy można w zamian za to udać się na wakacje? Czy wcześniej w firmie Tikkurila się tak zdarzało?

Jak wygląda praca w centrum Logistycznym ile trzeba zebrać zamowien ?

• Jak się pracuje w Tikkurila Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tikkurila Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tikkurila Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tikkurila Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Tikkurila Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tikkurila Polska S.A.