Opinie o Tikkurila Polska S.A. w Dębica

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Tikkurila Polska S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Tikkurila Polska S.A. o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tikkurila Polska S.A. w Dębica

Firma na F ? Słupy ? Wiemy ,

Szczecin

ile ?

To koniec

Dlaczego na P5 mistrz nie przedłuża umow osoba które chętnie pracują i przychodzą do pracy zamiast zwalniać osoby które kilka miesięcy siedzą na L4 i dostają za to stałe umowy

@To koniec

A pytałeś czemu nie przedłużyli? Może tam znajdziesz odpowiedź? :)

@To koniec

Przecież to nie decyzja Mistrza komu przedłuża się umowę. O tym decyduje Kierownik po konsultacji z Liderami.

Pracownik 2

Najlepiej zrzucić winne na kierownika i liderów i umyć ręce a prawda jest taka że mistrz wybiera swój zespół i go reprezentuje i teraz właśnie są tego efekty połowy załogi nie ma a pracowite osoby tracą pracę.

Pracuś
@Pracownik 2

I kolejne osoby na L4

@Pracuś

To jest nowy typ urlopu wypoczynkowego, miesiąc na L4 i dwa tygodnie gruszki. A pracowitych ludzi się zwalnia, a jak chcą urlop to najlepiej w grudniu, bo pracusie chorzy.

Małgorzata

To ostatecznie wiadomo dlaczego nie przedłużają tych umów? Chodzi mi o racjonalny powód a nie gorzkie żale

@Małgorzata

Kiedy przyjdzie jakaś kompetentna osoba na p5 i udzieli informacji na temat sytuacji firmy i ewentualnych zwolnień ?

Uuuu!
@To koniec

Przestań (usunięte przez administratora).Od kiedy to dają umowy w "nagrodę"za siedzenie na L 4.

Małgorzata

Ja tam nie mam pojęcia ale nie macie żadnych przewidywań co do tego?

@Uuuu!

O to musisz zapytać Mistrza z p5 dlaczego tak robi z podwyżkami jest to samo dla wybranych są a dla innych nic ciekawe kiedy ppg skonczy to kumoterstwo.

@To koniec

To skoro firma ma pieniądze na utrzymywanie pracowników którzy co 2 miesiące chodzą na l4 to dlaczego nie ma na podwyżki ?

Też się zastanawiam bo podwyżki by się pewnie przydały. Ktoś w ogóle o nie wnioskował i dostał odmowną odpowiedź czy wszyscy tylko czekają i nic?

@Paweł

Ile trzeba mieć dni chorobowego aby mistrz przyznał podwyżkę

kasztanowa

przynajmniej widać że administracja ma co robić :p

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
poliglota

szukam tłumacza języka angielskiego. Podobno jest dobry gość....

poligkota

@Długi

Długi

złoto
@poligkota

Lubi wydawać nie swoje pieniądze ....

firma na F

Firma na F z miasta na S ciekawa historia ....

antonio
@firma na F

Słup ...?

półgłówek z wawy
@firma na F

potwierdzam

Marianek

Czy obecnie szukają ludzi do pracy do Tikurilli? Jakie są tam systemy pracy dwie zmiany czy cztery brygady i czy warto składać CV jakby szukali czy lepiej szukać gdzieś indziej?

Usuwanie a oni dalej będą (usunięte przez administratora)zwykłych ludzi

Ktoś

Dlaczego usunięto...prawda kole bw oczy

Endriu 7.600

Mm pytanie ,jaki wydział zamknięto. Czy laboratoria wydziałowe istnieją ,czy Laboratorium Badawcze istnieje .pytam ponieważ jestem emerytem ,który przepracował w firmie 50 lat i serce mi pęka jak słyszę co się dzieje z moim ukochanym zakładem. Czy Viola i Ania z personalnego pracują? Czy laborantki i technolodzy wydziałowi również pracują.. Proszę o odpowiedź za która z góry serdecznie dziekuję.

@Endriu 7.600

Zamknięto wydział syntezy żywic P-2 ,wszyscy pracownicy łącznie z laborantkami. Laboratorium Badawcze wciąż istnieje, nie pojawiły się żadne zmiany.

obecna
@Endriu 7.600

zamykają wydział produkcji żywic - pozostałe wydziały działają, technolodzy i laborantki też

@obecna

Jak długo...amerykańce (usunięte przez administratora)

To tylko ja

Dlaczego negatywne opinie są usuwane .....przez najjaśniejszych PPG

Jeden z wielu ..

Witam...mam takie zwykłe pytanie odnośnie zwolnień na tikkurila-ppg..czy dyrekcja tikkurila -ppg broniła pracowników. , Czy tak po prostu zarząd pod zgnoił pracowników..pozdrowienia dla zarządu PPG..

Endriu 7.600

Pracowałem w Firmie 50 lat. Fantastyczna załoga ,super klimat, dobry personel zarządzający, prezesi z którymi można było się dogadać w kwestii zarobków etc.etc. Amerykanie moim zdaniem kupili Tikkurilę po to aby zdominować rynek farb w Europie. Mają Cieszyn, Wrocław a więc po co Im Dębica ,pewno zamkną i tyle. Serce mi pęka jak o ty pomyślę.

No i zaczyna się. Jeden wydział zamknięty. Praktycznie z dnia na dzień. Nikt nie poinformował wczesniej pracowników. Ludzie którzy pracowali po kilkadziesiąt lat zostali zwolnieni.. Podobno następne wydziały to kwestia czasu. Poprzedni właściciele szanowali pracowników a teraz ? To było przejęcie tylko dla marki. Zero poszaniwania dla pracowników którzy pracują w firmie.

Witam,jakie zarobiki mniej wiecej

@Zainteresowany

Rewelacyjne ;)

Czyli?

Pracuś

Dobrze już było. Teraz będzie tylko gorzej

Ryś

Hiena już czeka

@Ryś

Który to z warsztatu oddaje co miesiąc krew ?????

@Ryś

A czemu nazywasz kogoś w taki sposób? Coś zrobił czy jak ?

Jest ogłoszenie o pracę na młodszy aparatowy procesu syntezy żywic, praca na 3 zmiany? Dlaczego, a produkcja robi na 2 zmiany?

Miks
@Kandydat

Dlatego że wyprodukowanie żywicy trwa więcej niż 2 zmiany i dla tego jest 3 zmiany.

@Kandydat

wydział produkcji żywic pracuje na 3 zmiany, pozostałe wydziały na 2

Magdalena
@pracownik

Na dwie czyli rano i popołudnie?

P5

Kiedy jakaś ankieta na temat warunków pracy i faworyzowania pracowników

Pytajacy
@P5

Wiadomo już coś w sprawie tej ankiety ?

Procownik
@P5

Przecież nie ma faworyzowania pracowników - są tylko ulubiency kierowników i reszta:)

Tikk
@Procownik

To pora aby PPG wprowadziło zmiany kiedy jakaś rotacja na maszynach a nie jak do tej pory jedne i te same osoby robią litrarze a inni siedzą na mistrzowce

pracuś
@Procownik

Do tego należy dodać, że jest problem z urlopami, bo ciągle te same osoby biorą wolne a pozostałych odsuwa się w czasie. Tak samo rekrutacje, awanse, po cichu wtyka się swoich na stołki. PPG powinno zacząć robić restrukturyzację od skorumpowanych kierowników i skończyć ze sporkaniami on-line, bo co dzień jest gorzej.

Patryk

Jaka ankieta...pic na wode

@pracuś

W jakim sensie odsuwa się w czasie? Co, urlop zimą macie? :)

Mirek

Naprawę Tikkurila (PPG )należy zacząć od wymiany pseudo specjalistów omyłkowo zwanych kierownikami....

Bigrich

Kiedy kamera na palarniach??

@Bigrich

A o co chodzi z tą kamera? Czemu mają Was w palarni podglądać niby..? :)

Maybach
@Bigrich

Widać że kamer nie trzeba i tak są cały czas na wizji ... Ale boli to co niektórych

@Maybach

W sensie, że o co chodzi z tym byciem na wizji?

• Jak się pracuje w Tikkurila Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tikkurila Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tikkurila Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tikkurila Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Tikkurila Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tikkurila Polska S.A.